|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Zaim Rovcanin
11.1.2015 14:25:30   
Medić*
Na dan prijema u porodiliste brzo sam spremljena bila u porodjajnu salu. Upitah usput ko je od dr dezurni, rekose Rovcanin. Jeza me neka uhvati zbog nekih prica o njemy i iskutava napisanih....nebi mi svejedno sto je on u dezuri i sto ce me poradjati....No sve se odvijala tako brzo sa tim drugim porodjajem, covjek uz dr Kadndic odradi sve brzo iperfektno, te u nasem slucaju hBg nije bolje moglo biti :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr Zaim Rovcanin
12.1.2015 9:41:38   
mimi_2in1
meni je ovaj dr bio na porodu, uz njega jos i njegova kcerka ja mislim kao specijalizant i jos neki lik sa naocalama (isto specijalizant) i za dr rovcanina i kcerku mu imam samo ricei hvale, a kad sam dosa na porod i cula da je on, htjela sam se vratitiuser posted image jer sam se isto svega naslusala. no bio je stavrno oke, user posted image

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr Zaim Rovcanin
7.3.2016 19:27:28   
sarajka81
interesuje me samo koliko para je dr. rovcanin dobio od porodilja koje tvrde da je super doktor?
Ja imam uzasno iskustvo sa njim. Pustio me da se patim 24h sa kontrakcijama na minut jer sam odbila da mu platim 500km za carski rez.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr Zaim Rovcanin
7.3.2016 22:50:09   
Medić*
Meni se dr Rovcanin potrefio u smjeni na drugom porodjaju. Ni feninga nikada nijedan dr nebi dobio user posted image Niti je on. Pa ni cokoladu....
Ja kada sam ga ugledala taj dan pomislih u sebi tesko meni ( po pricama drugim sve najgore sam cula ) gdje bas on ? user posted image
No tako je odradio posao frhunski, beba velika, ma sve za 10. Uz dr Kandic. Sve pohvale u nasem slucaju. Inace sam cula ne bas ljepa iskustva od drugih. Sve je individualno....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sarajka81)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *