|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 12:57:41   
Nedi
O ovom tzv Psihološkom teretu ljubavi (niđe veze) se moglo pisati i na temi problemi u braku, ali nije to to, jer se onda ne bih primjetilo u moru anonimnih anonimusa šta, kako, gdje, ko s kim

< Poruku je uredio Nedi -- 22.2.2011 12:58:11 >

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 13:21:06   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


ma takve su ti ove žene, prvo te kao razumiju pa te onda ismijavaju a u većem su možda šitu nego ti!



Ja nisam ni u kakvom shitu...nego vas dvije treba dobro namlatiti.
Da, da, dobro ste pročitale, i nemojte mi sada pričati o zlostavljanju.
Evo ja se bilježim da ove dvije izmlatim umjesto njihovih muževa.

Jbt pa da je meni barem jedan dan ovakve probleme što ih imaju ove anonimne!

Moj savjet, priprost, pa ne zamjerim ako ga moderatori obrišu: ne možeš se j**** a da ti ne udje.
Nikako!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 14:10:40   
Visnja RR
hanabanana user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 14:27:13   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

imam ja poznanicu mojih godina kojoj rade hormoni od kad je znam, a poznajem je jos iz srednje skole. varala svog momka a kasnije muza koji je bio pravo fin tip, al zaljubio se i nije kontao, rodila mu dijete, varala ga. koketirala u braku, i nakon nekoliko godina se razvela. i eno sad razvedena i dalje koketira i ganja frajere. zena nimfomanka prava


pliz odvoji koketiranje od varanja, to su dva različita pojma
Sve žene manje više koketiraju, s drotom, s konobarom, s pumpadžijom, mesarom i sl



joj vesela zeno draga oplakah... s mesarom ima jedan mesar kod nas nabacivo se meni dok sam bila cura... a i jedan pekar isto mene mama vazda zezala ja cu u piljaru a ti kupi meso i hljeb neces li se udat

joj sad mi naumpade jedan mladi hodza sto je koketiro samnom... naravno dok sam bila cura... sretnem ga ja jednom na trafici... kupuje novine, a pusi cigaru...i taman njemu vraca zena kusur 2 marke, ja reko "Selamun alejkum efendija".... kad on bulji u mene "alejkumu selam" i umjesto cigaru stavi one 2 marke u usta.... ja sam se jedva zadrzala da ne prasnem u smijeh.... kaze on - aaa vidi mene budale... jesam se zbunio.... hahahaha user posted image user posted image user posted image da se izvadi jos vise se uvali.... user posted image user posted image user posted image user posted image dusha slatka user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 14:32:37   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Anoniman

hej ženo intruktor vožnje

a hebi ga,desilo se,šta bi ja,i nije ušao i kulturno se nasmješio,sad ispade baš kako ti reče da se zaljubim u granapu dok me ko pogleda dvaput,a neda mi se pravdati,baš mi se neda,nije ni važno sad,a svejedno,idem i ja



ja znam jednog instruktora koji se fakat nabacivao svojim kandidatkinjama... meni je predavao u osnovnoj skoli tehnicko, pa se nabacivao i nama ucenicama... zamislite u osnovnoj skoli... znam to jer se desilo mnogim djevojcicama.... koje su se naravno upalile i zaljubile u njega... meni je bio totalno presmjesan sa svojim lafo zavodnickim pogledima, ali eto... neko padne na to...

nego anonimna tvoj problem je nedostatak ADRENALINA... tebi u zivotu treba adrenalin, izazov, nsto sto ce ti davati uzbudjenje, a da to nisu zabranjeni muskarci... zamjeni ih nekom drugom vrstom adrenalina....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 14:36:36   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e i ja vas pozdravljam
I samo da znate da nije lijepo ponižavati mesare, drotove i sl Nismo sve imale sreće udati se ili biti sa nekim "extra" likovima....
Pozz



slazem se veselaaa...
ovim zenama vjerovatno kad kazes mesar u glavi se stvori slika nekog debelog lika, masne kose, krvavog do lakata, s trbuhom do koljena, i slicno....

a i ti udarila po zanatlijama, sto nisi rekla s doktorom, advokatom, notarom, ministrom... nego tamo neke zanatlije user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bilo kako bilo mm je bas extra lik, brico... he he he... moj dragi


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 14:37:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

imam ja poznanicu mojih godina kojoj rade hormoni od kad je znam, a poznajem je jos iz srednje skole. varala svog momka a kasnije muza koji je bio pravo fin tip, al zaljubio se i nije kontao, rodila mu dijete, varala ga. koketirala u braku, i nakon nekoliko godina se razvela. i eno sad razvedena i dalje koketira i ganja frajere. zena nimfomanka prava


pliz odvoji koketiranje od varanja, to su dva različita pojma
Sve žene manje više koketiraju, s drotom, s konobarom, s pumpadžijom, mesarom i sl



joj vesela zeno draga oplakah... s mesarom ima jedan mesar kod nas nabacivo se meni dok sam bila cura... a i jedan pekar isto mene mama vazda zezala ja cu u piljaru a ti kupi meso i hljeb neces li se udat

joj sad mi naumpade jedan mladi hodza sto je koketiro samnom... naravno dok sam bila cura... sretnem ga ja jednom na trafici... kupuje novine, a pusi cigaru...i taman njemu vraca zena kusur 2 marke, ja reko "Selamun alejkum efendija".... kad on bulji u mene "alejkumu selam" i umjesto cigaru stavi one 2 marke u usta.... ja sam se jedva zadrzala da ne prasnem u smijeh.... kaze on - aaa vidi mene budale... jesam se zbunio.... hahahaha user posted image user posted image user posted image da se izvadi jos vise se uvali.... user posted image user posted image user posted image user posted image dusha slatka user posted image user posted image user posted image



ja se s ovim veselinim navedenim vazda posvadjam...a mm onda" koketira" s njima, nebil izgladio situaciju
da li sam ja normalnauser posted image user posted image user posted image user posted image
ne mogu se ja nikome uvlaciti ako je do njih...tj. ako primjetim nepravdu...nema teorije

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 14:38:58   
SdZ
I ja sam imala pomalo "cudnog" instruktora koji je kao "hodza", hehe, ali sam ja bila preozbiljna za njega.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 15:25:08   
M kao Mama
A, meni moj instrukor bio prijatelj, i nabacivali smo se jedno drugom obostrano, tek ja sad skontah što ja ne znam voziti,moram MLJ saopćiti veoma bitne informacije, da sam došla do zaključka što ne znam voziti, pa trebala bi možda uzeti koji čas da obnovim gradivo, hahahahha,jest da je sada oženje, ali nije mrtav,jel tako,

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 16:02:02   
Apotekarka
Koja sapunica oplakah od smijeha sta su ove nase zenice nocas radile bolje da ste anonimnoj nasle kakvog da je kresne pa da malo ohladi mozda zeni fali sexa...sto bi veselica rekla nista brate bez sex vidi im se po facam,a na poslu d se slabo sexajuuser posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 17:04:37   
Galicia
Sta ces 100 ljudi 100 cudi. Meni ovakvi problemi uopste nisu smjesni, nego zalosni. A smjesnije mi je to sto se sakrivaju iza anonimnih nickova. To mi govori vise od samog problema.
Izvinjavam se zenice, ali bih rekla da vas je stid samih sebe, a to niposto ne smije tako da bude.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 18:25:17   
veeseelaa
Galicia ma problem je što se žene s foruma uglavnom lično poznaju i druže pa se stoga onda mahala danima ko je šta rekao, mislio i bla bla
Zato je valjda forumašica i izabrala opciju anoniman, ne vidim drugi razlog





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 20:19:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Galicia ma problem je što se žene s foruma uglavnom lično poznaju i druže pa se stoga onda mahala danima ko je šta rekao, mislio i bla bla
Zato je valjda forumašica i izabrala opciju anoniman, ne vidim drugi razlog





pa naravno, meni je to sasvim logicno, inace niko ne bi pricao o problemima vec samo o tome kako im je idealan brak- takmicenje ciji je muz najboljiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 20:22:38   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Galicia ma problem je što se žene s foruma uglavnom lično poznaju i druže pa se stoga onda mahala danima ko je šta rekao, mislio i bla bla
Zato je valjda forumašica i izabrala opciju anoniman, ne vidim drugi razlog





pa naravno, meni je to sasvim logicno, inace niko ne bi pricao o problemima vec samo o tome kako im je idealan brak- takmicenje ciji je muz najboljiuser posted image


Izvini molim te tiki ali moj brak jeste idealan. c.c.c.c user posted image  hahaha...

I moj muz je najbolji! Kad spava, ili kad je hiljadama kilometara daleko! Ev' zene meni vec do*izdilo cekanje aprila, evo vec par dana sam totalno nikakva user posted image  nervozna, razdraljiva itd. Mora da nosim "psiholoski teret ljubavi"!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 20:35:28   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Djana

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Galicia ma problem je što se žene s foruma uglavnom lično poznaju i druže pa se stoga onda mahala danima ko je šta rekao, mislio i bla bla
Zato je valjda forumašica i izabrala opciju anoniman, ne vidim drugi razlog





pa naravno, meni je to sasvim logicno, inace niko ne bi pricao o problemima vec samo o tome kako im je idealan brak- takmicenje ciji je muz najboljiuser posted image


Izvini molim te tiki ali moj brak jeste idealan. c.c.c.c user posted image  hahaha...

I moj muz je najbolji! Kad spava, ili kad je hiljadama kilometara daleko! Ev'' zene meni vec do*izdilo cekanje aprila, evo vec par dana sam totalno nikakva user posted image  nervozna, razdraljiva itd. Mora da nosim "psiholoski teret ljubavi"!

ti si jedna od sretnih zena, ali nazalost nije svakome tako, treba razumijeti i one koje nisu imale srece a nemaju kome da se izjadaju pa mogu jedino ovako, pod opcijom anoniman...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 23:46:38   
N_N
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna III izvini al ja se baš nasmija
Kao i uvijek trudiću se biti iskrena, ti si meni ženo neka čvaka prava user posted image user posted image user posted image
pa ti se stalno zaljubljuješ hahahha pa hebo te ti baš kao da nikad nisi bila voljena pa tražiš ljubav na sve strane
Halo ženo, de se malo skoncentriši
I meni se nekad neki muškarac "dopadne" ono fizički,zgodan, lijep, šarmantan, možda malo i da koketiram (jbg takva sam) al da ode dalje ma daaaaj, čuj zaljubila se????
mislim halo???  po meni tebi fali dosta toga, malo zrelosti i mudrosti, malo samopouzdanja a izvini al mislim da ni fizički sobom nisi zadovoljna čim padaš na 2-3 komplimenta
Oprosti što ja vako al i da nisi anonimna isto bi ti rekla
Moj savjet: poradi na sebi, bar saznaj šta nećeš kad već neznaš šta hoćeš
Sretno

nemoj tako, vidis da se udala mlada i neizivljena, bas zeznuta situacijauser posted image


tiki ma nema ovo veze sa činjenicom da se mlada udala! Neki opičen tip žene user posted image  izvini anonimna, ništa loše, ali hajde se ti malo presaberi pa što reče vesela makar skontaj šta želiš od života! Sretno ti user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 1:14:41   
veeseelaa
pa naravno, meni je to sasvim logicno, inace niko ne bi pricao o problemima vec samo o tome kako im je idealan brak- takmicenje ciji je muz najboljiuser posted image


ma vala meni se ne bi dalo  baviti naučnom fantastikom user posted image
tako je kako je, a i ja primjetih da je svima dobro user posted image bar ovim ne anonimnim, počevši od mene naravno user posted image
e mm kako je on zlatan, evo kuka jer od sutra radim, haman ko Ekrem za Vendi, poštene žene majko moja user posted image user posted image user posted image user posted image
počeo je da smišlja planove kako da budemo non stop zajedno user posted image veli da idemo na selo i da se bavimo poljoprivredom user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.2.2011 1:29:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 1:22:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


ma takve su ti ove žene, prvo te kao razumiju pa te onda ismijavaju a u većem su možda šitu nego ti!



Ja nisam ni u kakvom shitu...nego vas dvije treba dobro namlatiti.
Da, da, dobro ste pročitale, i nemojte mi sada pričati o zlostavljanju.
Evo ja se bilježim da ove dvije izmlatim umjesto njihovih muževa.

Jbt pa da je meni barem jedan dan ovakve probleme što ih imaju ove anonimne!

Moj savjet, priprost, pa ne zamjerim ako ga moderatori obrišu: ne možeš se j**** a da ti ne udje.
Nikako!


ma nisu ni mislile na tebe, nego na nas žene koje smo se ranije javljale user posted image strašno user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 1:30:16   
veeseelaa
mm kako je on zlatan, evo kuka jer od sutra radim, haman ko Ekrem za Vendi, poštene žene majko moja user posted image user posted image user posted image user posted image
počeo je da smišlja planove kako da budemo non stop zajedno user posted image veli da idemo na selo i da se bavimo poljoprivredom user posted image user posted image


e ovo je psihološki teret ljubavi user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 11:06:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna III izvini al ja se baš nasmija
Kao i uvijek trudiću se biti iskrena, ti si meni ženo neka čvaka prava user posted image user posted image user posted image
pa ti se stalno zaljubljuješ hahahha pa hebo te ti baš kao da nikad nisi bila voljena pa tražiš ljubav na sve strane
Halo ženo, de se malo skoncentriši
I meni se nekad neki muškarac "dopadne" ono fizički,zgodan, lijep, šarmantan, možda malo i da koketiram (jbg takva sam) al da ode dalje ma daaaaj, čuj zaljubila se????
mislim halo???  po meni tebi fali dosta toga, malo zrelosti i mudrosti, malo samopouzdanja a izvini al mislim da ni fizički sobom nisi zadovoljna čim padaš na 2-3 komplimenta
Oprosti što ja vako al i da nisi anonimna isto bi ti rekla
Moj savjet: poradi na sebi, bar saznaj šta nećeš kad već neznaš šta hoćeš
Sretno

nemoj tako, vidis da se udala mlada i neizivljena, bas zeznuta situacijauser posted image


tiki ma nema ovo veze sa činjenicom da se mlada udala! Neki opičen tip žene user posted image  izvini anonimna, ništa loše, ali hajde se ti malo presaberi pa što reče vesela makar skontaj šta želiš od života! Sretno ti user posted image



Ah drage žene,šta da vam kažem,upravu ste vi,sve ja to znam,ali eto kad se ne mogu složiti razum i osjećaji,ah valjda se slože.I hvala vam na odgovorima,iskreno da priznam,neka ste me naružile onu noć,i treba tako,malo me osvjestište,ali džaba kad i dalje se isto osjećam,ne mogu protiv toga,sinoć mi se tip javljao da chatamo,nisam htjela,iako mi je bilo teško odbiti,ali jesam,to je najmanje što sam mogla uraditi,ali i dalje ne mislim ni o čem drugom user posted image     Proći ći,znam da hoće,valja samo dočekati da prođe. user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 11:16:09   
Anoniman
A vidim sad ispade ja se zaljubi u svakog živog,a nije tako,nije dotle,ali desi se,i ne mogu utjecati na to nikako,a naravno da bi i ja voljela da mogu,jer na kraju jedino meni na štetu ide sve to.
Apotekarko,smatram da ti komentar nije ok,da mi je do sexa,našla bih sebi i sama,nema potrebe da mi na forumu daju preporuke,ali to je ono samo da se napiše štogod,pa možda upali,pa počnu tvoj post citirati i pljeskati ispod,eto nisu,džaba utroši 1 min. na pisanje.

Tiki,divna si,puna razumjevanja za svakog,uvijek si mi bila jedna od dražih forumašica,i sad sam se samo uvjerila da si stvarno divno stvorenje,koje se trudi da iznese svoje mišljenje a pritom ne uvrijedi nikog.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 11:16:16   
sabinos
ama zeno izbrisi ga sa liste prijatelja,tako se neces moci dovesti u situaciju da pricate

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 11:18:52   
Anoniman
A jesam,izbrisala sam,ali mi slao poruke,ma dobro odustaće on kad vidi da ja ne odgovaam,samo mi to sve teško pada.

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 11:26:35   
chuci
jesi li mu barem javila da ne želiš više pričati s njim jer si udata. mislim nije ok prema čovjeku. sve divno, srodne duše 3 dana i onda ga odjednom nema u prijateljima. napišeš mu fino nije do tebe do mene je. ko u filmovima. da ne konta čovjek šta sam uradio da se ovo desilo. možda se i on osjećao kao i ti.
ja bi mu napisala a ti skontaj hoćeš li.
sretno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Psihološki teret ljubavi!
23.2.2011 11:28:20   
henna ze
ne razumijem što će mi uopšte muškarci ne fejsu u prijateljima koje ne poznajem????
tu se druzim sa pravim prijateljicama, prijateljima, postavljam fotografije svoje princeze mene i MM i sve ok...
javila sam se samo da ti kažem da pomisliš na svog muža..svi mi imamo mana i nedostataka, ali i tekako i vrlina i ljubavi zbog kojih se na kraju i jesmo udale za te naše muževe..
sinoć sam bila na kafi sa rodjakom...i cijelu noć nisam spavala jer sam bila jako tužna..njegova se žena tako dopisujući zaljubila u nekog tipa preko Fb..i ni manje ni više ostavila ga...zaboravila i 6 godina braka, i liječenje neplodnosti...i smrt djeteta..i svu podršku i ljubav koju je imala..radi tipa sa fb...kad je sve objavila..ni ovaj je nije htio.a brak normalan, miran..sa puno ljubavi..bacila u vodu...i sad sama ostavljena ,ni roditelja na svojoj strani, ni muža ni ljubavnika..
možda ćete reći da nisam objektivna..i da je moj rodjak savršen zato što mi je rodjak..ali njega je u tom gradu gdje su živjeli...cijeli grad znao kao takvog...
zapitaj se draga moja...vrijedi li povrijediti biće koje te voli..radi nekih zansenih maštarija...
ja mislim da ne..
i kad smo kod chata..prije godinu ili dvije ne znam tačno..bilo je u novinama..par iz zenice..ona chatala sa tipom..kako je nesretna u braku..on isto sa ženom..kako je nesretan..i zaljube se tako...i vjerovali ii ne kad su se dogovorili da se nadju..nadju se njih dvoje..predali su za razvod braka ipak..
hoću ti reći...ljubav je tamo gdje ti je dom, mir i gdje se osjećaš sigurno..a ja vjerujem i voljeno..
izvini na dužini posta , nadam se da shvataš šta je pisac htio da kaže

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *