|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: peglanje vesa
10.9.2008 12:44:49   
Emina*
Ja ne peglam zbog bakterija...
Obozavam peglati Bakirovu odjecicu....
Nasu skoro da i ne peglam, ali njegovu obavezno......
Volim kad mu je sve ispeglano i fino oslozeno user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: peglanje vesa
10.9.2008 12:47:19   
Adana
Ne peglam! Jedno vrijeme jesam ali onda skontala da je to potpuno nepotrebno bacanje vremena. Doooobro ga trehnem i pazim kako prostirem...tj da sve bude zategnute a stipaljke stavljam na "nevidljiva" mjesta. Onda slozim i u ormar...A onda peglam po potrebi...
Kosulje takodje ne peglam odmah jer se svakako izguzvaju u ormaru, nego peglam jednu po jednu kako mu koja zatreba.
Zene drage i ovako jedva sve stignem...sredjivanje kuce, rucak, beba...jos mi samo fale gomile vesa po kuci!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: peglanje vesa
11.9.2008 21:39:29   
adannn
Ja zaista nemam vremena za peglanje,jer pored bebice i muža idem na fakultet tako da peglam samo ono nužno jer većinu odjeće nemam ni potrebe peglati...

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: peglanje vesa
11.9.2008 22:00:18   
moni
Joj teme, danas se napeglah baš pravo. Volim peglati i spremati po kući ali sve manje vremena imam kako mali raste. Mužuglavnom nosi košulje i ja to redovno peglam, ne volim kad se skupi veša.Ih da mi je vremena sve bi to bilo pod konac, ovako koliko stignem.Mada suprug kaže da pretjerujem i da bezveze trošim dragocjeno vrijeme.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: peglanje vesa
25.9.2008 17:00:31   
neki
Pa vi ste kraljice.I bas mi je drago da nisam jedina koja ne pegla,a vec sam pomislila da sam ludauser posted image user posted image user posted image Ja npr.ispeglam i pripremim navece ono sto ce nam ujutro zatrebati,i to je to.Kao sto rece Lady_in_red,posteljinu ni u ludilu ne peglam,jer je non stop izguzvanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: peglanje vesa
2.10.2008 11:14:35   
jasmina_mm
Ja volim da peglam, ali to uspijevam samo kada mali spava inace nista ne uspijevam da uradim sa njim. Eh a sta peglam - kada imam vremena sve peglam, ali ako je na brzinu izostavim krpe, posteljinu i tako neke stvari. A kosulje od MM popeglam pa stavim u ormar i onda prije nego sto ce obuci uvijek jos malo "dopeglam" jer se poguzvaju na vjesalici (mali prostor - puno kosulja). Inace stekla sam naviku da nikada nista u ormar ne stavljam neispeglano.

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: peglanje vesa
6.10.2008 15:42:27   
ja_naiva
hmmm, najljepse je peglati kuhinjski krpe i peskire, ravno, kratko, pa opucaj....


preko Bajrama su nam bili brat MM i njegova zena (dosli iz CH), peglam je covi kosulju, a dragi moj djever i jetrva me gledaju i kazu: nije valjda da mu ti peglas ves? ja se kao cudim, pa naravno... kaze on, nemoj mi reci jos da ti i usisavas i peres pendzere???? ja blenem......
e onda se ja zabrinem, rekoh, napasce me jetrva, kao sramotim je i sl. (ona inace radi dva puta sedmicno, ostalo je kuci, a on radi puno radno vrijeme od 7.30 do 16). kad jok, oni mene predase pa me nasavjetuju.... ne brini, nece on dopustiti sebi da ode izguzvan na posao, sam ce peglati.... probala... ne pali... vec dva dana mi je covo ko sazvakan user posted image . sutra ispocetka...

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: peglanje vesa
15.10.2008 1:41:22   
Lorna
Meni peglanje dodje k'o odmor. tada obicno istjeram MM i lornu vani, upalim TV i peglam. I ne samo sto peglam, vec i stirkam posteljinu, rucni rad, stolnjake za rucavanje i salvete, kosulje i uniformu MM-a. Nema mi nista draze nego leci u cistu ustirkanu posteljinu, pa da mi krcka...
Bijeli ves i peskire, kao i pamucne majice i trenerke za "oko kuce" ne peglam, vec tople iz masine smotam i budu kao ispeglani. Lornino peglam sve ( i jos uvijek perem posebno).

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 0:40:08   
milenium
prije sam volila peglanje ali sad mi ga je preko glave.peglam krpe kuhinjske ,mm farmerice košulje,majice čak  donje majice ,naše vešove itd.a o bebinoj robi da ne pričam,peglam mu i sad sve od bodija do majica i treneraka,ručnike njegove i pelene,a ako perem na 60 onda opeglam i čarape!
do kad ste vi peglaliuser posted image robu?

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 0:47:36   
Anoniman
Ja sam uvijek sve, ama baš sve peglala. Skoro sam odustala od peglanja naših čarapa user posted image , ostalo apsolutno SVE peglam. user posted image peglam sve pa i čarape i imam namjeru još koji mjesec peglati mu i sa unutrašnje i sa vanjske strane a brzo ću izbaciti to unutrašnje peglanje.....Inače volim peglati (veš user posted image user posted image ), to mi je , od svih kućnih obaveza, omiljeni posao user posted image , uživam i odmaram dok peglam.

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 0:51:14   
milenium
do nazad pola god i ja sam tako govorila.najprije sam rekla da ću mupeglati sve do god dana s obje strane a evo brzo će mu godina ipo a ja još i dalje sve user posted image peglam!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 1:01:16   
milenium
ma ja ga isto dobro zategnem i trenem,stavim štipalice ,ali ja ne peglam zbog gužvavosti nego zbog bakterija a on još djete pa neznam do kad da tako?!a inače 2x ponovim ispiranje i ne stavljam omekšivač!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 12:55:05   
Anoniman
Mrzim peglanjeuser posted image user posted image user posted image
Peglam po potrebi, svoje nikako jer kupujem odjeću koja se ne peglauser posted image ... najmrže mi je peglati mm košulje a mora ih nositi zbog poslauser posted image ...

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 13:01:32   
teacher75
sebi nikad nista ne peglam jer kupujem takvu odjecu sto se ne guzva, kad operem ves fino ga objesim da se susi i ne izguzva se. ne volim peglati jer me ubrzo ledja zabole posto sam nadprosjecno visoka. mm pegla svoje kosulje kad ih oblaci a to je rijetko. peglam jedino lanine stvari zbog bakterija al i to kontam prestati za par mjeseci

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 13:20:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja sam uvijek sve, ama baš sve peglala. Skoro sam odustala od peglanja naših čarapa user posted image , ostalo apsolutno SVE peglam. user posted image peglam sve pa i čarape i imam namjeru još koji mjesec peglati mu i sa unutrašnje i sa vanjske strane a brzo ću izbaciti to unutrašnje peglanje.....Inače volim peglati (veš user posted image user posted image ), to mi je , od svih kućnih obaveza, omiljeni posao user posted image , uživam i odmaram dok peglam.


ko da moju tetu slusamuser posted image user posted image user posted image

njoj peglanje dodje kao odmor...najdraze mi je kada potrefim ljetovanje kada su oni tu...sve mi vazda fino ispeglano i slozenouser posted image user posted image user posted image user posted image

A sto se mene tice

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:01:56   
MELLI
Evo da se i ja prijavim u "Klub mrzitelja peglanja"user posted image user posted image
Dok su djeca bila baš mala peglala sam sve,čak i njihove dekice,jorgane,ogradice na krevetiću...ama baš sve i to s obje straneuser posted image
Kako su oni rasli tako se proporcionalno smanjivalo moje slobodno vrijemeuser posted image

Polako sam izbacivala jednu po jednu grupu odjeće za peglanje,tako da sada peglam samo ono što moram.
Shvatila sam da mi je ovako puuuuuuno lakše user posted image user posted image
Uredno složim i imam vremena za mahalanje po RRuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:06:16   
salmy
Ma mrzim da peglam to je cudo jednouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ali kupih novu peglu.......pa mi zabremedetuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image evo ubih se od peglanja!!!!!!!!! dok mi ne dosadi...........auuuuuuuuuu kako mrzimpeglati MM pantalone.......uvijek napravim po 2 pegle na njimauser posted image user posted image user posted image ............ne zna zena peglatiuser posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:09:11   
mojbebac
ni ja ne peglam nista osim bas kad se ono mora mora, i mrziiiiim peglanje .... bebine stvari sam peglala do 6 mj, a s obzirom da ves susim u susilici smatram da nema potrebe za peglanjem zbog bakterija ..... i tako sam ja sebi nasla opravdanje za jos jedan kucni posao koji ne obavljam .....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:09:33   
ivana st
Nisam neki obožavarelj peglanja ali peglam sve.Od donjeg rublja, posteljine, kuh. krpa ...Peglam čak i krep posteljinu koja se kao ne treba peglati.To radim prvenstveno jer ne podnosim zgužvanu robu,neovisno što to bilo ali i zbog bakterija.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:10:43   
salmy
ali ja peglam i carape!!!!!!!!!!! uzas Boziji............samo jos nisam mm ispeglalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:13:52   
acudesa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Ja sam uvijek sve, ama baš sve peglala. Skoro sam odustala od peglanja naših čarapa user posted image , ostalo apsolutno SVE peglam. user posted image peglam sve pa i čarape i imam namjeru još koji mjesec peglati mu i sa unutrašnje i sa vanjske strane a brzo ću izbaciti to unutrašnje peglanje.....Inače volim peglati (veš user posted image user posted image ), to mi je , od svih kućnih obaveza, omiljeni posao user posted image , uživam i odmaram dok peglam.

Kad ćeš mi na kahvu doćiuser posted image ....a, ja ću tebi na usisavanje, to već mogu podnijetiuser posted image ...gledam "hrpu", gleda ona mene od jutros....odoh, bismilom...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:16:18   
reallove
Ja nisam neki ljubitelj peglanja ali peglam sve stvari mm i Emin..svoje ponekad peglam ako bas zatrebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:37:56   
Apotekarka
JOj ljudi pa hoce li ovog vesa ikad nestati ja non-stop peglam,Antoniovo bas sve...Nase ne peglam carape,peskire i džempere neke...Ali tamam popeglam masina spremna za ukljuciti...A jos i ovo vrijeme strava nikad se osusiti ves...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:43:22   
aidicaa
Ja bas mrzim peglanje, ali i ne volim kad mi je ves neispeglan i izguzvan...tako da vecunu vesa i odece peglam...Volim da mi je sve cakum pakum slozeno i ispeglano user posted image .


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: peglanje vesa
9.1.2010 14:58:43   
reallove
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

JOj ljudi pa hoce li ovog vesa ikad nestati ja non-stop peglam,Antoniovo bas sve...Nase ne peglam carape,peskire i džempere neke...Ali tamam popeglam masina spremna za ukljuciti...A jos i ovo vrijeme strava nikad se osusiti ves...

I kod mene najvise stvari od Emin,evo sada masina zavrsila,stavila da se susi,a jedna "tura" spremna za peglanje..Apotekarka i meni nista gore nema kada je vrijeme ruzno pa nikad da se osusi,ali danas vrijeme lijepo,toplo pa ja "navalila na ves",evo jos jedna masina ukljucenauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *