|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
26.10.2010 4:48:04   
Ella_H
ja ludog laptopa ovo skroz ofskroz gore treba ici na temu polazak
u vrtic izvinjavam se user posted image

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
26.10.2010 5:27:26   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ella_H

ja ludog laptopa ovo skroz ofskroz gore treba ici na temu polazak
u vrtic izvinjavam se user posted image



hahahah Ello,ovo treba prebaciti na Vas blam :D.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
26.10.2010 8:37:09   
Dinkica
Podsjeti me tema da napišem, prošli vikend sa malenom bili kod oftalmologa u privatnoj ordinaciji u vidu stana ali baš onako napucanoj, između ostalog u predsoblju i čekaoni imaju i staze i ćilimi ali se naravno ne izuva. I sad mi došli, skidamo jakne kad se moja Adna, duša mamina sage i poče skidati cipele user posted image , svi smo padali od smijeha. Zaključak, kod nas se izuva, u hodniku ima dio pločica i tu se ostavlja obuća tako da nema obuće ispred vrata, čak i kod rodtelja koji imaju kuću obuća se slaže u hodniku, ništa ne ostavljamo oko kuće jer psi i slučajni prolaznici vrlo lako raznesu. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
26.10.2010 9:05:46   
bebbe RR
Izuvanje, svakako.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
26.10.2010 9:23:47   
M kao Mama
Izuvanje, bez imalo razmišljanja i suvišne rasprave. 

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
26.10.2010 10:07:21   
Anoniman
Draga Ilhana ima dosta danaca koji se ne izuvajuuser posted image user posted image  i nema mi nista gore nego kad udjem kod nekoga pocnem izuvati cipele a on kaze ne ne , mi se ne izuvamo....Tad citava posjeta mi prodje u osjecaju da sam nesto pogesno uradilauser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
26.10.2010 10:34:05   
Medić*
Izuvanje i to ispred vrata od stana dakle u hodniku zgrade, tu stoji stalaza za obucu kao i kod ostalih stanara jer je hodnik jako prostran pa niko nikome ne smeta. Obavezno kad neko dodje moze dobiti papuce ako zeli ali ulazenje sa cipelama ne dozvoljavamo, tako je kod cije rodbine i prijatelja, mada jos nikada nisam naisla na situaciju da nekom idem a da se ne izuvaju.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
6.2.2011 23:17:24   
Anoniman
Izuvanje, bez imalo razmišljanja i suvišne rasprave.


Tako je i kod nas...svi se izuvamo iliti skidamo obuću user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
6.2.2011 23:22:15   
sporty mamaa
Kod nas je isto izuvanje obavezno, pa ko zna kakvih se sve bakterijijica i virusa nakupi na cipelama, a meni dijete stalno na podu... Ne volim kad dodu "kulturni" gosti kod kojih izvanje nije obicaj, pa im se tesko skinuti... 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
6.2.2011 23:45:53   
bebbe RR
Naravno da po stanu ne hodamo u obući za vani. Bez svake priče.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
7.2.2011 7:35:24   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Izuvanje i to ispred vrata od stana dakle u hodniku zgrade, tu stoji stalaza za obucu kao i kod ostalih stanara jer je hodnik jako prostran pa niko nikome ne smeta. Obavezno kad neko dodje moze dobiti papuce ako zeli ali ulazenje sa cipelama ne dozvoljavamo, tako je kod cije rodbine i prijatelja, mada jos nikada nisam naisla na situaciju da nekom idem a da se ne izuvaju.


hm kod mene u haustoru bi veci bio problem sto gosti a i mi nebismo zatekli cipele na stalazi nakon nekih 10 minuta

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Izuvanje prije ulaska u kucu?
7.2.2011 8:22:48   
ziki
Izuvamo se, cipele se skinu ispred vrata stana i unesu na za to predviđeno mjesto. Jedino nemirko proleti bez izuvanja al i to dovodim u red.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 112
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *