|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
27.1.2012 10:05:07   
yasemin
jako mi je žao svih Vas koje ste proživili ove strahote. Mene vodi dr Šuko inače sam iz Konjica , u Konjicu je još gore jedan ginekolog sve zna (Jusugfbegović ) a još je na znanju od prije 30 godina kad je završio specijalizaciju , Suzana je sad direktor nema ona kad da se bavi naukom , Eko Alić je fin ali je jako nesiguran ... a ultra zvukovi su oni prvi  iz vremena od prije 30 godina kad je moja mama bila trudna ...Znam da u brankovcu ne bi u ruke Redžiću jer mi je u crno zavio familiju za novu godinu daBogda ga stigle naše suze ....

_____________________________

yasemin

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
28.1.2012 22:17:45   
Ombra
tuzne priceuser posted image ...nazalost sve ih je vise...
po meni...nije u pitanju srucnost koliko neprofesionalnost i totalna nesredjenost u brankovcu...ja sam prije par dana zavrsial u hitnoj jer sam imala bolove u stomaku i prsima, povracala itd...anw...u hitnoj nema doktorauser posted image poslali me u brankovac jer nema ni puni mjesec da sam rodila...dosla u brankovac kao hitan slucaj i cekala dva i po sata da me neko primi...uz put dva put u brankovcu dok sam cekala povratila ali sestre samo prodju pored tebe...muz poludio....bukvalno sarica za vrat pred punom cekaonom...odmah me primise i obradise....zalosno je to...u mene muz ne zeli vise djece...kaze, hvala bogu imamo nju, ziva zdrava ali prolaziti ovo ponovo ne pada mi na pamet...ja sam stvarno imala neugodnu trudnocu i jos me ovo poslije carskog snaslo....prosto ti ubiju zelju za djecom...u biti strah te ponovo proci kroz to...
ovo za pusenje...pa ne znam da bas toliko ima veze sa svim tim sto se izdesavalo...ja sam definitivno protiv pusenja u trudnoci...i sama sam pusac ali tokom trudnoce nisam cigare zapalila....i doktorica mi rekla kao vidi se da ne pusis po posteljici....ali inace u mene posteljica bila idealana...a vamo s druge strane moja sestra koja nikad u zivotu nije cigare zapalila kad je rodila...dr.redzic je napao kao sto je pusila u trudnoci...ja se nasmijala (bila sam s njom na porodu)...reko, u zivotu cigare nije zapalila, ma pepeljaru sa stola digla nije jer joj se gadi...kad se nesto desi uvijek se traze neki drugi razlozi kako bi sebe opravdali...gorzo...meni su govorili, posto mi je beba mashala krupna, zdrava hvala bogu...kao zdravo se mama hranila, pila puno mlijeka itd..aha..mama laktozu ne podnosi ni u kom obliku...citavu trudnocu bila na sednvicima i vocu...i isto tako kazu ako nesto nije u redu...mama pusila, mama jela ovo, jela ono itd...ne znam....cuvajte se zene i uvijek trazite drugo misljenje...provjerajite sve po sto puta...

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
14.2.2012 12:29:08   
ljubicicaa
draga moja mostarka hvala na lijepim zaljama da i tebi Bog podari sve najbolje, nadam se da nikada niko nece dozivjeti nesto slicno..skupila sam nekako hrabrosti i otisla na prvi pregled kod dr Sarica..hvala Bogu sve je u najboljem redu..al on kaze da je sada najvaznije da se opustim i ne brinem...al ne zna da je to nemoguce...trudim se ne razmisljati, ali je tesko...valjda cu uspjeti..
a mogucnosti kome da idem na pregled imam i sada, kao sto sam imala i prosli put..al i muz i ja smo zdravstveni radnici pa nisam mislila da ce nas kolege iznevjeriti...a mozda je sve to jednostavno moralo da bude tako..ne znam.. ni pušenje nije bilo pravo pušenje, uzela bi dim-dva od muza kada me kriza uhvati ali nisam htjela reci da ne pušim jer nisam bila prestala skroz...sada cu ici kod Sarica privatno, odradila sam sve moguce preglede krvi i sl i sve je u redu..al opet me nakon 2-3 dana poslije pregleda uhvati panika...sada sam skroz prestala da pušim..maksimalno se pridrzavam zdrave ishrane i nadam da ce sve biti ok..termin mi je 04.09.2012. valjda cu prezivjeti.. 

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
15.2.2012 14:18:26   
Novopecena
Iskreno ovo mi je drugo dijete,prvu tudnocu mi je vodila dok.vajdana,kad je sve u redu svaki doktor je dobar,u Vajdane pregled traje 5min.i svi nesto njoj trce,nije bas osjecajna ali dobro,evo i drugu mi trudnocu vodi zasad sve dobro,u dok.Alme sam isla nisam bila zadovoljna,njena mama mi je prvo procitala telefonski jednu vrstu terapije a dok.alma totalno druge,tako da je to prvi i zadnji put da sam otisla.Pokojna Vesna Juric bila je zena anđeo nazalost i Bog nece svasta pa nam ostavlja ubice nase djece,igraju se nasim zivotimauser posted image

(odgovor članu ljubicicaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
15.2.2012 14:21:45   
Novopecena
Busic je dobar bar meni,radio mi je carski,brine o svojim pacijentima,npr.meni moja ginekolog.kod koje sam isla privatno nije skoro ni dosla nakon carskog da vidi kako sam,sad me strah opet u cije cu ruke doci.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ginekolozi u Mostaru
17.3.2012 9:48:38   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: dijanapa

Moze li mi netko od vas preporuciti dobru ginekologinju u Mostaru :) a da nije Alma,jer sam vec bila kod nje i ne svidja mi se pristup cijele te ordinacije..ona je cijela draga fina i sve ali mi smeta to sto sve ide na brzinu,ne mogu na primjer sjesti i pitati sto me zanima.Postoji samo jedna prostorija u kojoj su ona i njega sestra i nema nikakve intime i sl. a isto tako,vadila sam nazale spolnih hormona i nakon sto sam ih dobila zvala sam u ordinaciju i javi se njena mama fadila,procitam joj nalaze i kaze mi poviseno ti je to to i to i upucuje sve na policisticne jajnike,sutra dodje u ordinaciju ,tamo alma i kaze nalazi su ti super. nije mi dala ni da sjednem ,stojecki mi kao pogledala nalaze,ma nije ni sekund gledala u papir i kao to je to,sve je super.da joj nisam stigla reci ni A vec dovidjenja,dolazi im druga pacijentica..ja sam ostala paf.nista mi nije jasno.koju da poslusam,sto da radim.zato razmisljam o tome,da odem u nekog drugog,za drugo misljenje,i naravno voljela bih nekoga s kim cu sama biti u sobi,imati neku intimu,a ne da mi med sestra leta gore dole.i sto najvise zelim je gonekologinju s kojom mogu porpicati o stvarima koje me zanimaju.i da,ne zelim nikakvog ginekologa,vec bas zensku osobu.pa sad,postoji li takva u mostaru? cula sam za vajdanu,tatjanu,i to je to,.sad vajdana kazu grozna,a ova tatjana barišić?? ili neka druga?



IZVORNA PORUKA: ucitelj

cao bas sam ti htjela preporucuti tu dr.barisic joj mene je porodila i bila savrsena u svakom pogledu vodila sam trudnocu u ljubuskom a ona me je pregledala i sad sam si rekla ako ikako mognem idem samo kod nje stvarno je strpljiva i ima vremena naspram vajdane koja jeuser posted image uf da ne kazem nesto bezobrazno sad cu prestat
eto ako sam ti imalo pomogla drago mi je





IZVORNA PORUKA: dijanapa

Hvala ti :) probat cu kod nje,cula sam da radi privatno u nekoj klinici srce ako se ne varam? znas li ti mozda gdje je mogu naci?
Da li je voljna pricati,objasniti i tako,ono da li je za razgovor. da li je ona starija zena ili?



IZVORNA PORUKA: ucitelj

ona je mlada oko 35god i tamo negdje preko puta starog prodajnog nisam isla privatno vec se s njom dog u bolnici drago mi je sto sam pomogla



IZVORNA PORUKA: ucitelj

036324743 je br klinike pa vidi s njima kako ces meni je bila super ja nisam mogla zacet 8 god tako su me dr razocarali ona je bila zadnja nada i uspjela sam hihih







IZVORNA PORUKA: dijanapa

ajme bas mi je drago zbog tebe :) onda je sigurno dobra :) pokusat cu zvati pa da vidim sto ce mi reci.jer bih ja eto vise trebala razgovor trenutno i drugo misljenje sto se tice nalaza.a pregled sam vec obavila tako da mi trenutno nije potreban novi.pa sad ne znam kako da se narucim samo zbog tih sitnica :) Inace mlada sam 21 godina,ali ubuduce planiram naravno obitelj i sve i htjela bih se malo informirati o svemu tome,a tko bi mi mogao bolje reci o svemu nego ginekolog :) nadam se da ce ona biti pun pogodak sto se tice svega sto trebam i zelim.isla sam kod Fadile Bjedić,tocnije njene kceri Alme,iskreno ona je takodjer dobra,fina i sve ali sve to nekako na brzinu i nema nikakve intime niti vremena za razgovor,a to mi nikako ne paše,plus ti nalazi kako mi se dogodilo :/




IZVORNA PORUKA: ucitelj

ako si raspolozena javi koji u problemi mozda ti mogu nekako pomoci npr. jedan od moji problema je nisam dobila mengu vec 12 god samo s tabletama...user posted image



IZVORNA PORUKA: ucitelj

80%zena ako ne i vise imamo policisticne jajnike a upravo sam cula da ce barisicka dobit neku sondu za uzv snimanje tako da ti je  moj savjet pozui se narucit i nije ti to tako strasno vidit ces inace vecina cista puca pri mengi ako nisu tvrde sve ok 


IZVORNA PORUKA: dijanapa

hvala ti :) znam,dosta sam upoznata s tim,zato sam i isla na pregled da vidim da li je sve uredu,i na kraju ispane tako da imam dva oprecna misljenja,dviju doktorica :) nego sada ne znam sto cu,da ponovno idem kod barisicke na pregled ili sto? jer pregled i nalaze sam pravila prosli tjedan,i stvarno mislim da mi nije potreban drugi.alma je mene detaljno pregledala i rekla da je sve ok,osim tih hormona,i kasnije se dogodilo to sto se dogodilo :/



IZVORNA PORUKA: mo girl

uh ova je tema definitivno za meneuser posted image nema ginekologa u mostaru kojeg nisam obisla osim te barisic pa me zanima kakva je?ako odes javi utiske molim te.ja sam isto dugo isla kod alme i izludilo me ona guzva i cekanje satima a da ne govorim da na termin sam i po mjesec dana cekala! ona je ok i meni je izljecila upalu koju sam ja osjecala a gomila drugih doktora su mi govorili da oni nevide nikakvu upalu da ja umisljam ej molim te cuj to.sad sam presla kod tanovica al mislim da mi ipak treba jedna zenska doktorica koju mogu na miru upitat sve bez ustrucavanja i stida zato javi kakve si utiske o njoj imala.srce ordinacija ti je u zgradi vranice u dvoristu preko puta starog trznog




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Novopecena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ginekolozi u Mostaru
17.3.2012 22:08:25   
Jelena86
mo girl i ja smo već komentarisale na pp o ovoj temi...ja sam stavrno gotivila almu, možda čak i previše, jer mi se strašno puno ružnih stvari desilo kod nje, upravo zbog neodgovornosti, brzine, gužve i neposvećenosti. sada, zbog upala, koje je k'o fol riješila, imam začepljene jajovode, i ne mogu prirodno ostati trudna, a tek mi je 25 god :((( kao porodničar, akušer, tu je bez premca, najbolja, žena koja ne traži ni novac, ni poklone, najbolja. ali ako imate probleme sa upalama, cistama, problema da zanesete, idite kod MPO ginekologa, stručnjaka, ne gubite vijeme, da vam se ne desi šta i meni...nadam se da ćete imati više sreće nego ja...sretno :)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ginekolozi u Mostaru
17.3.2012 22:37:14   
ucitelj
IZVORNA PORUKA: mostarka86

kao porodničar, akušer, tu je bez premca, najbolja, žena koja ne traži ni novac, ni poklone, najbolja. ali ako imate probleme sa upalama, cistama, problema da zanesete, idite kod MPO ginekologa, stručnjaka, ne gubite vijeme, da vam se ne desi šta i meni...nadam se da ćete imati više sreće nego ja...sretno :)

oprosti ali sta ovo znaci MPO


_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ginekolozi u Mostaru
17.3.2012 22:52:46   
Jelena86
ginekolozi za medicinski potpognutu oplodnju...naravno, tu se misli na sve vezano za probleme da ostaneš trudna...i stimulaciju. i terapije, lijekove, inseminacija, IVF...sve skupa. ja sam kasno saznala raziku između običnih dr.gin.i stručnjakaza MPO...nadam se da nećete doživjeti što i ja...

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ginekolozi u Mostaru
18.3.2012 9:48:23   
mo girl
ja do nedavno nisam ni znala da postoji poseban ginekolog za to! stvarno sam bila neinformisana,al u nas ni nema osim sarica iko ko se bavi sa mpo,mada mu se ja nebi pustila u ruke nikad.neznam mozda ja jednostavno nemam srece sa doktorima al mislim da niko u mostaru nije strucan po pitanju potpomognute oplodnje ma i inace su jako nemarni.meni se desavalo da ja kazem boli me nesto i pece a da mi doktor kaze hajde bogati stisni zube sta ti sve smeta!!!!!! pa ja neznam za sta sam dala tolike pare na preglede sad bi se upucala kad se sjetim

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ginekolozi u Mostaru
18.3.2012 10:10:47   
Jelena86
ni ja nisam znala za to, dok me nije lupilo...zato i govorim svima koji imaju ikakav problem, da ne gube vrijeme, novac, i na kraju i zdravlje, nego da idu kod MPO ginekologa. ja se isto ne bih usudila pustiti sariću, a bušiću pogotovo, u ruke. da se razumijemo, da imam manji problem, možda bi se i usudila, ovako nema šanse. dr.poljak i cito je jedini izbor, u mom slučaju!

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ginekolozi u Mostaru
20.3.2012 18:24:55   
dijanapa
Mo girl,nisam jos isla ali ovaj tjedan zovem pa ti javim dojmove :) Mostarka86, ja sam otisla kod alme samo taj jedan put i to mi je bio prvi uopce kod ginekologa.i ja se jadna naslusala pustih prica kako ginekolog mora ovo ono,sta te pita prvo i sve,ja dosla u nje njena sestra rece sta triba sta zelis imala si odnose jel tako super ajmo skini se i dodji vamo.ja ostala paf skidam se u onom wc,dodjem tamo odma na stol lezi tako i tako,i ajmo na pregled,i ajde ok ona je mene detaljno pregledala i sve,i rekla sto da izvadim,kad dobijem te nalaze da dodjem i da zovem za papa test. ja sam zvala za taj papa test jedno 10 puta svaki dan rekla mi da zovem za 10 dana ja sam nju dobila 20 dan i to jedva.i dok dam milijun puta zvala jednom se javi njena mama i ja kazem tako i za nalaze moram doc ona kaze ajde procitaj ih ja joj procitam i rece mi zena to su policisticni jajnici dodji sutra u alme.ja dodjem u alme sutra,uvede me njena sestra tamo ja taman da su sjest na stolicu ona meni kaze neka neka ovde ti i ja stojecki gledam u nju,uzela na minut nalaze i kaze ma sve je to uredu to je bilo nesto prolazino.ja u sebi mislim a sto je bilo prolazno???? i ni a ni b govoto i kaze to je to i prije nego sam uspila nesto izrec njena sestra me prati do vrata.ja ostala paf !!!! zgorozila sam se da ja ne mogu s njom pricati,upitati je sto me zanima,a sto je najgore intime nikako nema... je ona fina zena i sve i vidi se da zna sto radi ali to sto si ti sve napisala,ne pase mi nikako.zelim ginekologa s kim mogu pricati,upitati sve sto me zanima,a ne onako na brzinu sve i to toliko bezvezno i nepouzdano!!!

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ginekolozi u Mostaru
21.3.2012 8:36:43   
mo girl
ma tako su nepouzdani i nemarni fuj.ja sam davno jednom vadila hormone i odnesem ja njoj i ona ono na brzinu pogleda i nista mi nerece nego vise ono sebi u bradu kao kod policisticnih jajnika trebas pazit na ishranu i prepisa mi diane 35 ma bez ikakvog objasnjenja kakvi su mi nalazi i sta ona misli.neznam uglavnom ja sam dugo zivila u uvjerenju da imam policisticne jajnike mada su mi drugi doktori govorili da nemam uglavnom ja neznam jesu li ili nisu.majkemi nekad mi dodje da vristim od muke i nepravde.
al ovo moram ispricati:moje iskustvo kod ademovica:kad sam imala tu famoznu upalu koju niko nije primjecivo na pregledima iako je pokazana na papa testu u ocaju odem ti ja kod ademovica jer kontam stariji iskusniji bla bla.jao zene moje kad sam usla u ordinaciju kao da sam u mesaru usla:skines se onde pred njim i ona sestra stoji i gleda u tebe i legnes a ona idalje bulji u tebe on te pocne pregledat sa onim grubim rucetinama fuj grub je grozno i poceo me betadinom ispirati i jos mi uvali neku gazu kaze izvadi kad dodjes kuci! ja sam uzasnuta placuci pobjegla kuci,a netrebm ni govoriti da ispred vrata se sve cuje sta pricas i ono svi sjede i slusaju a ultrazvuk onaj starinski je u drugoj sobi a ti trebas proci kroz cekaonicu punu ljudi da ddjes do njega.ma smjesno i zalosno poslje sam se sama sebi smijala mogu mislit kako je to izgledalo.neznam stvarno kako se dopusta rad u takvim supama i starinskim pristupom.kad sam nakon toga otisla na kliniku h osjecala sam se ko da sam dosla u najbolju svjetsku kliniku poslje onoga.ja sam vam prica za novine sta sam sve dozivila sa doktorima

(odgovor članu dijanapa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ginekolozi u Mostaru
21.3.2012 9:30:34   
dijanapa
ajme uzas,groznoooo :/ pa da li itko jos ima iskustva s ovom barisickom?? joj pa sta je ovo nitko ne moze naci ginekologa da valja :O
mene strah otic i kod nje kad cujem svasta.samo se nadam da me i ona nece razocarati... ali ja doslovno trebam razgovor kod nje,jer sam pregled obavila nedavno,a razgovor,bas ono da sjednem s njom da mi objasni,i daa drugo misljenje nalaza... kako da se narucim za to ne znam :/

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ginekolozi u Mostaru
21.3.2012 13:53:32   
ucitelj
narucis se ona uradi pregled i onda zaspes je pitanjima ja sam tako jedno po sata i vise provela s njom i onim dr beusom ali on radi privatno i u dz u citluku e on  ima puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno vremana i savjta bar meni a svi drugi su fuj osim busica ali na porodu opet napominjem meniuser posted image

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu dijanapa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ginekolozi u Mostaru
21.3.2012 15:50:23   
mo girl
jednostavno se naruci na pregled i kad dodjes reci joj sta ti treba svakako ce ti isto naplatiti.ja sam se na pocetku ustrucavala samo presutim i odem al sad necu bogami za moje pare imam pravo na odgovore jer neidem u bolnicu nego privatno zato trazi sta ti treba.ja neznam za drugu zensku osim vajdane i alme tako da ti nemam koga preporucit

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ginekolozi u Mostaru
21.3.2012 16:31:42   
dijanapa
hvala vam :) a nesto cu skemijati :) bas tako narucim se za pregled pa kad dodjem objasnim joj i gotovo ako me bude tila gledat neka gleda ako ne jos bolje vise vremena za razgovor.ii da mo girl kako kazes,ja placam ima da pricaju sa mnom koliko ja hocu.a ne neki brzinski pregled i aj dovidjenja :O pokusat cu bas s njom doci cu i odmah direkt u facu reci meni trebs razgovor,drugo misljenje i svasta nesto i gotovo :) a kako ucitelj kaze,ako si ti s njom pricala ovako iako nisi isla privatno onda super :)

(odgovor članu mo girl)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ginekolozi u Mostaru
21.3.2012 16:53:54   
dijanapa
Jeste vi cure moje sigurne da ona radi u toj ordinaciji srce ? jer meni na netu izlazi ordinacija srce u mostaru dr mirjana vasilj i kao da je to internisticka ordinacija?jel to to?

(odgovor članu dijanapa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ginekolozi u Mostaru
21.3.2012 19:14:11   
mo girl
jeste to je samo naziv ordinacije al imaju dosta doktora da rade tu svih struka

(odgovor članu dijanapa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
9.4.2012 19:21:03   
Mimić
E sad da vas razočaram malo o dr.barišić..........
I ja sam je hvalila sve do neki dan dok me osobno nije razočarala. Vodila mi je trudnoću i sve je bilo ok, dok mi se bebica nije rodila. na uzv je sve uvijek bilo super,beba je cijelo vrijeme bila kao malo sitna,zadnjih dana posteljica zrelija,oskudnija plodna voda.......al s bebom sve ok. beba bila na zadak, pa morala na carski rez,aj i to je dobro, da bi mi se dijete rodilo s teškim deformacijama.......beba je rođena bez lijeve klijetke, bez šakica, na jednoj ruci 2 prsta,na drugoj tri....
I jedna moja bliska osoba upita Barišićku samo---kako se to nije vidjelo na uzv, njen odgovor je samo bio,kao dijete nekad drži šakicu zatvorenu-----toliko o njenoj stručnosti! ja bih dijete rodila bez obzira na sve,al to je moje dijete i imam pravo znati sve!!!!!!! Ona pojma nema pa to nije vidjela ili je vidjela,pa nije rekla,al onda nije čovjek! na njenu dušu nek bude......i nek se nosi s time!
Hvala joj velika za toliki šok koji smo svi skupa proživjeli.....

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
9.4.2012 22:16:17   
anitaMO
Mimić jako mii je žao zbog tvoje bebe,znam da bi rodila bez obzira ,ali drukčije je kad te pripreme.kod nje nisam nikad bila .zato ne mogu reći kakva je,
tebi i tvojoj bebi želim sve najbolje.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Mimić)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ginekolozi u Mostaru
9.4.2012 22:49:01   
Mimić
Mene i jest kod dr.BARIŠIĆ razočaralo to,što je cijelo vrijeme bila tako precizna i detaljna, i na kraju da nije vidjela da mi dijete nema prste i da nema pola srca, to je tako strašno i nestručno.........

(odgovor članu dijanapa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
9.4.2012 22:49:41   
Mimić
Hvala ti puno!!!!!!!!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ginekolozi u Mostaru
9.4.2012 22:55:06   
Mimić
Ja ti je ne bih preporučila nikako!!!! Za mene je neiskusna i nestručna..........
Ja rodim dijete i prođem taj šok i sve, ona dođe i zamisli šta mi za utjehu kaže: " Nemaš šta odmah drugo dijete i gotovo!" ---ej,moje dijete leži u bolnici bespomoćno--takvo kakvo jest, al živo je! a ona meni ono ko da je mrtvo,pravi drugo i rješen problem! ja sam ušžasnuta njenim ponašanjem i stavom....stvarno....nehumano, nije nimalo ljudski postupila---neprofesionalno i gotovo....

(odgovor članu dijanapa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ginekolozi u Mostaru
9.4.2012 23:02:03   
anitaMO
ma nisam ja ni misla ići kod nje,na mene je utisak ostavio dr.Mišić ,akod njega bih ja,on me je porodio skupa sa pokojnom dr.Jurić.i još su doveli i Vajdanu.dobro sam ja prošla kako je moglo biti

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Mimić)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *