|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Foto - kuhanje!
5.5.2011 15:26:51   
Anoniman
Muaa dosta cvrsta i tvrda bude, kad odstoji u frizideru da mislim da i moze pod fondant. 

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Foto - kuhanje!
5.5.2011 15:28:37   
muaaa
ok, probam pa javim rezultateuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Foto - kuhanje!
5.5.2011 15:41:01   
palachinken
Ja kontam poduplati mjere za biskvit pa prerezati tanko, pa izmedju krema ga redati i poklopiti preko. Taman da dobije na visini i da može fondo bez problema. Krema mi je super. I ona za ferrero tortu, sa marcarpone sirom i šlagom, a i ove. Nisu jake, a preukusne!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Foto - kuhanje!
5.5.2011 15:51:10   
Lady26
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dukatela sirni namaz su meni rekli da moze da je isti ukus, ali ja nadjoh u mercatoru marscapone pa sam sa njim radila.

Dadada Lady je probala pa je pitaj za utiske.user posted image



Njammmm njam....Dadada, dala mi samo tanki komadic user posted image user posted image user posted image user posted image
Salim se...tek sad skontah da je to ta torta....bogme cu zabiljeziti recepAt user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:26:02   
sabinos
Pita od Žare Zakuhati tijesto od brašna,soli i mlake vode.žaru pripremiti kao i špinat te dodati joj sir i jaje. [url=http://www.Slikomat.com/slika/4835774.htm]user posted image [/urljufku razvijamo oklagijom.ja razvijam na podu na dva čaršafa. [url=http://www.Slikomat.com/slika/4835777.htm]user posted image [/urlporedamo nadjev[url=http://www.Slikomat.com/slika/4835780.htm]user posted image [/urlstavimo u tepsiju i pečemo[url=http://www.Slikomat.com/slika/4835782.htm]user posted image [/urlovako izgleda pečena a nastavak svi znamo!!! [url=http://www.Slikomat.com/slika/4835787.htm]user posted image [/url

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:33:04   
Emica_sa
Divnouser posted image user posted image user posted image ,strucno ti ovu jufku razvi,ja to u zivotu nisam radila,ja uvijek one gotove,ali nikada ne ispadne dobra pita kao sa domacim jufkama

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:35:18   
mamine oci
svaka castuser posted image sabinos eto mene kod tebe na rucakuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:35:25   
sabinos
ja sam pitu od kupovnih jufki jela samo u trudnoci tamo od 5 mjeseca pa dalje.meni to nije to
mamine oči za teebe bujrum uvijek.i da,ovo ti je žara čak iz rodnog krajauser posted image


< Poruku je uredio sabinos -- 6.5.2011 15:36:17 >


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:38:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci

svaka castuser posted image sabinos eto mene kod tebe na rucakuser posted image
MOGLA bi i ja imal bujruma user posted image user posted image user posted image njammmmm ....

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:38:15   
palachinken
Jao, kud gladna otvorih! Ja danima sanjam o domaćoj piti iz okrugle tepsije user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:39:05   
sheri
sabinos, svaka cast!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:39:43   
Anoniman
sabinos jel ove jufke na 4 iseces i onda svaku posebno zamotas user posted image jes da si slikala meni opet nejasnouser posted image  

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:42:40   
sabinos
triputmama na 4 dijela isjecem i onda napravim od prve zvrk i stavim u tepsiju a ostale samo motam oko te osnove...
na ovoj temi mamine oci,triputmama sa tazbinskog mi kraja-iz sandaka...
i sheri i palacinken iz rodnog mi kraja...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:43:27   
sabinos
joj felix daleko smouser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:44:53   
sheri
IZVORNA PORUKA: palachinken

Jao, kud gladna otvorih! Ja danima sanjam o domaćoj piti iz okrugle tepsije user posted image


a fakat ima nesto u okrugloj tepsiji, i meni je veci gust nego u pravougaonoj pitu praviti i jesti. user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:45:30   
Anoniman
sabinos i sigurno pita bude tanja ma ideja je user posted image   ja bi to na dva dijela pa umotala  klasik pita al probam na ovaj nacindrugi put

kod mene sabinos koprive zdravije iz Rozaja sa planinskog mesta ubraneuser posted image user posted image user posted image user posted image   a doduse i Sjenica je

< Poruku je uredio triputmama -- 6.5.2011 15:47:18 >

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:46:58   
palachinken
IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: palachinken

Jao, kud gladna otvorih! Ja danima sanjam o domaćoj piti iz okrugle tepsije user posted image


a fakat ima nesto u okrugloj tepsiji, i meni je veci gust nego u pravougaonoj pitu praviti i jesti. user posted image



I to jos ako je iz šporeta na drva. Eto sad ni kriva ni dužna moram do Lađane s posla user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:49:07   
sheri
ja jedino sirnicu i zeljanicu napravim kako treba, a krompirusu ili burek, nidje veze. bude mi presuha, nikakva, pogotovo krompiruser posted image . a volim pitu, krompir pogotovo, ali ne bude mi plaha!

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:51:40   
sabinos
krompirusu treba pomastiti vise nego ove pite jer i sirnica i zeljanica imaju taj neki svoj sok da kazem tako

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:54:40   
Medić*
Sabinos pita izgleda odlicno, evo vec i ukus zare zamisljam user posted image , svaka cast, super je. Ako imas jos dosta te zare sa tih nasih krajeva super bi bilo user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:55:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sabinos

joj felix daleko smouser posted image
posalji je brzom postomuser posted image user posted image vrelu da ne oladi

(odgovor članu sabinos)
  Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 15:57:15   
palachinken
Ja još nisam ni probala napraviti pravu pitu, ko zna, možda i znam user posted image user posted image
A ni kod mame ni kod svekrve, uz dužno poštovanje njihovim kuhinjama, nije to-to, tako da ću učiti s interneta user posted image  


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 16:00:04   
sabinos
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Sabinos pita izgleda odlicno, evo vec i ukus zare zamisljam user posted image , svaka cast, super je. Ako imas jos dosta te zare sa tih nasih krajeva super bi bilo user posted image  user posted image  user posted image  

e juce bio uljevak sa žaromuser posted image sta cu moram potrositi,ne moze dugo stajati.a sva sam se slomila da naberem.a bogami idijete voli pa taman.jos sa sjenickim sirom,aman zaman


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 16:04:10   
Medić*
IZVORNA PORUKA: sabinos

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Sabinos pita izgleda odlicno, evo vec i ukus zare zamisljam user posted image , svaka cast, super je. Ako imas jos dosta te zare sa tih nasih krajeva super bi bilo user posted image  user posted image  user posted image  

e juce bio uljevak sa žaromuser posted image sta cu moram potrositi,ne moze dugo stajati.a sva sam se slomila da naberem.a bogami idijete voli pa taman.jos sa sjenickim sirom,aman zaman



Dobro je pa nisam u drugom stanju, ali voda na usta vec ide od sve te zare i tijesta user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Foto - kuhanje!
6.5.2011 18:50:40   
sheri
MALO DRUGACIJI MONTE
SASTOJCI: 250G keksa, 100 g maslaca, 2 kasike ruma, kasikica cimeta, 750 ml  mlijeka, 2 pudinga od ljesnjaka, 1 kasika gustina, 5-6 kasika secera, 125 gr maslaca, 500 ml slatkog vrhnja i 200 gr cokolade za kuhanje user posted image
izmrviti keks, dodati rum i cimet i hladan maslac izrezan na listice. dobro umijesiti i utisnuti u kalupuser posted image
koru ostaviti u frizider dok napravimo prvu kremu.
600ml mlijeka staviti da zakuha, a u 150 ml mlijeka pomijesati puding, gustin i secer. skuhati kao pudinguser posted image
u toplo dodati  maslac  i mijesati dok se ne istopi user posted image
preliti preko kore i ostaviti dok ne napravimo drugu kremu; zagrijati vrhnje i u njemu otopiti cokoladuuser posted image . izliti preko torte, ali polako da se ravnomjerno razlije. osatviti u frizideru, najbolje preko noci, ali mi nismo mogli cekati user posted image user posted image user posted image
bujrum!


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *