|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: privatni ili državni dr.
30.10.2008 15:03:57   
sadi
Teme je odlicna.
Ja se samo pitam kako finansijski izdrze osobe koje moraju cesto posjecivati privatnike. Zaista mi nije to jasno. U drzavnim ustanovama je nemoguce uraditi sve pretrage iz prostog razloga sto jedna zaposlena osoba ni u teoriji ne moze povaditi sve nalaze mimo radnog vremena.
Moje licno iskustvo je da su me poslali u Kumrovec na UZ materice i dosla sam u 8h i sestra mi je rekal da me ne moze primiti jer je sve popunjeno po principu ko doso-doso.... Kakvi termini kakvi bakraci....I koliko sam se zbunila zamucala sam i pitala "jel radite nedeljom"user posted image ... posto sam jedva namolila i to jutro da dodjem.

(odgovor članu emina_h)
Neposredna veza do poruke: 26
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *