|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
29.7.2008 14:15:04   
Emina*
IZVORNA PORUKA: glavobolja

Zaista, uživam u peglanju. Nije bitno je li veš "sitan" ili "krupan",  bijeli ili šareni..... Obzirom da uživam, osim peglanja, i u pranju veša na ruke, u pranju prozora, pranju suđa, .....
Jedino što bih ( znam da je to veoma krupna stvar ) zakonom zabranila je kuhanje. Mrzim kuhanje



Glavobolja, ajd da se dogovorimo...
Ja tebi kuham,a ti meni peglas.... user posted image   user posted image   user posted image

Od svih kucanskih poslova, nema mi goreg....
Nekad mi se zaista pegla, i uzivm u peglanju,
ali vecinu vremena (jako punooo)   mi se takoooo  neee peeglaa user posted image

< Poruku je uredio Eminica -- 29.7.2008 14:17:18 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu glavobolja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: peglanje vesa
29.7.2008 14:30:43   
bubamara80
uh peglanje, peglam odjeću po potrebi, uveče pripremim sebi i muzu i ispeglam, nekako mi lakše nego da sve peglam. a u zadnje vrijeme muzic pomaže kad mašina opere veš on iznese i prostre e da vidite kako to izgledauser posted image  umjetnost a redovno prelomi majce štipaljkama i na ovim vrućinama se to toliko osuši da ja moram skroz to mjesto nakvasiti da bih mogla poravnati.
ja ne volim ni usisavatiuser posted image  ostalo i nekako

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: peglanje vesa
29.7.2008 15:28:17   
nikka
Ja peglam sve što se pegla i to odmah čim izvadim iz sušilice i pravo u ormar,nevolim kad negdje krenem da onda moram peglati,kod mene je veš razvrstan na tamni i svijetli,ručnici,posteljina i donji veš su nam uglavnom u bojama i od toga ništa nepeglam,ništa neperem na 90stupnjeva jer smatram da nema potrebe,ali dječiji veš još uvijek odvajam .
A kad peglam stavim stol za peglanje u spavaću sobu ispred tv-a,napravim kavu i tako peglam usput gledam tv,samo da što prije prođe.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: peglanje vesa
29.7.2008 21:31:22   
pitalica
ja nepeglam gotovo ništa,pegla služi samo da se sa nje briše prašina kad se briše prašina,ali sam se već pripremila da ću bebin veš aBd sav peglati...ne volim ni pegle ni kišobrane i ne znam ko ih izmisli...

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: peglanje vesa
29.7.2008 21:38:43   
ebru
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eh pitalice sto me nasmija(ni ja nevolim kisobrane,uvijek ih izgubim )

Sto se tice peglanja hmmm peglam krpe,peskire i ono osnovno sto se mora peglat.Npr.neka kosulja koja ne bi nikakva izgledala nepopeglana ili hlace...
Krpe i peskire peglam odmah kad je suho poslije pranja,jer bas mi je gust pogledat ono pod konac slozeno user posted image o ja,i posteljinu takodje...a garderobu kad trebam obuc,jer ako prije ispeglam i ostavim u ormar ona se opet poguzva...

Moninu posteljinu,peskire sipercice i male peskirice sto se ona brise to peglam,njenu garderobu nisam nikad peglala...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu pitalica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: peglanje vesa
2.8.2008 15:22:12   
Najdraza mama
Nisam bas ljubitelj pegle ali sto se mora to i peglam....malo vise vodim racuna prilikom trpanja u masinu i to je to ne valja pretrpavati jer se vise guzva

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: peglanje vesa
6.8.2008 14:40:49   
budućamama
Peglam sve osim čarapa, peškira i posteljine. Nije mi gušt, ali eto-mora seuser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: peglanje vesa
9.8.2008 12:06:47   
amlatifa
Peglanje mrzim iz dna duše. Peglam samo košulje al i to mi je muka jer stvano nemam vremena. user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: peglanje vesa
9.8.2008 12:10:42   
anitaMO
ne spominji mi ga.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: peglanje vesa
9.8.2008 12:25:20   
jupajdi
Peglam sve osim peškira, krep posteljine i košulja ( koje pegla MM ).
Sada i bebine stvari peglam i to odmah po izlasku iz sušilice da se nebi nakupilo. Najviše volim odmah ispeglati i ostale stvari, jer ako to ne uradim skupe se po 2-3 mašine i onda je baš grozno.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: peglanje vesa
1.9.2008 18:54:13   
PegPerego
Ja sam jedna od rijetkih koja voli da pegla. Peglam posteljinu (koju prvo ustirkam, "preslo" mi od mame), peskire, kuhinjske krpe, kosulje i ono sto nosimo na posao/vani. sve ostalo, ukljucujuci bijeli ves i ono sto se nosi "oko kuce" ne peglam, ali ga iz susilice izvadim dok je toplo i smotam, poslije bude kao ispeglano.

_____________________________

...It's so easy to loose yourself in her eyes...That little person you love the most can teach you the feelings you have never known before...You don't realize how much you can love until you hold her in your arms...

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: peglanje vesa
1.9.2008 22:49:28   
Crvena
IZVORNA PORUKA: budućamama

Peglam sve osim čarapa, peškira i posteljine. Nije mi gušt, ali eto-mora seuser posted image


_________________________________
PRINC 30.8.2005.
PRINCEZA30.6.2008.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: peglanje vesa
1.9.2008 22:58:32   
Romali
I ja peglam po potrebi, nabrzaka kad mi baš to zatreba. Nisam baš neki uzor, ali je ljeti tako vruuuće od pegle. Zimi sam boljauser posted image . Mada sve Omarove stvari peglam, za njega mi nije mrsko. Ima li neka fora kako staviti veš na sušenje na štrik pa da liči na nešto poslije? Znam da stranci to pravo praktikuju.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: peglanje vesa
1.9.2008 23:13:15   
mamabb
E to peglanje...nema dosadnijeg posla, ali šta ćeš. Pošto mi muž zbog posla nosi košuljice i te zajebancije onda moram to čim skidam sa rastegače.
To sa slaganjem pomaže, ali kad uključujem mašinu uveče (kad je jeftina struja - mora da se štedi) onda džaba da ga ostaviš cijeli dan-katastrofa, ali sve što se ne mora peglati ili što mogu da izbjegnem ne peglam.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: peglanje vesa
1.9.2008 23:17:05   
mamyca
Mrzim peglanjeuser posted image ,nastojim da peglam stvari samo po potrebi,al nekad mi ih se bas nakupi pa sam ondauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: peglanje vesa
2.9.2008 12:17:48   
Mara
Ja peglam utorkom user posted image , pomalo čudno ali utorkom obično na tv-u nema ništa zanimljivo pa prebacim stol peglu i veš u dnevni boravak i onako, malo se družim sa ukućanima i gledam TV i peglam. Kakav multipraktikuser posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: peglanje vesa
2.9.2008 12:25:57   
Emina*
Maro, sretno ti onda danas user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: peglanje vesa
2.9.2008 12:57:03   
Mara
IZVORNA PORUKA: Eminica

Maro, sretno ti onda danas user posted image  user posted image  user posted image


Hvala draga, sve nešto kontam kako ću se izvući imam neki dogovor. Jel prozirno da precvikam kabal na pegli user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: peglanje vesa
2.9.2008 13:01:41   
maslačak82
Opet ona na ovoj temi, nemoj previše umorićeš se!

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: peglanje vesa
2.9.2008 13:12:22   
ziki
Cure drage al se ismijah dok sam ovo procitala..user posted image user posted image user posted image  ja sam do 7-8 mjeseca trudnoce peglala sve i to redovno, a onda je pocelo... prvo se nagomilala pa nedeljom od 8 do 12 peglamuser posted image  a sad kupila zena posteljine ruzne sarene al se ne peglaju one fine cuvam za goste i njih peglam... nas ves ne peglam kao i rucnike, samo pantalone i majice, kosulje muzu, moje se i tako slabo sta pegla....kao sto rekoste moje maice fino prostremi i to je to. Tarikove stvari peglam to uzivam...

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: peglanje vesa
9.9.2008 13:59:54   
vildana26
Prije sam sve peglala, što kazu samo sto čarape nisam peglala hehhe... Sad došla pameti ubacila samo posteljine od krepa i frotir čaršafe sa lastikom, peškire samo dobbro trehnem i na štrik, bijeli veš isto.E jedino me mm slomi sa svojim košuljama, ali ni to više ne peglam odma nego po potrebi, oprano ide u ormar, a ujutro prije posla i sebi i njemu ispeglam pta nam treba. I mogu vam reći da sam skroz rahat user posted image

_____________________________

Život je nekad crn, nekad siv, život je kad si živ

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: peglanje vesa
9.9.2008 14:19:04   
Blue rose RR
S obzirom da kikica voli "peglati", onda peglam kada na nije tu, jer mi treba tri puta više vremena nego obično.
U suštini peglam, ono što se izgužva, mrzi me kada vidim na nekome stvar izgužvanu, kao što moja mama kaže: "Ko da ga je krava žvakala".user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu vildana26)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: peglanje vesa
9.9.2008 15:10:35   
Lady_in_red
Peglam samo ono sto moram , ali samo ono sto MORAM, posteljinu ni u ludilu jer je mm i ja izgužvamo user posted image , majcice , košulje , pantole to se sto jest jest MORA . MRZIM PEGLU I PRATI SUĐEEEEEuser posted image

_____________________________

Benjamin 02.07.2005.
Ema 24.09.2010.

No person deserves your tears, and who deserves them won`t
make you cry.
Gabriel Gracia Marquez

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: peglanje vesa
9.9.2008 17:39:50   
Aquarius
Mrrrrrrrrrrrzim peglanje i peglam samo ono što moram. Srećom ni MM ni ja ne nosimo košulje, tako da na kraju ne bude nešto puno za peglanje. Ali stvarno mrzim peglanje. Nedavno govorim MM kako su do sad izmislili mašine za sve živo ali nigdje mašine za peglanje. Ono fino pokupiš veš i samo ga uguraš u mašinu a na drugoj strani izlazi sve fino ispeglano i složeno. Meni bi to bio pronalazak milenija.
Eto ako neko hoće možete odmah patentirati pronalazak.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady_in_red)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: peglanje vesa
10.9.2008 12:36:17   
rozi
Zna li ko do kada je nuzno peglati bebinu robicu?  Mene izludi,posebno po ovoj vrucini , a koristim susilicu, pa kontam da bi ona mogla sprziti bakterije. user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *