|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 12:19:32   
Kesten
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prekrasne torte..voda mi je isla na usta kad sma gledala slike..Adana gdje si kupila onaj prekrasni plavi cvijet,ono nisam nigdje vidjela ali je za svaku pohvalu...i curica ti je bila meddd user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 12:27:28   
Adana
Hvala puuuuno! user posted image

A onaj cvjetić - svjećicu sam kupila u Bingu, a vidjela sam da ima i u Tušu. Bar u Sarajevu. user posted image
Zapakovano je u maloj kartonskoj kutijici, i obicno je uz sve ono sto ide na torte i uz rodjendan. Ja sam nasla samo plave boje, ali izgleda da ima i roza, jer je takva naslikana na kutijici.
Kada se zapali centar on prska, kao prskalica, i onda zapali ove male svijece i cvijet se otvori. A uz sve to se cuje i ona muzika pjesmice Happy Birthday to you.... user posted image  Slazem se - slatko je skroz.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 12:28:48   
Adana
Evo kada su svijecice upaljene user posted image

user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 12:33:06   
Kesten
predivnooo ..znam detalje ..kuma mij je tvoja sve ispričala user posted image user posted image ..a super je sto je plave boje da je bilo roza mozda bi se sve stopilo ali ovako bas dobar kontrast i unikatno,,,btw koja je od ovih Pjesak torta???

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 12:38:03   
M kao Mama
Bravo za sve mame, koje imaju smisla za to, ja znam naparviti tortu, ali je ne znam ukratsiti, nisam vala ni probala, ali ipak više volim kada to stručnjacima pepustim. Akobogda, Bože zdravlja mama1(Elma) će nam praviti tortu za treći rođendan. Čula sam da su nejne trorte ektsra, i vizuelno i da su ekstra ukusne.

Fantazija torte, lijepo ozgledaju, ali ja nisma bila zadovoljna sa ukusom. Uzeli smo pjesak tortu i mislila sam se da ću se šlagirati za Lajlin rođendan, imala samo osjećaj da nije friška, jer se nije mogla rezati, raspadala se, a i ima puno kora, ja volim tortu da je torta, a ne da jedem potišpanju. Platili smo je 80 KM.  

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 12:50:56   
Kesten
Volim sve sto se tiče kuhinje sem pranja suđa user posted image user posted image user posted image ....obozavam dekoriranje i volim unikatne stvarčice ,,jedino sto me nervira i sto mi se neda praviti ,,kule sa oblatnom i kornetima,,pa prelijevaj ih bojama,,ma to mi je mrcvarenje,,volim estetiku ali sam vise za dobar ukus!!! user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:07:31   
Adana
Kesten, obje torte su pijesak torte, i u njima nema kora nikakvih. user posted image  Ja inace ne volim takve torte.
Ovdje su 3 sloja, sa kokosom, ljesnjacima i petit keksom u kombinaciji sa puterom, jajima i pudingom od vanilije.
Jedna je preljevena cokoladom a druga slagom.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:08:35   
Adana
Kesten, obje torte su pijesak torte, i u njima nema kora nikakvih. user posted image  Ja inace ne volim takve torte.
Ovdje su 3 sloja, sa kokosom, ljesnjacima i petit keksom u kombinaciji sa puterom, jajima i pudingom od vanilije.
Jedna je preljevena cokoladom a druga slagom.
Sav materijal nas je izasao oko 60KM, 3 mjere su napravljenje i dovoljno je za 60-75 ljudi.

I citirah ja samu sebe user posted image  a htjela sam samo nesto dodati.


< Poruku je uredio Adana -- 28.7.2009 13:09:21 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:10:51   
Kesten
user posted image user posted image user posted image ,,,njam njam,,,ma čula sam da su super i brzo se naprave ,,odlicno izgledaju ..pa kad ste radile dekoracije,,,jel u hladnjačama,,user posted image s obzirom na temperature ...user posted image

nisu one ni jeftine mogu ti reči ali su sigurno isplatnije nego da si kupovala islo bi preko stotke...user posted image

< Poruku je uredio Kesten -- 28.7.2009 13:11:58 >


_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:17:15   
M kao Mama
Adana, de bona daj recep, pa da napravimo za 20 persona, hahaha

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:17:30   
Adana
user posted image  Pravile torte uvece, jedna je stala u frizider, a druga je odnesena u prodavnicu u onaj hladnjak za pica jer nije moglo drugacice. user posted image  Srecom pa je komsija priostao da nam izadje u susret.

A nije jeftina, ali nije ni skupa... Ono sto sam se raspitivala doslo bi me oko 100-150KM... A i sveki se ponudila, kao bilo bi joj drago da napravi, a znam da je ukusno... I bi tako. user posted image
Zato user posted image  za moju dragu sveki.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:21:59   
Kesten
Eeee Adana svaka čast..za sveki ...user posted image user posted image user posted image ,,de bona recept da se i mi sepurimo al sto kaze alma minimum 20 osoba,,ja sama jedem za troje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:31:22   
Adana
user posted image
Jedna mjera za jednu tortu, zavisno kako se reze, podmiri 20-25 ljudi.
Dobra stvar ove torte je sto se moze tedati u pleh pa rezati kao bajadera. Moze se sablon napraviti pa je uraditi u nekom obliku. Moze se napraviti i kao kolac i kao torta. Ma super smjese koje se daju oblikovati. user posted image

E ovako, recept:

Uzme se 5 pudinga od vanilije, i secera koliko ko voli, ono od 3-5 kasika po pudingu, i skuhaju se u 1l mlijeka. Ostavi se da se malo ohladi, da smjesa bude onako mlaka.
Dok se sve to radi ostavi se i 1 puter na sobnoj temperaturi da omeksa, ne da se istopi.
Kada je puding mlak u njega je mikserom umuti puter, i ta se smjesa podijeli na 3 jednaka dijela. Meni je najprakticnije uzeti 3 iste zdjelice pa tako.
Onda se samelju orasi/ljesnjaci/bademi, po zelji, i pomjesaju sa jednim dijelom.
Zatim mljeveni petit keks sa drugim dijelo, i na kraju kokos sa trecim dijelo.
Svega ide po 300g, i kokosa, i oraha i keksa. S tim da je kokos onako bar tvrd, pa ga moze biti i 250g.
I onda se reda sloj sa kokosom, sloj sa keksom i sloj sa orasima. S tim da je nabolje kada se poreda, ako se radi na sablonu da se razvalja oklagijom, samo da se rupice popune.
Kada se sve to zavrsi, istopi se 200g cokolade sa malo secera i mlijeka i zalije se kolac. I ostavi se u frizider da se ohladi i malo stvrdne. To mlijeko i secer u cokoladu idu samo zato da se ne stvrdne previse.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:33:37   
Kesten
Hvala Adanice punoo,,,idem dijete nagovoriti da trkne do Konzuma da kupi sta treba ..pa ču da napravim,,ako uspije ,,slikovito ču da demonstriram..user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:37:25   
Adana
user posted image  Jeeee user posted image  Pojedi i krisku za mene user posted image  I obavezno javi kako izgleda, mada mislim da je to bolje na temi torte. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:38:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Adana

Evo kada su svijecice upaljene user posted image

user posted image



predivno, svaka cast!

(odgovor članu Adana)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:42:15   
Kesten
no sikirki obavezno javnem i popam bar po jednu za svaku...user posted image user posted image user posted image ,,napredna mama,,predveče ču da pravim jer je uzasno vruce...pa bi moglo te file da bude ohhoooo svukuda..user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
28.7.2009 13:42:27   
Adana
Hvala hvala hvala user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
2.8.2009 10:29:56   
R&T@
IZVORNA PORUKA: mama alma

Bravo za sve mame, koje imaju smisla za to, ja znam naparviti tortu, ali je ne znam ukratsiti, nisam vala ni probala, ali ipak više volim kada to stručnjacima pepustim. Akobogda, Bože zdravlja mama1(Elma) će nam praviti tortu za treći rođendan. Čula sam da su nejne trorte ektsra, i vizuelno i da su ekstra ukusne.

Fantazija torte, lijepo ozgledaju, ali ja nisma bila zadovoljna sa ukusom. Uzeli smo pjesak tortu i mislila sam se da ću se šlagirati za Lajlin rođendan, imala samo osjećaj da nije friška, jer se nije mogla rezati, raspadala se, a i ima puno kora, ja volim tortu da je torta, a ne da jedem potišpanju. Platili smo je 80 KM.  

hvala ti za ovu informaciju o tortama iz fantazije. Toga sam se bojala!
Ja bih stvarno voljela probati tortu mame1, ali nije mi odgovorila na porukuuser posted image user posted image user posted image (možda ne prolaze), pa ne znam kako doći do nje.
A još samo 23 dana do rođendana!!! 

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
2.8.2009 11:56:31   
Mama1
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama alma

Bravo za sve mame, koje imaju smisla za to, ja znam naparviti tortu, ali je ne znam ukratsiti, nisam vala ni probala, ali ipak više volim kada to stručnjacima pepustim. Akobogda, Bože zdravlja mama1(Elma) će nam praviti tortu za treći rođendan. Čula sam da su nejne trorte ektsra, i vizuelno i da su ekstra ukusne.

Fantazija torte, lijepo ozgledaju, ali ja nisma bila zadovoljna sa ukusom. Uzeli smo pjesak tortu i mislila sam se da ću se šlagirati za Lajlin rođendan, imala samo osjećaj da nije friška, jer se nije mogla rezati, raspadala se, a i ima puno kora, ja volim tortu da je torta, a ne da jedem potišpanju. Platili smo je 80 KM.  

hvala ti za ovu informaciju o tortama iz fantazije. Toga sam se bojala!
Ja bih stvarno voljela probati tortu mame1, ali nije mi odgovorila na porukuuser posted image user posted image user posted image (možda ne prolaze), pa ne znam kako doći do nje.
A još samo 23 dana do rođendana!!! 


imas moj facebook elma mujic begovic
ili hotmail    hanamujic@hotmail.com :)



_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
2.8.2009 11:59:08   
Mama1
user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
2.8.2009 13:44:35   
Anoniman
evo i nase tortice user posted image

user posted image

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 147
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
3.8.2009 20:39:58   
Mama1
DINA RR   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
4.8.2009 11:38:36   
ali84
ma ja znam da ce nasa biti pravo neobicna,ukusna, i najljepša heheheheh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mama1)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: najljepsa torta za prvi rodjendan
5.8.2009 17:52:24   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mama1

DINA RR   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


reko da ti dam malo ideja za pravljenje torti user posted image ti si strucnjak u tome
doduse ja ovu nisam pravila, al je suuuuper :)

(odgovor članu Mama1)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *