|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
19.10.2010 10:22:05   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sta je s mojim djetetom mi za dan-dva imamo citavu njegoviu masinu,bit ce da se previse presvlacimo i njegoveo sve peglam


ja haman svako veče palim mašinu, ja i mm "sredimo" dva peškira dnevno, malena jedan + veš naš + njen, obavezno isfleka majicu u vrtiću ili kući, nekad pelena propusti na štrample i hlače itd
Helem evo sinoć sam oprala jednu turu u mašinu, večeras već imam košaricu punu za drugu turu
Meni mjesečno treba 2x3 kg deterdženta za veš, 2x2 l omekšikavača i nekad jedan a nekad dva venicha + calgon
Helem cirkus
Ajšine stvari perem sa našima, mislim da to nisam radila samo prvih par mjeseci


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: peglanje vesa
19.10.2010 17:06:19   
kolacic
hvala vam puno na odgovorima, znaci nisam pogrijesila kad njeno perem odvojeno, sad zasad cu odvajati jer je mala, a kasnije cemo vidjeti...i jos nesto, ja sve njeno peglam osim carapicauser posted image user posted image user posted image  a nase, ponekad ves donji samo zbog toga sto peglanjem se ubiju svi bacili...nema bakterija kad ukljucis peglu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: peglanje vesa
19.10.2010 19:28:54   
ziki
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sta je s mojim djetetom mi za dan-dva imamo citavu njegoviu masinu,bit ce da se previse presvlacimo i njegoveo sve peglam
isto ono sto i sa mojim. Ja dva puta nedeljno perem po dvije njegove masine sareno na 40 i bijelo na 60 sa predpranjem. I kao sto rekoh njegovo sve peglam. Ne mogu da ga gledam flekavog a fleka se pravo, kvasi se, predvece mora da se istrci po satnu i oznoji se... uglavnom nakupi se za 4 masine nedeljno

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: peglanje vesa
19.10.2010 22:52:56   
Nenci
@vjestica, hvala na odgovoru
@noa ma nije ni mm htio na pocetku ni za zivu glavu uzeti peglu, cak je i poceo ono ko naredjivati sto mi nisi opeglala?! Dok mi nije pukao film i malo pomalo sad se ne buni i ne pita vec sam uzme i pegla kad mu treba kosulja.

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: peglanje vesa
20.10.2010 11:03:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kolacic

hvala vam puno na odgovorima, znaci nisam pogrijesila kad njeno perem odvojeno, sad zasad cu odvajati jer je mala, a kasnije cemo vidjeti...i jos nesto, ja sve njeno peglam osim carapicauser posted image user posted image user posted image  a nase, ponekad ves donji samo zbog toga sto peglanjem se ubiju svi bacili...nema bakterija kad ukljucis peglu...user posted image user posted image user posted image

Ubiju se bakterije i kad peres ves na 60stepeni, naravno, i peglanjem, ali cim se slozi u ormar nije vise sterilno. tako da ja peglam samo ono sto se mora ispeglati(zbog izgleda).

(odgovor članu kolacic)
  Neposredna veza do poruke: 280
   RE: peglanje vesa
20.10.2010 14:20:03   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: kolacic

ja sam ponovo pokrenula ovu temu pa me zanima molim vas one koje imaju malu bebu, perete li vi odvojeno njen ves od ostalog ili sve skupa pa razdvajate sareno i bijelo...ja perem sve njeno odvojeno samo njeno tako da tu nema odvajanja sve na 60 perem i roze i bijelo i crveno ali evo rece mi prijateljica da ona sve skupa pere i djecije i stvari od nje i supruga..pa jel to ok za vas?



Sve odvojeno, dok su bili skroz mali do tri mjeseca koristila sam i onaj deterdzent (hipoalergeni) a sada perem njihovo posebno, jedino carsafe znam staviti zajedno sa nasim bijelim da se otkuhaju, a masina radi u 90 posto slucajeva svaki dan.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: peglanje vesa
8.8.2011 10:29:30   
kolacic
jel ko koristio ariel kapsule za sareno?? kakve su, ja bih da ih kupim jer mi obicni ariel izbijeli svu odjecu..user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: peglanje vesa
8.8.2011 17:45:51   
Crvena
IZVORNA PORUKA: kolacic

jel ko koristio ariel kapsule za sareno?? kakve su, ja bih da ih kupim jer mi obicni ariel izbijeli svu odjecu..user posted image


Koristila sam kapsule, nista narocitouser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: peglanje vesa
8.8.2011 21:59:48   
kolacic
IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: kolacic

jel ko koristio ariel kapsule za sareno?? kakve su, ja bih da ih kupim jer mi obicni ariel izbijeli svu odjecu..user posted image


Koristila sam kapsule, nista narocitouser posted image


meni rodica rece da su dobre, i super mirisu, al opet bas su skupe pa me zanima ima li kakvog efekta od njih. znaci ipak da ne kupujem..

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: peglanje vesa
9.8.2011 8:00:31   
zagy
Meni ariel kapsule super mirišu, al ljubičaste, zelene nisu ništa posebno. Bolje peru od recimo tečnog persila koji sam ja koristila, ali jesu skupe.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: peglanje vesa
22.8.2011 19:26:50   
entinte
Ja bih sve samo nemoj da peglam user posted image user posted image user posted image ali po pehu toliko se toga nakupi, inace peglam jednom sedmicno ali do sljedeceg peglanja kamara za peglati... 5 kosulja za MM za posla i bebine stvari, nista drugo ne peglam ali opet imam puno i to tako mrzimmmmmm user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: peglanje vesa
22.8.2011 21:14:41   
ena23
Sveki je tu da me "slusa" porodjenu vec 16 dana. U tih 16 dana zene moje ja jepote i radosti- ona pegla li pegla a ja samo filujem masinu user posted image user posted image user posted image user posted image ima i porod svojih dobrih stranauser posted image user posted image user posted image user posted image








_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: peglanje vesa
22.8.2011 21:18:22   
zeze
Ako mi ima ista mrze u zivotu od pegle user posted image user posted image Ne podnosimo se nimalo user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: peglanje vesa
22.8.2011 21:28:52   
ena23
meni je, vala, mrza vc-solja user posted image to moram svaki dan, a ves s vremena na vrjeme... 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: peglanje vesa
22.8.2011 22:05:04   
zeze
Kod mene sve moze proci, sve ja to sredim, ali peglaaaa. Zivota mi osipam se na samu pomisao da moram peglat. Ne znam stouser posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 290
   [Obrisana poruka]
22.8.2011 22:06:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 291
   RE: peglanje vesa
23.8.2011 0:18:57   
SdZ
ima li iko da voli


Ja volim, to mi je najdrazi posao u kuci sad za sad, a sta ce biti kad budemo imali, ako Bog da, bebice..

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: peglanje vesa
23.8.2011 3:36:30   
Galicia
Susilica je moja pegla i moja velika domacica. Da nema susilice ja bi se ravno upucala. Peglanje mi je smrt. Ja mm natjeram da opegla stoljnjak i svoje kosulje. user posted image user posted image  Sreca pa mi je rekao da to on bolje radi od mene. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 12:13:38   
Amela86
Pozdrav svima !

Puno sam trazila po internetu i konacno ovdje nadjoh ovu temu iako je malo zastarila,nadam se da ce se neko javiti.

Motda ce vam moj problem zvucati smijesno ali cu ipak reci. Radi se o tome da mi muz radi na zeljeznici.Obavezno nosenje uniforme.Nedavno su od firme dobili novu uniformu tako i nove kosulje. Eh tu je moj problem. Kosulje su 67% pamuk.33 % polyester ali to jednostavno nije moguce ispeglati.Peglam jednu kosulju pola sata i to opet nije ni blizu ispeglana kosulja.

Sta mislite da li bi pomogla tekucina za peglanje vidjela sam u marketima ili ako neko ima bilo kakav savjet jer me ovo slomi izludjuje me .Pogotovo ako muz neke od vas takodje radi na ZFBiH nek mi kaze kako se ona nosi s tim .

eto valjda nije glupo pitanje i nadam se da ce neko imati neki savjet. hvala

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 12:18:19   
zumbulcica

IZVORNA PORUKA: Amela86

Pozdrav svima !

Puno sam trazila po internetu i konacno ovdje nadjoh ovu temu iako je malo zastarila,nadam se da ce se neko javiti.

Motda ce vam moj problem zvucati smijesno ali cu ipak reci. Radi se o tome da mi muz radi na zeljeznici.Obavezno nosenje uniforme.Nedavno su od firme dobili novu uniformu tako i nove kosulje. Eh tu je moj problem. Kosulje su 67% pamuk.33 % polyester ali to jednostavno nije moguce ispeglati.Peglam jednu kosulju pola sata i to opet nije ni blizu ispeglana kosulja.

Sta mislite da li bi pomogla tekucina za peglanje vidjela sam u marketima ili ako neko ima bilo kakav savjet jer me ovo slomi izludjuje me .Pogotovo ako muz neke od vas takodje radi na ZFBiH nek mi kaze kako se ona nosi s tim .

eto valjda nije glupo pitanje i nadam se da ce neko imati neki savjet. hvala



Probaj je ispeglati dok jos nije potpuno suha.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 12:34:44   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: zumbulcica


IZVORNA PORUKA: Amela86

Pozdrav svima !

Puno sam trazila po internetu i konacno ovdje nadjoh ovu temu iako je malo zastarila,nadam se da ce se neko javiti.

Motda ce vam moj problem zvucati smijesno ali cu ipak reci. Radi se o tome da mi muz radi na zeljeznici.Obavezno nosenje uniforme.Nedavno su od firme dobili novu uniformu tako i nove kosulje. Eh tu je moj problem. Kosulje su 67% pamuk.33 % polyester ali to jednostavno nije moguce ispeglati.Peglam jednu kosulju pola sata i to opet nije ni blizu ispeglana kosulja.

Sta mislite da li bi pomogla tekucina za peglanje vidjela sam u marketima ili ako neko ima bilo kakav savjet jer me ovo slomi izludjuje me .Pogotovo ako muz neke od vas takodje radi na ZFBiH nek mi kaze kako se ona nosi s tim .

eto valjda nije glupo pitanje i nadam se da ce neko imati neki savjet. hvala



Probaj je ispeglati dok jos nije potpuno suha.


I ja ovako radim, pustim da se osuse dopola pa ih peglam. A mozes peglati i preko mokre gaze. MM takodje nosi sluzbene kosulje od loseg materijala, ali ja sam se pomirila s tim da nikad ne mogu biti lijepo ispeglane. Jednostavno im je takav sastav.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 14:22:38   
Nellica
Pokušaj sa tečnom štirkom iz dm-a, štirka je u spreju i meni je spas jer košulje
nosimo i mm i ja, što znači hrpetine košulja za peglati.

_____________________________

5.12.2009.
28.04.2011. Mamina dva anđela!

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 19:01:15   
Amela86
Probala sam peglati i polusuhe i rezultat opet nije najbolji. Probam jos sa tom stirkom ako ne uspije morat cu se pomiriti s tim user posted image . Hvala vam puno na savjetima i odgovorimauser posted image

(odgovor članu Nellica)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 19:56:31   
ananas_ze
ja sam negdje na forumu procitala da ako masina mnogo guzva ves da se ves slozi kad se izvadi iz masine, ostavi da odstoji 10-15min pa da se prostire, meni je ovaj savjet olaksao peglanje, ne samo kosulja nego i svega ostalog,pa sretnouser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: peglanje vesa
3.1.2013 23:36:19   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: Amela86

Pozdrav svima !

Puno sam trazila po internetu i konacno ovdje nadjoh ovu temu iako je malo zastarila,nadam se da ce se neko javiti.

Motda ce vam moj problem zvucati smijesno ali cu ipak reci. Radi se o tome da mi muz radi na zeljeznici.Obavezno nosenje uniforme.Nedavno su od firme dobili novu uniformu tako i nove kosulje. Eh tu je moj problem. Kosulje su 67% pamuk.33 % polyester ali to jednostavno nije moguce ispeglati.Peglam jednu kosulju pola sata i to opet nije ni blizu ispeglana kosulja.

Sta mislite da li bi pomogla tekucina za peglanje vidjela sam u marketima ili ako neko ima bilo kakav savjet jer me ovo slomi izludjuje me .Pogotovo ako muz neke od vas takodje radi na ZFBiH nek mi kaze kako se ona nosi s tim .

eto valjda nije glupo pitanje i nadam se da ce neko imati neki savjet. hvala



Amela, radi moj brat user posted image


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *