|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
26.7.2012 15:32:41   
klemzi
Moj sin se okrenuo glavicom dva dana prije porođaja user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
2.8.2012 19:55:59   
ajla86
ja imam jako velike bolove i pritisak na grlic..kaze dr da je to zbog polozaja bebe da je u jakoruznom polozaju +nisko nosim....
hajde tjesim se to je nije nista drugo

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
6.8.2012 8:41:09   
lana84
nisam mogla ni sanjati da ću razbijati glavu ovom temom ali eto... šta je tu je. najgore od svega što se ona možda i okrenula a da ja to ne znam, a ja i dalje muku mučim i brinem se user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
6.8.2012 8:50:18   
simba00

IZVORNA PORUKA: lana84

nisam mogla ni sanjati da ću razbijati glavu ovom temom ali eto... šta je tu je. najgore od svega što se ona možda i okrenula a da ja to ne znam, a ja i dalje muku mučim i brinem se user posted image



Nemoj se brinuti. Može se okrenuti sve do posljednjeg dana pred porod. Doktori će naći najbolje rješenje i da se ne okrene. Bitno je da je beba OK i da nema nikakvih ozbiljnijih problema. user posted image

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
6.8.2012 9:08:34   
lana84

IZVORNA PORUKA: simba00


IZVORNA PORUKA: lana84

nisam mogla ni sanjati da ću razbijati glavu ovom temom ali eto... šta je tu je. najgore od svega što se ona možda i okrenula a da ja to ne znam, a ja i dalje muku mučim i brinem se user posted image



Nemoj se brinuti. Može se okrenuti sve do posljednjeg dana pred porod. Doktori će naći najbolje rješenje i da se ne okrene. Bitno je da je beba OK i da nema nikakvih ozbiljnijih problema. user posted image


hvala ti user posted image
upravu si, bitno da je sve drugo ok... a znaš nas mame, uvijek nas nešto brine kod djece.


_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
6.8.2012 9:47:53   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: ajla86

ja imam jako velike bolove i pritisak na grlic..kaze dr da je to zbog polozaja bebe da je u jakoruznom polozaju +nisko nosim....
hajde tjesim se to je nije nista drugo


Ja vjerujem da je tako. U istoj sam situaciji bila. Zadnja dva mjeseca nisam nikako ni spavala. Jednostavno nije bilo položaja koji bi mi omogučio san. Jedno vrijeme sam čak i nogu vukla.
Beba je imala ružan položaj, plus išla zadkom.
Sve prodje sa porodom. :)

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
9.8.2012 12:32:43   
lana84
kako nisam mogla dočekati 36 sedmicu za novi pregled, ja sam otišla danas......
iiiiiiiiiiiiiii moja beba se OKRENULA!!!! user posted image user posted image user posted image
sad nek ne mrda iz tog položaja user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
9.8.2012 13:45:14   
ajla86
hajde bbas mi je drago..nadam se da ce tako i ostati...
moja se nije okrenula jos..jos je psjetim poprijeko....
sto kaze hanabanana proci ce sa porodom sve hahahahahaha
da kako mogu ove sedmice prespavati hahaha pa da me nko probudi akd bude sve gotovo...

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
19.11.2012 14:47:14   
Teddy Bear
Evo i mene na ovoj temi, i kako koja sedmica odmice, tako sve vise i vise razbijam sama sebi glavu jel se okrenula, mada mislim da nije, jer osjecam pritisak na karlicu, nadam se da hoce user posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
19.11.2012 14:51:18   
Jeca_Perec
kod svake kontrole kod dr., na nalazu stoji zadatak posteljica straznji zid user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
19.11.2012 14:56:48   
Teddy Bear
Jeco, koja si sedmica, i ne kontam jel pise zadak ili zadatak user posted image A to za posteljicu je ok, meni je bila na zadnjem zidu u prvoj trudnoci, a sad i ne znam.

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
19.11.2012 15:13:11   
Jeca_Perec
zadatakuser posted image sedmica 34.

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
20.11.2012 23:12:29   
aida s
Zadatak 36 sedmica,sve vrijeme prednjacila glava i sad se okrenuo u devetom mjesecu u sjedeci polozajuser posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
21.11.2012 16:15:04   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: aida s

Zadatak 36 sedmica,sve vrijeme prednjacila glava i sad se okrenuo u devetom mjesecu u sjedeci polozajuser posted image

user posted image nek je bebica samo dobro

da li su ti ljekari predlagali carski ?

(odgovor članu aida s)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
21.11.2012 16:19:58   
Lady26
IZVORNA PORUKA: aida s

Zadatak 36 sedmica,sve vrijeme prednjacila glava i sad se okrenuo u devetom mjesecu u sjedeci polozajuser posted image

Moja prijateljica nosila blizance, jedna bebica se stalno okretala, te zadak te glavica....2 sedmice pred termin, opet zadak, i pricali o CR, jer su bebe velike, mena se gdje okrenuti i sl...
Zena rodila prosle sedmice, prirodno, obje bebe okrenute glavicom dole.....
Sretno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu aida s)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
21.11.2012 18:40:12   
Jeca_Perec
i ja sam danas bila na kontroli, beba se okrenula prednjaci glavicom..user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
22.11.2012 12:55:21   
Sonja
moja beba je 3mjeseca bila na zadak na svakom pegledu i u zadnjoj sedmici pred porod se okrenuo..i to sam tacno osjetila kad-stomak me bas zabolio jer je bio krupna beba 4kg:)

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
22.11.2012 13:13:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

i ja sam danas bila na kontroli, beba se okrenula prednjaci glavicom..user posted image


koja si sedmica?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
22.11.2012 13:40:47   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

i ja sam danas bila na kontroli, beba se okrenula prednjaci glavicom..user posted image


koja si sedmica?


34 +4 user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
22.11.2012 15:24:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

i ja sam danas bila na kontroli, beba se okrenula prednjaci glavicom..user posted image


koja si sedmica?


34 +4 user posted image


odličnouser posted image
meni se prva bebica rano okrenula, negdje oko 25 sedmice i dr mi reče neće ona više nigdje user posted image  radilo se o krupnijoj bebi... pa kao neće imati porostora za akrobacije
sad sam 28 tjedan i ne znam kakva je situacija, s tim da  neko veče beba toliko vrtila da sam imala dojam da se i okrenula... no možda griješimuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
22.11.2012 15:27:32   
Teddy Bear
Jeco, bas ti zavidim, jesi li osjetila bilo kakvu promjenu na stomaku, udarcima bebe i sl, ja sve gledam stomak i osluskujem, imam kontrolu ako BOg da 03.12. pa nadam se da ce se do tad okrenut,,, user posted image bravo za tvoju bebicu

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
22.11.2012 18:22:24   
Jeca_Perec
moja beba obicno je mirna... osjetila sam da je postala aktivnija da se "sutira", valjda polozaj novi zauzimala.. a sebi sam objasnila, postala je veca pa je sad bolje osjecas. .. user posted image .. vesela, kad ti je termin za kontrolu ?

teddy bear , javi sta je dr rekao 3.12. ? user posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
4.12.2012 0:08:23   
Teddy Bear
Drage moje, evo mene opet na ovoj temi, 34-ta sedmica i beba se jos uvijek nije okrenula user posted image Ali smo i saznali da je curica user posted image dr je jedva vidio, kaze da je jako stidna bebica, sjedi skrstenih nogica, od danas mi je svijet obojen u ruzicasto... Nadam se u svakom slucaju prirodnom porodu,,, jos samo da skontamo ime, mada Ajša vodi na listi...
Nadam se da ce se okrenuti user posted image

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
14.12.2012 15:00:37   
prva
Moja beba takodjer zatkom. Radila sam vjezbe kao na spinningbabies.com, medjutim za sada je iu istom polozaju. Pitam se koji od doktora bi porodili prvorotku zatkom prirodno? Ako neko zna u Vojnoj ili na Jezeru...

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Beba se nije okrenula - zadak
16.12.2012 12:15:46   
bubamara29
Ja sam u 35-toj sedmici trudnoce i bebac je na zadnjem ultrazvuku bio okrenut zatkom:(((ginekolog sumnja da će se okrenuti do poroda, pošto je malo krupnija beba u pitanju, ali ja se još nadam:)))ima toliko slučajeva kada su se u 9. mjesecu i teže bebe od moje znale okretati kad se najmanje nadaš(recimo ja sam se u mami okrenula skoro pred sam porod)...ako ne, meni inače, radi ''variranja'' pritiska nije preporučeno da se porodim prirodno sa bebom zatkom, a i rekli su mi da bar ovdje u Goraždu to niko i ne radi pa eto....
večeras idem na ultrazvuk, pa cemo vidjeti šta se dešava, ima li kakvih promjena...(još plus sinoć me dragi slučajno u snu dok se okretao podobro klepio u stomak...iako se cijelu trudnoću čuvam od tih i sličnih nezgoda i sad pored toliko snijega li leda vani, meni se to desi baš u krevetu:((...bebac se i dalje rita, ali opet neću biti mirna dok to ginekolog ne provjeri)

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *