|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 11:01:28   
sabas
od danas krece narucivanje , ja sam se porucila u cetvrtak u 9 Radno vrijeme i me od 09-18

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 11:59:34   
regi
na koji broj si zvala? 
javi molim te kako je bilo ... jesu doktori za konsultacije nasi ili turci?

koji ce dr.-i raditi vantjelesne? zna li iko dolazi li dr Emre iz Istanbula(urolog koji radi mocrotese)?

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 12:15:03   
sos15
Regi,

Zvala sam ja danas Bahceci
Mene je interesovalo za mycrotese i rekli su da rade. Cijena je 2000 KM operacije, 300 KM zamrzavanje materijala (u slučaju da nešto pronađu). U tih 300 KM uračunato je čuvanje materijala jednu godinu, a za svaku sledeću godinu plaćaš po 300 KM. Što se tiče detalja, nisu mi rekli ništa više. Navodno jedino doktor može dati detaljnije informacije, a on je zauzet. Insistiraju da dođeš na konsultacije i da se na licu mjesta s njima dogovoriš. Čak mi nisu rekli ni koliko košta okvirno IVF u slučaju uspješne mycrotese (nisam tražila tačnu cifru, ali bi mi značio podatak o najvišoj mogućoj cijeni koju bi platila).
Dobra stvar je što rade subotom. Meni konkretno jedino subota odgovara s obzirom da sam od Sarajeva prilično udaljena.
Ako ima neka od cura da je već odradila konsultacije, svaka informacija bi dobro došla.


< Poruku je uredio Visnja RR -- 28.8.2012 15:14:15 >

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 12:30:10   
regi
sabas ide na konsultacijeu cetvrtak pa cekamo od nje informacije.zna li neko koliko konsultacije uopce kostaju?
2000 KM je solidna cijena... sta  mislite,sta bi mi radili na konsultacijama? ja se nadam da oni znaju da mi svi ocekujemo da dr Emre dode  i da nam on  radi micro. osim sabas,enma niko skoro da ide ?

i mi cemo uskoro...sad idemo na ljetovanje, pa kad se vratimo, mmozda poduzmemo nesto po tom pitanju.

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 12:38:04   
sos15
Mene baš nisu oduševili sa informacijama. Kao prvo djevojka koja mi se javila nije odmah znala šta je mycrotese. Razumijem da je prvi dan rada, ali ipak je to osnovno da znaš usluge koje ustanova nudi. Cijenu takođe nije znala. Ljubazni jesu, tu nema zamjerke. Rekla je da će se raspitati i da će me nazvati kad bude imala više informacija, što je i učinila, ali za dodatne informacije je rekla da je najbolje da dođem na konsultacije i da ponesemo nalaze. Sad meni to baš i nije najoptimalnije jer to znači da bi morala doći jednom u Sarajevo da bi on vidio šta imam od nalaza pa vjerovatno još jednom sa nalazima, pa tek onda mycrotese, a gdje su ostali dolasci ako dođe do IVF.

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 12:54:47   
ray
meni su rekli da su konsultacije i taj pregled na konsultacijama besplatni. kad sam prije dvije sedmice pitala ko ce od doktora doci rekli su mi :

dr. Mustafa Bahceci, Dr. Enver Ali Kurt, dr. Aytun Aktan, dr.Emre Bakircioglu, embr. Serkan Yagla itd

Ja sutra aBd idem , pa vam javim cijenu. U prethodnoj prepisci su mi rekli da ce biti i 30% jeftnije nego u Istanbulu. Pretpostavljam da ce biti nesto oko trice.


(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 13:17:54   
sos15
Ray,

kod koga si naručena na konsultacije? Nisam pratila tvoje ranije postove, pa ne znam je li problem kod tebe ili tm?


(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 13:20:54   
ray
vjeruj da nisam ni pitala kod koga ce mi biti konsultacije. problem je kod mene - zacepljen jajovod tako da se nisam nesto posebno interesovala za dr emre.
inace ovo ce mi biti prvi put da idem kod njih na konsultacije tako da uopste ne znam kakvi su im doktori i sta da ocekujem.

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 13:28:02   
sos15
Sretno sutra i javi nam svoje utiske!

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 15:01:26   
regi
opa! super ce biti ako ce dr emre doci... onda bi i mi isli kad je on tu da vidimo kad on ima termine za micro u sarajevu....

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu sos15)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 15:58:21   
aboni76
Cure hvala na informacijama user posted image

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 17:24:05   
CICIKA MICIKA 74
Da nije neko od juce saznao koliko im kosta IVF kompletan postupak sa zamrzavanjem ,pliz ako neko zna nek javi

(odgovor članu aboni76)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 17:41:16   
CICIKA MICIKA 74
Zene sad sam zvala ovu kliniku famoznu ,koju vidim dugo iscekuju mnoge od vas,nisam dobila nikakav odgovor ,sto je necuveno da je cjenovnik tajna ,nemaju ni web stranicu,eto neka dodjem u Hadzice na konsultacije pa ce mi doktor reci ,valjda sapnuti na uho da nikop ne cuje ,koliko bi me kostao postupak,pa mislim to je meni odmah sve sumnjivo jako ,pa ako je neko isao i doznao nekako cijenu IVF postupka ali ful cijenu s lijekovima i zamrzavanjem bila bih mu zahvalna da javi.

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 17:48:59   
CICIKA MICIKA 74
ray ja ti savjetujem da ako si osigurana ,a imas te zapusene jajovode slobodno to odradis na Gak u kod dr.Godinjaka ,zasto da im placas to .I boga ti javni kako je bilo i tako to.

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 17:55:05   
ray
radila sam vec bila laparaskopiju kod godinjaka prije par godina i on mi je tada rekao da mi je jedina opcija ivf, jer je jajovod neprohodan (drugi otisao usljed vanmatericne :( ) .

sutra vam javim kako je bilo.  :)

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 18:00:07   
Elica 5
ray,,, sretno da što više pokupimo informacija i ja sam sutra,, nenadam se previše ali tko zna možda bude sve pozitivno......

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 18:11:03   
CICIKA MICIKA 74
Elica 5 i ray sretno sutra i pitajte sve koliko kosta molim vas cekam vas da javite ,sretno jos jednom.

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 18:15:12   
Elica 5
cicika micika 74,,, hvala ti i naravno da javljamo,,, i samo se nadam dobrom valjda nećemo biti razočarani a iskreno ako bi i bili nebi nam bilo prvi put,,,,,,,

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
12.6.2012 18:43:46   
CICIKA MICIKA 74
Ma dosta vise razocarenja draga ,ne moze pod kozu da stane ,zaista ti zelim srecu ,i pitaj za cijenu kompletnog IVF postupka ,s lijekovima i tako to.

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
13.6.2012 12:12:37   
regi
meni su rekli da cijene ne znaju napamet,ali  nakon konsultacija,s vi mozemo dobiti cjenovnik i ponijeti ga kuci.
ne vidim smisao d anesto kriiju,svjesni su postojanja foruma i da ce svi svakako odmah nakon prvih par pacijenata saznati sve cijene,bez da se njih i pita

_____________________________

ja-28 god, mm 34
problem-azoospermija

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
13.6.2012 13:59:05   
ray
eh drage moje , upravo sam se vratila sa konsultacija i bilo je ok. doktor enver me je pregledao i otprilike mi rekao isto sto i oni u jinemedu. moram sada uraditi sve te nalaze prije no sto pocnemo s procedurom.  cijena samog IVF-a je 4000km + lijekovi. lijekove nabavljate sami , s tim sto ti oni preporuce apoteku gdje se kao moze nabaviti.
pitala sam za dr emre i sestra mi je rekla da nije tu ali ce dolaziti, vjerovatno po potrebi.

nisam vidjela nase doktore i izgleda da ce turci voditi kompletnu proceduru.  pitala sam da li se moze nesto od cijene refundirati od strane zavoda za zdravstveno osiguranje i sestra mi je rekla da njihov direktor radi na tome da klinika direktno naplacuje od zavoda. samo ne znam koliko to moze potrajata. kaze ii da se nada da ce ove sedmice ili naredne biti donesen kao zakon oko IVF-a.

sto se tice doktora (ako nekog to interesuje)  djeluje mi radisan i skroman tip. :)

eh sada sto se tice utisaka.. djeluje mi okay, ali vidjecemo kako ce biti.

< Poruku je uredio ray -- 13.6.2012 14:01:34 >

(odgovor članu regi)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
13.6.2012 14:11:03   
sabas
ray dal ti je vec receno koje lijekove trebas da nabavis

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
13.6.2012 15:04:33   
lila25
Ray da bude sretno uspjesno, gdje ces raditi nalaze jeli mozes u nasim lab ili kod njih ? Kako komuniciraju jeli imaju prevodioca ili na eng.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
13.6.2012 15:20:06   
ray
nalaze ne moram kod njih obaviti i mislim da cu otici u dom zdravlja da mi daju uputnicu.  valjda to kod nas nije komplikovano..? je li neko od vas radio te nalaze u domu zdravlja?

a sto se lijekova tice rekao je za koje misli da bi bili najbolji za mene, ali nije jos definitivno nista propisao. hmm.. zaboravila sam ime, ali onaj lijek sto se koristio kao terapija za rak dojke.. nesto na F.. :(  

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Besplatni pregledi za parove sa dijagnozo...
13.6.2012 15:27:30   
aboni76
Koje nalaze trebaš da vadiš?

(odgovor članu ray)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *