|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pranje zubica
6.4.2010 16:18:10   
Nedi
Moj dječak je prvi zub dobio sa 8 mjeseci, a zubiće peremo od 11 mjeseca ( ako se dobro sjećam) kad je imao 4 zubića. Da sam znala za ovu dječiju električnu četkicu odmah bi je kupila i mislim da se nijedno dijete neće uplašiti ako roditelji imaju odgovarajući pristup.
Ja sam sa našim "medom" pre pre zadovoljna jer stvarno super očisti zubiće, i voljela bih da sam je kupila odmah, ali opet svako ima svoje mišljenje user posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Pranje zubica
6.4.2010 16:34:37   
acudesa
Mame sa manjom djecom, vidjela sam nešto baž zgodno, grickalica sa malom četkicom u jednom dijelu-u apoteci na socijalnom
ovako nešto
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Pranje zubica
6.4.2010 16:38:27   
reallove
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Mame sa manjom djecom, vidjela sam nešto baž zgodno, grickalica sa malom četkicom u jednom dijelu-u apoteci na socijalnom
ovako nešto
user posted image

acudesa super je ovo i ja sam vidjela u apoteci ovdje,pa cemo plobati i miuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Pranje zubica
6.4.2010 16:44:30   
acudesa
Mislim da je ovo prava stvar-samo poslije pređeš na drugi oblik i taman...ja se sjećam izraza lica mog malca kad sam mu stavila četkicu u ustauser posted image ....ko: šta je ovouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Pranje zubica
6.4.2010 21:10:29   
Sonja
Adin obozava da mu perem zubice...sad je naucio kad mu operem zube ja mu kazem ďe da mama vidi jer mirise iz usta a on odmah otvori usta i smije se:))
cak nekad kad se previse unervozi idemo na pranje zubica hehhe odmah se smiriuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Pranje zubica
6.4.2010 22:02:31   
mama Nataša
acudesa user posted image user posted image user posted image

Mi smo svom maleckom, cim su mu dva donja izbila a nema ni mjesec dana, odmah dali jednu četkicu malu da se s njom igra i da je gricka, tako da kad krenemo sa pravim pranjem zubića neće biti frke kad se četkica stavi u usta al ovo izgleda super pa ćemo probatiuser posted image user posted image user posted image

I sa starijim smo isto radili i evo sad sa pet i po godina nema dana kad se zubići ne operu i nikad nikakvog otpora nije bilo


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Pranje zubica
9.4.2010 1:17:27   
rubin

IZVORNA PORUKA: suncan_dan

IZVORNA PORUKA: mamy RR

user posted image







ovako izgleda Miswak



hej gdije ima ovo da se kupi???? to trazim godinama???? ako iko zna radovala bi se na odgovoru.....unaprijed hvala



ja odavno kupujem pred Fahdovom dzamijom. ako uzmes onaj vakumirani, ne mozes fuliti. super je vlazan i naravno svjez, samo ga moras znati pripremiti za upotrebu. inace, osjecaj glatkoce zuba nakon miswaka, se ne moze mjeriti ni sa jednom cetkicom ili pastom. najtoplije preporucujem...

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Pranje zubica
9.4.2010 10:49:25   
aya
mi smo sinoc kupile cetkice za zube u dm-u

http://img242.imageshack.us/img242/827/dmcetkazazube.jpg

naravno, mama se potrudila odmah cetkicu dati djetetu, a ona fino opipa sve okrenu naopako i gurno drskuusta user posted image  i nece nikako drugacije

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu rubin)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Pranje zubica
28.8.2010 22:03:49   
mama elma

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Pranje zubica
28.8.2010 22:40:16   
Anoniman
hehhe... to sa pranjem zubica je prava muka.  Moja curica je istom cetkicom htjela i zube oprati i sve oko sebe da izriba i da kosu poceslja...  Sad sam joj stavila malu stolicu pored lavaboa, popne se, sama opere ruke, a onda joj dam cetkicu i zajedno peremo zube... ona svoje, ja svoje.  Gleda u mene i malo trese rukom, malo glavom, al'' joj bude zabavno, a i zubici budu bijeli : )).

< Poruku je uredio pingpong -- 28.8.2010 22:41:01 >

(odgovor članu mama elma)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Pranje zubica
19.2.2011 13:22:08   
Anoniman
e da vam prijavim

kupila sam u dm pastu za zube s malo flora...od 0-6

a sad sam vidjela da imaju u chiccu passte bez imalo fluora...eto da znate

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Pranje zubica
19.2.2011 14:18:50   
reallove
mi vec odavno kupujemo cetkice za zube,Emin je naucio kako da pere zubice..nedavno smo u apoteci kupovali cetkicu i pitali zenu koja pasta je najbolja za njega,a ona nam kaze da Emin jos ne treba da koristi pastu,da cekamo bar da napuni 2 god..ako mu hocemo prati zubice da peremo samo vodom ili u vodu mozemo dodati malo soliuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Pranje zubica
19.2.2011 14:21:15   
jasmin
I mi,naravno,vec odavno peremo zubice.Koristimo pastu bez fluora s dodatkom miswaka u pasti.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Pranje zubica
19.2.2011 14:31:32   
Hannica
Mi smo davno poceli da peremo zubice,prvo Hani dam cetkicu da se malo igra i onda joj ja malo iscetkam.No....medjutim,i ako ima tek 18 mjeseci primjetila sam da su joj se gornje jedinice i dvice pocele kvarit. Mnogo sam se razocarala i nasekirala i moram priznati da sam izgubila volju da joj ih perem vise.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Pranje zubica
19.2.2011 14:52:54   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Hannica

Mi smo davno poceli da peremo zubice,prvo Hani dam cetkicu da se malo igra i onda joj ja malo iscetkam.No....medjutim,i ako ima tek 18 mjeseci primjetila sam da su joj se gornje jedinice i dvice pocele kvarit. Mnogo sam se razocarala i nasekirala i moram priznati da sam izgubila volju da joj ih perem vise.user posted image


ako e pila neki preparat za zelezo moze biti i od toga, mo starii e uzimao legofer i edinice gorne su mu nagrizene.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Pranje zubica
19.2.2011 16:13:24   
sirnica
Moj pere zubiće, isto su mu kvarne gornje jedinice i dvice, a svi ostali ko biserčići, i kutnjaci, baš mi je to nelogično. A nije pio nikakve sirupe, jest koristio dudu 2 god, da reko nije možda od toga?

_____________________________

sve mamino 17.3.2008. i 17.6.2013.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Pranje zubica
19.2.2011 22:21:44   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: sirnica

Moj pere zubiće, isto su mu kvarne gornje jedinice i dvice, a svi ostali ko biserčići, i kutnjaci, baš mi je to nelogično. A nije pio nikakve sirupe, jest koristio dudu 2 god, da reko nije možda od toga?


Nemam pojma, izgleda da je to bas individualno. Luna je koristila dudu do 2,5 godine. Prvi zubici nikli sa 3,5 mjeseca a sa 16 mjeseci imala vec sve zubice. Za sad nema kvarova, mada joj nekad primjetim manje/vise naslage na kutnjacima. Peremo svako vece i jutro vec duzi period. Nismo jos isle zubaru, planiramo uskoro...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:10:56   
najjda
eh i moja curica ima već problema sa zubićima sa 1,5 g je imala sve do četvorki pa onda su porasle i petice sa 2 godine , onda smo nastojali da ucimo prati zube .sada sa 3 godine (2,8) najda već svako jutro sama ide i pere zube to nije problem ali bio je problem u peticama vec se kvare da nebi ostala vec rano bez zuba isli smo i zubaru i to je savrseno dobro podnijela . jedna je petica riješena i mama je zadovoljna pa polako cemo i drugu da riješimo i onda nam samo ostaje jedna dvica ,,,,,zubarka je krasna jer je moja najda pristala na sve ....ljubi je mama

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:12:35   
teacher75
namjeravam da joj pocnem prati zubice, pa koju cetkicu i kaladont preporucujete?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:15:34   
salmy
Mi smo kupili u dm cetkice i slatke su skroz.Ali moj user posted image bjezi od nje uzas zivi u pocetku mu bila zanimljiva a sad kad je vidiuser posted image user posted image user posted image tako da sam odustala od pranjauser posted image user posted image


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:16:40   
anidla
mi vec jako dugo peremo zubice, ujutro i navece.... imamo 2 cetkice, s jednom noa ko fol sam pere zubice dok mene gleda, aonda kad ja zavrsim svoje uzmem drugu cetkicu i cetkam. kalodonta stavimo mrvicuuuuu 

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:17:39   
chuci
mi smo kupili neku dječiju četkicu u merkatoru i nosala je bezze po kući

a zube pere sensodyne četkicom za odrasle, ali ima malu glavu. ta joj se svidjela i mi je pustimo. i da bi prala zube mora stajati na šolji.

jutros je mm čuva i zove me na tel kaže kad je oprala zube rekla mu hajde zove mamu kaže.
on me nazvao kaže njoj hajde reci sad mami.
kaže ajša: pelala bube vako (i onda je tamo pokazivala rukom kako je prala zube) user posted image user posted image

imamo i neki dječiji kaladon nako radi fazona, ali nejčešće pere zube bez njega

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:19:49   
teacher75
treba navikavati, ja se odavno kanim, ali je kasno dobila zube, tek ima 5 zuba sveukupno pa nismo jos pocele

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:24:35   
ziki
Ja sam Nemirku rano počela da "perem" zubiće i išli smo sa onim četkicama baby love, 3 kom, kad je izgrizao onu zadnju koja je ustvari tek četkica probala sam sa signalovom od prvog zubića al nije imalo šanse(na njoj je bio neki miš i mogla je da stoji) pa smo opet kupovali pakovanje baby love četkica i koristili samo onu koja je četkica. Na kraju sam ga odvela u DM i kupio je Oral B stages 1, sa tigom(on izab'o)i sve je opet super.
Viđala sam chiccove super imale su i neki krug-graničnik da beba ne gurne previše četkicu usta ja ih nisam probala. Meni su super ove oral b sad a na početku su mi baby love bile super jer je mala i mekana.
Za pastu, možda najbolje da za početak ne koristite dok se nenavikne i ne nauči da ispljune.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Pranje zubica
9.5.2011 11:26:42   
lost
IZVORNA PORUKA: teacher75

namjeravam da joj pocnem prati zubice, pa koju cetkicu i kaladont preporucujete?


Ja sam u DM-u kupila četkice za zube za moju M i čine mi se ok... Mi još nismo počeli prati zubiće, moja M isto bježi od četkice, hoće se igrati s njom i nosati je okolo ali kad joj pokušam pokazati kako prati zubiće nećeuser posted image  A imamo 8 zubića user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *