|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:58:16   
dijjja
joj komentar ti je praviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i djevica jos rodi

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:58:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

Joj tiki ne budi cjepidlaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mozda je "celava"user posted image user posted image user posted image

Moguce, jer je na onoj anketi vecina "ćelava" user posted image user posted image user posted image user posted image





ne idite OT molim lijepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 0:58:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nije netaknuta, citiram:
naslonio glavić između stidnih usana



Ja kako skontah kad je to uradio da je i zavrsio posao... E sad postoji sansa i da JE, ako je tu zavrsio hehe a onda prstima radio svasta... A kasni joj dva mjeseca. Nek uradi test. A mozete mislit te sege da jest. Ono ja trudna a nismo imali odnoseuser posted image user posted image user posted image user posted image


po medicinskim knjigama je to vrlo moguce, uvijek pise za peting da ukoliko dodje do gore opisane situacije vrlo lako moze doci i do trudnoce, cak mi je nekad neko i ispricao za slucaj prijateljice sa istim problemom- zatrudnila a nije ga primilauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 1:01:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma nije netaknuta, citiram:
naslonio glavić između stidnih usana



Ja kako skontah kad je to uradio da je i zavrsio posao... E sad postoji sansa i da JE, ako je tu zavrsio hehe a onda prstima radio svasta... A kasni joj dva mjeseca. Nek uradi test. A mozete mislit te sege da jest. Ono ja trudna a nismo imali odnoseuser posted image user posted image user posted image user posted image


po medicinskim knjigama je to vrlo moguce, uvijek pise za peting da ukoliko dodje do gore opisane situacije vrlo lako moze doci i do trudnoce, cak mi je nekad neko i ispricao za slucaj prijateljice sa istim problemom- zatrudnila a nije ga primilauser posted image






naravoucenje---perite rukeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 1:08:42   
Dida79
Dok sam ja user posted image a znam necu ostati trudna iako to zelimuser posted image vi vec dvije stranice napisale...i ustaanovljeno je da se mozes hebati a da ne udje ma krasno sto ti je ova danasnja mladezuser posted image user posted image
Kak mi ovo nismo prije znaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 1:10:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dida79

Dok sam ja user posted image a znam necu ostati trudna iako to zelimuser posted image vi vec dvije stranice napisale...i ustaanovljeno je da se mozes hebati a da ne udje ma krasno sto ti je ova danasnja mladezuser posted image user posted image
Kak mi ovo nismo prije znaleuser posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image brza si mora da ti je samo naslonjen biouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 1:11:22   
Dida79

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Dida79

Dok sam ja user posted image a znam necu ostati trudna iako to zelimuser posted image vi vec dvije stranice napisale...i ustaanovljeno je da se mozes hebati a da ne udje ma krasno sto ti je ova danasnja mladezuser posted image user posted image
Kak mi ovo nismo prije znaleuser posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image brza si mora da ti je samo naslonjen biouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Seks na eks sto bi se reklo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 8:29:29   
Lulu_08
Joj čovječe evo me opet pucam od smijeha hahahahaha... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E tiki cjepidlako hahahahaha, kaže možda je ćelava hahahahahahahahahaahah...

JOj umirem majke mi hahahahhahah...Ode šminka u PM od smijeha hahahaha....




_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 11:36:15   
ena0002
IZVORNA PORUKA: ledy blue

ono cenat dva te nece odvesti u pako ili raj...


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 11:38:57   
salmy
Ja mislim da je ovo sestra od Rubiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 11:43:17   
ena0002
Medice ja mislim da si ti trudna user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 11:44:50   
malena27 RR
medica, definitivno si trudna i to sa user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 11:46:32   
muaaa
Hebo te zivot i sutra ce se prodati pod NEVINA,a nema gdje nije supljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 12:04:22   
salmy
IZVORNA PORUKA: muaaa

Hebo te zivot i sutra ce se prodati pod NEVINA,a nema gdje nije supljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedino na auto pijaciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 12:08:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mali.medica

Znam da pitanje malo zvuči čudno i vjerovatno niste do sad imali nikog s ovakvim "problemima" i vjerovatno se pitate kako to da sam jos uvijek nevina a radili smo skoro sve ostale stvari....user posted image Nekoliko godina smo u vezi i odlučili smo da ćemo čekati do braka, ali s vremenom smo počeli s poljupcima,dodirima i ostalim stvarima(jer nijedan muškarac ne bi mogao izdržati u vezi toliko vremena da nema "ama baš nista" s curom?!)...Već sam napomenula da smo i prije radili takve stvari i kasnilo mi je po 2-3 mjeseca...ali...opet se bojim user posted image user posted image user posted image
Jedino što je bilo je to (da to doslovno napišem) naslonio glavić između stidnih usana i zbog toga me brine da nije u tom trenutku "nešto slučajno prošlo gdje ne treba"?? user posted image user posted image Je li to moguće?
Unaprijed hvala ....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja se nadam da se ovo neko zeza

savjet: de živa bila posexsaj se pošteno  ili nemoj ići nigdje bez ove sprave

user posted image

(odgovor članu mali.medica)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 12:10:53   
Nedi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ova tema mi je popravila danuser posted image user posted image user posted image

U svakom slučaju čula sam za jedan takav slučaj trudnoće u Zenici prije 10-tak godina. Ne kontam to "čuvanje" za brak a 'vamo...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 12:11:47   
Nedi
I molim da neko prebaci kokiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 13:57:43   
henna ze
a kad je neko sretan sretan je šta ćeš..nekom uspije samo što prisloni..a ja i za ovo jedno dijete litre znoja prolila...a čojek mi smršo 10 kg..sav se bio osušio....
eee draga moja.blago se tebi...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 13:59:13   
malena27 RR
hebote, pa sto mi ova cura ne rece da se tako user posted image ? da ne bacam 20 hiljada na vantjelesne oplodnje user posted image user posted image user posted image user posted image  

nego, znate, i ja sam nevina a user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   nismo nista radili a ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:02:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

hebote, pa sto mi ova cura ne rece da se tako user posted image ? da ne bacam 20 hiljada na vantjelesne oplodnje user posted image user posted image user posted image user posted image  

nego, znate, i ja sam nevina a user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   nismo nista radili a ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image







malena hajd sad ebo pare nego aBd slijedeci put da znas vazno je samo ''prisloniti''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:06:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dida79

Dok sam ja user posted image a znam necu ostati trudna iako to zelimuser posted image vi vec dvije stranice napisale...i ustaanovljeno je da se mozes hebati a da ne udje ma krasno sto ti je ova danasnja mladezuser posted image user posted image
Kak mi ovo nismo prije znaleuser posted image user posted image user posted image


ja jesam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:08:56   
veeseelaa
osim toga moguće je da nevina žena ostane trudna ako muškarac ejakulira po vagini

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.2.2011 14:09:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:14:52   
malena27 RR
da, moja mama je ostala tako user posted image .... i ja sam plod pettinga user posted image  
ali sad se ne zezam, ozbiljno pricam, tj. pisem.... user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 11.2.2011 14:15:18 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:15:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

osim toga moguće je da nevina žena ostane trudna ako muškarac ejakulira po vagini
ma daj ba vesela...daj mi primjer...jedan...sem djevice marije...bogati

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:16:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

da, moja mama je ostala tako user posted image .... i ja sam plod pettinga user posted image  
ali sad se ne zezam, ozbiljno pricam, tj. pisem.... user posted image

je li bila nevina tvoja mama? mislim je li imala himen?

uozbiljite seuser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Na poklon jestivo ulje :-))
veeseelaa

da li bi nekom umjesto soka odnijeli litar ulja na poklon?

Da (45%)

Ne (55%)


Broj svih glasova: 142

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *