|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:32:01   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

dovoljno da si ti stavila kokice...  user posted image

ne moras vjerovati, ali ne vidim razlog da moja mama i tata lazu i nakon 30 godina braka user posted image  
to mi je i moj otac potvrdio kad smo razgovarali o tome- kad sam dobila 1. user posted image  



ja ti vjerujem, naravno da može

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:32:29   
koka i po
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

znaci teoretski...hajmo sad ici u krajnost

plaza, more, golaci, stijene...i sad neki muskarac da prostite izdr*a na stjenama...malo zatim dodje neka zena i sjedne ups...slucajno na to...ona moze ostati trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image







zato je meni mama uvjek govorila da stavim nesto pod guz... kad sjedamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja mislila ona meni to zbog m.kanalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:33:33   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

dovoljno da si ti stavila kokice...  user posted image

ne moras vjerovati, ali ne vidim razlog da moja mama i tata lazu i nakon 30 godina braka user posted image  
to mi je i moj otac potvrdio kad smo razgovarali o tome- kad sam dobila 1. user posted image  

svasta roditelji govore u nadi da zastite svoju djecu od sexa...i ja cu ovo A. ispricatiuser posted image user posted image ...ne sad ozbiljno...dajte mi da citam...hocu medicinske podatke i misljenjauser posted image




evo ti mene kao dokaza....ovo sto ti govorim ce ti reci svaki ginekolog pa ti savjetujem da se malo informises....
i da, meni su upravo i rekli jer su, kad sam dobila prvu user posted image , htjeli na vrijeme da me upozore da se moze zatrudniti iako nisi imao kompletan spolni odnos.....  a u 6. razredu se sigurno o odnosima ne razmislja.....




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:33:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

znaci teoretski...hajmo sad ici u krajnost

plaza, more, golaci, stijene...i sad neki muskarac da prostite izdr*a na stjenama...malo zatim dodje neka zena i sjedne ups...slucajno na to...ona moze ostati trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image


a pa ovo je vec manje vjerovatno, jer ne bi spermici ostali nataknuti, mislim da bi bili unisteni u toim slucaju, a i gdje ce zena bez gacica sjesti negdje, jedino da je u pitanju nudisticka plazauser posted image ipak spermici ne mogu kroz gacice proci


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:34:04   
rose 87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e ovo mi popravi dan,zaboravila sam na glavobolju

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:35:38   
koka i po
e hajmo zene dosta ove teme za danas  user posted image .
idete ijjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuu haman da cete otici predaleko user posted image .
bolje sprijeciti nego lijeciti user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:36:00   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada

znaci teoretski...hajmo sad ici u krajnost

plaza, more, golaci, stijene...i sad neki muskarac da prostite izdr*a na stjenama...malo zatim dodje neka zena i sjedne ups...slucajno na to...ona moze ostati trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image



Teoretski DA!

Hvala na kokicama pravo su dobre user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:37:24   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: dadada

znaci teoretski...hajmo sad ici u krajnost

plaza, more, golaci, stijene...i sad neki muskarac da prostite izdr*a na stjenama...malo zatim dodje neka zena i sjedne ups...slucajno na to...ona moze ostati trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image



Teoretski DA!

Hvala na kokicama pravo su dobre user posted image


ne kaze se djaba, pazi da ne ograjisesuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:37:43   
sporty mamaa
Covjece znam osobe trude se trude, godinu dvije iz mjeseca u mjesec i nista... I vamo neka dode i ne posexa se a uspije joj... I sta bi sad covjek uradio... Da nije zalosno bilo bi smijesnouser posted image user posted image

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:38:49   
Lady26
Lady26, malena27 RR, teacher75, koka i po, sporty mamaa, BENU, gagach, Lejla Ka, ena23, sara.at, Neky, many, felix, Ben 10, medic slatki, vjestica

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio Lady26 -- 11.2.2011 14:39:26 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:38:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Covjece znam osobe trude se trude, godinu dvije iz mjeseca u mjesec i nista... I vamo neka dode i ne posexa se a uspije joj... I sta bi sad covjek uradio... Da nije zalosno bilo bi smijesnouser posted image user posted image

isto kao sto neke zene godinama ganjaju plodne dane, a neke zatrudne tokom menstruacije...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:39:02   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: dadada

znaci teoretski...hajmo sad ici u krajnost

plaza, more, golaci, stijene...i sad neki muskarac da prostite izdr*a na stjenama...malo zatim dodje neka zena i sjedne ups...slucajno na to...ona moze ostati trudnauser posted image user posted image user posted image user posted image



Teoretski DA!

Hvala na kokicama pravo su dobre user posted image


ne kaze se djaba, pazi da ne ograjisesuser posted image user posted image user posted image



To je to! user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:40:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

dovoljno da si ti stavila kokice...  user posted image

ne moras vjerovati, ali ne vidim razlog da moja mama i tata lazu i nakon 30 godina braka user posted image  
to mi je i moj otac potvrdio kad smo razgovarali o tome- kad sam dobila 1. user posted image  

svasta roditelji govore u nadi da zastite svoju djecu od sexa...i ja cu ovo A. ispricatiuser posted image user posted image ...ne sad ozbiljno...dajte mi da citam...hocu medicinske podatke i misljenjauser posted image




evo ti mene kao dokaza....ovo sto ti govorim ce ti reci svaki ginekolog pa ti savjetujem da se malo informises....
i da, meni su upravo i rekli jer su, kad sam dobila prvu user posted image , htjeli na vrijeme da me upozore da se moze zatrudniti iako nisi imao kompletan spolni odnos.....  a u 6. razredu se sigurno o odnosima ne razmislja.....



toliko znam...mislim da se moze ostati trudan petingom...ono...malo unutra...malo vani...pa opsa...jedan ugrabi put...ali ne vjerujem da dokle god si nevin mozes ostati trudan...tj. da ti spermatozoidi dodju samo u doticaj s vanjskim dijelom vagine i usnama

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:40:31   
BENU
ja se 7 godina trudim a još nema user posted image ,možda sam nevina još user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ,
sve je mogućeuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:42:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Covjece znam osobe trude se trude, godinu dvije iz mjeseca u mjesec i nista... I vamo neka dode i ne posexa se a uspije joj... I sta bi sad covjek uradio... Da nije zalosno bilo bi smijesnouser posted image user posted image

isto kao sto neke zene godinama ganjaju plodne dane, a neke zatrudne tokom menstruacije...

ticerko...ne zatrudnis ti tokom menstruacije...nego su spermici zivi i po tri dana nakon seksa...pa ti mozes ostati trudna ako ti plodni dani budu netom nakon mece...jes jednako...jajnik izbaci jajasce

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:44:32   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

dovoljno da si ti stavila kokice...  user posted image

ne moras vjerovati, ali ne vidim razlog da moja mama i tata lazu i nakon 30 godina braka user posted image  
to mi je i moj otac potvrdio kad smo razgovarali o tome- kad sam dobila 1. user posted image  

svasta roditelji govore u nadi da zastite svoju djecu od sexa...i ja cu ovo A. ispricatiuser posted image user posted image ...ne sad ozbiljno...dajte mi da citam...hocu medicinske podatke i misljenjauser posted image




evo ti mene kao dokaza....ovo sto ti govorim ce ti reci svaki ginekolog pa ti savjetujem da se malo informises....
i da, meni su upravo i rekli jer su, kad sam dobila prvu user posted image , htjeli na vrijeme da me upozore da se moze zatrudniti iako nisi imao kompletan spolni odnos.....  a u 6. razredu se sigurno o odnosima ne razmislja.....



toliko znam...mislim da se moze ostati trudan petingom...ono...malo unutra...malo vani...pa opsa...jedan ugrabi put...ali ne vjerujem da dokle god si nevin mozes ostati trudan...tj. da ti spermatozoidi dodju samo u doticaj s vanjskim dijelom vagine i usnama


procitaj dobro post, on je trljao glavicem po unutrasnjosti stidnih usanauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:44:32   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

dovoljno da si ti stavila kokice...  user posted image

ne moras vjerovati, ali ne vidim razlog da moja mama i tata lazu i nakon 30 godina braka user posted image  
to mi je i moj otac potvrdio kad smo razgovarali o tome- kad sam dobila 1. user posted image  

svasta roditelji govore u nadi da zastite svoju djecu od sexa...i ja cu ovo A. ispricatiuser posted image user posted image ...ne sad ozbiljno...dajte mi da citam...hocu medicinske podatke i misljenjauser posted image




evo ti mene kao dokaza....ovo sto ti govorim ce ti reci svaki ginekolog pa ti savjetujem da se malo informises....
i da, meni su upravo i rekli jer su, kad sam dobila prvu user posted image , htjeli na vrijeme da me upozore da se moze zatrudniti iako nisi imao kompletan spolni odnos.....  a u 6. razredu se sigurno o odnosima ne razmislja.....


toliko znam...mislim da se moze ostati trudan petingom...ono...malo unutra...malo vani...pa opsa...jedan ugrabi put...ali ne vjerujem da dokle god si nevin mozes ostati trudan...tj. da ti spermatozoidi dodju samo u doticaj s vanjskim dijelom vagine i usnama



pa himena ima razlicitih oblika dadada. nije to nepropusna membrana koja pokriva cijeli otvor na ulazu u vagineu-ima ih u obliku prstena, polumjeseca itd... znaci, prolazak spermatozoida je moguc iako si nevin.... i dovoljno je da spermici dodju u dodir sa sluzi koju zena luci u vrijeme ovulacije, koja potpomaze plivanje spermica prema jajnoj celiji..... 








_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:45:20   
malena27 RR
i evo jedan link: http://www.plivazdravlje.hr/vasa-pitanja/qa/display/27958/Pitanje-trudnoce.html 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:45:34   
teacher75
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Covjece znam osobe trude se trude, godinu dvije iz mjeseca u mjesec i nista... I vamo neka dode i ne posexa se a uspije joj... I sta bi sad covjek uradio... Da nije zalosno bilo bi smijesnouser posted image user posted image

isto kao sto neke zene godinama ganjaju plodne dane, a neke zatrudne tokom menstruacije...

ticerko...ne zatrudnis ti tokom menstruacije...nego su spermici zivi i po tri dana nakon seksa...pa ti mozes ostati trudna ako ti plodni dani budu netom nakon mece...jes jednako...jajnik izbaci jajasce


ma razumije, mislila sam na to da vode ljubav tokom menstruacije pa zatrudne ipak


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:46:57   
Lejla Ka
Naziv teme treba promjeniti u "Da li sam ograisala?"

Jah, ovulacija se može desiti i tokom menstruacije, to su dva odvojena procesa.


< Poruku je uredio Lejla Ka -- 11.2.2011 14:47:51 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:48:23   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

osim toga moguće je da nevina žena ostane trudna ako muškarac ejakulira po vagini
ma daj ba vesela...daj mi primjer...jedan...sem djevice marije...bogati



znam ženu koja je nevina otišla na porod....
tadašnji njen momak je ejakulirao po vagini i ostala je trudna....


a pitam se ja što se nije u međuvremenu riješila frže user posted image (period između bezgrešnog začeća i poroda)user posted image šta te tada spriječava? stupiš u brak i hajmo narode, sve je legalno, sve po pe esu i po bozijim zakonima user posted image pihuser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:49:02   
bojana86
Ja sam cula da se moze ostati trudan ako se ejakulira po vagini,al bas da to vazi i za one tzv nevine cure - to mi nekako nelogicno,nisam doktor al tako mi zvuci.... al me ova cura bas nasmejala,sve je zivo radila,al kraljica nece pre braka nista - al analno mozeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ........
djevojko kupi test i zavrsena prica,koliko ti je vremena trebalo da sve ono napises mogla si 3 testa da napravis.....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:51:07   
Anoniman
ja nista nekontam al nema veze citam vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....to me malo zbunjuje nevin ili nije ?????Kako,sta ......
Danas je sve Moguce Haman....


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:52:17   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

osim toga moguće je da nevina žena ostane trudna ako muškarac ejakulira po vagini
ma daj ba vesela...daj mi primjer...jedan...sem djevice marije...bogati



znam ženu koja je nevina otišla na porod....
tadašnji njen momak je ejakulirao po vagini i ostala je trudna....


a pitam se ja što se nije u međuvremenu riješila frže user posted image (period između bezgrešnog začeća i poroda)user posted image šta te tada spriječava? stupiš u brak i hajmo narode, sve je legalno, sve po pe esu i po bozijim zakonima user posted image pihuser posted image user posted image



ostavio ju je tadašnji dečko

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:54:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

i evo jedan link: http://www.plivazdravlje.hr/vasa-pitanja/qa/display/27958/Pitanje-trudnoce.html 
koliko sam skontala on joj zagurao prst nakon ejakulacije pa joj je mogao rukom prenjeti...i ovo mi je logicno...al da spermic nadje put od vanjskog dijela vagine do jajasca...onako migulji se i prelazi sve prepreke...aj em sori bat aj kant beliv it...i daljeuser posted image

sljedeci put cu pitati mog ginekologauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *