|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:12:35   
misica
Ja sam radila kod starog profesora ima ordinaciju sa sinovima "Tahmiščija" ali, tamo možeš doci samo preko preporuke što neznači ako ti bude trebalo tu sam. za bol ja sam izdržala i imala sam privremene na izbrušenim zubima tako da mi zrak nije udarao u izbrušene zube. meni su uradili čitavu gornju cirularni most to mi je najsigurnije nego kad rade it djelova pogotovo ako jedan fali a ovi moraju kao članovi da drže taj zub pa kad jedan pukne možeš se slikati. Ja sam prezadovoljna jer i boja i oblik uopšte neodudaraju jer je čovjek stvarno stučan. izbrusio mi sve za jedan dan jes da sam tri sata sjedila u stolici i za nekih deset dana imala zubice a, uporedno lijecio gangrenu zuba. u svakom slučaju gdje se odlučis da radis navlake su super.user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:23:30   
Amelaa RR
Ih super draga, kod tebe to expresno islo..ja vjeruj sve odgadjam strah me..al hajd ako Bog da iduce sedmice mi ne gine krenuti pa sta Bog da.
Evo malo sam googlala pa sam nasla o toj stomatoloskoj ordinaciji...raja se hvali. Koliko para je bilo to sto si ti radila? Izvini ako te zamaram..al moram ..user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:29:06   
misica
Jest da je skupo po zubu 200 KM ukupno tri hiljadice sa lijecenjem zuba za koji su rekli nema šansi da se spasi dok kada sm to njemu relka kaze prof. ja ništa nevadim to je mogu ti reći bila jaka gangrena. U svakom sličaju sretno mene nije bolilo ama baš niša narokao me injekcijema i ožeži po zubima. Samo ti pitaj šta god ti bude trebalo pa i kad počnes raditi javni se da vidim jel sve ok. Pozz

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:29:41   
M kao Mama
Tahmiščija je dobar, ali je i vatren, samo ću Vam kazati da je rahmetli predsjednik Izetbegović bio njegov pacijent, inače ja sam odrasla sa njegovim sinovima, i Hamo je stvarno i od prije rata stomatolog čuveni. Ko god odluči da ide kod njega neće se pokajati.

Amela, što prije to da završiš, zubi su jako bitni, od zuba se rađaju svakojake boleščine,

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:30:59   
Amelaa RR
Pa taman toliko mi je i ova moja rekla...e trebala bih ti kopirati mail od dr.Begete iz Sa..kaze eto posto cu raditi vise od 5navlaka pa ce spustiti cijenu na 500KM po navlaci...pa reko jel te navlake sta...govore 5stranih jezika ili sta?
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 29.1.2010 12:32:24 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:31:25   
mamaajna
eeeeeee ja mu nebi sjela na stolicu kad vise nebi imala zuba ni jednog,njemu i Ademu a malom Necku svaka cast.ordinacija tahmiscija samo necka trazite

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:32:18   
škorpija
najbolji zubar u sarajevu je definitivno sandra bizović, ali je gužvaaaaaaaaa, promjenila sam ih 10 ali sandra je NO 1

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:33:41   
misica
Znam da je kod profe čisti porcelan obično to mješaju jer kod njega su svi poznati dolazili znam i za poznatog slikara Mersad B

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:34:28   
M kao Mama
>Eto, vidiš ja opetne bih Sandri otišla, zapravo ona se sada više reklamira po TV-i i novinama, a diletante je pustila da rade u njeno ime i da ljudima za velike pare uništavaju zube.

Inače, Sandri smo išli u ordinaciju dok je bila u romana Petrovića, 2x2 i tada je najbolje radila, a sada samo šou biz.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:37:09   
škorpija
Inače, Sandri smo išli u ordinaciju dok je bila u romana Petrovića, 2x2 i tada je najbolje radila, a sada samo šou biz.


pa i ja sma išla dok je tamo radila, a prestala kad se zagužvalo. ona mi je tako navlake uradila da se svi zubari kod kojih sam kasnije išla dive i pitaju ko ih je radio

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:41:11   
mamaajna
PA NERADI SANDRA NAVLAKE ONA JE DR TO TREBAS PROVJERITI U KOJU JE TEHNIKU SLALA.

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:42:01   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: misica

Znam da je kod profe čisti porcelan obično to mješaju jer kod njega su svi poznati dolazili znam i za poznatog slikara Mersad B

KOJEG JE OGULIO ZA SLIKE user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:43:59   
misica
Pa onda sam i ja Berbera ogulila za slike,user posted image mi smo kućni prijatelji nema sumnje jako je darežljiv.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:48:45   
mamaajna
KO HOCE NAVLAKE IMAM JEDNU DR.EXTRA RADI RADILA NEKADA S MNOM A NIJE NI SKUPA.KO HOCE CIRKON NALAKE NEK SE JAVI NA MOJ POSAO RADE 3 LJEKARSKA TIMA I TRENUTNO 2 TEHNICARA,JA FALIM,033232425 PREGLEDI I KOSULTACIJE SU BESPLATNI

POSLOVALA SAM JA S HAMOM 5G,NEMAM VISE KOMENTARA ZA NJEGA,JER KAD BI POCELA TREBO BI MI CITAV DAN DA NAPISEM

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:50:52   
škorpija
ma mislila sma fino pripremila i to, uopšte se ne primjeti da su navlake,  a 3 puta ima je vraćala navlake dok nije bial zadovoljna, radili su neki kod bosmala.

ja sam uvijek u potrazi za stomatologom, svi su mi dosad grozni bili

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:52:40   
misica
Ništa ako je tak onda tamo radim doljne pa koji više izdrže bitno je da budemo zadovoljni i lijepi sa našim zubicima. Pussssa

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:55:36   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mamaajna

KO HOCE NAVLAKE IMAM JEDNU DR.EXTRA RADI RADILA NEKADA S MNOM A NIJE NI SKUPA.KO HOCE CIRKON NALAKE NEK SE JAVI NA MOJ POSAO RADE 3 LJEKARSKA TIMA I TRENUTNO 2 TEHNICARA,JA FALIM,033232425 PREGLEDI I KOSULTACIJE SU BESPLATNI

POSLOVALA SAM JA S HAMOM 5G,NEMAM VISE KOMENTARA ZA NJEGA,JER KAD BI POCELA TREBO BI MI CITAV DAN DA NAPISEM


Mamamaajna hvala na info. Saljem ti PP,i da sto se tice pisanja molim te da to bude malim slovima jer pisanje velikim slovima po internet bontonu znaci vikanje. Znam da nije namjerno ..samo eto za ubuduce.Kiss

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 29.1.2010 12:56:04 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 12:59:28   
HanaBana
Ja sma radila navlaku kod dr Faginovic i zaista sam odusevljena, nije skup a veoma je precizan i detalajn i nigdje se ne reklamira sto se meni licno jako svidja. Sasio mi je 3 zuba za koje je i moj tetak vrsni zubar rekao da se samo mogu vaditi i raditi most. Ja te zube ipak nisma vadila jer je dr Faginovic to tako profesionalno odradio da nemam niakkavih problema.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 13:06:37   
leli§
Amela, moje misljenje je da ako nema potrebe da radis citavu vilicu ---nemoj!!!otidji na vise od jedne konsultacije, i vidi sta ce ti reci... pretpostavljam da ce ti preporuciti da radis taj koji trebas i jos jednu do da ih mgou spojiti... mila ako se odlucis na citavu vilicu...odlucujes se na cinjenicu da ce sve zubice morati umrtviti (nzaci raditi kanal na svakom) i preko staviti krunice...proces je jako dug, i na kraju nemas niti jedan "zdrav" zub u vilici... ako ne umrtve zubice sta ne dao Bog zaboli te zub ispod navlake---eh to su muke...


ovo ti govorim jer kad sam jednom seku vodila zubaru dolsa je djevojka koja je radi estetike radila citavu vilicu i zabolio je zub... bol i upala se prosirila na cijelu vilicu---vjerujes da je zenska lupala glavom od zid u ordinacijiuser posted image ne bih da te strasim ali razmisli o planu na duge staze sto se zdravlja tice. ako je navlaka uradjena kako treba vala treba ti da zeljezo zvaces pa da pukne, jer inace ne puca "navlaka" nego spoj zuba i navlake...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 13:08:19   
Tity
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Pa taman toliko mi je i ova moja rekla...e trebala bih ti kopirati mail od dr.Begete iz Sa..kaze eto posto cu raditi vise od 5navlaka pa ce spustiti cijenu na 500KM po navlaci...pa reko jel te navlake sta...govore 5stranih jezika ili sta?
user posted image user posted image user posted image


500KM Begeta, ne mogu da vjerujem, ja sam planirala da radim kod dr. Oručevića - Rica, koji je isto tako jako poznat i dobar dr, pa ima tri vrste cijena 150, 200 i 250 km za navlaker, JAKO JE LJUBAZAN, ORDINACIJA JE FENOMENALNA, Kad radi zube, ne osjetiš ništa jer se trudi da pacijentu bude ugodno.....
user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dobar zubar - preporuka
29.1.2010 13:10:46   
misica
Joj ako Bog da mene to neće strefit evo sve me sad zaboli ja ti se plaho brinem za zubice!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dobar zubar - preporuka
3.2.2010 8:57:20   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: mamaajna

KO HOCE NAVLAKE IMAM JEDNU DR.EXTRA RADI RADILA NEKADA S MNOM A NIJE NI SKUPA.KO HOCE CIRKON NALAKE NEK SE JAVI NA MOJ POSAO RADE 3 LJEKARSKA TIMA I TRENUTNO 2 TEHNICARA,JA FALIM,033232425 PREGLEDI I KOSULTACIJE SU BESPLATNI

POSLOVALA SAM JA S HAMOM 5G,NEMAM VISE KOMENTARA ZA NJEGA,JER KAD BI POCELA TREBO BI MI CITAV DAN DA NAPISEM



Sta se reklamiras i sa porodiljskog :)))
I ne vici :)))



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dobar zubar - preporuka
22.3.2010 15:40:48   
aya
Da li je neko isao kod Dr. Amele Kacila - Mrzic, QUICK SMILE  na Skenderiji, kazu da rade sa ultrazvuk i da je bezbolno?

_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dobar zubar - preporuka
13.4.2010 14:22:54   
lavić Simba
trebam dobrog oralnog hirurga

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dobar zubar - preporuka
15.4.2010 22:04:16   
lavić Simba
ma sto ste se uspavale... niko nista..ja pitala nestouser posted image user posted image

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu lavić Simba)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *