|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:05:24   
maja78 RR
hihihi ja vas ozbiljno pitam

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:06:26   
Visnja RR
a ja bas maloprije rekoh jednoj frumasici "radije bih oprala sudje cijelom haustru nego sebi ispeglala ves " user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:10:59   
maja78 RR
visnja iste smo, a danas sam sve iz ormara izvadila i sve prepeglaqla evo jos malo ostalo, pocela jutros u 8

a sudje mogu prati nije mi mrsko

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:18:39   
Hanady RR
 a ja trenutno pravim pauzu od peglanja....

peglem sinoć, jutros...užas....
nakon krečenja to mi ostalo kokad ko lujka perem sve živo čak i posteljine koje niko živ ne koristi...i peglaaaaaaaaaam....

i na sve to peglam za more kao da dole ne nosim peglu....a vazda je ponesemuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:20:10   
Mona Mohamed
Peglanje je moja strast.user posted image

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:21:32   
Anoniman
mrzim pegluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 131
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:24:46   
emma.L
Mi peglamo skoro svaki dan, ali zato jer mi je mrsko odjednom opeglati 5 košulja MM-u, pa onda svako jutro se neko mora pegle hvatati radi te jedne košulje user posted image . Ostalo samo ako je baš zgužvano.
Znam da se većina žali na sušilice veša, ali meni fakat iziđe ispeglano iz nje. Stavljam samo pola veša, tako da jednu mašinu sušim iz dva puta, ali vrijedi - više struje bih peglajući potrošila. I još je neka iz Zaklopača komerca - dakle, jeste njemačka marka, ali neka lijeva i ipak je bila roba sa oštećenjem i platili smo je 150 KM. Da se pokvari, mislim da bih odmah u Zaklopaču i tražila identičnu, ni jednu drugu user posted image . Platila bih 3 puta više za nju ovaj put.
Što se mora, mora se, ali jako malo toga se mora peglati.
I još sam čitala da je to kućanski posao koji najviše opterećuje srce.  

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:28:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

Mi peglamo skoro svaki dan, ali zato jer mi je mrsko odjednom opeglati 5 košulja MM-u, pa onda svako jutro se neko mora pegle hvatati radi te jedne košulje user posted image . Ostalo samo ako je baš zgužvano.
Znam da se većina žali na sušilice veša, ali meni fakat iziđe ispeglano iz nje. Stavljam samo pola veša, tako da jednu mašinu sušim iz dva puta, ali vrijedi - više struje bih peglajući potrošila. I još je neka iz Zaklopača komerca - dakle, jeste njemačka marka, ali neka lijeva i ipak je bila roba sa oštećenjem i platili smo je 150 KM. Da se pokvari, mislim da bih odmah u Zaklopaču i tražila identičnu, ni jednu drugu user posted image . Platila bih 3 puta više za nju ovaj put.
Što se mora, mora se, ali jako malo toga se mora peglati.
I još sam čitala da je to kućanski posao koji najviše opterećuje srce.  




sad cu muzu procitati ovu zadnju recenicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sam toliko ljuta kad moram peglati da MM pobjegne iz kuce ili suti jer ja ujedamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:32:37   
sara.at
zadnjih par sedmica mm pegla mene bole il noge od stojanja il me odjednooooom kicma zaboli user posted image  
al kako je poceo kucanske poslove raditi vise pazi user posted image  sad ima uvijek nesto sto nemora popeglati jer kao nije to potrebnouser posted image  a ja prije kao mazga peglala i hlace i kosulje i maice da mi cojek neide zguzvan user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:52:13   
melly__
Ja i mm peglamo po dogovoru user posted image user posted image user posted image jedno vece on,jedno ja user posted image a i to mi je vala smrt jer mrzim peglu user posted image cak i u snovima peglam..progoni me,a sva sam puna opekotina po rukama vazdauser posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 15:58:59   
salmy
E vala sve bi mu dala da pospremi( cesto to i cini) ali da ON peglauser posted image user posted image user posted image eh vala to nebi nema sileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Po prirodi sam perfekcionista i strasno me nervira nered,a sama pomisao da ON  pegla bi me doktukla! Uh ja sam bolesnik za slaganjem ormara(to sam vec negdje pisala),tako da sve mora biti pod konac svaka stvarcica u ormaru, jer kad  peglam sve mora biti u linijama a moj MM nigdje vezeuser posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:02:02   
selina

IZVORNA PORUKA: salmy

E vala sve bi mu dala da pospremi( cesto to i cini) ali da ON peglauser posted image user posted image user posted image eh vala to nebi nema sileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Po prirodi sam perfekcionista i strasno me nervira nered,a sama pomisao da ON  pegla bi me doktukla! Uh ja sam bolesnik za slaganjem ormara(to sam vec negdje pisala),tako da sve mora biti pod konac svaka stvarcica u ormaru, jer kad  peglam sve mora biti u linijama a moj MM nigdje vezeuser posted image user posted image user posted image  

salmy hajde dodji malo meni da mi sredis orman osevapi ces se user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:03:13   
sara.at
IZVORNA PORUKA: salmy

E vala sve bi mu dala da pospremi( cesto to i cini) ali da ON peglauser posted image user posted image user posted image eh vala to nebi nema sileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Po prirodi sam perfekcionista i strasno me nervira nered,a sama pomisao da ON  pegla bi me doktukla! Uh ja sam bolesnik za slaganjem ormara(to sam vec negdje pisala),tako da sve mora biti pod konac svaka stvarcica u ormaru, jer kad  peglam sve mora biti u linijama a moj MM nigdje vezeuser posted image user posted image user posted image  


a volim ja kad moj pegla ja mu onda pravim drustvo i toliko ga zapricam da on i zaboravi da pegla user posted image user posted image  al vjeruj mi selmy ko zensko popegla,nije on dzaba godinama zivio sam a na posao mu se nije dalo ici kao da ga krava zvakala a 1€ po kosulji i nije jeftino kad svaki dan mjenja drugu,pa hlace,pa maice eeeee nabere se tog.....
a ovo svremena na vrijeme to nije lose jer onda se oni nekad i zapitaju "pa cuj nemaju zene cjeli dan vremena da sjede pored RR" user posted image user posted image user posted image
 

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:06:13   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: salmy

E vala sve bi mu dala da pospremi( cesto to i cini) ali da ON peglauser posted image user posted image user posted image eh vala to nebi nema sileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Po prirodi sam perfekcionista i strasno me nervira nered,a sama pomisao da ON  pegla bi me doktukla! Uh ja sam bolesnik za slaganjem ormara(to sam vec negdje pisala),tako da sve mora biti pod konac svaka stvarcica u ormaru, jer kad  peglam sve mora biti u linijama a moj MM nigdje vezeuser posted image user posted image user posted image  


e ja te cekala sve do danas da mi dodjes na "kaficu" hihihihihi

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:08:15   
salmy
zaboravih napisat da MRZIM peglanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image skupim par masina pa ozezi! uh tad budem bas u goloj vodiuser posted image user posted image user posted image
PS. dolazim na kucnu adresu i slazem ormare brzo kvalitetno i brate jeftinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:12:25   
megi
uh meni je peglanje fakat mrsko
jedino popeglam adninu odjecu i to bez nervoze
a sebi samo po potrebi ako mi treba majica, znaci svako vece ispeglam nesto ako mi treba ujutro za posao,
sto neko rece mrsko mi odjednom ispeglati sve majice sloziti i da sam rahat sedmicu jok ja
svaki dan po jedna majica
a mm sam sebi pegla sve osim hlaca
a posteljine peskire i ostale dzidze sam davno prestala peglati

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:17:51   
Lara83
ja bas volim peglati, to me opusta user posted image
ali sad mi je naisla neka faza pa mi se nikako ne da. od kako sam se vratila s godisnjeg, oprala sam 4 masine i eno sve stoji i ceka da se samo ispegla user posted image  moracu se nakaniti...
a najgore su kosulje mm, unaprijed mu ispeglam 5 kom. za tu sedmicu i onda sam barem rahat kad je on u pitanju (a sad za ovu sedmici ni to nisam uradila user posted image )...
bas sam se ulijenila....

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:18:50   
sara.at
IZVORNA PORUKA: megi

a posteljine peskire i ostale dzidze sam davno prestala peglati


user posted image zar ovo jos neko pegla user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:20:27   
Lara83
IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: megi

a posteljine peskire i ostale dzidze sam davno prestala peglati


user posted image zar ovo jos neko pegla user posted image


ja isto ne peglam ni peskire ni posteljinu (ali jastucnice da - ipak to ide na lice)

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:24:08   
malena sharena
Ja bas volim kad je sve ispeglano i slozeno "pod konac", nema mi nista mrze od neispeglanog vesa. Do prije nekoliko mjeseci sam cim navece uspavam dijete peglala sve osim carapa, a koristim tetra pelene pa sad mozete misliti, to su bile gomile vesa svaki dan. S vremenom sam ipak morala poredati prioritete, sad radije sjednem i pijem kafu s muzem, pricam na tel. ili procitam nesto. Odjecu peglam po potrebi - tj. prije izlaska vani, a ovu za po kuci ne diram, samo je lijepo slozim.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:27:29   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: megi

a posteljine peskire i ostale dzidze sam davno prestala peglati


user posted image zar ovo jos neko pegla user posted image


ja isto ne peglam ni peskire ni posteljinu (ali jastucnice da - ipak to ide na lice)



Ja sam sve to peglala user posted image user posted image  Eh, meni i sad nesto hoce biti kad trebam leci u neispaglanu posteljinu, uvijek sam peglala i slifere i carsafe, sad stvarno nemam vremena za to, jer mi bebac slabo spava po danu pa dosta posla moram uraditi navece, ne pada mi na pamet da se jos cvarim s peglom do neka doba.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:27:32   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: megi

a posteljine peskire i ostale dzidze sam davno prestala peglati


user posted image zar ovo jos neko pegla user posted image


ja isto ne peglam ni peskire ni posteljinu (ali jastucnice da - ipak to ide na lice)


pa kad je masina opere il susilica nemam je potrebe vala jos i peglati
e i to kad bi peglala bas nebi imala vremena ovdje camiti user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:38:41   
Rimljankaa
Ja peglam posteljine i kuhinjske krpe i peskire..Mada nekad kuhinjske krpe preskocim...

Nekako ne mogu onakvu posteljinu staviti,meni bude poguzvana...

Izbjegavam peglati svoje stvari..Nekako mi se unistavaju peglanjem,samo peglam ono sto moram...

Zato su mi kosulje specijalnost.. Moj muz nosi svaki dan drugu na posao,tako da ih uvijek ima hrpa na pranju i peglanju..Ali nekakve su koje se kao ne bi trebale ni peglati,super kvaliteta,zato ja to smao malo provucem,hehe...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: peglanje vesa
28.7.2010 16:38:58   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Lara83

IZVORNA PORUKA: sara.at

IZVORNA PORUKA: megi

a posteljine peskire i ostale dzidze sam davno prestala peglati


user posted image zar ovo jos neko pegla user posted image


ja isto ne peglam ni peskire ni posteljinu (ali jastucnice da - ipak to ide na lice)


Hahahaah...user posted image user posted image user posted image user posted image

Isto........
Prva cinjenica...peskiri se upropastavaju peglanjem.
Druga cinjenica...krep je zakonom propisan materijal za posteljine...user posted image

Uglavnom, protumacite kako hocete....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lara83)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: peglanje vesa
16.10.2010 0:53:14   
Hanady RR
prenos posta
IZVORNA PORUKA: kolacic

Evo do nekih doba sam prala i peglala bebin ves pa me kopka na kojoj temperaturi vi perete, ja na 60 sve osim dekica koje su plisane i one koje su kombinacija pamuka i poliestera, njih na 30 a pamucne na 60.. imam kolegicu koja bebinu odjecu uopste ne pegla, ja svaki komad, pogotovo bodice koji idu direktno na tijelo... kakvo vi iskustvo imate s tim??



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *