|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr Dizdarevic
25.7.2008 7:23:01   
aloa
Cao cure,

ima li neka o vas informaciju o tome kako sad radi privatno dr Dizdarevic Jadranka, mislim znam da je prije radila cetvrtkom kod Sabine Cengic i da je otvorila svoju ordinaciju, pa me interesuje da li sada radi isto nekim određenim danima ili svaki dan, koji je kontakt telefon ordinacije, adresa....
I kad je na godisnjem odmoru?

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr Dizdarevic
25.7.2008 10:40:36   
Mika
Pozdrav aloa,

Baš me interesuje da li ćemo dobiti više informacija o dr. Dizdarević od ostalih članica foruma jer ću i ja pokušati da je uganjam naredne sedmice. Ono što ja imam je da radi svaki radni dan poslije 17:00 sati u novoj privatnoj oridinaciji koju dijeli sa još dvije doktorice na adresi Čemaluša 6, kako su mi rekli negdje preko puta nove prodavnice Bata. Jedini broj koji sam dobila je mobitel 061 101 858. Ko je prvi uganja nek' se javi.

(odgovor članu aloa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr Dizdarevic
25.7.2008 16:13:17   
Mrva
Ja cijelu trudnoću vodim kod dr. Jadranke privatno!
Dakle, privatna ordinacija, ul. Ćemaluša 6 (tačno preko puta nove Bate), a vele da odgovara i na ovaj broj mobitela: 062 549 601 :)




_____________________________

Lovely

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr Dizdarevic
25.7.2008 18:06:21   
aloa
A uvijek se znaci mora licno ona nazvati, nema neki broj ta ordinacija pa da nazoves i zakazes pregled?
Ja sam kod nje vodila prvu trudnocu i uvijek sam zvala ordinaciju pa mi oni daju termin kod dr?

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr Dizdarevic
25.7.2008 18:47:11   
Mrva
Ovaj mobitel 062 je praktično broj ordinacije, jer se nalazi na logu nalaza UZV pregleda. 

_____________________________

Lovely

(odgovor članu aloa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr Dizdarevic
28.7.2008 13:18:27   
Mika
Evo da vam prijavim da sam zakazala pregled u srijedu kod dr. Dizdarevic. Javila mi se na 061 broj tj. uzvratila mi poziv koji je propustila. Haman da nema sestru ili sekretaricu koja joj zakazuje termine nego to radi ona licno hmm... Elem, javim vam kako je bilo...

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr Dizdarevic
30.7.2008 12:02:55   
aldi
Mika kako je bilo na pregledu, jesi li zadovoljna? Koliko košta pregled kod nje?

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr Dizdarevic
26.11.2009 19:01:47   
deckic
Citajuci na forumu vase postove, vidim da ima razlicitih misljenje o dr. Jadranki Dizdarevic. Zamolila bih forumasice koje su imale iskustvo sa njom (da im je ona vodila trudnocu ili porodila) da mi napisu svoje misljenje.

Hvala!

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr Dizdarevic
2.12.2009 11:01:06   
istra09
Moje iskustvo sa dr Dizdarević je izuzetno pozitivno.
Trudnoću sam vodila kod nje privatno, a na GAK sam otišla samo jednom (na njen prijedlog) da mi uradi 4D.

Dr Dizdarević me i porodila na carski (ranije je bio planiran).
Dobila sam prekrasnu djevojčicu sa 4 kg i dugu 53 cm, a koja uskoro puni 5 mjeseci.

Sretno.

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr Dizdarevic
10.12.2009 13:51:32   
bini
I meni dr.Jadranka vodi trudnocu od samog pocetka i do sada sam zadovoljna.

(odgovor članu istra09)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr Dizdarevic
13.12.2009 23:38:14   
seka80
Ja imam lijepo iskustvo sa prof.Dizdarevic.Sve najbolje o njoj kao strucnjaku mogu reci!
Vodila mi je izuzetno komplikovanu trudnocu, uradila Carski rez, izuzetno tezak porod jer se tek prilikom poroda ustanovio uzrok komplikacija trudnoce, beba je jedva izvadjena iz materice ali na svu srecu ziva i zdrava i sad ima 2 god.
Zaista neznam kako bi sve to proslo da nisam imala tako strucnu doktorku.
Svakom bi preporucila da je potrazi pogotovo sad kada ima privatnu ordinaciju i kad je lakse doci do nje!

(odgovor članu bini)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr Dizdarevic
14.12.2009 20:14:28   
deckic
Drage moje, hvala vam puno na vasim odgovorima. I meni se dr. Dizdarevic cini jako prijatnom i strucnom osobom. Idem kod nje privatno i sad sam 33/34 sedmicu. Idem jednom mjesecno, a sad je rekla da  ce biti cesce kontrole. Nadam se da ce me ona i poroditi.user posted image

(odgovor članu seka80)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr Dizdarevic
14.12.2009 20:20:55   
scarlett
Deckic, dobil' ti ikad moj pp?

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr Dizdarevic
14.12.2009 20:34:54   
deckic
IZVORNA PORUKA: scarlett

Deckic, dobil' ti ikad moj pp?


Dobila sam jedan na koji sam ja tebi odgovorila i pitala te , ali nisam nikad dobila odgovor na moje pitanje! Zamolila bih te ako mozes da mi odgovoris.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr Dizdarevic
21.12.2009 0:27:34   
leptirica22
ja sam isto cula da je doktorica dizdarevic jako dobra a zanima me koliko kosta  pregled kod nje i vodjenje trudnoce?? eto ko je bio kod nje nek javi...hvala user posted image

(odgovor članu deckic)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dr Dizdarevic
21.12.2009 1:04:11   
scarlett
UZ vag. i preko stomaka 50,- KM
vag.pregled 20,-KM

(odgovor članu leptirica22)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dr Dizdarevic
21.12.2009 12:07:19   
leptirica22
hvala scarlett, to mi se i ne cini skupo.ja sam tek saznala da sam trudna pa se raspitujem gdje da idem.mislim da cu ici i u dom zdravlja i ponekad privatno, pa me zbog toga zanimalo kako se krecu cijene kod njih.user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dr Dizdarevic
14.2.2010 22:34:19   
hmela
znači da je dobra e to mi je trebalo da mi neko kaže

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dr Dizdarevic
14.2.2010 22:36:15   
Ilhana RR
OT - kad god vidim ovu temu kontam prozivate mene

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu hmela)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dr Dizdarevic
15.2.2010 0:47:06   
mama2009
samo mogu reci KATASTROFA,  dal su godine zeni ucinile svoje li novac joj udario u glavu....ja joj ni lutku ne bi dala da pregleda,a ne da ja odem na pregled ili ne daj Bože da mi ona vodi trudnocu

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dr Dizdarevic
15.2.2010 0:52:44   
teacher75
ja sam cula puno losih prica o njoj a isto toliko i dobrih, pa ne znam sta da kazem. valjda kako ti grah padne!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dr Dizdarevic
15.2.2010 14:40:53   
Amrino
Ima li ijedna zena da ju je ova doktorica porodila prirodno?
Kod nje su haman u 99 % slucajeva carski rezovi...sto je meni apsolutno NENORMALNO. I svakoj skoro pacijentici uvali istu pricu...Te prosao termin dva dana a nisi se nimalo otvorila (sto je sasvim normalna stvar)...te ti si pouska a beba poveca(nidje veze...)...te napatices bebu...i sl. gluposti. Ovo ne bih pisala da nisam cula bar od deset njenih pacijentica ovo isto...user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dr Dizdarevic
15.2.2010 15:20:56   
shpagica
Iz licnog iskustva ne mogu o prof Dizdarevic reci ama bas nista negativno. Izuzetno je prijatna, ugodna, detaljna, profesionalna...

S druge strane, vjerujem svim zenama i njihovim iskustvima i znam da se ne odnose svi isto prema svima...

Cinjenica da je profesorica vecinu svojih pacijentica porodila na carski rez vjerovatno stoji zato sto je profesorica prije svega strucnjak za patologiju trudnoce i sve komplikovane i rizicne trudnoce uglavnom i zavrsavaju carskim rezom.

Nisam bas stekla dojam da je "pro-carski" naklonjena jer sam isto tako iz svog iskustva zakljucila da se svaki carski koji se odobri na komisiji - ciji je predsjednik upravo prof Dizdarevic, mora medicinski opravdati bez izuzetka. Ovo su tzv dogovoreni carski rezovi za koje postoji medicinsko stanje i indikacija i prije nego sam porod nastupi.

Za ostale carske koji se rade kod komplikacija normalnog toka poroda odlucuje koliko znam dr koji poradja pacijenticu, pa samim tim prof nema nista s takvim odlukama.



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dr Dizdarevic
3.4.2010 12:26:58   
mrkva
evo da se ija uključim u ovu temu, inače nova sam na forumu, i trudna sam već 11 sedmica, trudnoću mi vodi dr Dizdarević i dosad mi se čini ok. čula sam da svoje pacijentice, tj. one koje ona vodi privatno, jako dobro pazi kad odeš na porod na Koševo, a meni je već predložila i muža na porodu. ovo je sve što ja znam   njoj a i ja bih željela saznati nešto više.i da, čula sam da na KOševu ima odabrani krug sestrica sa kojim radiuser posted image

(odgovor članu aloa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dr Dizdarevic
3.4.2010 16:47:05   
Lalana
Ja nisam odusevljena, isla sam kod nje par puta, niti jednom nisam naisla na ljubaznost, nego cistu aroganciju.
Vjerujem i ostalima kojima je bila odlicnauser posted image medjutim ja osim nuzde vise kod nje ne bih isla.
Kad nesto skontam sve doktorice su takve, neko ima predivno a neko suprotno iskustvo.user posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *