|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: negativne reakcije na trudnoću
6.8.2008 17:00:48   
dacy
oni kojima je stalo do nas su se veselili, ali bilo je i onih koji su i meni komentirali stomak isprva: Jao bas ti je mali, slabo ti beba napreduje (a svaki put kad bi otisla na kontrolu beba je bila teza nego sto je trebala biti), do onih koje znam i sada cuti: UUUU jesi se udebljala. Normalno da sam se udebljala jos malo i ulazim u 9 mjesecuser posted image , nista mi to nije bitno, takvi ljudi me ne zanimaju. Najbitnije je da smo muz i ja presretni, da jedva cekamo da beba dodje i da nam bude ziva i zdrava

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: negativne reakcije na trudnoću
6.8.2008 19:24:36   
brbljivica
IZVORNA PORUKA: haida

IZVORNA PORUKA: brbljivica

reakcija na moju trudnoću je, nažalost, bila ona ružna krajnost. svekrva se prepala da će izgubiti pažnju svog sina, i na informaciju reagovala tragično. na kraju je to dovelo i do razvoda :(


Jako mi je žao da si ovo doživjela.....ne znam stvarno kako čovijek da reaguje na to....
Čuj glupe žene da tako kažem...ko da ona nije rađala i ko da ne želi unučad od svog sina....
Ali i njega ne mogu da shvatim da je dopustio da do toga dođeuser posted image user posted image user posted image

glavu gore i nedaj se više sekirati


već sam na jednoj temi pisala o tome,nase svadje su pocele kad sam dala primjedbu da mi smeta sto se on i majka ljube usta na usta (ovlas doduse,ali...)a kulminirale kad je ona pokazala nezadovoljstvo mojom trudnocom.

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 0:54:53   
stella
Shee i mene je najvise nerviralo kad kazu ma hajd samo nek je ziva i zdrava.Ja i mm volimo sto je curica.Mada moram priznati da sam imala zelju da bude djecak.A drugo da bude curica.Cisto da ima starijeg brata da je tu za nju.Al mi je najvaznije da je sve ok sa djetetom i da sve bude normalno.
Mada sam zatrudnila prije braka,nije bilo negativnih reakcija.Bar onako predamnom.Samo se moja mama jako iznenadilauser posted image Al je to podnijela super,ma mama za pozeliti.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu brbljivica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 0:58:38   
stella
A komentara tipa"stomak ti ovakav ili onakav" "bice curica,bice djecak" "nemoj ovo i ono raditi" ma naslusala sam se bas punouser posted image

< Poruku je uredio stella -- 7.8.2008 0:59:24 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 10:19:49   
camm
IZVORNA PORUKA: dacy

oni kojima je stalo do nas su se veselili, ali bilo je i onih koji su i meni komentirali stomak isprva: Jao bas ti je mali, slabo ti beba napreduje (a svaki put kad bi otisla na kontrolu beba je bila teza nego sto je trebala biti), do onih koje znam i sada cuti: UUUU jesi se udebljala. Normalno da sam se udebljala jos malo i ulazim u 9 mjesecuser posted image , nista mi to nije bitno, takvi ljudi me ne zanimaju. Najbitnije je da smo muz i ja presretni, da jedva cekamo da beba dodje i da nam bude ziva i zdrava


isto ovako potpisujem.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu dacy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 13:03:10   
iva1974
ja na ovu temu nemogu nista pisati jer sam subjektivna.Ali jednom kad zatrudnim čujem li bilo kakav loš komentar ili dovoljno da je malo ciničan neću odgovarati za svoje postupke.

a vezano za spol djeteta i glupe izjave.moja šogorica koja ima tri predivne curice je jednom kretenu(sorry na izrazu) na jedan neumjesan komentar rekla.Pa umijeće je napraviti rupu u u rupi i nikad više nije nista komentirao.user posted image
od mene bi dobio u najboljem slučaju kamen u glavu.sreća zivim u Hercegovini pa nije deficit kamenja.uh sta sebi ljudi dopuštaju


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 13:09:27   
anitaMO
znate sta je meni jedna luda rekla.ljudi nemaju sta da jedu a ti trudna.nebi da ce mi ga neko drugi hraniti a ne ja.jao,jao

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 13:50:59   
Daja_sa
IZVORNA PORUKA: anitaMO

znate sta je meni jedna luda rekla.ljudi nemaju sta da jedu a ti trudna.nebi da ce mi ga neko drugi hraniti a ne ja.jao,jao


A joj koji uzas...bitno je samo da ti ne reagujes na ovakve kometare i da te to posebno ne opterecava...nije vrijedno nicega vjeruj mi...user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 14:14:17   
anitaMO
ma ko je j....

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 14:20:24   
makana
hehehehhe
samo smijehom treba odgovarati na negativne reakcije
nego da dodam na ovaj naš popis još jednu:
jaoooooo što si se razvalilaaaaaaaaaa

user posted image user posted image user posted image user posted image
ova "primjedba-konstatacija" uvijek me je razveseljavala do ludila



_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 14:33:00   
Daja_sa
IZVORNA PORUKA: makana

hehehehhe
samo smijehom treba odgovarati na negativne reakcije
nego da dodam na ovaj naš popis još jednu:
jaoooooo što si se razvalilaaaaaaaaaa

user posted image user posted image user posted image user posted image
ova "primjedba-konstatacija" uvijek me je razveseljavala do ludila



user posted image user posted image user posted image user posted image ...bas tako makana...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 14:33:26   
majki
Komentare vezane za rođenje curice trebali i imati posebnu temu i kasnije ih objaviti u medijima da ljudi vide šta pričaju i shvate kako su primitivni. Jedan od njih je :
Portir na porođajnom: šta je rodila?
MM: djevojčicu!!!!
Portir: haj ima popravni.

Dedo na vilsonovom: vidi što je sladak,
Ja : djevojčica je
Dedo na vilsonovom: haj šta ima veze.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 14:42:30   
medavi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oj majko mila sto se ismija pa nezna se ko je gori dido il portiruser posted image user posted image user posted image user posted image u mene su dva muskica a nika ni u jednom trenu nisam pomislila ni da bih ovo ni ono jer sam imala prvi spontani pa da BOG da samo da je uredu!

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu majki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 14:51:39   
haida
Ja ne mogu da shvatim te ljubomorne žene nikako.....koje ti zavide na tvojoj trudnoći...
Prošla sam sličnu situaciju...
Ta mi žena još nikad nije ušla u kuću a supruga je od jednog prijatelja MM s kojim je odrastaouser posted image user posted image user posted image

Neka su nam živi i zdravi a spol nije bitan....danas se nažalost svašta dešava i rađaju se djeca sa različitim poremećajima....zar je u takvoj situaciji bitno koji je spol??????????????

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 15:02:56   
medavi
user posted image potpisujem haida upravo tako!!!

_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: negativne reakcije na trudnoću
7.8.2008 15:41:45   
vjestica
IZVORNA PORUKA: haida

Ja ne mogu da shvatim te ljubomorne žene nikako.....koje ti zavide na tvojoj trudnoći...
Prošla sam sličnu situaciju...
Ta mi žena još nikad nije ušla u kuću a supruga je od jednog prijatelja MM s kojim je odrastaouser posted image user posted image user posted image


mene samo zanima jeli te ljubomorne žene imaju djecu?
da li ih možeš shvatiti ako one ne maju djecu i ne mogu da zatrudne

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 11:12:36   
Lulu_
bla je jedna jako glupa reakcija od mog partnera koji je sa mnom 8 godina plesao latino plesove otprilike ovako...STA !!! PA STA CES SAD .DAJ ZEZAS ME.MAJO TO NIJE SMEJSNO. bila sam tako razocarana jer mi je to rekla osoba za koju sam tako emocionalno vezana.ostala sam bez teksta. a sto se tice glupih komntara na curice. tako sam se jednom posvadjala. kad je naomih bilo 2 mjeseca mi smo otisli u njemacku da tamo posjetimo naominu majku i dedu i na ulici sretnemo jednog prijatelja koji je rom. kaze on nama sta je mi curica. kaze doslovno HAJD JEBI GA BICE SLJEDECI PUT a u meni se tad probudi zivotinja i ja cu njemu ma sta j... ce biti sljedeci put jado jedan jadni i okrenem se i pustim MM samog u toj situaciji jer da sam ostala on rom ja sa zivotinjskim nagonom bogapitaj kako bi se zavrsilo.
a sto se tice LJUBOMORNIH zena. ima ih dooooosta.a to dali one ne mogu imati djece ne znam niti ulazim u to.zao bi mi bilo da n mogu ali dali sam ja kriva tome??? znaci ako one ne mogu mi trebamo sakrivati sad stomake ili sta???

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 12:00:55   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: Lulu_

a sto se tice LJUBOMORNIH zena. ima ih dooooosta.a to dali one ne mogu imati djece ne znam niti ulazim u to.zao bi mi bilo da n mogu ali dali sam ja kriva tome??? znaci ako one ne mogu mi trebamo sakrivati sad stomake ili sta???


Apsolutno potpisujem!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 12:12:20   
Happy
Do sada nisam imala komentara, ali mislim da se neću na njih suzdržavati i odgovoriću u svakoj situaciji.....
Samo da bude sve dobro i hairli ako Bog da, a tih komentara je uvijek bilo i biće...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 12:17:53   
M kao Mama
Hvala bogu, negativnih reakcija u mojo familiji nije bilo, a to mi je bitno da meni drgai ljudi ne prave neke scene, a za druge me nije briga, da sam trudna htje,e ne htjela odmah sam obdanila, jer takvu vijest nisam moga dugodržati u sebi, svi su znai i svi su se veselili, zbog te činjenice da sam imala lijepu, i veselu trudnoću, sa puno pažnje i ljubavi, danas vjerujem da je moja Lajla zato tako vesela i pitoma curica. I dan danas ona je cenatr pažnje cijele familije, svi je vole i naravno si pitaju  kada će Lajla dobiti brata ili sestru, ali otom potom.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 13:11:09   
vjestica
IZVORNA PORUKA: ElmaB

IZVORNA PORUKA: Lulu_

a sto se tice LJUBOMORNIH zena. ima ih dooooosta.a to dali one ne mogu imati djece ne znam niti ulazim u to.zao bi mi bilo da n mogu ali dali sam ja kriva tome??? znaci ako one ne mogu mi trebamo sakrivati sad stomake ili sta???


Apsolutno potpisujem!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


niko nije rekao da se trebaš skrivati i da te treba zanimati nečija neplodnost
moje pitanje je bilo - da li možeš SHVATITI ljubomoru žene koja ne može imati djecu


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 13:21:47   
haida
mene samo zanima jeli te ljubomorne žene imaju djecu?
da li ih možeš shvatiti ako one ne maju djecu i ne mogu da zatrudne


Da ti kažem....ja ih mogu shvatiti ali ne trebaju one to na takav negativan način na nama user posted image  da ispoljavaju....
Meni je lično žao što te žene nisu u mogućnosti da ostanu trudne....ali jesam li ja ili druge trudnice krive tome????????????????
U mojoj familiji...moja dajđinica i moja tetka nisu nikada mogle da imju djecu niti će ih ikada imati ali jeli to razlog da se ja trebam stiditi ili da mi bude neugodno što sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

One su se hB samnom i sa ostalim user posted image  iz familije jako radovale jer su prihvatile svoju činjenicu....
Sigurno i njih to boli i dan danas ali tako je od Boga dato

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 13:35:54   
vjestica
naravno da ne treba pokazati na tako negativan način ljubomoru ružnim komentarima
konkretno ja se borim s neplodnošću i nekad mi je jako teško biti u društvu trudnice, pogotovo kad ista samo priča o svojo trudnoći i pita te šta ti čekaš
nikada nisam sebi dozvolila neki ružan komenatar, ali hoću da ti kažem da mogu shvatiti one kojime je u tom trenutku možda izletilo
ali priznajem jesam ljubomorna i bude mi teško kad neko objavi trudnoću, ali ljubomorna sam ne zato što je ta osoba trudna, nego zato što ja nisam
i možda jesam uvrijedila neku trudnicu  nesvjesno svojom reakcijom na njenu trudnoću, ne komentarom ali možda grimasom, jer je to nekad jako teško kontrolisati
nadan se da me nećete pogrešno shvatiti, jer stvarno ne mislim ništa loše

(odgovor članu haida)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 13:38:35   
vjestica
i opet ponavljam, nijednom riječju nisam rekla da se jedna trudnica mora stidjeti ni sakrivati stomak ni da se treba stidjeti što je trudna


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: negativne reakcije na trudnoću
8.8.2008 13:41:00   
haida
Ja tebe razumijem u potpunosti.....samo sam i ja možda malo naglo reagovala jer me sve ovo malo razljutilo....
Ja ne znam kako bi ja reagovala u tim situacijama da se meni tako šta nedaj Bože desilo....vjerovatno slično.
Ali ja samo ne dam da se druge trudnice osjećaju nekako krive zbog njihove trudnoće.....
Ja sam iskusila to....ta osoba koju sam ja spominjala mi je uvijek davala ružan osjećaj i kao da sam ja sad kriva šo ona ne može imati bebu.....ja ništa nisam pred njom pričala i čak mi je bilo neugodno s njom o tome i šta progovoriti....sve je dolazilo s njene strane.

Ja tebi želi puno sreće u tvojoj borbi za user posted image  i aBd da uskoro i uspiješ.
Držim ti figeuser posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *