|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:11:25   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

Samo se ti tjesi,anonimna rijetko kad ostane anonimna.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:14:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

Samo se ti tjesi,anonimna rijetko kad ostane anonimna.



Hoces reci da administrator ili moderatori razglase tko se krije pod "anoniman"?

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:14:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

Samo se ti tjesi,anonimna rijetko kad ostane anonimna.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:15:26   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

Samo se ti tjesi,anonimna rijetko kad ostane anonimna.



Hoces reci da administrator ili moderatori razglase tko se krije pod "anoniman"?


to eticki nikako nije korektno i ako je to istina, onda sam stvarno razocarana forumom

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:16:17   
Niina
znate sta zene, hajte sad sve kolektivno na temu TORTE i fino se oraspolozite....pojedite sta slatko...
....prelijevanje iz supljeg u prazno....sto zenski um moze napraviti problem od niceg...treba nam svakoj po nobelovu nagradu dati.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:16:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

Samo se ti tjesi,anonimna rijetko kad ostane anonimna.



Hoces reci da administrator ili moderatori razglase tko se krije pod "anoniman"?


to eticki nikako nije korektno i ako je to istina, onda sam stvarno razocarana forumom




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pi moderatori i administratoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:18:00   
dinaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

Samo se ti tjesi,anonimna rijetko kad ostane anonimna.



Hoces reci da administrator ili moderatori razglase tko se krije pod "anoniman"?


Ja ovo nisam rekla to je tvoj zakljucak.


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:18:41   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: dinaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: dinaa

Pa ko kaze da bi ja ovdje ovako javno uopste pricala o problemima sa svojim muzem,i ko ti kaze da se ne zna ko se krije iza ovoga "anoniman"user posted image

zna administrator i mozda moderatori a ostali mogu samo nagadjati, ali ovi posjetioci foruma kojih ima stotine bas ne mogu tako lako pogoditi kao kada neko pise pod nickom

Samo se ti tjesi,anonimna rijetko kad ostane anonimna.



Hoces reci da administrator ili moderatori razglase tko se krije pod "anoniman"?


to eticki nikako nije korektno i ako je to istina, onda sam stvarno razocarana forumom




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pi moderatori i administratoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


noa kao moderator upozoravma vas da ovakvu rečenivcu obavezno napišete na temi kritike, sugestije ( nikako ne kontam što u ovoj temi ima naziv sugestije al hajd)...nemojte ići OTuser posted image user posted image user posted image
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:20:54   
Skvo RR
Sto se nalupaste...ostavite se molim vas raspredanja sta je etika i sta je eticno..sada na ovoj temi ima jako puno forumasica,,,a na recimo temi Porodiliste Mostar i Porodiliste u Brankovcu nema niko...user posted image ..a tamo  "neko" treba nasu utjehu...

Zalosno....



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:21:28   
Anoniman
Hanady sugeriram ti da me ne ćeRas s forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
osjetljiva sam jako pripazi kako mi se obracasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:23:04   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

Hanady sugeriram ti da me ne ćeRas s forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
osjetljiva sam jako pripazi kako mi se obracasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



zar i ti sine Bruteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Psihološki teret ljubavi!
21.2.2011 23:24:07   
frenkoza
ja te donekle razumijem anonimna...  ja sam imala perioda u kojima sam mislila da me ne voli, da smo kako mi cesto na forumu kazemo "samo roditelji, a ne par"...

mene je iritiralo nespavanje u bracnom krevetu... ne znam zasto ali to me je ubijalo... mislila sam da me ne voli, da mu nisam privlacna... nekako je bio i promijenio ponasanje prema meni, stalno me nesto " napadao", ja sam za sve nevolje ovoga svijeta bila kriva... nedostajali su mi njegovi poljubci, zagrljaji, bas je bio hladan prema meni...
kada bi mu nesto rekla ili pokusala  razgovarati on bi okrenuo na salu, zagrlio me poljubio, sve ok... ali sutra dan opet isto...

e jednom kad mi je puko film, cuo me je... rekla sam mu da se tako uglavnom ponasaju ljudi koji VARAJU svoje zene i da ako se ne promijeni ili mi ne kaze pravi razlog svoga ponasanja nas brak biti pod velikim znakom pitanja... da cu uzeti sjekiru i isjeci spavacu sobu izbaciti je kroz prozor, a sebi kupiti kauc, jer meni samoj je dovoljan.... da bi najbolje bilo da mene otjera a dovede kucnu pomocnicu koja ce cistit, kuhat, lozit vatru, cuvati djete, jer ja sam mu zena, a ne kucna pomocnica i prema meni bi trebao nesto osjecati i to mi i pokazivati...
uglavnom bila sam ozbiljna kao nikada u zivotu i on je shvatio poentu...
ili me zelis ili me ne zelis... jednostavno je...
i sad je hvala Bogu sve OK.... korak po korak vratilo se u normalu...
nadam se da ces uspjeti vratiti svog muzica u normalu


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:09:57   
veeseelaa
ili me zelis ili me ne zelis... jednostavno je...


slažem se

i ne kontam ovaj atak na anonimne, te znaju ko je u pitanju, te prijaviće FIFI; UEFI; FIBI kome li već? user posted image user posted image user posted image
smiješno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:11:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ili me zelis ili me ne zelis... jednostavno je...


slažem se

i ne kontam ovaj atak na anonimne, te znaju ko je u pitanju, te prijaviće FIFI; UEFI; FIBI kome li već? user posted image user posted image user posted image
smiješno user posted image


user posted image user posted image user posted image joj, kraljica si majke miuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:23:06   
Galicia
Glavna greska je sto su se udale za pogresne muskarce cim im ne mogu reci svoju intimu.
Jebote mene kad mm pogresno zagrli ja mu kazem a ne da me ne lize. user posted image  Hajd cik da me ne polize.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:25:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Galicia

Glavna greska je sto su se udale za pogresne muskarce cim im ne mogu reci svoju intimu.
Jebote mene kad mm pogresno zagrli ja mu kazem a ne da me ne lize. user posted image  Hajd cik da me ne polize.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:26:02   
veeseelaa
Hajd cik da me ne polize.


user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:40:08   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Galicia

Glavna greska je sto su se udale za pogresne muskarce cim im ne mogu reci svoju intimu.
Jebote mene kad mm pogresno zagrli ja mu kazem a ne da me ne lize. user posted image  Hajd cik da me ne polize.


nekad jednostavno ni oni sami nisu svjesni svojih postupaka... bar u mom slucaju... nije se to desilo preko noci... nego malo po malo... i taj jaz se neki stvorio izmedju nas... ali ja sam znala da je to prolazna faza, trenutna kriza... osim ako nije u pitanju gluho bilo varanje, sto mi je nespojivo sa mojim muzem, ali u takvim situacijama jednostavno nisi pametna... pa ti najvece budalastine padaju na pamet... i uvijek mi je ono 99% mu vjerujem... ali kad je ekstremna situacija, onda te muci i onaj 1%...

tek kad sam mu spomenula varanje i ostavljanje on se trznuo i shvatio o cemu ja pricam... i bilo mu je tesko sto sam pomislila takvo nesto, ali ja mu drugacije nisam mogla skrenuti paznju na nas problem, koji on nije ni primjecivao...

i htjele mi to ili ne priznati, koliko god nasi bracni odnosi bili skladni, ipak ona njeznost, strast, sex, mazenje, je jako vazan segment naseg emotivnog zivota... ne kazem da je najvazniji, ali zauzima visoku poziciju u odnosu bracnih parova... sto je normalno... covjek je emotivno bice, seksualni nagon nam je urodjen i treba se truditi da se ne zanemari...
ja cesto kazem nekad mi je onaj zagrljaj dok kuham ili cmokic dok usisavam vazniji od ne znam koliko sati provedenih u mazenju... ali ako se nema vremena za svakodnevne izlive njeznosti uvijek se nadje 5-10 minuta za pokoji poljubac i zagrljaj... to vala moze svako, a bitno je, jako bitno


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:42:09   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Galicia

Glavna greska je sto su se udale za pogresne muskarce cim im ne mogu reci svoju intimu.
Jebote mene kad mm pogresno zagrli ja mu kazem a ne da me ne lize. user posted image  Hajd cik da me ne polize.

ovdje nije bio problem u (ne) lizanju vec u iskazivanju njeznosti, zagrljajima i poljupcima

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:43:47   
dzeni_nl
frenkoza pametno zboris, malo sebe pronalazim u tvom opisu.

samo da zene ne pomisle da sam jedna od anonimnihuser posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:45:15   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sto se nalupaste...ostavite se molim vas raspredanja sta je etika i sta je eticno..sada na ovoj temi ima jako puno forumasica,,,a na recimo temi Porodiliste Mostar i Porodiliste u Brankovcu nema niko...user posted image ..a tamo  "neko" treba nasu utjehu...

Zalosno....



user posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:53:05   
frenkoza
ja sam ovaj dio o lizanju preskocila jer nisam mogla skontati ko gdje koga i zbog cega (ne)lize.... tako da sam se fokusirala na prvi post user posted image user posted image user posted image

ja cesto moj odnos sa MM-om opisujem kao da se nas dvoje vrtimo na dva tocka koji stoje jedan do drugog... i taakoo nekad smo jaaaakoo blizu, bliski smo, ma ne mozemo jedno bez drugoga disati... a onda polaako polako naidje period kad se udaljavamo, pa se na momente toliko udaljimo da smo kao dva svijeta razlicita, kao da smo svak na svojoj strani tocka.... da bi opet nakon toga polahko nadosao period zblizavanja, jer se opet krecemo jedno prema drugom...  i sve tako u krug...

mislim da manje vise svi mi imamo i krize i periode kad smo ovakvi i onakvi... najbitnije je da u najgorim momentima ne zaboravimo one kvalitete svoga muza zbog kojih smo se udale za njih... zbog kojih je on bas onaj pravi...
u nasem braku ja sam osoba koja rjesava probleme pricom, dok je on osoba koja vise voli cutnju... nekada je i ona najpametnije rjesenje, a nekada Bogami se mora i pricati...



_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:55:26   
Anoniman

E drage moje,već kad ste se ovako okupile,da iznesem i ja svoj problem.A prvo da napomenem da sam nova anonimna i da ne zahebavam,istinu govorim,i želim čuti tuđa mišljenja,jer o ovom zaista ni s kim razgovarati ne mogu.
Za početak,ja sam jako zaljubive prirode,malo mi fali,lako me zavesti,u braku sam već 6 godina i par puta mi se dešavalo da se "zaljubim" u drugog muškarca,nekako me osvoje nekom gestom,pogledom,koji možda uopće nisu bili upućeni s tim ciljom,još ako pritom dobro izgleda,ako je moj tip,ja sam gotova,danima sam mislim o njemu,priželjkujem ga,maštam o svačem nečem,pravo se zaljubim user posted image   Uglavnom sam to do sad uspješno prevazilazila,znači krila to što osjećam,trudila svim snagama da dotični ništa ne primjeti,a ni niko drugi,i to bi nakon nekog vremena prošlo,ohladila bi,znalo bi imjesecima trajati.
Ali prije 3 dana mi se dogodilo opet,i otad nisam nikako dobro,nemam želje ni za čim,društvo odbijam smišljajući tamo neke razloge,cijeli dan ne jedem ništa,i nisam dobro,nemam snage.
Naime,čatajući na nekom site-u (radila sam to i prije,čisto iz šege,zahebancije,i uvijek bi se tako završavalo,čatali bi 15 min.pola sat,sat i to je to,ni ime nisam nikad otkrila,niti dozvolila da me vide preko kamere) ali sam upoznala jednog muškarca,koji me oduševio naprosto,svojim načinom govora,tj pisanja,tako privlačan,šarmantan,čatali smo oko 2sata,da bih na kraju pristala uključiti kameru,molio me da ga dodam na fb,pa sam i to pristala,još smo se jednom dopis. i sad trenutno je on van svoje zemlje (inače nije iz bosne,i nije bosanac) poslovno,te ga nema na fb,to mi je najavio,a ja sam sva nikakva,čeznem za njim,ni očem drugom ne razmišljam,stalno gledam njegove slike,i provjeravam jel tu,a s druge strane se loše osjećam zbog mm,koji to,ne znam šta da kažem možda jest moža nije zaslužio,jer n se puno promjenio otkad smo se uzeli,ne liči više na  mog nekadašnjeg mm,znam da je to pod uticajem velikog stresa na poslu,ali trebao bi se kontrolisati,priznajem da nemamo savršen brak,on se promjenio dosta,a u meni se ugasila strast i želja za njim,nemam želje za seksom,i to uglavnom radim samo zbog jega,čega je on svjestan i normalno ljut zbog toga,a nikad nije pomislio da možda nije i on kriv tome,opet u dosta stvari se slažemo dobro,ali nekako ubila nas je svakodnevnica,obaveze,i jednostavno mogu reći da ga volim,ali više to nije kao nekad,ne znam opisati!I ne znam jel će me i jedna od vas shvatiti kada kažem da mi godi što mi sad dotični laska,što je nježan,što me pita za mišljenje,dopuštenje (što mm rijeeetko kad čini) ? 

Da napomenem,ovdje se ne radi o sexu nikakvom,preko  kamere i sl.već samo surazgovori u pitanju,osjećaji,naravno obadvoje osjećamo slično,bar se tako čini,i znamo oboje da je nemoguće da se bilo šta tu ostvar (zbog daljine,on ne zna da sam ja udata)ali gode nam ti razgovori,i želim biti sretna  i puštena makar na taj način

Ne znam,sigurno me nećete u potpunosti shvatiti,jer ima tu još detalja ali zanimaju me vaša mišljenja o tome,pokušajte se postaviti u moju situaciju,izamisliti šta biste i kako??

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 0:56:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja sam ovaj dio o lizanju preskocila jer nisam mogla skontati ko gdje koga i zbog cega (ne)lize.... tako da sam se fokusirala na prvi post user posted image user posted image user posted image

ja cesto moj odnos sa MM-om opisujem kao da se nas dvoje vrtimo na dva tocka koji stoje jedan do drugog... i taakoo nekad smo jaaaakoo blizu, bliski smo, ma ne mozemo jedno bez drugoga disati... a onda polaako polako naidje period kad se udaljavamo, pa se na momente toliko udaljimo da smo kao dva svijeta razlicita, kao da smo svak na svojoj strani tocka.... da bi opet nakon toga polahko nadosao period zblizavanja, jer se opet krecemo jedno prema drugom...  i sve tako u krug...

mislim da manje vise svi mi imamo i krize i periode kad smo ovakvi i onakvi... najbitnije je da u najgorim momentima ne zaboravimo one kvalitete svoga muza zbog kojih smo se udale za njih... zbog kojih je on bas onaj pravi...
u nasem braku ja sam osoba koja rjesava probleme pricom, dok je on osoba koja vise voli cutnju... nekada je i ona najpametnije rjesenje, a nekada Bogami se mora i pricati...



joj i kod mene je isto ovakouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:00:05   
Anoniman
naravno obadvoje osjećamo slično,bar se tako čini,

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *