|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
7.2.2008 11:14:40   
Lulu_08
meni su iskreno receno svi ti simptomi bili prisutni hehe. grudi su me bolile sigurno od pocetka pa to nekog 2. ili 3. mjeseca, u prvih par sedmica sam imala jake bolove u jajnicima, nekad sam cak pomislila da je upala sljepog crijeva! a sto se tice sukrvice u nosu, to i dan danas imam, a u 28oj sam sedmici!!! :)

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 17:13:27   
Angel
Cao drage moje!
Imam evo i ja jedan belajcic user posted image Mens. mi vec kasni 6. dan osjecam jaku mucninu (ali NE povracam) i ponekad i kao bolove oko pupka - pa bih reko da mi iskusne mamice odgovore da li je to mozda jedan od tih simptoma trudnoce? - test jos nisam pravila ali imam u namjeri sa NADOM pozitivnom rezultatu...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 17:15:49   
Emina*
Danas tih simptoma i ima, a i nema. Ja npr,nisam imala nijedan...
Slobdono ti otidji, kupi test i mozes ga uraditijos veceras,
a ja sam uvjerena da ce ti pokazati user posted image , jer ti kasni vec 6 dana..

A jel inace redovna???

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 17:23:54   
Angel
Jeste draga moja inace je redovna izuzev prije jedno 4 mjeseca mi kasnila 5-6 dana ali tad nisam imala ove osjecaje kao sad user posted image pa me zanima to oko bolova u predjelu pupka...da li se moze uracunati u jedan od simptoma sta kazete? user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 17:26:36   
Emina*
Ja ti nemam bas iskustva s tim bolovima oko pupka,
ali sam cula da je i to jedan od simptoma...

Ajd bona,sta cekas....  Ajd idi kupi pa da zajedno proslavimo....  user posted image   user posted image

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 17:29:51   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Eminica
Ajd bona,sta cekas....  Ajd idi kupi pa da zajedno proslavimo....  user posted image   user posted image



Slažem se s Eminicom. Kupi test i riješit ćeš dilemu. Javi nam šta je bilo. Sretno!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 18:17:55   
Angel
Neznam drage moje evo vec godinu dana sam pokusavala ostati trudna pa mi nije uspijelo. user posted image I evo sad dok sjedim i ovo pisem osjetim bolove oko jajnika i u ledjima pa znam ili ustvari plasim se da ako bih napravila test da bi negativa bila... Jedino sad ako je normalno u ranoj trudnoci imati bolove u janicima + ledjima i to oko pupka... Vala vjerujte mi da i ako bude pozitivan vas dvije castim pa makar na kraj svijeta bilo... user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 18:42:44   
Nadi
Evo i ja se pridruzujem navijackom timu za tebe Angel. Hocemo jos user posted image .
Pusa i sretno

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 18:57:06   
Sonja
Draga Angel
meni je doktorica rekla da su bolovi u stomaku i jajnicima sasvim normalni na pocetku trudnoce...
a ako se odlucis za test i ako bude negativan to ne mora nista da znaci.
moja je drugarica radila 3 testa i svi su joj bili neg a bila je 2 mjeseca trudna,jos nije kupovala one jeftine nego one bas skuplje.
zato ti posjeti doktora najbolje je!
nadam se da si user posted image  i da ocekujes jednu malu user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 19:31:36   
Visnja RR
Angel uzmi clerblue test...koliko znam on jos nikog nije prevario... a od srca ti zelim plavi plusic user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: prvi znaci trudnoce
13.2.2008 20:41:45   
lida
Angel brzo u apoteku po test.Mene je strašno bolio stomak sad se taćno ne sjećam jeli to bilo oko pupka ali znam da stomak i leđa redovno bole u trudnoći.Nadam se da siuser posted image .SRETNO

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2008 7:00:34   
Angel
Evo drage moje reko da javim da sam bas sad ujutro test pravila i na zalost negativan mi je iako ev' ljutibaba mi vec kasni 7. dan. Hm... vjerujte m da neznam ni ja sta se desava... Samo se bojim da se i ovaj put samo ne razocaram ali nadam se i molim Boga da necu user posted image Ipak moram priznati lakse se osjecam kad imam to skime podijelti pa makar i ovako u pismenoj formi uf a kamoli jos uz soljicu kafe user posted image Kao da mi dodju PMS-ici i kao da osjetim "ev' je sad ce krenut" a ono opet nista, pa sve tako hehe... Jooo... Eh ma kad vidim ljudi kazu dodijala im djeca, ne slusaju ih - uf ma neznaju cjeniti ni tu djecu sto ih ne slusaju ako je naravno roditelj odgovoran za lijep odgoj celjadeta. user posted image E seke moje je li ono se kaze da max. ciklus moze trajati 40 dana ili, je li kojoj od vas bilo duze mozda? Meni inace uvijek prodje 28-31 dan pa onda se zacrvenim, ali reko mozda da cekam jos 40. pa da se javim ljekaru... Sta vi kazete na to? 

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2008 7:01:01   
Angel
Je li obicno da se osjeca mucnina ali nema povracanja? Neznam nekako me opet tvoje ovo Sonja razvedri, sve ono nadam se nadam se...


< Poruku je uredio Angel -- 14.2.2008 7:02:42 >

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2008 9:33:34   
kiša
Draga Angel,ja znam da se tti bojis razocarenja ako odes doktoru al bolje ti je i da odes da vidis u cemu je stvar nego da si u toj neizvjesnosti,po meni je to gore,cijeli dan kontati sta je,
pa i ako ne budes trudna nije kraj svjeta,imas jos vremena nemoj se predavati,odmah u nove borbe,
drzim ti fige i zelim ti srecu
javi sta si odlucila
pusa

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2008 9:33:45   
sanja.sa
draga angel, za bolove se ne brini, to je bio moj jednini znak trudnoce, tj jedini koji se razlikovao od uobicajnih PMS simptomauser posted image , ustvari kod mene to nisu bili bas bolovi, vise kao pritisak u predjelu jajnika i donjeg stomaka, ali svi smo mi slucaj za sebe i svako ima neke svoje simptomeuser posted image . i ako imas redovan ciklus, uvijek se moze desiti da imas zakasnjelu ili ponovljenu ovulaciju pa plod moze biti premal da ga sada ocitao test... sacekaj do ponedjeljka, a ako do tada ne dobijes pravac doktor! neizvjesnost je najgorauser posted image
sto se mucnina tice, ja sam sada 14. sedmica i cijelo vrijeme imam mucnine bez povracanja, mozda sam samo par puta povratila, a muka mi je svaki danuser posted image

(odgovor članu Angel)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2008 9:47:25   
Anoniman
moji prvi znaci bili su cesto mokrenje... pa mislim da sam isla jedno 20 puta u WC u toku dana hehheh...
naravno grudi su me bolile, bas kao pred mecu, samo sto su me nastavile boliti, i evo i dan danas me bole. takodjer sam imala bolove u predjelu donjeg stomaka, al ne u pocetku, tek negdje oko 10. sedmice, kad se materica pocela povecavati. mucnine su mi pocele oko 10, sedmice i evo prestale su sad prije sedam dana. i ja sam imala samo mucnine al nisam povracala (povratila sam jednom ukupno).... a naravno culo mirisa mi je toliko postalo osjetljivo..uh Boze sacuvaj, sve mi je "smrdilo" da izvinete user posted image

angel, ne brini se...ja se nadam ako Bog da da ces nas obradovati. obavezno idi dr kao sto ti je buduca mama rekla. neizvjesnost je najgora...srecu ti zelim
p.s. a sto se tice testa, meni je pokazalo negativno a bila sam u 7 sedmici user posted image ...nadam se da ce i kod tebe biti tako

(odgovor članu sanja.sa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2008 12:05:50   
Angel
Zene drage pa vi mene razgovoriste user posted image Hvala vam puno na tome! user posted image Poslusat cu mamicu i ako ne bude nista i tokom slijedece hefte idem ja onda kod doktora, jer upravu ste neizvjesnost ne najgora... Javit cu ja vama kako bude proslo naravno ;-) Jos jednom se zahvaljujem svakoj pojedinacno na posvecenoj paznji meni i mojima belajcicima... Hvala! 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: prvi znaci trudnoce
14.2.2008 12:13:56   
kss
evo ja sam u 5 tjednu trudnoće. i već imam simptome
mučnine,  i idem češće na wc. ali me grudi malo bole, a i imam grčeve zbog ploda u maternici. poz
sretno

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: prvi znaci trudnoce
17.2.2008 0:00:46   
Angel
Eh s obzirom da sam obecala informisati vas o mome stanju pa reko evo usput da javim da sam danas pred vecer dobila ono crvenoooo user posted image ... kasnilo mi jedno 10-tak dana i to po prvi put... Et' to bi bilo to, i mislim da ja sad komotno mogu da se isclanim sa ovih tema jer nema uspjeha user posted image Buducim i trenutnim mamama zelim sve najbolje ovog svijeta i samo jedno jos: Cjenite dijete pa bilo rodjeno a ne rodjeno... Ima neko pa i zeljan ostane okusiti tog najljepseg osjecaja ovog svijeta... user posted image Zelim vam sve naj naj! Cao!

(odgovor članu kss)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 13:17:45   
jelena 1
ćao takođe sam nova ...... želim da mi pomognete kasne mi već 5 dana i imam bol u leđima, češće mokrim, osjećam umor i bol u grudima i jedem kao luda ......al mi test kaže da nisam trudna user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 13:28:46   
budućamama
spakuj se i ginekologu na pregled. Testovi mogu i pogriješiti. Možda bi mogla uraditi nalaz krvi koji će sa sigurnošću utvrditi postojanje trudnoće. Sretno!

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu jelena 1)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 13:44:31   
ElaB
drage moje nesigurne, slazem se s buducom mamom, otidjite ginekologu i znat cete 100 % sigurno u cemu je stvar.
I ja kad sam prvi put radila  test bio je negativan, mada sam bila trudna.....

Ja nesto ne vjerujem puno u te testove ............

zelim vam puno srece drage moje, javite rezultate, zelim vam user posted image !!!!!!!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 13:52:43   
jelena 1
 hvala vam puno , idem danas nadam se da jesam jer osjećam promjene.....javiću vam šta je bilo user posted image

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 13:54:20   
kiša
Sretno Jelena i nadam se da ce vijesti biti pozitivne...
javi kako je proslo!
Drzim ti fige

(odgovor članu jelena 1)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 14:11:02   
jelena 1
važiiiiiii   user posted image    ..... ljubim vas

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *