|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 12:39:08   
ena0002
Ja sam cula da su Indesit-ove stvari dobre...a sad opet mozda neko i ima iskustva sa njima....ali ono sto sigurno znam jeste da Indesit servisira Gorenje, tako da nije problem za dijelove i majstore user posted image
A u principu sam uvijek za opciju bda je bolje malo vise platiti ako je nesto puno kvalitetnije user posted image
I ako sta mislite kupovati u Gorenju sacekajte novu godinu bude im popust 20% user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 12:46:33   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: muby

Eh i problemi sa forumom. Napisem duzi post i ne mogu ga objaviti jer je istekla sesija :(
Kao da se sjecam da je ova bosch od 1000 KM bas ta kapaciteta 5/2,5 sto mi ne pase jer kad vec kupujem novu voljela bih da je malo veca (imam jednu deku koju svaki put nosim mami na pranje jer ne staje u moju trenutnu masinu).
Vidjela sam na netu da ima i varijanta 7/4 ali ne znam cijenu pa cu to morati provjeriti veceras.
Ovo za candy dijelove mi je bitna informacija.
Na kraju najbolji izbor ispada ta indesit 6/5 (ona ima i automatic mode 5+5 da se ves ne mora ni vaditi).
A i garancija joj je 5 godina.
Iskreno ne bi mi bilo zao dati ni nekih 300 KM vise ako bude neka kvalitetnija i pouzdanija marka.



ja imam indesit 2u1 pere 6 susi 5 1200 obrtaja, kupila je u gorenju prije godinu, 860 KM na deset rata (na mamu penzionerku)
ja uvijek gledam da stavim manje vesam tj da bude 5 kg i manje da ne moram vaditi
do sada se isplatila odavno, prezadovoljna sam
ali ima jednu manu, guzva uzasno, ja kosulje vise ne susim unjoj a i kad perem smanjim obrtaje na 600 i izvadim kad zavsri, a ostali ves ostavim i osusim
sve se moze ispeglati ali treba vise vremena

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 12:52:05   
ena0002
Nisam sigurna ali mislim da je to guzvanje vise povezano sa masinom za ves a narocito ako ima vise obrtaja i naravno sastavom tkanine Kod mene masina ima samo 500 obrtaja zato susilica radi duze i ves uopste ne bude poguzvan...mogu skoro nista da ne peglam.

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 13:01:06   
maja78 RR
pa moguce da je toga, kad su kosulje sa ostalim vesom tad obavezno smanjim na 600 ali nisam obracala paznju sta bude sa ostalim nakon susenja

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 13:33:36   
lekica83
I kod mene je indesit 2u1,mislim da su iste i imam isti problem, tj imala sam, a evo kako sam ga rijesila, sav ves perem na 600 obrtaja, jedino je problem sto onda ne moze se automatski nastaviti susenje nego se mora cekati da masina za ves zavrsi pa onda se prebaci samo na susenje na programe 11 i 12. A jos se manje guzva ako stavis manje odjece, meni nekako izgleda sto je manje vesa u masini to je manje i izguzvan, pa eto probaj pa vidi. Ako zelim da mi ide automatski pranje pa susenje jer recimo nisam kuci pa da ne stoji ves mokar, onda koristim onaj program br 5, to je pranje do 60 stepeni ali su tu obrtaji 800, tako je u programu sto znaci nije onih maximalnih 1200 i onda se moze ukljuciti da ide automatski susenje nakon pranja.

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 14:59:17   
muby
Indesit ima model 6125 6/5 1200 obrtaja 835KM
i model 7105 7/5 1000 obrtaja 775 KM
E sad posto vi preporucujete rad sa smanjenim brojem obrtaja (da se izbjegne guzvanje vesa) onda je bolja opcija za kupovinu ova druga varijanta :)

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 16:44:55   
lekica83
tako izgleda, jos posto je ova druga masina za ves 7 kg pa onda kad stavis 5 kg ili manje znaci odma manje vesa i manje guzvanja, e trebalo bi jedino provjeriti potrosnju struje i vode, kako to ide, pa onda i na osnovu toga vidjeti sta dalje

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: masina za susenje vesa
12.11.2010 18:45:19   
amdi
Moja je Candy 2u1, ima 1400 obrtaja, pere 8 kg a suši 5, a može i automatik 5+5, ja prezadovoljna...

(odgovor članu lekica83)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: masina za susenje vesa
19.11.2010 20:55:15   
muby
Bili smo u EŠ Company.
Indesit 2u1 6125 kosta nevjerovatnih 760 KM (u Beku je ista 835KM).
Tamo smo vidjeli i ovu candy 8+5 kosta 1250 KM.

Amdy mozes li mi objasniti sta znaci automatik 5+5.
Jel to znaci ako ubacis 5 kg vesa na pranje i ukljucis taj automatik program da ne moras nista vise kliknuti do samog kraja, tj. da ce ves izaci osusen?
Ili se misli da ako ubacis 5 kg na pranje ne moras odvaditi ves prije susenja ali moras nakon pranja kliknuti dugme da pocnes susiti ves?

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: masina za susenje vesa
30.11.2010 15:41:33   
pipi_duga_capara
e pa konacno i ja postadoh prava "gospodja" kupio mene moj muzek susilicu i to novu user posted image user posted image user posted image user posted image ja htjela polovnu da uzmem user posted image   od juce kako je stigla nije prestala da radi user posted image user posted image user posted image samo perem - susim user posted image user posted image ma prava stvar... idem sad da se igram jos malo dok beby paja   user posted image user posted image    
user posted image

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: masina za susenje vesa
30.11.2010 16:00:18   
muby
cestitam pipi, neka te dugo dugo sluzi user posted image user posted image user posted image

i moja indesit 2u1 6125 je danas stigla
jedva cekam da dodjem kuci da je isprobam
obzirom da sam ranije izbacila staru masinu vec se nakupilo pofino vesa
morace raditi tri dana bez prestanka

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: masina za susenje vesa
1.12.2010 20:26:05   
pipi_duga_capara
E hvala muby i ja tebi zelim sto duze da uzivas u njenim sposobnostima i funkcijama  user posted image user posted image user posted image user posted image   Javi kako se pokazala tvoja pomocnica user posted image

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: masina za susenje vesa
1.12.2010 22:06:40   
R&T@
muby i pipi_duga_carapa, od srca vam cestitam user posted image

ja sam opsjednuta svojom ali i prezadovoljnauser posted image user posted image user posted image user posted image

Dobila sam i prvi racun za struju, i user posted image  za 2 KM nizi nego prosli,
znaci i ta briga otpadauser posted image .

Nisam jos nista unistila (smanjila ili "sprzila") i ne "smrdimo" vise na smog.

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: masina za susenje vesa
2.12.2010 9:05:18   
muby
Hvala cure

eh kod mene ovakva situacija
u uputi pise da je preporucljivo prvi put pustiti da odradi na prazno ali mi nismo mogli cekati :)
prvo smo oprali bijelo, bez predpranja, max duzina susenja, i stavili oko 5 kg, potipkali sve sto treba i onda gospodja odradi sve automatski :)
uzasno je smrdilo pri pranju, (zato sto nismo poslusali preporuku :)) ali super oprala, ponesto je ostalo malo vlazno, neki deblji komadi (samo sam ih prebacila preko radijatota jer nisam mogla cekati dodatno susenje), i malo jeste poguzvano (ubuduce cu smanjivati broj obrtaja)

drugi dan isla tura sarenog, na 40°, susenje za peglanja (krace)
opet samo dva deblja komada ostala malo vlazna, i blago je poguzvano, i nije vise bilo neugodnog mirisa plastike :)

mislim da cu vremenom skontati koji mi program najbolje pase
za sada sam zadovoljna
nema vise zica za vesom po stanu
a i ono sto prebacim preko radijatora do ujutro je suho

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: masina za susenje vesa
2.12.2010 15:13:44   
Mamarica
U FIS-u Indesit 2u1 6125 na akciji 699 KM, za one koje jos nisu kupile!

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: masina za susenje vesa
2.12.2010 16:14:04   
muby
IZVORNA PORUKA: Mamarica

U FIS-u Indesit 2u1 6125 na akciji 699 KM, za one koje jos nisu kupile!

uh
ja ih zvala kad sam htjela kupiti, kostala 799 - 5 posto = 760
toliko sam je platila i u eš company
nisam znala da ima akcija

al hajd ni ovo nije neka pljacka

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: masina za susenje vesa
2.12.2010 16:36:23   
pipi_duga_capara
IZVORNA PORUKA: tajra


Dobila sam i prvi racun za struju, i user posted image  za 2 KM nizi nego prosli,
znaci i ta briga otpadauser posted image .


joj meni kona kaze da joj je jedan racun za struju dosao 90,00kmuser posted image user posted image user posted image ja se prestravila user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: masina za susenje vesa
2.12.2010 16:39:54   
Mamarica
IZVORNA PORUKA: muby

IZVORNA PORUKA: Mamarica

U FIS-u Indesit 2u1 6125 na akciji 699 KM, za one koje jos nisu kupile!

uh
ja ih zvala kad sam htjela kupiti, kostala 799 - 5 posto = 760
toliko sam je platila i u eš company
nisam znala da ima akcija

al hajd ni ovo nije neka pljacka


Bila je 760, ali sad u decembru opet neka akcija.
U pravu si, nije neka razlika.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2010 13:37:04   
miracle
Da li neka od vas ima iskustva sa mašinom za sušenje INDESIT( IDC75).

Bila sam u general servisu u Envera Šehovića i za keš doše 499 KM...

Šta označava oznaka klasa en.učinkovitosti....potrošnju struje iliuser posted image

Ova je klasa C...

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2010 13:43:06   
Hanady RR
ova oznaka ti je energetski razred...što znači ako je C više energije u potoršnji troši nego A




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: masina za susenje vesa
6.12.2010 13:51:52   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: pipi_duga_capara

IZVORNA PORUKA: tajra


Dobila sam i prvi racun za struju, i user posted image  za 2 KM nizi nego prosli,
znaci i ta briga otpadauser posted image .


joj meni kona kaze da joj je jedan racun za struju dosao 90,00kmuser posted image user posted image user posted image ja se prestravila user posted image


ja imam preko godinu dana i nikad mi nije dosao veci racun

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: masina za susenje vesa
7.12.2010 21:01:16   
pipi_duga_capara
huh... bar neko da me utjesi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2010 13:54:09   
Amelaa RR
Ja glasam za Indesit....Beko vise nema cisto 5 godina garanciju, a Indesit je cisto 5 god. Ja licno susilicu imam i koristim je bas kad mi nesto hitno treba osusiti ili u krajnjem slucaju je ukljucijem navecer poslje 22:00 jer je tada jeftina struja jer poznato je da susilice trose vise struje.


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 10.12.2010 13:55:17 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2010 13:56:05   
Mya_81 RR
Prenos postova s teme ''Indesit ili Beko mašina za sušenje veša''

IZVORNA PORUKA: miracle
Definitivno danas trebam donijeti odluku koju mašinu kupiti dok ovaj snijeg nije napadao više ?

Dvoumim se između Indesit IDC75 cijena 499 i Beko DC1160 590 km na akciji?

Prijedlog,savjet....pomozite..hvala


p.s.nadam se da nije problem što sa, otvorila novu temu,ako jeste izvinjavam se moderatorima i molim da spoje


IZVORNA PORUKA: Hanady RR
ja glasam za Indesit
Imam je i zadovoljna sam...cijena joj je dobra al vjerujem to je sad sa sniženjem koje je u toku

a ima tema sigurno al to će moderator odradit nadležni


IZVORNA PORUKA: ena23
ja bih uvjek glasala prije za indesit nego za Beko, ne samo sto mi je prijatelj njihov zastupnik nego sto i ja imam dosta indesitovih stvari i zadovoljna sam odnosom kvalitet-cjena 


IZVORNA PORUKA: canim
Ja imam Beko, prezadovoljna sam  imam i masinu za sudje Beko koju koristim godinama i prezadovoljna sam, meni licno su se njihovi proizovodi dobro pokazali.




_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu pipi_duga_capara)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: masina za susenje vesa
10.12.2010 13:57:18   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: Mamarica

U FIS-u Indesit 2u1 6125 na akciji 699 KM, za one koje jos nisu kupile!


Fis ne daje na Indesit garanciju 5 godina, tako da je bolje je platiti skuplje tipa u nekim radnjama koje su vama najblize a koje daju garanciju 5 godina.


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *