|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
11.9.2010 22:05:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nakon eksperimentisanja ipak sam se opet vratila max faktorovoj maskari 2000 kalorija... i obavezan crni tus...
puder ...max factor color adapt tecni natur... i malo transparentni u kamenu ako se zacaklim, sto se cesto desava jer mi je T zona masna

i meni je color adapt super user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Kozmetika
11.9.2010 22:21:16   
almicch
ja od max factora ništa ne koristimuser posted image user posted image user posted image
probala sam i pudere i maskare - i ne bih više nikad , jer meni lično ama baš nikako ne odgovara ...


_____________________________

;)) I can''''t hear you over the sound of how amazing I am !!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) ;))))

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Kozmetika
12.9.2010 3:32:44   
Mona Mohamed
Zaova se bavi Avonom pa mi je kozmetika za lice iz Avona..Odgovara mojoj kozi. Puder ne koristim ali kremu u boji da..Lijepo mirise..Jedino surmu ne narucujem iz Avona.
Sampon, gel za tusiranje, mlijeko za tijelo, dezodorans je Nivea. I to je to..
 

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Kozmetika
12.9.2010 10:49:20   
Atarka
Tema je jako siroka, ali evo: od preparativne kozmetike za lice samo Avene vec 7 godina, puder Vichy Normaderm (mogla bih ga malo promijeniti). Maskaru savrsenu jos nisam nasla. Max factor su mi bez veze, svaka mi se je osipala. Rimel mogu proci, Bourjois nisam probala. Na sjajila za usne ni lakove za nokte ne dajem puno para, kratko traju pa mi nije bitna marka.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Kozmetika
12.9.2010 11:30:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nakon eksperimentisanja ipak sam se opet vratila max faktorovoj maskari 2000 kalorija... i obavezan crni tus...
puder ...max factor color adapt tecni natur... i malo transparentni u kamenu ako se zacaklim, sto se cesto desava jer mi je T zona masna


Meni jedna od najboljih maskara, godinama je koristim i radi cetkice takodje, a nedavno sam kupila i mf lash extension efect i mf masterpiece hd i one su dobre....Zadovoljna....user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Kozmetika
12.9.2010 11:31:38   
maja78 RR
tecni puder loreal, maskara loreal blackx5 (njoj se vec godinama vracam), max faktor puder u kamenu, sjene mijenjam, lak mi nije bitan marka samo da mi je naci moju nijansu, sjaj za usta ili karmin rijetko stavim, i rumenilo svejedno koje

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Kozmetika
12.9.2010 16:00:39   
sporty mamaa
Višnja nešto nije bilo u redu s temom, pretraživac mi je izbacivao da postoji, ali se nije moglo pisati na nju nikako i nije je uopće bilo među ponuđenim u "ljepota i moda"..... Pa sam mislila da je neaktivna....
Ja sam stvarno probala svakakvih maskara i loreal i manhatan, ma nema kakvih nisam, ali ova 2000 kalorija mi baš izvuče trepavice, ono budu baš duuge..... Samo problem je što se današnje maskare jako brzo suše, to sam baš primjetila, neki kažu da je maskaru dobro držati u frižideruuser posted image
Što se tiče kupljenog pudera super je, fino miriše i fino prekriva, stvarno nije ni mrvicu mastan, samo sam se opet zeznula u nijansi, prijateljica mi preporučila 54., a ja bi za nijansu tamniji.... No pošto je njen pri kraju, nagovorit cu je da ona kupi za nijansu tamniji, a ja njoj dajem ovajuser posted image user posted image user posted image user posted image Mada ni ovaj nije loš...user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Kozmetika
13.9.2010 0:31:18   
nena82
Moji favoriti su:
Kozmetika za njegu:
lice-Vichy Normaderm,Afrodita-Natural Care-krema i preparat za ciscenje
idealan piling i masku za lice nisam jos nasla,Avon ima par pristojnih,Avene,Eveline.
sminka-Vichy Normaderm korektor,zaista je sjajan,maskara-PUPA i ostala sminka PUPA-ovi setovi su super
Tijelo-Nivea ulje za tijelo,Farmasi piling za tijelo,Eveline serija protiv celulita.
Kosa-Keune sampon i kondicioner,selective ampule.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Kozmetika
13.9.2010 15:04:28   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: nena82

Moji favoriti su:
Kozmetika za njegu:
lice-Vichy Normaderm,Afrodita-Natural Care-krema i preparat za ciscenje
idealan piling i masku za lice nisam jos nasla,Avon ima par pristojnih,Avene,Eveline.
sminka-Vichy Normaderm korektor,zaista je sjajan,maskara-PUPA i ostala sminka PUPA-ovi setovi su super
Tijelo-Nivea ulje za tijelo,Farmasi piling za tijelo,Eveline serija protiv celulita.
Kosa-Keune sampon i kondicioner,selective ampule.



Skupo majke miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nena82)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Kozmetika
13.9.2010 15:57:02   
reallove
kod mene ide ovakouser posted image maskara maybelline xxl,sjaj za usne deborah,sjena deborah,ponekad i rimmel,olovka za usne rimmel,puder maybelline,krema za lice nivea soft..labello mi je obavezno..za kosu koristim loreal(sampon,balzam i maska),za tijelo niveu(losion i gel za tusiranje) i u bosni kad sam bila kupila sam u dm-u balea proizvode tretman za plavu kosu.piling i gelove za tijelo,super su a nisu skupi

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Kozmetika
13.9.2010 22:14:15   
nena82
Cesto neko nesto pokloni,ali-uzmi recimo korektor Normaderm-kosta ok.20-25KM,ali traje mjesecima.Pupin set imam vec 3 godine,nisam ga uspjela iskoristiti do kraja-a ima u njemu olovka,sjene,maskara,puder i karmin.Normaderm ima promotivne setove-gel+9krema za ok.35KM.Po principu ne stedim na licu,trudim se da uvijek imam nesto kvalitetnije,jer mi je koza jako osjetljiva-od puberteta ne usspijevam oprati lice sapunom,jer pece,koza se skupi,uzas.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Kozmetika
23.10.2010 14:35:21   
mamma mumi
Imam masno lice, koje jako tesko odrzavati. Predlozili su mi Vichy-evu  ili Murad kozmetiku da koristim, a do sada garnier, avonovu kremu, i afroditinu ispod ociju.Interesuje me da li neko koristi Murad ili Vichy i kakva su vam iskustva. Znam samo da su medicinski proizvodi, i jako skupi.

(odgovor članu nena82)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Kozmetika
23.10.2010 15:27:10   
Visnja RR
jednom davno kupila Vichy ali bio isti efekat kao i s kremom koju sam inače koristila ali mnogo skulja varijanta...
imati masnu kožu može da nervira ali zato ćeš dugo biti bez bora user posted image  i izgledati mlađe ...u jesam te utješila user posted image ...

bitno je prije nanošenja sminke da upotrijebiš tonik za masnu kožu pa kremu (npr može ona aqua Nivea)... dakle hidratantne kreme nikako masne...
u nekim bitnim trenutcima puderom u kamenu neutrališeš sjaj... ali nema proizvoda koji će tvoje masno lice učiniti nemasnim...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Kozmetika
25.10.2010 1:31:32   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Imam masno lice, koje jako tesko odrzavati. Predlozili su mi Vichy-evu  ili Murad kozmetiku da koristim, a do sada garnier, avonovu kremu, i afroditinu ispod ociju.Interesuje me da li neko koristi Murad ili Vichy i kakva su vam iskustva. Znam samo da su medicinski proizvodi, i jako skupi.


Imama isti problem i mrzim to... Kadkad mi bubuljice toliko iskacu da imam osjecaj da sam u pubertetu, najgore sto ja to nemogu gledati, pa istisnem pa jos gore... A malih mitesera milion... Probala sam i garnier i neutrogenu i svakakve kreme ali nista... I zivcira me sto je jako malo preparata za masnu kozu, recimo ja kupovala dm kremu da probam, ma nista nema, samo za suhu, normalnu ili mjesovitu... Kupila hidratantnu kao za suhu ali mi ne odgovara nikako... Prije nje garnier isto nista.... Visnja, dobro je to za bore, ali zar mora biti ovoliko bubuljica??? Ako postoji ikakava krema koja moze pomoci masnoj kozi pisite zene, ili neki prirodni preparat... Inace koristim garnier gel/maska za umivanje i dobar je skroz ali kreme mi nisu... I ja sam cula za vichy norma derm, e sad ne znam... Mojoj frendici je no1user posted image

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 25.10.2010 1:33:57 >

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Kozmetika
25.10.2010 2:12:39   
Aquarius
Ja imam mješovitu kožu. T zona masna, ostalo normalno, zimi čak i suho. Najgore mi je kad mi se čelo i nos počnu cakliti od masnoće.user posted image Uglavnom, odavno koristim Nivea Visage kremu za matiranje ( zelenu). Ne začepljuje pore, daje koži potrebnu vlagu a ne masti je, nego čak matira masne dijelove. Ja sam zadovoljna i koristim je već godinama. Krema je za masnu i mješovitu kožu. Imate i ostale proizvode, tonik, za čišćenje... zelena linija Nivea Visage.

Ne mogu da postavim sliku pa evo link:

http://www.en.nivea-me.com/products/extended/16644

< Poruku je uredio Aquarius -- 25.10.2010 2:16:09 >

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Kozmetika
27.10.2010 13:58:46   
emma.L
Ne znam je li netko već pisao tu, ali moju prijateljicu koja ima jako masnu kožu preko dana su spašavali mislim ArtDeco papirići/listići (ne znam kako drugačije da objasnim nego da izgledaju kao rizle) kojima pokupi preko dana u letu masnoću s lica da se baš ne sjaji. Pa ako netko zna više, neka podijeli, jer ja imam suprotan problem - jako, jako suhu kožu.
Nego, zna li itko gdje u Sa mogu naći Credo kozmetiku, tačnije njihovu staklenu turpijicu za nokte?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Kozmetika
27.10.2010 14:12:12   
Malenaoduvijek
Moj muz ima prilicno problematicnu kozu i ono sto sam mu ja kupila je Pasha sapun za masnu kozu i on kaze da ne zateze.On pere lice s tim uvece pred spavanje i stvarno mu lice izgleda bolje, nema nista.Pa mozda da to probas, ima u apotekama tih sapuna

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Kozmetika
15.11.2010 19:52:06   
Genaa
Ima korisnih stvari http://www.kulerica.tk/

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Kozmetika
10.12.2010 21:40:34   
teacher75
trebam kupiti tecni puder. nekada davno sam uzimala od Max Factor- Color adapt i bio mi je dobar ( ne volim kad je puder ko maska, volim da diskretno i lagano pokriva). sada sam na akciji u DM-u Max factor- Second skin, pa me zanima jeste li ga koristile i kakav je, i ako ste koristile i Color adapt, koji je bolji...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Genaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Kozmetika
10.12.2010 21:43:33   
klemzi
IZVORNA PORUKA: teacher75

trebam kupiti tecni puder. nekada davno sam uzimala od Max Factor- Color adapt i bio mi je dobar ( ne volim kad je puder ko maska, volim da diskretno i lagano pokriva). sada sam na akciji u DM-u Max factor- Second skin, pa me zanima jeste li ga koristile i kakav je, i ako ste koristile i Color adapt, koji je bolji...
Koristila sam oba, meni je bolji color adapt, ustvari to mi je najbolji puder koji sam uopće koristila. A sad je CM- u čini mi se negdje oko 17 KM.


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Kozmetika
10.12.2010 21:49:33   
teacher75
IZVORNA PORUKA: klemzi

IZVORNA PORUKA: teacher75

trebam kupiti tecni puder. nekada davno sam uzimala od Max Factor- Color adapt i bio mi je dobar ( ne volim kad je puder ko maska, volim da diskretno i lagano pokriva). sada sam na akciji u DM-u Max factor- Second skin, pa me zanima jeste li ga koristile i kakav je, i ako ste koristile i Color adapt, koji je bolji...
Koristila sam oba, meni je bolji color adapt, ustvari to mi je najbolji puder koji sam uopće koristila. A sad je CM- u čini mi se negdje oko 17 KM.


i meni je, to je ok cijena, u DM-u je oko 16km, a ovaj secon skin je snizen 50% sa 28km na 14 pa me zanimalo kakav je


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Kozmetika
14.12.2010 16:38:37   
Apotekarka
Max faxtor natural  sam kupila,platila ga 30 km kad sam se namazala nekako mi za nijansu-dvije svjetliji od moje koze a nacela gauser posted image user posted image user posted image  jedino da kupim jos jedan tamnji pa da mjesam ali to m je u trenutnoj sitruaciji bacanje novca

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Kozmetika
31.1.2011 16:05:22   
Amelaa RR
Snizenje ArtDeco 50% je rezultiralo..
user posted image user posted image


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 31.1.2011 16:15:32 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Kozmetika
31.1.2011 16:18:23   
Amelaa RR
I MAC puder kojeg sam slucajno "ubola"


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 31.1.2011 16:19:28 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Kozmetika
31.1.2011 16:21:24   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Snizenje ArtDeco 50% je rezultiralo..
user posted image user posted image


Bravo curo,prekrasan ulov!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *