|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:33:55   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noa

a zamislite tuge zena trudna i pri porodu joj doktor puca himen i vodenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ja bi se ranilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Da, da, kao jos kaze zabranjeni odnosi do porodauser posted image A odnosa nije ni bilouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:34:26   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

a zamislite tuge zena trudna i pri porodu joj doktor puca himen i vodenjakuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ja bi se ranilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To bi bilo sve o jednom trošku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jednim udarcem dvije muheuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:34:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Meni sega kad neko pita, mozes li mi pomoci, jesam li trudna... Pa nismo vidovite da znamouser posted image Ja ne znam zasto je nekome problem kupiti test i rijesiti se dileme.... Ko da je to nesto hehe...





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam vidovitauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gledam u grah i znam razbacati kasike,nemoj bezveze trositi pare na testic nego cim posumLJas zovi meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:35:27   
sporty mamaa
Pa daj ziva bila reci zeni je li ili nije da rijesimo dilemuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:36:31   
Anoniman
de nek neko prebaci kokice na ovu stranicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i kolu ako moze al onu sky jeftinija jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:37:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Pa daj ziva bila reci zeni je li ili nije da rijesimo dilemuuser posted image




rekla sam da nije jer joj je samo naslonjenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:38:35   
teacher75
bez zezancije, teoretski jeste moguce al su sanse mozda 1: 1 000 000 000user posted image al ovo izigravanje djevice marije mi nikad nece biti jasno...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:39:40   
myb@by
Ja ne vjerujem da je medica trudna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:41:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja ne vjerujem da je medica trudna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

medica ili međicauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:42:26   
dijjja
pa proglasili bi djevicom marijomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:43:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Meni sega kad neko pita, mozes li mi pomoci, jesam li trudna... Pa nismo vidovite da znamouser posted image Ja ne znam zasto je nekome problem kupiti test i rijesiti se dileme.... Ko da je to nesto hehe...





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam vidovitauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gledam u grah i znam razbacati kasike,nemoj bezveze trositi pare na testic nego cim posumLJas zovi meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a baška što je sa nekog foruma prekopirano...pazi smajlićauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:45:13   
dijjja
pa kad si sve to uradila pa sto nisi jos i i ostalo zavrsila isla do kraja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio dijjja -- 11.2.2011 0:56:29 >

(odgovor članu mali.medica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:47:02   
Anoniman
pa dobro Hanady tamo nije naisla na vako fine zene koje su voljne razgovarati o ''osjetljivim temama'' a vala i ona je nama pokazala kako se j... a da ti ne uđeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valja da znamo kako u drugom zivotu da se ponasamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:47:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Meni sega kad neko pita, mozes li mi pomoci, jesam li trudna... Pa nismo vidovite da znamouser posted image Ja ne znam zasto je nekome problem kupiti test i rijesiti se dileme.... Ko da je to nesto hehe...





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam vidovitauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gledam u grah i znam razbacati kasike,nemoj bezveze trositi pare na testic nego cim posumLJas zovi meuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a baška što je sa nekog foruma prekopirano...pazi smajlićauser posted image user posted image user posted image user posted image

ma neka je, popravio mi je dan definitivno, evo citam mm, i on se smijeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:48:01   
dijjja
ja jos nemogu da vjeruj u ovo sto citam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i za smjeh i za suze

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:48:38   
myb@by

IZVORNA PORUKA: noa

pa dobro Hanady tamo nije naisla na vako fine zene koje su voljne razgovarati o ''osjetljivim temama'' a vala i ona je nama pokazala kako se j... a da ti ne uđeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valja da znamo kako u drugom zivotu da se ponasamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:50:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

pa dobro Hanady tamo nije naisla na vako fine zene koje su voljne razgovarati o ''osjetljivim temama'' a vala i ona je nama pokazala kako se j... a da ti ne uđeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valja da znamo kako u drugom zivotu da se ponasamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



joj koji glupson od žene majko moja...
sad bi ona nama da kaže da se može j...a da ti ne uđeuser posted image user posted image user posted image

hajd svšata da čujem...al da ti na porodu himen i vudenjak probiju to bi starvno bio medicinski slučaj posebniuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:50:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Joj neznam bili se smijala iliuser posted image .Draga moja zeznuto dibidususer posted image user posted image
Evo MM kaze da se ne brines,kaze da si ga primilauser posted image user posted image  cenat gore dole ne znaci nista!
ps: nadam se da je ovo sve necija sala.....bas si nas nasmijala "kucile"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:51:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: noa

pa dobro Hanady tamo nije naisla na vako fine zene koje su voljne razgovarati o ''osjetljivim temama'' a vala i ona je nama pokazala kako se j... a da ti ne uđeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
valja da znamo kako u drugom zivotu da se ponasamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





ha ja sto bi rekla Djana mica maca je netaknuta a ostalo ko sitouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:52:40   
teacher75
ma nije netaknuta, citiram:
naslonio glavić između stidnih usana


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:54:56   
myb@by
Joj tiki ne budi cjepidlaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:56:16   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nije netaknuta, citiram:
naslonio glavić između stidnih usana



Ja kako skontah kad je to uradio da je i zavrsio posao... E sad postoji sansa i da JE, ako je tu zavrsio hehe a onda prstima radio svasta... A kasni joj dva mjeseca. Nek uradi test. A mozete mislit te sege da jest. Ono ja trudna a nismo imali odnoseuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:56:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by

Joj tiki ne budi cjepidlaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mozda je "celava"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:57:22   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

Joj tiki ne budi cjepidlaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mozda je "celava"user posted image user posted image user posted image

Moguce, jer je na onoj anketi vecina "ćelava" user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:57:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *