|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 9:55:29   
veeseelaa
I mislim da kod zdravog braka muz nece prevariti sve da su najvece ribe svijeta gole pored tog muskarca, jos ako ima oslonac u vjeri...i niko me ne moze natjerati da drugacije vjerujem. I tacno kad pogledam neke nase prijatelje znam ko bi mogao varati, a ko ne...vidi mu se na cehri, a i na vrsti braka i odnosa sa zenom...a opet za neke mogu garantovati da ne bi


kako ti to skužiš ?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 10:05:32   
veeseelaa
dobro ubode i ova vesela pođahkad user posted image user posted image ..


ma nabodem ja često user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 10:22:57   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

...vidi mu se na cehri, ...


Nasmija me na sabahu user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 10:27:30   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: Galicia

Nikad nije bila sa jednim svalerom, nego uvijek sa drugim. Dal' to njen muz zna, ne znam, samo znam da JA znam. Mi se svi fino druzimo kad smo zajedno, ali ona mene ignorise, zato sto zna da ja znam sve to. Uzas je to. Ona glumi perfektnu mamicu, zenicu, malo pretjerano.


Bogati galicija jesi je to vidjela na kamari?!
S druge strane, zašto ne bi bila perfektna mama?

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 10:30:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

...vidi mu se na cehri, ...


Nasmija me na sabahu user posted image user posted image



kako se to vidi na čehri?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 11:52:26   
Galicia
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nikad nije bila sa jednim svalerom, nego uvijek sa drugim. Dal' to njen muz zna, ne znam, samo znam da JA znam. Mi se svi fino druzimo kad smo zajedno, ali ona mene ignorise, zato sto zna da ja znam sve to. Uzas je to. Ona glumi perfektnu mamicu, zenicu, malo pretjerano.


Bogati galicija jesi je to vidjela na kamari?!
S druge strane, zašto ne bi bila perfektna mama?



Da vidjela je vise puta kako se mazi i ljubi sa svalerima. Ne sa jednim, nego sa vise njih u vise navrata.
Laze sebe, laze muza, samim tim i porodicu. Jel to tebi perfektno?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 12:25:53   
Anoniman
evoo da javim nakon svih ovih postova mnoge ste mi pomogle da sagledam stvari hvala vam, imam djecu i mislim da to ne moze uticati na mene da budem dobra ili najbollja majka...posvetila sam im maximalno 4 godine zivota rijetko sam i izlazila i valjda je to i uticalo na mene,da pozelim da mi se nesto desava neka avantura....ovo sto se desilo malo mi je pomjerilo tlo pod nogama,vratilo mi leptirice ponovo sam se probudila iz svakodnevne monotonije .Ali stavila sam tacku razgovarali smo ozbiljno sta imamo i sta mozemo izgubiti jer i on ima porodicu i da nas to ne bi odvelo nigdje daleko ....Zahvaljujem jos jednom Veeseloj,Anoniomnoj 2 i ostalim....

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 15:02:47   
Nedi
Anonimna sad pohvataj konce svog zivota i uhvati se u kostac sa njima. Desilo se pa sta sad? Nista ides dalje, hajde Boga ti nisi ubila covjeka. Prevara jeste grozna ali nije ni to najstrasnije sto se moze dogoditi. Sad samo dalje PAMETNO u svakom pogledu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 20:14:02   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Galicia

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Galicia

Nikad nije bila sa jednim svalerom, nego uvijek sa drugim. Dal' to njen muz zna, ne znam, samo znam da JA znam. Mi se svi fino druzimo kad smo zajedno, ali ona mene ignorise, zato sto zna da ja znam sve to. Uzas je to. Ona glumi perfektnu mamicu, zenicu, malo pretjerano.


Bogati galicija jesi je to vidjela na kamari?!
S druge strane, zašto ne bi bila perfektna mama?



Da vidjela je vise puta kako se mazi i ljubi sa svalerima. Ne sa jednim, nego sa vise njih u vise navrata.
Laze sebe, laze muza, samim tim i porodicu. Jel to tebi perfektno?


Za mene lično ne postoji perfekcija. Ali to što neko vara bračnog partnera ne znači da u isto vrijeme ne može biti brižan roditelj.
Ja bih za svoju djecu planinu pomjerila, ubila, umrla....za muža vala ne bih.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 22:40:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

evoo da javim nakon svih ovih postova mnoge ste mi pomogle da sagledam stvari hvala vam, imam djecu i mislim da to ne moze uticati na mene da budem dobra ili najbollja majka...posvetila sam im maximalno 4 godine zivota rijetko sam i izlazila i valjda je to i uticalo na mene,da pozelim da mi se nesto desava neka avantura....ovo sto se desilo malo mi je pomjerilo tlo pod nogama,vratilo mi leptirice ponovo sam se probudila iz svakodnevne monotonije .Ali stavila sam tacku razgovarali smo ozbiljno sta imamo i sta mozemo izgubiti jer i on ima porodicu i da nas to ne bi odvelo nigdje daleko ....Zahvaljujem jos jednom Veeseloj,Anoniomnoj 2 i ostalim....


pametno draga si odlučila user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Prepoznati prevaru?
3.7.2012 22:40:43   
veeseelaa
Ja bih za svoju djecu planinu pomjerila, ubila, umrla....za muža vala ne bih.


isto user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Prepoznati prevaru?
4.7.2012 0:02:02   
Anoniman
Ma odlucila,nadam se da cu istrajati...ali jos mi se vrte one slike ne mogu da izbrise,kuliram user posted image jojj sto covjek sam sebi moze zakomplikovat zivot u pm.Vracam se u normalu danas je sve ok mm sreca nista ne konta glumim smijem se,a ovamo pucam po savovima...poz veliki za moje drage RR.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Prepoznati prevaru?
4.7.2012 0:20:46   
zeze
Mene bi savjest pekla, ja bi pukla totalno. Niti bi mogla M. pogledat u oci.

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Prepoznati prevaru?
9.8.2012 20:25:19   
hampsi
Uopste ne znam da li na pravom mjestu pisem user posted image Problemi i problemcici postoje i u mom braku, kao i u vecini mislim- one neke male gluposti. Medjutim, nesto se cesto desava u zadnje vrijeme da neko "pogrijesi" broj u kasne sate a jutros me cak probudio i zvao nekim imenom! I to se lijepo unio u facu i zove. Nije bio svjestan zaista. Kasnije je rekao da se ne sjeca sna a da i ne zna nikoga sa imenom kojim me zvao user posted image
Sta reci, kako odreagovati? Da li vara pa "izlazi" to na povrsinu ili je zaista slucajnost? Ne znam kako da se postavim.

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Prepoznati prevaru?
9.8.2012 20:47:35   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: hampsi

Uopste ne znam da li na pravom mjestu pisem user posted image Problemi i problemcici postoje i u mom braku, kao i u vecini mislim- one neke male gluposti. Medjutim, nesto se cesto desava u zadnje vrijeme da neko "pogrijesi" broj u kasne sate a jutros me cak probudio i zvao nekim imenom! I to se lijepo unio u facu i zove. Nije bio svjestan zaista. Kasnije je rekao da se ne sjeca sna a da i ne zna nikoga sa imenom kojim me zvao user posted image
Sta reci, kako odreagovati? Da li vara pa "izlazi" to na povrsinu ili je zaista slucajnost? Ne znam kako da se postavim.



Ma daj, nemoj to tako shvatati.Kad bi ti ja pričala kako sam se ja znala ponašati zbog loših snova pomislila bi da sam luda.I to u snu.Muž kad mi kaže ja se zabezeknem.

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Prepoznati prevaru?
9.8.2012 20:56:02   
Galicia
IZVORNA PORUKA: LELA 77


IZVORNA PORUKA: hampsi

Uopste ne znam da li na pravom mjestu pisem user posted image Problemi i problemcici postoje i u mom braku, kao i u vecini mislim- one neke male gluposti. Medjutim, nesto se cesto desava u zadnje vrijeme da neko "pogrijesi" broj u kasne sate a jutros me cak probudio i zvao nekim imenom! I to se lijepo unio u facu i zove. Nije bio svjestan zaista. Kasnije je rekao da se ne sjeca sna a da i ne zna nikoga sa imenom kojim me zvao user posted image
Sta reci, kako odreagovati? Da li vara pa "izlazi" to na povrsinu ili je zaista slucajnost? Ne znam kako da se postavim.



Ma daj, nemoj to tako shvatati.Kad bi ti ja pričala kako sam se ja znala ponašati zbog loših snova pomislila bi da sam luda.I to u snu.Muž kad mi kaže ja se zabezeknem.


Nisu snovi u pitanju, nego stvarnost. A to su dva razlicita svijeta.

Hampsi, sagledaj situaciju malo bolje. Investigaciju udari, prati sve sta i kako. Raspitaj se na okolo koje su te zeMske, mislim imena od tih zeMskih po kojim te zvao.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu LELA 77)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Prepoznati prevaru?
9.8.2012 21:21:25   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: hampsi

Ne znam kako da se postavim.


Vec si se postavila..sumnjas....nastavi sumnjati, pa ce vrijeme pokazati.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Prepoznati prevaru?
9.8.2012 21:34:09   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: hampsi

....e a jutros me cak probudio i zvao nekim imenom! I to se lijepo unio u facu i zove. Nije bio svjestan zaista. Kasnije je rekao da se ne sjeca sna a da i ne zna nikoga sa imenom kojim me zvao user posted image
Sta reci, kako odreagovati? Da li vara pa "izlazi" to na povrsinu ili je zaista slucajnost? Ne znam kako da se postavim.


Isti ovakav "problem sa imenom u snu" je imao i moj kolega, koji kad nam se jadao je iskreno priznao da apsolutno nikoga ne zna sa tim imenom, niti se sjeća sna, kao sna ...
Možda je jednostavno asocijacija na nekoga, nešto, što nikakve veze ne mora imati sa ženskom osobom, usmislu u kojem ti sumnjaš.

Helem, možda je samo slučajnost, a možda i nije - vrijeme će ti pokazati.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Prepoznati prevaru?
9.8.2012 23:40:52   
hampsi
Hvala vam user posted image
Ma da, malo sumnjam. Pa sta cu, samo sam covjek user posted image Stvar je u tome da radi vecinom sa muskarcima ali zaista cesto putuje. Nisam bas mnogo komentarisala, nismo ni razgovarali o tome ali citav dan razmisljam i premisljam, ko zensko hahaha. Pokusavam biti pozitivna ali me strah.
Iskreno se nadam da grijesim i da tamo negdje nema neku drugu user posted image

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Prepoznati prevaru?
10.8.2012 8:20:26   
veeseelaa
moj muž je zaglavio cijelu noć van user posted image
vara me garant, biće mu hasa user posted image
hampsi ne znam šta bi rekla, da je ugodno nije, ja bi garant rekla "dragi ako želiš zove me tako" i sve okrenula na zezanciju. a vrijeme sve pokaže


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Prepoznati prevaru?
10.8.2012 8:51:31   
Private
Kako bi trebale razmisljati zene sofera user posted image  A drugi put kad bude pricao u snu,ti samarcinu zvekni,ako skonta,reci zujao komarac n isam mogla vise slusati .

_____________________________



Ja se ne bojim ljudi, već onog neljudskog u njima.

Ivo Andrić

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Prepoznati prevaru?
10.8.2012 8:54:52   
Mirkica
meni vala ne bi bilo svejedno da me zove tudjim imenom po noci user posted image user posted image user posted image al hajd to bi ja i zaboravial brzo a ti mi pozivi cudni odakle odjednom al et ima jedna njemacka poslovica kaze"sto ne znam ne cini me vrucom" bukvalno prevedeno tako i ti uzivaj ako se pocne cesce javljati ti neki mali znakovi onda znas sama kako ces .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 322
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *