|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 14:37:35   
reallove
kada smo vec kod peglanja,ceka me 101 kosulja za peglati,ali nesto mi se nedauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 21:10:07   
sike
AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa,mrzim peglanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image Oprostite,ali kada si majka dvojki dodje ti da samo vristis,iz dana u dan.A mama mi je tako daleko....user posted image

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 21:33:30   
Hannica
Slika govori vise od rijeci!user posted image user posted image user posted image
Mrzim peglanje,ali od toga vise mrzim ne ispeglan ves.Zato,odoh na jednu partiju.....  user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 21:40:13   
Anoniman
ja neki dan ko Adela...dobila zulj peglajuciuser posted image

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 21:46:04   
faris06
Upravo ispeglala 11 kosulja i 12 majica, naravno od mm, te jos nesto djecijeg, svoje naravno samo slozila. E maloprije ja pricam sa prijeteljicom i  jadam se kako sam crkla peglajuci i kazem broj kosulja i majica koje sam ispeglala , a mm dobacuje , ma nakupilo joj se od februara.

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 21:57:11   
sike
Poznato mi je nepeglanje svoje odjece.Sebe,drage mame,totalno zaboravljamo

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 22:15:48   
mama75
Eh ja kao majka 2 djece i supruga covjeka koji na posao ide iskljucivo u odjelu, kosulji i kravati radim sljedece:
1. peglam sjedeci, uz TV ( morala nauciti jer imam prosirene vene)
2. prvo ispeglam hrpe od djece
3. ispeglam njemu 5 kosulja za citavu heftu
4. ostalo sve po potrebi tj kad mi zatreba ispeglam, a muz mora navece najaviti ako mu sta specijalno treba za sutra
5. ne peglam vise kuhinjske krpe, peskire i posteljinu, kao ni svoju i muzevu kucnu odjecu
6. mrzim peglati (ovo je trebalo biti pod 1!!!)

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 22:49:35   
anuska08
IZVORNA PORUKA: mama75

Eh ja kao majka 2 djece i supruga covjeka koji na posao ide iskljucivo u odjelu, kosulji i kravati radim sljedece:
1. peglam sjedeci, uz TV ( morala nauciti jer imam prosirene vene)
2. prvo ispeglam hrpe od djece
3. ispeglam njemu 5 kosulja za citavu heftu
4. ostalo sve po potrebi tj kad mi zatreba ispeglam, a muz mora navece najaviti ako mu sta specijalno treba za sutra
5. ne peglam vise kuhinjske krpe, peskire i posteljinu, kao ni svoju i muzevu kucnu odjecu
'. mrzim peglati (ovo je trebalo biti pod 1!!!)



U potpunosti te razumijem. I mm radi u odjelu i po tjednu imam 5 košulja za peglati uz svu ostalu robetinu, a peglanje mi je najmrskiji posao!!!user posted image user posted image user posted image  Ja nekako da mi bude lakše praktički peglam čim skinem robu sa štrika i najsretnija sam na svijetu kad vidim da ništa ne čeka na peglanje!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 22:58:31   
sike
Nikad za nikad,otkako sam se porodila nisam vidjela korpu,u koju stavljam ves za peglanje,praznu.E jedino da povadim sav ves iz nje pa da joj tek onda vidim dnouser posted image .Znate kako ja peglam posteljinu-slozim je fino,onako neispeglanu,i samo "puknem"peglom odozgo,da se fol malo slegneuser posted image user posted image

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:03:24   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: sike

Nikad za nikad,otkako sam se porodila nisam vidjela korpu,u koju stavljam ves za peglanje,praznu.E jedino da povadim sav ves iz nje pa da joj tek onda vidim dnouser posted image .Znate kako ja peglam posteljinu-slozim je fino,onako neispeglanu,i samo "puknem"peglom odozgo,da se fol malo slegneuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
Najgori posao, ubjedljivo, plakala bih kad krenem prema pegli! Ali....moram! MM uvijek i samo nosi košulje i ljeti i zimi. Još nikad nisam pronašla način da sebi olakšam peglanje.

_____________________________

:-)

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:06:24   
mamaajna
ja ves kada izvadim iz ves masine fino slozim u korpu dok je mokar i ostavim ga 1h zatim ga fino rasirim na strik cak i neke majice budu ispeglane da ih nemoram peglati.posteljinu nikada nepeglam

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu sike)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:10:17   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: mamaajna

ja ves kada izvadim iz ves masine fino slozim u korpu dok je mokar i ostavim ga 1h zatim ga fino rasirim na strik cak i neke majice budu ispeglane da ih nemoram peglati.posteljinu nikada nepeglam


Probaću tvoj trik user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:14:25   
mamaajna
probaj,meni komsinica prenjela ,samo je trik da fino ga zategnes i vlaznog i na strik i kad se osusi odmah ga slozis i u ormar.uzmes film izvalis se i gledas....

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:16:44   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: mamaajna

probaj,meni komsinica prenjela ,samo je trik da fino ga zategnes i vlaznog i na strik i kad se osusi odmah ga slozis i u ormar.uzmes film izvalis se i gledas....


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:17:28   
Anoniman
Ja ne peglam puno,mužu i sebi samo po potrebi,ako se baš mora,što se tiče dječijeg bodije i hanine potkošule i gaćice obavezno,a ovo ostalo rujetko kad.Posteljinu,krpe i ostalo sam peglala dok nisam rodila,od tad sam sebi dosta olakšala,manila se ćorava posla user posted image
Sad ispade mi hodamo pogužvani,he,ma ja to prilikom slaganja dobro rukama popeglam,sve mi dlanovi utrnuuser posted image

(odgovor članu mamaajna)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:18:37   
tweety
IZVORNA PORUKA: mamaajna

ja ves kada izvadim iz ves masine fino slozim u korpu dok je mokar i ostavim ga 1h zatim ga fino rasirim na strik cak i neke majice budu ispeglane da ih nemoram peglati.posteljinu nikada nepeglam


Moram i ja ovo probati jer mrzim peglati user posted image Kad pomislim koliku hrpu imam za odraditi muka mi! user posted image user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:24:24   
sike
Pa hajd da onda i ja to isprobam.

_____________________________

Duboko u srcu,znam kako zivot treba da tece...
Sanjin i Ines,9.februar 2009.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: peglanje vesa
5.6.2010 23:27:34   
Apotekarka
Ja uvijek imam peglati,eto sinoc popeglala ves,sreca vlazno vrijeme pa mi se danas nije sav osusio pa me ceka samo jedna masina,peglam sve osim peskira,carapa,dzempera,.nekih majica,jednoistavno ne mogu ga fino ni sloziti ako nije popeglan,Antoniovo sve bas sve peglam,sjedeci ne znam peglati....
Nekad volim peglati nekad ne kako dan baci...uglavnom pustim neku muziku i ozezi...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: peglanje vesa
6.6.2010 0:25:45   
acudesa
ja isto lijepo raširim veš, dobro ga rastresem kad ga širim, a kad ga kupim sa štrika,  ili ga odmah složim ili ga prebacim da se ne gužva...peglam košulje svog muža...samo one su mi preko glave, pantalone na peglu da ne spominjem, one su mi najzahtjevnije...i taman posla da se zezam sa ostalim stvarima-no way

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: peglanje vesa
19.7.2010 2:16:47   
Hanady RR
Upravo sam zavšila peglanje.....

od 21 sat peglam kraj računara...
sve me boli...al moje hrpe...čuj hrpe...hrpetine savšeno izgledaju.

Sve posteljine i stoljnjake i peškire  koje imam i more redovnog veša sam ispeglala u cilju sređivanja kuće pred krečenje da mi lakše bude.

Boli me rame...od peglanja.

user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: peglanje vesa
19.7.2010 4:11:12   
Anoniman
Joj ja ovo ne smijem ni da izjavim" ja volim peglati"user posted image user posted image , malom bas sve peglam, posteljinu ja mislim kad ne bih opeglala crkla bi, jos se uvijek trudim da je osusim napolju, a mjenjam posteljjinu svake sedmice ponekad i 2 puta...user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 14:57:32   
maja78 RR
hej zene znate li kolike su cijene kad neko dodje da ti ispegla ves i kako to ide

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 14:58:43   
koka i po
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

hej zene znate li kolike su cijene kad neko dodje da ti ispegla ves i kako to ide




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kraljiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 14:59:00   
malena27 RR
ja volim da peglam. docu ti na citav dan, samo plati povratnu kartu user posted image user posted image user posted image   i da mi pravis drustvo user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:02:48   
koka i po
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

hej zene znate li kolike su cijene kad neko dodje da ti ispegla ves i kako to ide




i uz to...pospremi kuću,skuha ručak,nahrani djecu i sve što treba uraditi za domačica za jedan dan....a ja da idem na godišnji user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *