|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 19:44:16   
Galicia
Ja sam uvijek za opciju koverte plus buket cvijeca i flasa pica. Ne mora to biti puno novca, ali je bitno da je od srca.
Te posteljine, kuhinjske aparate, zdjele, escajge itd itd svi sami sebi mozemo kupiti.
Ja i mm smo sve od do sami sebi kupili, a ostali sto su dolazili su nam poklanjali u novcu.
Ne volim dobijati na poklon nesto sto mi se ne svidja, bezveze se ljudi istrose a ne znaju nikad dal se to domacinima svidja. Mislim sta se ko ima meni mjesati u dekoraciju mog kucnog prostora. Al eto.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 21:15:12   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Derya


Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

A, sto bi bilo glupo. Mozes staviti manje u kovertu i kupiti lijepu posteljinu ili nesto od nabrojanog.
Obzirom da nisi pri novcima 300 KM je puno. Ako imate bas fina primanja onda ok


ne znam il je do mene al ja sam samo od najblizih toliko novca u koverti dobila, to je za danasnje uslove bas punouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 22:30:15   
Derya

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Derya


Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

A, sto bi bilo glupo. Mozes staviti manje u kovertu i kupiti lijepu posteljinu ili nesto od nabrojanog.
Obzirom da nisi pri novcima 300 KM je puno. Ako imate bas fina primanja onda ok



Ninuska rado bih da imam 200-300 KM, pa da mogu staviti i u kovertu lijepu svotu, a i uz to dobar poklon. Ali ne ide, primanja su ok, ali taman za zivot..ne za rasipanje i ovakve stvari. Tako da cu ici na opciju manje u koverti, i poklon. Bitno je da je od srca, i da postujem. Svakako hvala na prijedlozima mame. ;)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 22:35:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Derya


Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

A, sto bi bilo glupo. Mozes staviti manje u kovertu i kupiti lijepu posteljinu ili nesto od nabrojanog.
Obzirom da nisi pri novcima 300 KM je puno. Ako imate bas fina primanja onda ok


ne znam il je do mene al ja sam samo od najblizih toliko novca u koverti dobila, to je za danasnje uslove bas punouser posted image

slazem se,nama su samo roditelji dali vise od 100 km za tu priliku, kada smo isli drugima a i kad su nama dolazili poklon je obicno bio u vrijednosti od 50 do 100 km ( ili bi toliko bilo u koverti)

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 22:36:12   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam uvijek za opciju koverte plus buket cvijeca i flasa pica. Ne mora to biti puno novca, ali je bitno da je od srca.
Te posteljine, kuhinjske aparate, zdjele, escajge itd itd svi sami sebi mozemo kupiti.
Ja i mm smo sve od do sami sebi kupili, a ostali sto su dolazili su nam poklanjali u novcu.
Ne volim dobijati na poklon nesto sto mi se ne svidja, bezveze se ljudi istrose a ne znaju nikad dal se to domacinima svidja. Mislim sta se ko ima meni mjesati u dekoraciju mog kucnog prostora. Al eto.

slazem se

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 22:50:50   
bananica
meni bi trebala ideja sta pokloniti za babine, imam dvoje, obje muske bebe.....nesto originalno, neobicnouser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 22:54:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Derya


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Derya


Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

A, sto bi bilo glupo. Mozes staviti manje u kovertu i kupiti lijepu posteljinu ili nesto od nabrojanog.
Obzirom da nisi pri novcima 300 KM je puno. Ako imate bas fina primanja onda ok



Ninuska rado bih da imam 200-300 KM, pa da mogu staviti i u kovertu lijepu svotu, a i uz to dobar poklon. Ali ne ide, primanja su ok, ali taman za zivot..ne za rasipanje i ovakve stvari. Tako da cu ici na opciju manje u koverti, i poklon. Bitno je da je od srca, i da postujem. Svakako hvala na prijedlozima mame. ;)


ja bih kupila poklon unikatno slikano staklo
https://www.facebook.com/kutakza.blistavitrenutak?ref=ts&fref=ts

i onda bih kupila u desrtu lijepu bombonjeru...
i kovertu sa 100KM...
uglavnom 200 KM sve ukupnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:03:52   
Bihter
I ja mislim da je kuverta super,tesko je nekom pogoditi u stanu,kuci sta pase ili ne,sta domacini vole i slicno,..i zato kad mm i ja idemo nekom prvi put u goste ili na naselje ja obicno kupim neku lijepu vazu,dekor za stan ili slicno i u poklon bon koji mogu iskoristiti u robnoj kuci npr. gdje stvarno ima svega od garderobe do tehnike pa nek si biraju,..To mi ljepse izgleda od para u kuverti,ili ako znam bas da si namjestaju kucu ili nesto kupim poklon bon za neku bau trgovinu ili trgovinu s namjestajem i super,..Tako vecinom i nama kad se dolazi u goste budu slicni pokloni i ja zadovoljna pravo user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:10:27   
minie
Uvijek muku mucim oko kupovine poklona kada idem na naselje i izludim MM. Mi smo svasta dobivali, medju kojima su 4 seta istih tanjira, vjerovatno bila akcija u nekom trznom centru user posted image Meni je super kupiti, naravno ako se moze, nesto iz Dormeo programa, ima predivnih deka. Mi smo dobili jorgan i stvarno je super. Onda neka dobra tava, tepsija za pizzu... Ja sam od svoje kume dobila sat kao poklon na vjencanju, a kasnije i mikrovalnu koju koristim samo za kokice user posted image , od brata plazmu, d roditelja garnituru za dnevni borak, od prijatelja s faksa peglu i kuhalo za vodu (njega sam bas iskoristila maksimalno) i ovo su pokloni za koje su pitali.

A za novac... tu ne znam sta bih rekla, nekada je dobro kad se dobije i novac, ali ukoliko se odmah nesto en kupi ta lova se potrosi na bezveze stvari.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:11:27   
ninuska
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Derya



Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

A, sto bi bilo glupo. Mozes staviti manje u kovertu i kupiti lijepu posteljinu ili nesto od nabrojanog.
Obzirom da nisi pri novcima 300 KM je puno. Ako imate bas fina primanja onda ok


ne znam il je do mene al ja sam samo od najblizih toliko novca u koverti dobila, to je za danasnje uslove bas punouser posted image

slazem se,nama su samo roditelji dali vise od 100 km za tu priliku, kada smo isli drugima a i kad su nama dolazili poklon je obicno bio u vrijednosti od 50 do 100 km ( ili bi toliko bilo u koverti)


Nije do tebeuser posted image . I ja sam napislal da je puno. Ja sam bas od najblize rodbine dobila od 300-500 KM, a od ostalih u prosjeku po 100 KM. Bilo je i poklona koji sada kupe prasinu jer il mi se ne svidaju ili vec imam. Zato je meni koverta zakon. Nek svako kupi sto mu treba. svako po stoju i svasta se moze kupitiuser posted image .
I, da, mi kad idemo nosimo 100 KM i neku bombonejru. cvijece i sl

< Poruku je uredio ninuska -- 26.11.2012 23:17:51 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:16:55   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam uvijek za opciju koverte plus buket cvijeca i flasa pica. Ne mora to biti puno novca, ali je bitno da je od srca.
Te posteljine, kuhinjske aparate, zdjele, escajge itd itd svi sami sebi mozemo kupiti.
Ja i mm smo sve od do sami sebi kupili, a ostali sto su dolazili su nam poklanjali u novcu.
Ne volim dobijati na poklon nesto sto mi se ne svidja, bezveze se ljudi istrose a ne znaju nikad dal se to domacinima svidja. Mislim sta se ko ima meni mjesati u dekoraciju mog kucnog prostora. Al eto.


I ja sam za kovertu vec napisah user posted image . ali mi je super i posteljina jer neko nece odvojiti vise KM-ova za bas dobru posteljinu. Mislim da vecina kupi neke jeftinije varijante

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:20:56   
Bihter
Bome bi ja Ninuska voljela da mi netko dobru posteljinu u goste donese,jos da joj dimenzije pasu,kud ces boljeuser posted image Meni bude zao kad mi netko kupi posteljinu,vidim da je kvalitetna i lijepa a ono malena za moj krevetuser posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:25:26   
Derya

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Derya


Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

A, sto bi bilo glupo. Mozes staviti manje u kovertu i kupiti lijepu posteljinu ili nesto od nabrojanog.
Obzirom da nisi pri novcima 300 KM je puno. Ako imate bas fina primanja onda ok


ne znam il je do mene al ja sam samo od najblizih toliko novca u koverti dobila, to je za danasnje uslove bas punouser posted image

slazem se,nama su samo roditelji dali vise od 100 km za tu priliku, kada smo isli drugima a i kad su nama dolazili poklon je obicno bio u vrijednosti od 50 do 100 km ( ili bi toliko bilo u koverti)



Mi smo vecinom dobivali po 100KM, jedino od uze rodbine nesto vise user posted image . Svjedno ja cu dato koliko mogu, a vjerujte ni ovo ne mogu user posted image user posted image ali potrudicu se..

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:27:40   
Derya

IZVORNA PORUKA: Bihter

Bome bi ja Ninuska voljela da mi netko dobru posteljinu u goste donese,jos da joj dimenzije pasu,kud ces boljeuser posted image Meni bude zao kad mi netko kupi posteljinu,vidim da je kvalitetna i lijepa a ono malena za moj krevetuser posted image



user posted image potpisujem, sve sto sam dobila ne odgovara...

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:36:28   
Bihter
Ja volim kad kod nekog vec jednom budem u gostima pa vidim kako je uredjeno,bude mi lakse izabrati neku sitnicu za u kuci i sl. Ne volim brate kad mi se kupi crvena vazu a poznaju me i bili kod mene deset puta,zna se da mi sve u smedje bjeloj boji uredjeno. user posted image Ja na to uvijek gledam da kad vec kupujem kupim nesto sto toj osobi u kuci i odgovarauser posted image Dzabe se narod potrosi a puno stvari na kraju prasinu skuplja,nazalost.

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 23:58:08   
Galicia
Ja sam user posted image  sto se tice tih poklona. Mislim da bih nekog ganjala toljagom kad bi mi uzeo posteljinu u naselje.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 0:05:46   
Derya

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam user posted image  sto se tice tih poklona. Mislim da bih nekog ganjala toljagom kad bi mi uzeo posteljinu u naselje.





Stoo? Ima divnih posteljina, a bogami nisu ni jeftine. Bas sam neki dan gledala, najobicnije 30-40 Km.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 0:07:32   
Galicia
Meni je to previse intimno. user posted image



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 7:32:56   
Jeca_Perec
IZVORNA PORUKA: Galicia
Ja sam user posted image  sto se tice tih poklona. Mislim da bih nekog ganjala toljagom kad bi mi uzeo posteljinu u naselje.


ma, sta fali..user posted image .. meni bi bilo zao da dam 100-150 KM za kvalitetnu posteljinu.. kad se useljavas svaki KM cic ti je bitan.. a da dam neku cifru, za koju mozes kupiti pola tepiha user posted image bio bi mi luksuz

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 8:49:08   
maxus svratila
Moji roditelji su se uselili u kuci i prije haman pa 30 godina.
I dan danas, mama kad uzima neki serpu, neku tepsiju ili pak neki carsaf kaze to mi je donijela Tetka Nesiiba, ili Hasanovca ili OSmanovca.....lupam sad, na naselje. I onda ona oplace malo. Serpe su one stare crvene sa bijelim benama, tepsija cak ima i onaj dio da se zakaci na zid.
Sta hocu da kazem, hocu da kad uzmem ili pogledam nesto sjetim se tetke, dajdze, ujne ili nekog desetog.
E sad, drugi je kod nas slucaj kad slabo ko hoce da se potrudi malo i pronadje odgovarajuci poklon, jer se ciste kuce i nose se pokloni.
Ja donekle razumijem, nema se para, ali bolje brate donijet set kuhinjskih krpa kvalitetnih, nego nesto tamo deseto.
Mi kad smo se vjencavali, dali su nam novac i neki pokloncic, tipa dezva ka kafu, tava.....a onda smo mi sastavili novac pa kupili ves masinu, ormar, sto......
Na danasnjem vaktu nikom ne mogu zahtjevat sto kolko i koliko da mi donese.
Rodica mi se skoro uselila, cula sam da joj fali set za kupatilo, i kupila sam joj, e prednost mi je bila sto sam prije vidjela plocice......

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:12:39   
Medić*
Kovertu na naselje ne nosim. Nosim je povodom svadbe, rodjenja djeteta ili suneta.

Ako se radi o bliskim ljudima, obicno pitam sta im je potrebno. Obicno nosim nesto od sudja, dobar pekac, escajg za rucavanje, set tanjira, set peskira ima ih prekrasnih fino upakovanih. Uglavnom ono sto znam da ce im se sigurno svidjeti i da ce im koristiti bez obzira ako ga imaju.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 96
   [Obrisana poruka]
27.11.2012 9:18:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca_Perec)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:18:40   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: maxus svratila

Moji roditelji su se uselili u kuci i prije haman pa 30 godina.
I dan danas, mama kad uzima neki serpu, neku tepsiju ili pak neki carsaf kaze to mi je donijela Tetka Nesiiba, ili Hasanovca ili OSmanovca.....lupam sad, na naselje. I onda ona oplace malo. Serpe su one stare crvene sa bijelim benama, tepsija cak ima i onaj dio da se zakaci na zid.
Sta hocu da kazem, hocu da kad uzmem ili pogledam nesto sjetim se tetke, dajdze, ujne ili nekog desetog.
E sad, drugi je kod nas slucaj kad slabo ko hoce da se potrudi malo i pronadje odgovarajuci poklon, jer se ciste kuce i nose se pokloni.
Ja donekle razumijem, nema se para, ali bolje brate donijet set kuhinjskih krpa kvalitetnih, nego nesto tamo deseto.
Mi kad smo se vjencavali, dali su nam novac i neki pokloncic, tipa dezva ka kafu, tava.....a onda smo mi sastavili novac pa kupili ves masinu, ormar, sto......
Na danasnjem vaktu nikom ne mogu zahtjevat sto kolko i koliko da mi donese.
Rodica mi se skoro uselila, cula sam da joj fali set za kupatilo, i kupila sam joj, e prednost mi je bila sto sam prije vidjela plocice......



e meni je ovo fol

voljela bih da me se neko sjeti, pa eto napisala sam za rucni mlin, ili bakreni servis, ja ne znam dal se moze fuliti s bakrenom rucno izradjenom tablomuser posted image

ja sam se uvijek potrudila da kad neko donese novac da kupim nesto da mi je uspomena od te osobe, al nekad zaboravim odmah i izvuce se
user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:24:48   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Bihter

Bome bi ja Ninuska voljela da mi netko dobru posteljinu u goste donese,jos da joj dimenzije pasu,kud ces boljeuser posted image Meni bude zao kad mi netko kupi posteljinu,vidim da je kvalitetna i lijepa a ono malena za moj krevetuser posted image

Ama, i ja bih user posted image . Zato sam i rekla da ce re rijetko koji domacin kupiti posteljinu bas skupu. Uvijek ima nesto prece i zato mi je to dobar poklon.
Druga stvar je sto nasi ljudi, bar vecina, nece da se potrude kao sto se tebi eto desilo. Donesu, ali se i ne potrude saznati koliki je krevet otprilikeuser posted image . Eh, to mrzim. Kao sto rekoh obicno nosimo kovertu i nesto kupimo, ali u par slucajeva smo kupili mikrovalnu jer je nisu imali. Ali ssam prije pitala i uzela u boji u kojo su i ostali aparati da bi se slagalo.
Nevezano za useljenje. Dosli nam jedni prijatelji i izmedju ostalog ja dobih kao duzu tuniku kosulju XS velicina, a ja nosim M i doticna je znala. E, to mi je bas beze user posted image . Nije da nesto gledam, ali, brate.....Bas sam se ruzno osjecala..Samo da se donese, ali nije bitno jel ti ok user posted image

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Poklon za useljenje
27.11.2012 9:27:12   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: Galicia
Ja sam user posted image  sto se tice tih poklona. Mislim da bih nekog ganjala toljagom kad bi mi uzeo posteljinu u naselje.


ma, sta fali..user posted image .. meni bi bilo zao da dam 100-150 KM za kvalitetnu posteljinu.. kad se useljavas svaki KM cic ti je bitan.. a da dam neku cifru, za koju mozes kupiti pola tepiha user posted image bio bi mi luksuz


Pravo je riskantno nekome kupiti posteljinu...
Šta ja znam kojih dimenzija je njihov jorgan, je li onaj veliki bračni ili su dva mala? Kojih dimenzija su jasuci isto?
A bezveze mi pitati.

Ma koverta je zakon(osim ako onaj kome kupujem poklon neizrazi posebnu želju)...uz nju buketić cvijeća i eto ti.

Pa, sta znam. Ako je neko blizak dosli ste u pricu sigurno kad su kupovali krevet ili posteljinu. Bar ja tako sa svojim prijateljicama. Znas zene, uvijek pitanje bi li ovako ili onako, pa savjet traze.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *