|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
3.9.2009 16:04:51   
tužna mostarka
Mene je isto čistio nakon pobačaja,tako je "divan" bio,da me cijelo Sarajevo čulo kako plačem,a par puta sam od bola gobila svjest. Onda sam mu išla na kontrole,i govorio je da je sve O.K.,a ja sam u naredna 3 mjeseca skoro svaki dan krvarila. Onda sam otišla kod drugog doktora privatno (dr.Tanović_Mostar),i rekao mi je da mi je zaparana materica prilikom čišćenja,i  da taj rez krvari,i taj doktor mi je za 7 dana riješio problem sa krvarenjm. Pa zamislite kome sam vjerovala. Hvala Allahu živa sam pobjegla iz "njegovih ruka"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
24.9.2009 16:42:42   
leona81
posto ja cijelu trudnocu vodim privatno, kada idem na prvi pregled na Kosevo, sta trebam nositi? zdravstvenu i sve nalaze od moje dr ili?koliko se ceka na pregled ?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tužna mostarka)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
24.9.2009 17:07:55   
fatimica09
Drage moje cim vidjeh da se spominje dr. Nikulin popila sam vode i secera! Neka mi dragi Bog oprosti ako grijesim ali ako ste procitale moju pricu...mogu vam samo reci da mi je cijelu trudnocu vodio dr. Nikulin. I ja sam isto tako cula da je krasan covjek, strucnjak... najbolje ocitava UZ...
Meni je 05.09./subota\ ustanovio da je NEKIM CUDOM moja djevojcica mrtva, iako je svo vrijeme (9.mj) sve bilo u najboljem redu, kaze desavaju se takve stvari. MM i ja ga nismo nesto ekstra kitili, istina odnijeli smo mu u 8.mj. poklon parfem i kravatu i dogovorili se za porod...Ne krivim ga...dragi Bog najbolje zna... ali krivim ga jer je tvrdio da se necu poroditi ni do utorka i to uz gelove, inekcije i ostala cuda i da cu imati nesnosne bolove. Rekao je da mogu doci i sutradan tek u bolnicu jer nema opasnosti za mene i tako nonsalantmo odleprsao ispred nas! Ja sam se porodila to isto vece u svojoj kuci bez ikakvih nesnosnih bolova! To mi je prva trudnoca i sve se desilo tako brzo, nisam ni znala da je to porodjaj, a toliko sam se bojala... Svima vama koje ocekujete svoje bebice zelim da kazem da se uzdate u dragog Boga prije svega, ja sam vam najbolji primjer za to! Vjerujte porod nisam osjetila! A doktora sto se tice, znam da nije bas lako reci ne dam nista, ali vjerujte njihov je udio u svemu manji od nas samih... Zelim vam puno srece i nadam se da cete izabrati najbolje

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 22:05:44   
Visnja
IZVORNA PORUKA: ElmaB RR

Draga moja!

Ja imam veoma pozitivno iskustvo sa dr Senadom Murtezicem na Kosevu. Porodio me je oba puta i zaista je divan. Prije svega je covjek, pa onda sve ostalo. Inace, preporucujem ga svim svojim prijateljicama, pa ako zelis njegov broj posalji mi PP.

Pozdrav i sretno!

P:S: Izvini, tek sada sam vidjela da te zanimaju samo doktorice. U tom slucaju potrazi dr Lejlu Imsiriju ili njenu sestru dr Nailu Imsiriju!



Elma,
molim te javi mi na pp koji je broj od dr. murtezica, ako nije problem? Hvala ti puno

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 22:12:44   
Visnja
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Mene vodi dr.Asotić Amir i super je.....stariji gospodin, ljubazan, njezan, sve pohvale za njegov rad.......


Selma,
mozes li mi malo detaljnije opisati dr. asotica, recimo da li je detaljan prilikom pregleda da li radi na 4d ultrazvuku i da li te on na kraju porodio? jesi li puno morala cekati na termine, recimo pretkraj trudnoce gdje si morala ici svaki drugi dan da snimas otkucaje srca?
bila bih ti zahvalna na odgovoru, mozes mi napisati i pp ako zelis.

lp
visnja

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 22:27:19   
Visnja
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

E ne znam šta bih na sve ovo rekla. Meni je dr. Murtezić, sa Koševa, vodio zadnji mjesec trudnoću i nadavali smo mu se brdo love i poklona prije poroda. I šta se desilo?? Desilo se to da se dr. žurilo da sve okonča, pa me je zatvorenu (ni mm nisam bila otvorena), bez apsolutno ikakvih bolova smjestio u salu u 10:30 i uključio drip, dao 7 koktela u kukove za otvaranje, da bi me nakon 13,5h mučenja porodio a moj vrhunac otvaranja je bio 7 prstiju. Znači, ne da su me namučili nego me komplet iskasapili. I da, da stvar bude još gora, dotični se iste sekunde pokupio i otišao kući, da bi ja onako nemoćna ostala ležati još 1h i 15 min. dok se "našla" neka doktorica koja će me ušiti. Posteljicu su mi naknadno vadili jer ni za "to" nisu imali vremena.... Samo me Bog od sepse spasio....

Eh sad, šta je pisac htio reći? Htjela sam reći, da bi vjerovatno bolje prošla da sam kovertu i poklone dala nakon poroda ili možda čak šta više, da uopšte nisam ništa davala. 
Sada sam II put trudna i termin mi je za 7 dana. Trudnoću vodim u Općoj bolnici i mada sam se nakon prvog poroda zaklela da na drugom porodu neću nikome ništa davati, počela sam se kositi sa tom konstatacijom. Zašto? Jer me panika fata da li će iko obratiti pažnju, kako ću proći, možda se ipak neću namučiti ako "počastim" dr. I opet nisam pametna, jer sam slobodna da dr. nazovem na mob., da dogovorim termin pregleda i to sve u njegovo slobodno vrijeme.... i odmah na osnovu toga osjećam "obavezu" da se odužim za to....


kod kojeg dr. si vodila trudnocu? i kakvi su uslovi?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 22:31:10   
Apotekarka
fatimice...bas mi je zao...iznenadilo me to...meni je trudnocu dr.Nikulin vodio svih 9 mj i porodio me i ja sam super prosla i bila zadovoljna...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 22:34:57   
dady
SAMo I SAMO dr.LEJLA IMŠIRIJA-IDRIZBEGOVIĆ ili njena sestra NAIMA!!! prvo je čovjek paa tek onda dr. što je jako bitno!!!meni je vodila cijelu trudnoču i ja sam prezadovoljna s njom!!! žena je no1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 22:58:40   
leona81
molim vas odgovor ujutru imam pregled...gdje je ordinacija dr Nikulina? jel to u bivsoj ocnoj klinici gdje je i porodiliste i ginekologija?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 23:13:33   
Apotekarka
Jest leona tu je samo on ti u smjenama radi pa provjer koja je

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 23:16:16   
leona81
hvala puno, to sam provjerila vec

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 23:22:34   
Dzenana_G
Moju trudnocu vodi dr. Asotic Amir i ja sam prezadovoljna. Prijatelj je od muzevih roditelja i stvarnome pazi svaki put kad dodjem, a i dobar je doktor.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 23:25:55   
teacher75
Meni ne pada napamet da ikome placam, jer sam vec dosta prica cula o doktorima koji su placeni unaprijed pa opet nisu nista pomogli, a i inace se to kosi sa mojim principima i moralom.mito i korupcija. inace je bolje ne citati komentare o doktorima jer se redovno desava da isti bude pohvaljen od strane jedne porodilje da bi ga druga ocrnila. i tako ,cini mi se svaki od njih. mislim da je sve to relativno i individualno

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 23:38:51   
Melinda_c
meni je ovo prva trudnoća, jednom sam bila na koševu i primio me je dr. Asotić, mislim da je on O.K.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
28.9.2009 23:43:01   
mama2009
Evo da se i ja javim na ovu temu, moram reci da imam samo rijeci hvale za dr Dekovica koji je na prvom mjestu kad dodjete na pregled prijatelj i covjek pa onda doktor.......Uvijek je spreman za dati savjet, saslusat milion banalnih pizanja nas "dosadnih" trudnica ....
svakoj zeni bi preporucila dr Dekovica


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Melinda_c)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
29.9.2009 20:56:36   
mamanaa
meni je ovo druga trudnoca i opet sam se odlucila za doktoricu Niđaru Abačić...
tokom pregleda je jako detaljna i ne pozuruje ni vas a ni ona ne zuri, sve sto vas zanima sa strpljenjem odovara...nazalost nije me ona porodila, ali sam na vjezbama upoznala par zena koje jeste i kazu da je i to izvanredno obavila....


_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
1.10.2009 14:12:50   
Aki Sa
U potpunosti glasam za dr Nidzaru Abadzic, iza mene su dva poroda prvi u vojnoj bolnici dr Salko Masic i druga trudnoca i porod na GAk sa dr Nidzarom. Nema tu poredjenja od detaljnosti pri svakom pregledu, predostroznosti a na kraju sam porod ni rodjena majka me nebi tako pripremila ni porodila

_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 9:57:28   
lilix
sve najbolje za dr Naimu Imširija, vodila mi je problematičnu pru trudoću od 7 mjeseca, sad kad sam ponovo trudna, samo njoj vjerujem

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 10:04:23   
Bubana
Cure , kada se javiti na Kosevo i kako doci do odredjenog doktora ( dr. Nikulin) ?  Je li potrebna uputnica i gdje je dobiti ?  Sada sam u 31. sedmici .
Hvala user posted image


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu lilix)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 10:11:41   
istra09
Ja bih svima preporučila prof.dr.Jadranku Dizdarević-Stojkanović.
Veliki stručnjak, divna žena.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreća Leonarda se rodila 07.07.2009. i učinila me najsretnijom ženom na svijetu.

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 10:21:56   
tekja
Bubana mozes se vec sada javiti ili ako vec gore ne vodis trudnocu, onda sa ulaskom u 9. mjesec (ti odluci), jer se tada krece i sa kontrolom ctg-a...kod dr. Borisa mozes uvijek doci, samo se telefonom raspitas na centrali GAK-a kad radi na uz...i naravno treba ti uputnica iz DZ kojem pripadas...ako neko zna vise bujrumuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 10:29:09   
Bubana
Hvala  Tekja user posted image .
Trudnocu vodim u DZ Kumrovec, kod dr. Begica . U svakom slucaju hvala user posted image

_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 10:33:52   
chuci
ja da kažem sve riječi pohvale za dr Borisa Nikulina, svaka mu čast

mene nije vodio cijelu trudnoću, već me vidio samo dva puta prije poroda, jednom mi uradio uzv, i rekao mi da dođem na vaginalni pregled nakon dva dana kad je on bio dežurni.
odmah me primio, bez ikakvih problema

poslije vaginalnog pregleda mi rekao da dođem za 5 dana ali ja sam se porodila već nakon dva dana. usput, zvala sam ga kad sam krenula u bolnicu, jer mi je sam dao broj mobitela da ga nazovem ako mi nešto trebadne, i rekao mi je da idem i koja je dr dežurna, te da će on nju nazvati.
ja sam mislila da on neće doći, ali je on naložio doktorici da mu javi kad krene porod i došao na porod

me uglavnom meni je super bio, iako me upoznao 5 dana prije poroda
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 10:49:37   
Mala Selma
Draga Visnja...
nisam bila bar dana na forumu pa tek sada vidjeh poruku...
Meni je od 12 sedmice vodio trudnocu dr.Asotici.Kada sam tek zadrudnila, igrom slucaja dr.Nenad u vojnoj bolnici mi je utvrdio trudnocu i odlucila sam se za vojnu bolnicu (ali paralelno sam trudnocu vodila i u Skerlicevoj). Zatim sam u 10 sedmici prokrvarila navece i otisla u vojnu, primila me je dr.Aida, konstatovala preteci spontani, pregledala me samo uz, propisala tablete i injekcije i poslala kuci.Bila sam na bolovanju mjesec dana, a za to vrijeme nije se udostojila da me primi na kontrolu.
U medjuvremenu otisla sam na Kosevo i primio me je dr.Asotic, pregledao i konstatovao da sam prokrvarila od jake infekcije i propisao mi vaginalete ukinuo tablete i injekcije i sve je bilo za 10 do kraja trudnoce user posted image user posted image user posted image ...
Isla sam kod njega svaki mjesec, nazovem ga na mob i zakaze mi termin, a obicno je to bilo popodne kada je on dezurni. Predgled je bio na 4D obicno , ali par puta je bio i na 3D.Posto sam ja prenjela trudnocu jos deset dana (termin mi je bio 18.04. a ja sam se porodila 28.04.), zadnjih 15 dana sam isla svaki dan na snimanja otkucaja srca i uz.On je na dan mog termina moro ici na sluzbeni put, pitao me hocu li da mi provocira porod (jer sam ja insistirala da me on porodi, ali nije se slagao da mi provocia), kada sam malo bolje razmislila nisam hjela.Preporucio mi je dr.Naimu Imsiri, dao njen broj mb i rekao da je zovem kad kod hocu i da ceme ona poroditi.Tako je i bilo.Dana 27.4. isla sam na komisiju gdje su mi zakazali 28.04. za porod.U 17,00 sam usla u salu sa mm, a u 19,20 sam rodila svoga pacica (i provocirali naravnouser posted image user posted image )
Sve u svemu, dr.Asoticu nisam nikada dala novac, kupila sam mu par pokona cisto radi reda (bombonjeru, kafu, pice...), svaki pregled je bio detaljan, pojasnjen meni kao laiku sta znace mjere, da li se beba dobro razvija, sve sto me je mucilo objasnio mi je i stvarno sam zadovoljnauser posted image user posted image user posted image
Ako sam ti imalo pomogla drago mi je, mogu ti dati i jegov broj tel ako ti treba...
LP

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kojeg doktora/icu izabrati na Koševu?
5.10.2009 10:51:34   
lilix
ja idem bez uputnice, dodše prvi put sam se javila gore zbog krvarenja, uptnica mi je trebala samo za porod, to sam uzela iz Skerlica, sad sa drugo trudoćom opet sam kod dr. Naime ila sam 3 uta nisu mi tražili uputnicu. Mada gre ima obavještenje da je za pregled potrebna uputica, sad ne znam, možda je najbolje da projerš sa svojim doktorom koji te vodi na GAK-u.

_____________________________

08.02.2007.
23.04.2010.
mama rodila svoje kolačiće

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *