|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stolica u trudnoći :(
3.9.2008 10:06:14   
Happy
Joj mnn, ne znam šta bih ti rekla.... Valjda i to treba, ali je vala mučno user posted image
Biće dobro ako Bog da... Ja jedem laneno sjeme, probavin.... Biće dobro....


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Stolica u trudnoći :(
3.9.2008 10:10:51   
mnn
hoče draga happy morati če.user posted image  ja jedam i voče i povrče, kaže moja mama da se trebam kretati više, da je i do toga...jer se hormoni mjenjaju pa da je dobro se malo kretati...budem i to probala user posted image , javim rezultate.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Stolica u trudnoći :(
10.9.2008 13:48:49   
mynxlee
prije trudnoce sam imala redovnu stolicu, sto bi neki rekli ama-ha. sad u toku trudnoce sve zapeklo. po nekoliko dana ne idem na wc, pa imam jake grceve u stomaku. pijem dosta tecnosti, jedem voce i povrce, ali dzaba. dan kad odem na wc pocela sam da slavim, tako da kad izadjem iz wc po mom osmjehu na licu znaju jesam li se olaksala i koliko. sto vece olaksanje to veci kez na licu. hehehe...

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Stolica u trudnoći :(
10.9.2008 14:05:24   
idana_85
Hehe, kod mene obrnuto. Rekla sam vec gore negdje probaj s muslijem, meni pomogne i sladji caj od kamilice, kruske, buranija....ono sljive i to nista ne pomaze. Eh da, kad sam jela dosta borovnice opet sam bila zaglavila,jer ona stvrdnjava stolicu,tako malo pazi i baci se na musli.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Stolica u trudnoći :(
10.9.2008 14:33:26   
leona
Draga mynxlee,

imam savjet za te probleme sa grcevima.
Ja sam kupila sebi hipp caj od kima i napravim po 2, 3 puta dnevno i pijem.
Jedem musli ujutru, i obavezno 1 jogurt sa integralnom kiflom.
Mogu zasigurno reci da svaki dan odem najmanje po 1 x u wc. A proje trdnoce sam znala i po nekoliko dana ne ici.
Ovo mi je super pomoglo, pa mozes probati;-)

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.9.2008 16:04:04   
mynxlee
od juce kako sam odgovorila na ovaj post, moram da vam se pohvalim da sam isla 2 puta na wc. sad cu cekati 7 dana da odem ponovo. hehehe... mozda mi je lakse sto sam vama dusu svoju rasteretira, pa crijeva proradila. user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu leona)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.9.2008 16:11:37   
Happy
to je za pohvalu user posted image user posted image user posted image Ja sam počela da pijem Donat ujutro na tašte i mogu ti reći da mi pomaže, nije baš super, ali ide na bolje.... user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Stolica u trudnoći :(
12.9.2008 13:51:16   
Anoniman
ja sam čitavu trudnoću ujutro na gladan stomak uzimala neku voćku, obično nektarinu, a tek bih poslije doručkovala. I sve je bilo bez problema!

(odgovor članu Happy)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Stolica u trudnoći :(
12.9.2008 18:49:33   
mynxlee
Da kucnem u drvo, malo mi se sad normalizovalo, pa mi lakse disati. Nista ne radim po pitanju toga. Aman, otcepilo samo. Jest da je potvrdo, ali izadje. Sorry na detaljiziranju.user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Stolica u trudnoći :(
15.9.2008 16:15:22   
Vildanina
Drage buduce i sadasnje mame,

Obzirom da sam nova na forumu, imam za podijeliti neka svoja dosadasnja iskustva sa trudnocom. Naime, 19. sam sedmica, i nekontrolisano ispustam vjetroveuser posted image  ! Ne znam zaista sta da radim, probala sam ishranu prilagoditi "problemu" ali nista ne pomaze. Pls heeelp!

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Stolica u trudnoći :(
15.9.2008 16:19:21   
Happy
Ne bih ti tu mogla pomoći.... Meni se desilo da kada sam kihnula da sam se "upiškila"... Vjetrove imam, ali mi se stolica nije još regulisala.........

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Vildanina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Stolica u trudnoći :(
17.9.2008 14:20:19   
mynxlee
uh, pa imam i ja vjetrove. znam da je ruzno za reci, ali nekad kad idem ulicom zna mi se otrgnuti pokoji gulubic, ali onaj tihomirovic. idem i pravim se luda. i kuci isto tako. vec sam dobila nadimak. prdilica! hehehe... tako mi MM tepa. kad se otme, uvijek kazem da nisam ja nego malisan u stomaku. sad MM to sve zna, pa kad se desi, kaze mi, jel´da da nisi ti... naravno da kazem NISAM.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Stolica u trudnoći :(
17.9.2008 15:23:42   
Hankica
A ja sam nasla na jednoj americkoj stranici nabrojani i opisani svi ti nelagodni simptomi trudnoce, i to bas na duhovit nacin, tako da mi je odmah lakse bilo, odmah sam to pokazalu MM-u. I ti vjetrovi nisu samo tihomirovici, vec ih ima raznih tonova i duzina, ma uzas. A tek popratne pojave, kad moras zraciti kucu po 15 min nakon svakog..... I ja uvijek kazem da je to beba, a ne ja user posted image

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Stolica u trudnoći :(
17.9.2008 15:29:42   
majki
E baš ste me nasmijaleuser posted image , valjda je to normalno i svim trudnicama  se dešava, nemojte brinuti za dostojanstvo, to je sasvim prirodno pa čak i zdravo i poželjno da se štetni gasovi ne zadržavaju u organizmu user posted image

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Stolica u trudnoći :(
17.9.2008 15:29:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mynxlee

....ali nekad kad idem ulicom zna mi se otrgnuti pokoji gulubic, ali onaj tihomirovic. idem i pravim se luda. ...

... kad se otme, uvijek kazem da nisam ja nego malisan u stomaku. ....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
joj kako sam se ismijala
ko da sam sebe vidjela dok sam trudna bila user posted image user posted image

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Stolica u trudnoći :(
17.9.2008 17:18:19   
mynxlee
ja znam kako je meni. prvo sto imam problema sa stolicom, pa me to muci, a drugo jos kad mi se prducka da se stiscem, ne pada mi na pamet. kad ono ispusti, tacno si olaksam i nekako mi bude milo skroz. hehehe... ko bi rekao da ima toliko prdilica.user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Stolica u trudnoći :(
18.9.2008 10:21:28   
Vildanina
Uh, sad mi je lakse - vidim da nisam jedina " Prdilica na svijetu "user posted image  !

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Stolica u trudnoći :(
18.9.2008 13:11:58   
mynxlee
ima nas i vise nego sto mislis, samo se neke stide to priznati user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Vildanina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Stolica u trudnoći :(
10.11.2008 20:52:40   
mamabb
S početka jedva na WC, a sad jedva do WC-a user posted image
Ima dva-tri dana kako imam proljev i stvarno me nervira a sve kontam proći će. A evo sad mi počelo podrigivanje i to ono ružno s nekim okusom kao na kuhano jaje. U petak mi je bilo i muka pa sam i povratila 1-2 puta i to je prestalo ali ostao proljev.
Da napomenem da nisam jela ni pila ništa što inače ne jedem i pijem.
Samo krene da kruli i trk...
Pomagajte user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Stolica u trudnoći :(
10.11.2008 21:01:10   
mnn
Ja sam imala upočtku problema sa stolicom pa se popravila, ali slabo i nikako da prođe, sve što pojedem poslije mi je slabo..ne svaki dan ali danas opet..kad če to prestati....a u 4mj sam...

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 9:42:54   
baklavica
za probleme sa stolicom probajte jednom dnevno popiti čašu magnezija (sumeće tablete na otapanje) definitivno pomažu a ujedno riješavaju probleme sa grčevima koji su mene lično opsjedali nekoliko sedmica.....sad sve pod kontrolom. aaaaa što se tiče neugodnih golubića kaže moj mm sinoć "Jel to opet beba?" ja potvrdno klimnem i slegnem ramenima, a on samo čučnu na sred dnevne sobe i reče ovdje dole je zrak svježiji.....ismijah mu se ....user posted image

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 11:34:00   
mamabb
Evo meni za moju ''trčkalicu'' dr rekao da uzmem kapsule ETNTEROFURYL pa vidjećemo. Da li je neka možda pila ove i da li je pomoglo jer ja više ne znam šta ću, sinoć sam ustala na WC jedno pet puta,što je najgore ja i za golubiće trčem na WC zato što ne znam šta me čeka user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu baklavica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 11:46:12   
mynxlee
IZVORNA PORUKA: mamabb

S početka jedva na WC, a sad jedva do WC-a user posted image

i sama sam ti takva. pred vratima WC-a sam vec bez gaca, a kad sjednem na WC solju, ajme... gleda li ko seriju ''Lud, zbunjen, normalan''? e, ko gleda znace ko je Izet Fazlinovic. ja sam vam bas takva.


_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 11:48:37   
mynxlee
tesko bi se moglo reci da su sad golubici. rekla bih da su u pitanju neke malo vece ptice s velikim rasponom krila. meni je svejedno hoce li ko cuti na usi ili na nos. ja znam da je meni lakse i ne ustrucavam se.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 12:12:40   
mamabb
O Bože, što se sad ismijah od sve muke - isto sve! Al' evo ja popila ove kapsule što mi je kazao pa ćemo vidjeti hoće li se popraviti, ja se samo bojim da ne izgubim tekućinu a ako je nadoknađujem uzimanjem što više to češće visim na šolji...ma katastrofa.
A prijeteljica mi kaže da je cijeli deveti mjesec imala proljev...ako i mene ovo čeka, jadna ja a tek na prvi dani  devetog.
A tek kako se pišulja umiri kad krenu da mi krule crijeva sva se sklobuča i umiri...hihihi rekoh- ajd sad šutni iz sve snage da mi se zamanta user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *