|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:55:58   
sara.at
Nije smijesno jer je ovo teoretski moguce jer sad Sa mm Sam pricala i ako Ga je ona oralno zadovoljavala i on je poslije poljubio i onda je obli*zao moguca trudnoca. Takodje ako je samo "naslonio " jer Sperma izlaze i tokom sexualnog odnosa i ako je on svrsio i Sa Tom rukom nju dirao jbg moras stvarno da imas srecu da ovako ostanes trudna user posted image ipak Test nismo vidovite Mare user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:56:36   
malena27 RR
dadada cura to nije napisala, ne izvrci rijeci user posted image
citiram:
''''On nije ejakulirao u mene, ali mene je strah da postoji mogućnost da je možda sjeme prenio rukama do moje rodnice.''''

mozda ju je samo pomilovao-a ne zgurao prst... user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 11.2.2011 14:57:22 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:57:12   
vjestica
ne vidim šta vam je tu nelogično, ako tako može zatrudniti ona koja nije nevina, može i ona koja jeste
himen ne prekriva cijeli ulaz u rodnicu, postoji veći ili manju otvor kroz koji istječe menstrualna krv


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 14:59:14   
Anoniman
sve je moguce osim drvenog šporetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 129
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:03:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

ne vidim šta vam je tu nelogično, ako tako može zatrudniti ona koja nije nevina, može i ona koja jeste
himen ne prekriva cijeli ulaz u rodnicu, postoji veći ili manju otvor kroz koji istječe menstrualna krv

i to znam...samo ona koja nije nevina nema osjecaja koliko duboko prilikom penetracije ide...pa tako moze ostati trudna i prije ejakulacije...dok kod nevine cure ne bi trebao ulaziti skroz...ako se vec cuva...jer onda postoji sansa da joj pukne...pa samim tim vise i nije nevina (mada svakako za moj pojam vise nije nevina) al hajmo reci...medicinski nije nevina...ja i dalje ne mogu vjerovati da neko ide na porod nevin...o tome se radi...a sve teorije prihvatam...al ne prihvatam trudnocu i citav, ne ostecen himenuser posted image ...do mene je...vjerovatnouser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:04:05   
henna ze
koliko mi razglabamo..pojela sam tri kutije kokica..već mi pritisak opao katasrofa...nasekirala se..popila tri kafe...muka me uhvatila..a ove medice ili kako već da se zove ni na vidiku da kaže jel il nije..brate ako ju je stid kupit test..evo mi ćemo?
mislim otići u apoteku i tražiti test..a nevina, ne ide mi nikako.mogla bi apotekarka( ne naša apotekarka, ona već zna da je mala nevina) pomisliti da je bila nestašna ?
hajd javi se... javi se...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:07:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: henna ze

koliko mi razglabamo..pojela sam tri kutije kokica..već mi pritisak opao katasrofa...nasekirala se..popila tri kafe...muka me uhvatila..a ove medice ili kako već da se zove ni na vidiku da kaže jel il nije..brate ako ju je stid kupit test..evo mi ćemo?
mislim otići u apoteku i tražiti test..a nevina, ne ide mi nikako.mogla bi apotekarka( ne naša apotekarka, ona već zna da je mala nevina) pomisliti da je bila nestašna ?
hajd javi se... javi se...
ma onaj ko je ovaj post postavio sad sjedi s kokicama u krilu i cita umiruci od smijeha...ne sekiraj se

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:09:09   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

i evo jedan link: http://www.plivazdravlje.hr/vasa-pitanja/qa/display/27958/Pitanje-trudnoce.html 
koliko sam skontala on joj zagurao prst nakon ejakulacije pa joj je mogao rukom prenjeti...i ovo mi je logicno...al da spermic nadje put od vanjskog dijela vagine do jajasca...onako migulji se i prelazi sve prepreke...aj em sori bat aj kant beliv it...i daljeuser posted image

sljedeci put cu pitati mog ginekologauser posted image user posted image user posted image


Teoretski zaista može, ako se stvore idealni uslovi sa super jakim, izdržljvim, pokretnim plivačima, sa idealno bjelančevinastom plodnom sluzi, sa idealno prohodnim putem kojeg će jedan plivač idealno pogoditi, u idealnom trenutku ovulacije. Zašto ne? Šanse su mikronske, ali može.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:09:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

sve je moguce osim drvenog šporetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i stakleni cipelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 134
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:09:30   
mama75
Jao, iskreno se nadam da se ovo neko zeza. Procitah samo 1. post i u soku sam. Ali najbitnije je da ona nevina udje u brak user posted image user posted image user posted image pa onda user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:12:26   
Anoniman
da vas ja pitam nesto kad sve znateuser posted image Mozel se himen probiti prstom, tj. kad te dole dira recimo???
Ja sam cula da nemoze, nekog sam pitala (nesecam se sad koga) kaze mi: kao da je tako lako himen probiti user posted image ...Tu mora igrat ulogu Znate kouser posted image da bi doslo do probijanja,...
Jel to istina ili ne kad vec pricate o tome da vas pitam jel me lagala ili nije ??user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 136
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:15:23   
veeseelaa
naravno da može, ne mora biti penis isključivo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:16:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: felix

da vas ja pitam nesto kad sve znateuser posted image Mozel se himen probiti prstom, tj. kad te dole dira recimo???
Ja sam cula da nemoze, nekog sam pitala (nesecam se sad koga) kaze mi: kao da je tako lako himen probiti user posted image ...Tu mora igrat ulogu Znate kouser posted image da bi doslo do probijanja,...
Jel to istina ili ne kad vec pricate o tome da vas pitam jel me lagala ili nije ??user posted image

naravno da moze

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 138
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:17:08   
mama75
Mislim da moze ako se prst gurne preduboko, ako je himen dovoljno elastican... bla bla Isto kao sto ima slucajeva da se ne moze cak ni klasicnim odnosom, zbog raznih razloga.
Joj moram da napisem: ima postupak, zove se himenoplastika pa za ove koje zele nevine uci u brak, a radile prije toga svasta, eto dobra prilika da "idu do kraja". Izvinjavam se osobi koja je trazila savjet na pocetku teme, ali ja sam stvarno sokirana svim napisanim, pa moram malo da komentarisem ovako neprimjereno. I da, uradi test i rijesi svoje dileme.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:18:07   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: noa

sve je moguce osim drvenog šporetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image
i stakleni cipelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



Teoretski user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:18:56   
Anoniman
pa i sama sam tako mislila al et ona me ubjedjivala da nemoze.Al nema veze bitno da me slagala i da sam ja bila u pravuuser posted image .....


(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 141
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:20:53   
veeseelaa
zove se himenoplastika pa za ove koje zele nevine uci u brak, a radile prije toga svasta, eto dobra prilika da "idu do kraja".


ne kontam zašto bi neko želio ući nevin u brakuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.2.2011 15:21:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:21:40   
Anoniman
ako se sjecate , koliko ste posle izgubljenje nevinosti krvarile dana ili samo taj jedan dan.Nadam se da se neljutite sto vas ovako licno pitamuser posted image .
Ja sam dva dana ....Prvi dan bilo i drugi sasvim malo.....Iskreno ja sam mislila da ce to biti , kao menga al nijeuser posted image ..Ipak su to samo price babske....


(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 143
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:23:23   
mama75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zove se himenoplastika pa za ove koje zele nevine uci u brak, a radile prije toga svasta, eto dobra prilika da "idu do kraja".


ne kontam zašto bi neko želio ući nevin u brakuser posted image

Ja kontam da neko zeli uci nevin u brak, ali ne kontam ovo sto je napisano u 1. postu ove teme. kao radili svega-mega, ali eto nisu "isli do kraja" da udje nevina u brak. Mislim, haloooo... Uzas!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:24:58   
Nedi
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zove se himenoplastika pa za ove koje zele nevine uci u brak, a radile prije toga svasta, eto dobra prilika da "idu do kraja".


ne kontam zašto bi neko želio ući nevin u brakuser posted image

Ja kontam da neko zeli uci nevin u brak, ali ne kontam ovo sto je napisano u 1. postu ove teme. kao radili svega-mega, ali eto nisu "isli do kraja" da udje nevina u brak. Mislim, haloooo... Uzas!



Ni ja ne kontam, mislila sam da je do mene

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:27:06   
Lady26
IZVORNA PORUKA: felix

ako se sjecate , koliko ste posle izgubljenje nevinosti krvarile dana ili samo taj jedan dan.Nadam se da se neljutite sto vas ovako licno pitamuser posted image .
Ja sam dva dana ....Prvi dan bilo i drugi sasvim malo.....Iskreno ja sam mislila da ce to biti , kao menga al nijeuser posted image ..Ipak su to samo price babske....



Joj Felix hahahahahaa user posted image
Ja ni kap... Mozda nisam ni bila nevina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 11.2.2011 15:28:37 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:28:07   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zove se himenoplastika pa za ove koje zele nevine uci u brak, a radile prije toga svasta, eto dobra prilika da "idu do kraja".


ne kontam zašto bi neko želio ući nevin u brakuser posted image


Pa fine cure....postene....vidis koliko se "neke" suzdrzavaju user posted image user posted image , sve moze al to ne


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:29:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix

ako se sjecate , koliko ste posle izgubljenje nevinosti krvarile dana ili samo taj jedan dan.Nadam se da se neljutite sto vas ovako licno pitamuser posted image .
Ja sam dva dana ....Prvi dan bilo i drugi sasvim malo.....Iskreno ja sam mislila da ce to biti , kao menga al nijeuser posted image ..Ipak su to samo price babske....




to si ti dobilauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:31:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zove se himenoplastika pa za ove koje zele nevine uci u brak, a radile prije toga svasta, eto dobra prilika da "idu do kraja".


ne kontam zašto bi neko želio ući nevin u brakuser posted image


Pa fine cure....postene....vidis koliko se "neke" suzdrzavaju user posted image user posted image , sve moze al to ne



meni je definicija poštenja nešto drugo, nevinost mi veze nema s tim
al eto svi različito gledamo na stvari, e čuj da muškarac i žena trebaju biti nevini da bi pošteni ušli u brakuser posted image
iskreno ja ne volim nevine muškarce

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: moguća trudnoća???
11.2.2011 15:31:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: felix

ako se sjecate , koliko ste posle izgubljenje nevinosti krvarile dana ili samo taj jedan dan.Nadam se da se neljutite sto vas ovako licno pitamuser posted image .
Ja sam dva dana ....Prvi dan bilo i drugi sasvim malo.....Iskreno ja sam mislila da ce to biti , kao menga al nijeuser posted image ..Ipak su to samo price babske....



Joj Felix hahahahahaa user posted image
Ja ni kap... Mozda nisam ni bila nevina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image neznam ti to rec ....
Ili sam ja mozda dobila mengu hahahha salim se.....
.vidis koliko se "neke" suzdrzavaju , sve moze al to ne

i
skreno ja nebi moglauser posted image jednostavno bi se desilo,....
Dobro ona moze izdrazat toliko se "uspaliti" da nista nebude....
Mene muci ovo sto pise "analni" sex ja to nebi smjela nema sanse NIKADA..
prije bi se user posted image ko cojk i uzivala nego ovako , dal to boli????Uh iskreno nebi smjela ici na wc.user posted image Bojala bi se da se dole nije prosirila r...
Uh svastauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *