|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
4.2.2009 12:35:30   
Noor
Ja toplo preporucujem dr Lejlu Imsiriju. Divna zena i veliki strucnjak. Meni je vodila prvu trudnocu koja je nazalost zavrsila spontanim i nikad necu zaboraviti koliko je bila divna i pazljiva kad mi je radila kiretazu kao i poslije, ostavila me da lezim na odjeljenju dok se ne budem osjecala dobro da mogu otici, a i obilazila me nekoliko puta. Zaista je pazljiva i susretljiva. Ukoliko zelite iskljucivo zenskog dr ona je broj 1. 

(odgovor članu ringe_mama)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
24.2.2009 11:38:13   
ajnur
ne bi da te prepadam al moja rodica je imala grozno iskustvo na kosevu moj savjet je da odaberes doktora i platis mu. ona je bila u 5 m trudnoce odrzavala trudnocu na kosevu dijete joj bilo mrtvo 5 dana niko joj nije prisao dok joj zivot nije dosao u pitanje.plati obevezno al obaveznouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
24.2.2009 11:46:08   
sanjarka
Pitanje za mame koje su vodile ili vode teudnocu kod Lejle:
Da li joj treba placati, nositi poklone itd. Isla bih kod nje ali ne znam kako se postaviti.
Hvala unaprijed


_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu ajnur)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:02:38   
dzeki
Ja bih zaista milila da podijelite iskustvo vi koje je vodila dr. Lejla Imsirija vezano za eventualna cascenja, poklone i sl.
Ja je nisam nikada castila, meni je to pravo neprijatno, ali ako "treba" da znam. Plz javite.

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:39:27   
veeseelaa
hej draga džeki, samo ti njoj odnesi, rado uzimaju..... parfeme i sl ako nećeš novcem

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dzeki)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:41:55   
Apotekarka
je li kome trudnocu vodio dr.Boris Nikulin  na Koševu kako kod njega stvari stoje oko tih poklona i da li sdte vi to davali prije ili poslije poroda,a sto je s babicama koliko se njima daje i da loi odmah dati kad dodjes ili...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:43:49   
Skvo RR
Slobodno Borisu daj...nije stidan....
A ni babice!
Cak sta vise na cijelom Kosevu je stid prevazidjena kategorija!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:45:01   
Apotekarka
ha ha pa znate li koliko se gore babicama daje nisam iz SA.KANTONA pa sam neupucena...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:46:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

je li kome trudnocu vodio dr.Boris Nikulin  na Koševu kako kod njega stvari stoje oko tih poklona i da li sdte vi to davali prije ili poslije poroda,a sto je s babicama koliko se njima daje i da loi odmah dati kad dodjes ili...


meni je vodio trudnocu, svaki put bi nosila parfeme, piće, kravate a nakon poroda sam mu odnijela wisky, parfem, košulju i kravatu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:48:11   
Apotekarka
ma ja idem kod njega privatno svaki pregled je 50 km a porod cu na Koševu svakako platiti samo ne znam kontala sam ja wiski i kovertu ali sta s babicama jesi ti njima davala...jesi bila zadovoljna porodom gore...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:49:05   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

je li kome trudnocu vodio dr.Boris Nikulin  na Koševu kako kod njega stvari stoje oko tih poklona i da li sdte vi to davali prije ili poslije poroda,a sto je s babicama koliko se njima daje i da loi odmah dati kad dodjes ili...


meni je vodio trudnocu, svaki put bi nosila parfeme, piće, kravate a nakon poroda sam mu odnijela wisky, parfem, košulju i kravatu


Vidis, nije stidan...ja sam malo bila diskretnija od vesele.....moje se nije vidjelo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:49:49   
Anoniman
mene je vodio dr.Sanjin Deković al on kad je morao da ide na godišnji ostavio me kod dr. Nikulina i ja sam prezadovoljna,ponudio se da mi bude na porodu,kad sam se porodila došao je da me posjeti,šaljivdžija je,ma meni je stvarno on dobar.

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:50:24   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ma ja idem kod njega privatno svaki pregled je 50 km a porod cu na Koševu svakako platiti samo ne znam kontala sam ja wiski i kovertu ali sta s babicama jesi ti njima davala...jesi bila zadovoljna porodom gore...


Ja sam prezadovoljna Borisom...i opet je on izbor No1...akoBogda.....

A babuskama sam dala po 50 KM.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:51:38   
Apotekarka
ma i ja sam zadovoljna kad god me je sta zignulo ja ga nazovem uvijek bi me primio ako ne privatno onda na Koševu,zakljucila sam da se voli saliti i da je realan kaze tako kako je stanje s bebom...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:52:41   
Skvo RR
A kad je poceo raditi privatno i kod koga je?

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:53:47   
Apotekarka
U kiseljaku u VITI ja sam isla dole i prije trudnoce na pregled jewr sam imala neku cistu ali ubrzo zatrudnila i eto on me vodi od samog pocetka...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:54:44   
Skvo RR
Ahaaaa...ja mislila u Sa..pa me cudi kako ne znam, jer i ja sam ti friska...user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 12:55:31   
Apotekarka
nije,nije...meni odgovaralo zbog posla jer sam radila u 2 smjene a on dolazi popodne iza 5

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 13:05:38   
dzeki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hej draga džeki, samo ti njoj odnesi, rado uzimaju..... parfeme i sl ako nećeš novcem



hehe, hvala na savjetuuser posted image


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 13:08:47   
dzeki
Zene, dajte jos koje iskustvo. I vezano za lovu, kako, koliko, kada, prije poroda, poslije poroda. Svaki savjet je dobro dosao, pa cemo se uklapati kako ko mozeuser posted image

(odgovor članu dzeki)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 13:13:25   
haidy
Mene je vodio dr. Boris i uopste nisam zadovoljna. nonsalantan je u svemu, pa tako i u pregledima. pa i u primanju novca, to mu je u stvari jedino u glavi. bio je super prema meni sve do poroda, kad me je ostavio na cjedilu i skoro dopustio da umrem! a sve zbog toga sto nisam pozurila sa kovertom.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu dzeki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 13:22:24   
dzeki
 haidy,
jel to znaci da treba kovertu prije dati da ga odobrovoljis da te porodi :-)

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 13:26:21   
senka kurt
Drage moje, znam da zvučim pomalo naivno, ali hajde da zamislimo da ne ponudite ni novac ni poklone, ne daj Bože, kravate i košulje, pa to je tako intimno.

Znam da zvučim i kao da pametujem, ali u korupciji onda sudjelujemo i mi koji dajemo i oni koji primaju. Bojim se da to tako ide. Vidim, neke se same raspituju ko hoće lovu, ko parfem. Ma baš me briga! Ja sam bila prije par mjeseci, sve divno, krasno. Novac mi ne pada na pamet dati nikome. Nikome. Kupila, kako je i red par torti i to je to... I ne mogu se požaliti. Na Koševu ima svega, ali nisam bila u hotelu, pa sam žmirila i na prljave toalete i na hranu i na posteljinu iz prošlog ili pretprošlog stoljeća.

I još nešto, toaleti se redovno čiste, ali pacijentice kao da nikada nisu vidjele ni wc školjku niti znaju povući vodu, obrisati za sobom, umotati uložak u papir...

Uglavnom, eto odoh na drugu temu. A da probamo bojkotirati malo to mito? Mislim, makar tamo gdje možemo?!

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 13:27:56   
ena0002
IZVORNA PORUKA: dzeki

haidy,
jel to znaci da treba kovertu prije dati da ga odobrovoljis da te porodi :-)


Ja sam trudilica i nemam iskustva sa porodima, ali bice i to ako Bog da user posted image , ali po meni nema efekta davati poslije, poslije ti je prosao voz user posted image user posted image user posted image . Ako ces vec davati daj prije da ga zaduzis i da zna da racunas na njega user posted image

(odgovor članu dzeki)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
2.6.2009 13:29:40   
ena0002
IZVORNA PORUKA: senka kurt

Drage moje, znam da zvučim pomalo naivno, ali hajde da zamislimo da ne ponudite ni novac ni poklone, ne daj Bože, kravate i košulje, pa to je tako intimno.

Znam da zvučim i kao da pametujem, ali u korupciji onda sudjelujemo i mi koji dajemo i oni koji primaju. Bojim se da to tako ide. Vidim, neke se same raspituju ko hoće lovu, ko parfem. Ma baš me briga! Ja sam bila prije par mjeseci, sve divno, krasno. Novac mi ne pada na pamet dati nikome. Nikome. Kupila, kako je i red par torti i to je to... I ne mogu se požaliti. Na Koševu ima svega, ali nisam bila u hotelu, pa sam žmirila i na prljave toalete i na hranu i na posteljinu iz prošlog ili pretprošlog stoljeća.

I još nešto, toaleti se redovno čiste, ali pacijentice kao da nikada nisu vidjele ni wc školjku niti znaju povući vodu, obrisati za sobom, umotati uložak u papir...

Uglavnom, eto odoh na drugu temu. A da probamo bojkotirati malo to mito? Mislim, makar tamo gdje možemo?!

Ja se sa ovim potpuno slazem user posted image . U principu ih je narod navikao na silne koverte i poklone.

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *