|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:08:29   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: triputmama

nemam ja muda za prevaru user posted image


a nije da se nije o istoj razmišljalo user posted image user posted image


eki dan idem ja iz prodavnice sa kolicima , a kolica natrpala stvari, trccim da predjem ulicu da mi ne ode tramvaj , udjem kad jedan momak mi nesto isaretima a ja ha ,ma ja mislim da mi nije ispao cips user posted image da mi to govori kad on meni ne zuri odvescu te ja gde god pozelis a ja se osmehnem i okrenem
rekoh sta mislis udjem ja sa njim i odemo negde i nastavimo nedo Bog , ma jok ja bi se usrala u gace , mene bi muz odma provalio bi bogami
mogu samo razmisljazti user posted image nista od toga user posted image
treba i za to muda , ono zivet sa tim ili ne zivet suocit se dalje

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:09:07   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nikad bivši ne može biti problem, niti ga mogu ponovo poželjet

ni meni, vise me strah nekog zgodnog i sarmantnog neznancauser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:12:39   
Blue rose RR
user posted image user posted image Ova tema prerasla u pravu "saFunjaru", da nije smiješno bilo bi žalosno.

Imaj mu*a (ili šta već)  i reci mužu u facu da ne želiš da budeš kraj njega jer si našla drugu osobu koja te zadovoljava (vjerovatno je i on trenutnog karaktera), ili pak nastavi živjeti u laži.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:18:02   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nikad bivši ne može biti problem, niti ga mogu ponovo poželjet

ni meni, vise me strah nekog zgodnog i sarmantnog neznancauser posted image user posted image


isto user posted image user posted image kakvi crni bivši, ne bi ih ostavila da su valjali


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:22:03   
koka i po
najlakse je nekome reci sta da uradi u odredjenoj situaciji.
najteze je odluciti i reagovati pravilno kada se nadjes u istoj,bio ti prevaren ili varao.
prema tome....mislim da nijedna (bar se nadam) nismo kompetetne da savjetujemo anonimnoj koji konkretan potez da napravi po pitanju svega.mozemo samo da nagadjamo .
vesela...treba ralikovati problem od problema.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:26:40   
veeseelaa
Zbog čega prevara prolazi nezamijećeno?Većina ljudi ima želju i potrebu vjerovati onome što im partner govori. Povjerenje u partnera kreira osjećaj sigurnosti i ugode. Nitko ne želi zaista misliti kako mu možda partner laže, posebno kada se radi o vjernosti.U stvari, neki se ljudi se dosta trude kako ne bi vidjeli partnerovu prevaru, jer znaju da bi im istina bila mnogo bolnija od neznanja. To objašnjava zbog čega uglavnom supruga ili suprug zadnji saznaju, čak i kada je svima drugima nevjernost očita, jer je to saznanje njima i najbolnije. Naravno partner koji vara gradi sebi prednost iz ovoga. On koristi želju za povjerenjem drugog partnera i govori mu točno ono što zna da želi čuti (npr. Nikad te ne bi varao“).

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:28:30   
koka i po

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zbog čega prevara prolazi nezamijećeno?Većina ljudi ima želju i potrebu vjerovati onome što im partner govori. Povjerenje u partnera kreira osjećaj sigurnosti i ugode. Nitko ne želi zaista misliti kako mu možda partner laže, posebno kada se radi o vjernosti.U stvari, neki se ljudi se dosta trude kako ne bi vidjeli partnerovu prevaru, jer znaju da bi im istina bila mnogo bolnija od neznanja. To objašnjava zbog čega uglavnom supruga ili suprug zadnji saznaju, čak i kada je svima drugima nevjernost očita, jer je to saznanje njima i najbolnije. Naravno partner koji vara gradi sebi prednost iz ovoga. On koristi želju za povjerenjem drugog partnera i govori mu točno ono što zna da želi čuti (npr. Nikad te ne bi varao“).




ajoj...ovo me zabrinu user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:29:11   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Zbog čega prevara prolazi nezamijećeno?Većina ljudi ima želju i potrebu vjerovati onome što im partner govori. Povjerenje u partnera kreira osjećaj sigurnosti i ugode. Nitko ne želi zaista misliti kako mu možda partner laže, posebno kada se radi o vjernosti.U stvari, neki se ljudi se dosta trude kako ne bi vidjeli partnerovu prevaru, jer znaju da bi im istina bila mnogo bolnija od neznanja. To objašnjava zbog čega uglavnom supruga ili suprug zadnji saznaju, čak i kada je svima drugima nevjernost očita, jer je to saznanje njima i najbolnije. Naravno partner koji vara gradi sebi prednost iz ovoga. On koristi želju za povjerenjem drugog partnera i govori mu točno ono što zna da želi čuti (npr. Nikad te ne bi varao“).

meni moj bas suprotno, stalno spominje neke studentice i kao u zezi kako mora sebi naci neku mrsavu i zgodniju od mene, valjda da me napravi ljubomornom, sta li, hahha, ja mu kazem da dovede da nam kuha i sprema i pomogne oko djeceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:31:26   
veeseelaa
mm meni stalno govori da ga najviše privlačim user posted image user posted image
hebaću mu znanje user posted image user posted image folira on mene tu nešto user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:32:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mm meni stalno govori da ga najviše privlačim user posted image user posted image
hebaću mu znanje user posted image user posted image folira on mene tu nešto user posted image


meni govori da nisam sexy al djela govore vise od rijeci, pa mu bas i ne vjerujemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:33:36   
*pcelica*
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mm meni stalno govori da ga najviše privlačim user posted image user posted image
hebaću mu znanje user posted image user posted image folira on mene tu nešto user posted image




user posted image user posted image
user posted image Neko bi danas mogao i dobiti "batina" user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:33:38   
veeseelaa
ma tvoj je ob
ovaj moj neki folirant user posted image
odrezaću mu ja*a user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:34:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mm meni stalno govori da ga najviše privlačim user posted image user posted image
hebaću mu znanje user posted image user posted image folira on mene tu nešto user posted image




user posted image user posted image
user posted image Neko bi danas mogao i dobiti batina user posted image user posted image


batine su mila majka, ja se odmah laćam mača user posted image user posted image user posted image
stisnem ga dole i rekoh sad sve priznaj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:34:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nikad bivši ne može biti problem, niti ga mogu ponovo poželjet

ni meni, vise me strah nekog zgodnog i sarmantnog neznancauser posted image user posted image


isto user posted image user posted image kakvi crni bivši, ne bi ih ostavila da su valjali



user posted image e da bas tako

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:38:28   
*pcelica*
Ja kod bivsih nemam sanseuser posted image Ili su vani ili smo ostali u hladnim odnosima. user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:43:50   
veeseelaa
Stavimo ruku na srce: avantura nije samo čin emotivne ili fizičke prevare partnera. To je potpuna izdaja. Možda vam se ne sviđaju stilske figure, pa ne želite to nazvati zabijanjem noža u leđa ili u srce - ali istina je da prevarenom partneru obično preostaje samo da pokrpa ono što je ostalo od emocija i osjećaja samopoštovanja (kako god zna i umije), i da nekako krene dalje. Ali čak niti partner nije onaj koji trpi najteže posljedice. U svemu tome najgore prolaze oni koji su najslabiji - djeca. Djeca će zbunjeno gledati ako se jedan od roditelja udaljava iz zajedničkog doma. Vidjet će da je drugi roditelj ljut, svakodnevno će pratiti vaše svađe, slušati viku, prijetnje i uvrede. U trenutku kad im najviše trebaju mama i tata - a to je svaki pojedini trenutak dok rastu! - prisiljeni su gledati kako im se raspada dom.
user posted image
Kako ćete njima jednom objasniti da ste "to" učinili samo zato što ste htjeli malo uzbuđenja u životu? Kako ćete im reći da ste im razorili dom jer ste htjeli više seksa? Ili zato što ste jednostavno smatrali da na to imate pravo? Pazite, mi ne zagovaramo ostanak u lošem braku ili vezi! Potpuno se slažemo s razmišljanjem da je razvod bolji od propalog braka. Ali zalažemo se za dvije stvari: prvo, da prije nego dignete ruke i proglasite svoj brak mrtvim, pokušate sve što možete da ga spasite. Ako to ne možete sami, ne osjećajte se loše: zato postoje stručnjaci koji će vam pomoći.
ah joj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:45:33   
Anoniman
user posted image user posted image tuzno ma bezi sacuvaj Boze iskusenja user posted image

ajmo na temu svekrve user posted image
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:46:35   
veeseelaa
ma đe nije tužno, dječica draga ispaštaju a ona su naš smisao
kad bi bar svi mislili na djecu pri pravljenju ovakvih poteza u žviotu, sve bi bilo ok




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 14:57:11   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma đe nije tužno, dječica draga ispaštaju a ona su naš smisao
kad bi bar svi mislili na djecu pri pravljenju ovakvih poteza u žviotu, sve bi bilo ok






sad ce i tebe okriviti da moralises ovjde na RR hahahahha , ali slazems e upotpunosti s ovim tekstom , za mene je to izdaja ne prema muzu nego mojoj djeci :((( a taj clan obitelji tj. mm ne zanima me kako tika je l moze ili ne , za mene ni jedan K. na svijetu nije vrijedan moje djece. Tako sada mislim sta cu sutra ne znam

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 15:11:34   
d.dita
Priča moja prijateljica kako je naša komšinica našla ljubavne poruke u mobitelu svioga muža! MM tu sjedi ali ono prisutan, odsutan, za računarom. A ja kažem: "A baksuza gdje ne obrisa poruke! (jesam guska) Ja svome mužu nikada ne pregledavam stvari, nikada nisam otvorila poruku na njegovom telefonu ili sl. Toga što se tiče rahat bi me mogao varati"(baš sam guska)! A mm samo se okrenu i kaže meni: E vala draga moja, neka si mi rekla!user posted image Prava sam guskauser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 15:16:55   
D_K

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Stavimo ruku na srce: avantura nije samo čin emotivne ili fizičke prevare partnera. To je potpuna izdaja. Možda vam se ne sviđaju stilske figure, pa ne želite to nazvati zabijanjem noža u leđa ili u srce - ali istina je da prevarenom partneru obično preostaje samo da pokrpa ono što je ostalo od emocija i osjećaja samopoštovanja (kako god zna i umije), i da nekako krene dalje. Ali čak niti partner nije onaj koji trpi najteže posljedice. U svemu tome najgore prolaze oni koji su najslabiji - djeca. Djeca će zbunjeno gledati ako se jedan od roditelja udaljava iz zajedničkog doma. Vidjet će da je drugi roditelj ljut, svakodnevno će pratiti vaše svađe, slušati viku, prijetnje i uvrede. U trenutku kad im najviše trebaju mama i tata - a to je svaki pojedini trenutak dok rastu! - prisiljeni su gledati kako im se raspada dom.
user posted image
Kako ćete njima jednom objasniti da ste "to" učinili samo zato što ste htjeli malo uzbuđenja u životu? Kako ćete im reći da ste im razorili dom jer ste htjeli više seksa? Ili zato što ste jednostavno smatrali da na to imate pravo? Pazite, mi ne zagovaramo ostanak u lošem braku ili vezi! Potpuno se slažemo s razmišljanjem da je razvod bolji od propalog braka. Ali zalažemo se za dvije stvari: prvo, da prije nego dignete ruke i proglasite svoj brak mrtvim, pokušate sve što možete da ga spasite. Ako to ne možete sami, ne osjećajte se loše: zato postoje stručnjaci koji će vam pomoći.
ah joj user posted image user posted image user posted image



dobro ubode i ova vesela pođahkad user posted image user posted image ..
o ovome ja pricam citavo vrijeme user posted image ..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 16:01:32   
abh
Ja mislim anonimna da se bas kako vesela kaze trebas iskulirati. To sto se desilo desilo se. Ides dalje. Mislim da uopste nije vrijedno razmisljanja da li ti je brak propao ili ne, naravno ako sve to ne budes ponovila opet i opet, a nadam se da neces.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 18:53:21   
Anoniman
Ja ovdje dijelim misljenje Koke i Bluerose. Poslije j....nema kajanja. A ti se i ne kajes...dakle...to je the end.

I mislim da kod zdravog braka muz nece prevariti sve da su najvece ribe svijeta gole pored tog muskarca, jos ako ima oslonac u vjeri...i niko me ne moze natjerati da drugacije vjerujem. I tacno kad pogledam neke nase prijatelje znam ko bi mogao varati, a ko ne...vidi mu se na cehri, a i na vrsti braka i odnosa sa zenom...a opet za neke mogu garantovati da ne bi. Dvojicu znam da varaju svoje zene...ova jedna zna, a za drugu nisam sigurna...i vjerujte, takve je vala i sevap varatiuser posted image mada mi je prevara fuj pojam.

(odgovor članu abh)
  Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 20:11:38   
Galicia
Ne znam kako mozete razmisljati da zatvoris oci i nastavis kao da nista nije bilo. Meni je to bas bas. Ja sebe ne bih mogla pogledati u ogledalo, a kamoli mm. Mozda sam ja nenormalna, mozda staromodna, ali mi prevare ne sjedaju dobro, nikako.
Imamo mi u nasem drustvu jednu glumicu koja je muza varala jedan period. Ja sam je vidjala par puta sa drugima. Nikad nije bila sa jednim svalerom, nego uvijek sa drugim. Dal' to njen muz zna, ne znam, samo znam da JA znam. Mi se svi fino druzimo kad smo zajedno, ali ona mene ignorise, zato sto zna da ja znam sve to. Uzas je to. Ona glumi perfektnu mamicu, zenicu, malo pretjerano.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Prepoznati prevaru?
2.7.2012 21:56:03   
snijeg
Anonimna, mišljenja sam da je u svemu ovome što si prouzrokovala najmanje bitno šta će misliti tvoj muž i trbaš li mu reći. Očigledno već dugo vremena ti i tvoj muž ne razmjenjujete mišljenja o bilo čemu. Ono što treba tebe da brini si ti sama, tvoja savjest i osjećaj za život drugih. Nije problem što si se zaljubila, ako jesi. Problem je što to ne znaš zrelo i razumno razriješiti. Imaj na umu jedno, lako je živjeti sa tuđim lažima, ali biti svoj je nešto najteže na dunjaluku. Bez obzira šta je uzrok tvojoj nevjeri, morali si zbog sebe i svog ljubavnika prvo raščistiti odnose sa svojim mužem, djecom, porodicom....u očima svog muža, a i tog čovjeka bi bila žena dostojna razgovora, pažnje...ovako si samo preljubnica i ljubavnica i teško da ćeš biti voljena i prihvaćena kao djevojka sadašnjem ljubavniku....malo je ljubavnih trouglova završavalo sretnim krajem. Savjest je nešto što valja čuvati, njegovati, održavati isto kao i poštovanje. Mislim da si, nažalost, ovim činom prestala biti poštovana i od strane sebe i ljubavnika, a i svih onih koji to budu saznali i koji budu povrijeđeni tvoj načinom "rješavanja" problema. Strpljenje je nešto na šta pristajemo kada ulazimo u brak i nemoj misliti da te osuđujem, to nikako, jasno mi je da emocijama ponekad teško možemo rukovati. Samo mislim da si trebala ispoštovati svoju emociju, ne povrijedivši tako grubo svoju savjest, svog muža i sve involvirane.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *