|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi u Mostaru
10.4.2012 20:36:54   
mostarka82
rodila sam 28.3 živu i zdravu bebu svoga sina , imala sam carski rez o tome cu pisati na drugoj temi šta je i kako bilo kada sam došla na porod na BB.  čula sam za ovu priču i dr. Barišić da je vodila trudnocu i sada je medju zenama nastupila velika panika niko više ne zeli ici kod nje. Za 7 dana boravka u bolnici imala sam priliku sve doktore upoznati i iskreno najiskrenije dr. Mišić je ostavio najbolji dojam na mene. Jako mi je zao radi ove male bolesne bebe neka vam dragi Bog da snage da izdrzite. lijep pozdrav svima

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.4.2012 14:06:19   
malena_55
Nisam baš stručna u ovome, nikad nisam bila kod ginekologa, ali sad sumnjam na neželjenu trudnoću i hitno moram kod ginekologa. Kakva je situacija s onima u Domu zdravlja? Plaća li se pregled?

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.4.2012 14:30:57   
mostarka82
svako jutro ti dodje neko od doktra u dom zdravlja obično oko 9 budu dole i ne place se samo ti treba ovjerena zdravstvena knjizica a nemoj to govoriti nezeljena trudnoca, nema ništa ljepše u životu user posted image

(odgovor članu malena_55)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.4.2012 14:32:22   
mostarka82
036 335 562 to ti je broj telefona mozes nazvati od kuce prije nego podješ da vidiš ko je od doktora došao nazovi oko 8 i po i sestra ce ti reci koji je doktor došao i ako ti odgovara otidji ako ne zovi drugo jutro :) SRETNO u svakom slučaju

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.4.2012 14:51:37   
malena_55
Hvala na odgovoru.

Još samo da pitam, one tablete dan poslije, Escapelle ili koje već, idu uz recept samo ili ?

(odgovor članu mostarka82)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.4.2012 15:14:08   
ucitelj
zasto tako nezeljena sta ce bit kad htjednes a nemognes ali tvoj izbor
ako se znas s apotekarom mozda ti da i bez recepta

(odgovor članu malena_55)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
21.4.2012 19:26:54   
malena_55
Dobro. Krivo sam se izrazila. Da imam malo više godina ili ako ništa osiguranu budućnost, objeručke bih prihvatila bebicu. :) Hvala na odgovorima.

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
25.4.2012 13:51:29   
kinder suprise
Tko su najbolji doktori za c.rez u Mostaru? Dali još uvijek sve rade pod općom anestezijom ili spinalnom...da li postoji neka procedura pred sam taj postupak,koliko se prije mora doći u bolnicu...bojim se user posted image jako a to me čeka???

(odgovor članu malena_55)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
26.4.2012 23:35:04   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: kinder suprise

Tko su najbolji doktori za c.rez u Mostaru? Dali još uvijek sve rade pod općom anestezijom ili spinalnom...da li postoji neka procedura pred sam taj postupak,koliko se prije mora doći u bolnicu...bojim se user posted image jako a to me čeka???


Meni je radio Busic i uradio jako dobro. Drugi porod mi je bio prirodanuser posted image
Radi se pod opcom...
Procedura ti je da ti stave braunilu, izvade nalaze, uzmu podatke, stave kateter. Ako je zakazani carski dan ranije ili kad ti doktor kaze.
I nemas se cega bojati, nije to nista strasnouser posted image

(odgovor članu kinder suprise)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
27.4.2012 7:44:56   
ucitelj
draga kinder suprise ovo sto kaze sporty mama je istina iako je meni radio prirodni porod zakon je covik(qal mi se nismo nis dog ja lezala nekoliko dana pa mi on potrefio na smjeni i opet bi ga)

a evo ti link gdje se raspravljalo o gin samo malo isto odvadi svi imamo razlicita iskustva i dozivljaje
http://www.ringeraja.ba/forum/m_4224/mpage_7/key_/tm.htm

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
19.5.2012 21:40:24   
yasemin
evo čitam vase priče , i sve me jako pogađa .....i žao mi je sviju ...user posted image koji su proživjeli pakao ,mislim da ne treba odustajati od tužbi . podnositi krivične .....znam da oni neće jedni na druge (radim u pravosuđu) ali sve dok se ne stvori veliki pravni pritisak na doktore , počev od sitnice ....neće se oni nikad dozvati pameti niti će biti profesionalci....

_____________________________

yasemin

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
29.5.2012 16:52:29   
mostarka 24
e ovako pozzz svima citajuci vase kometare,odlucih da i ja napisem svoje iskustvo,naravno svi mi imamo neka iskustva,svima nama neki doktori pase a neki jednostavno ne.Licno moje iskustvo s 1 trudnocom odlucila sam se da mi vodi dr.knezevic i na prvi pregled kad sam otisla šok,vec u 7 tjednu koliko sam trudna bila rekao mi je da plod ima anomalije i da cem morati ici na neke pretrage cuda neka da vidim kako ce se razvijati,naravno htio je samo izvuci novac,i tako sam izasla sva  soku iz ordinacije i srela sam doktora karlovica inace kirurg na BB,inace prijatelj naseg poznanika i pita sta mi je vidi da sam jako lose i tako mu ispricam samo mi je rekao zasto ides takvima najjjbolji za ultrazvuk u mostaru je ubjedljivo dokotr tanovic otidji njemu i tako ja odem kod tane on to nista naravno nije vidio po njemu sve ok bilo,i nastavila sam njemu vodio mi trudnocu jedino mi nije bio na porodu bila planinicka kojoj me je on preporucio i odusevljena sam s nojm sve super proslo dobila curicu koja je prelijepa i sto je najvaznije ZDRAVA,a svi vam oni gledaju kome idete privatno bila jedna cura koja nije nikom isla i kad je bila<  vizita zavli bi je nicija zena.E sad moje drugo iskustvo naime sad sam opet rudna i u 5 tjednu pocela s krvarenjem u 1 poslije pola noci zavrsim na b.b dezurni bio Busic to j ebio uzas reko mi da ploda vise nema kao sve otislo ima nesto ali i to ce otici,kaze on meni hoces li cuvat govorim ja pa valjda vi zanet ma sta ces kaze cuvat bog dao bog odnio aj ti kuci ,i  tako ja opet uplakana kuci s mislju da bebe vise nema,javim samo da taj dan necu na posao i ujutro se cujem s majkom kaze ona meni pA dobro sve i ako je tako zasto ti nije dao nesto da to sve izadje i ja opet odem kod svog Tanovica,kaze on meni nista ti necu reci samo mi pustio otkucaje srca i govori vidis li da je sve ok,evo sad sam u 5 mjesecu i nadam se da cemo dogurati do kraja ali eto ne da mi se ni sa jednom trudnocom uzivati jer me ono na pocetku tako sjebe...uglavnom zelim vam svima srecu i nadam se da ce svaka sebi pronaci pravog dok...

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
30.5.2012 13:03:24   
kinder suprise
Mogu mislit kako ti je bilo imala sam slično iskustvo s jednom doktoricom koja mi je na pregledu rekla ...o pa ti si bila trudna , sad više nisi ,, sve ti je otišlo!!!!..mislila sam da ću umrijet taj tren,,,,od tada ne vjerujem više niti jednom doktoru...

(odgovor članu mostarka 24)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
30.5.2012 14:44:38   
yasemin
kakva je to doktorica fuj fuj , može imati sve diplome svijeta i biti stručna ko niko na svjetu , ali kad nema pristupa prema pacijentu sve to pada u vodu ,

_____________________________

yasemin

(odgovor članu kinder suprise)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
30.5.2012 17:17:20   
anitaMO
ja se sjećam kad sam izgubila bebu u 11 tjednu prve trudnoće,trudnoću mi je vodila pokojna DR.Vesna Jurić,i kad sam ja predpostavila da je spontani jer sam prokrvarila u nje u ordinaciji,ona me tješila .i ljepo je sa mnom pričala i ohrabrivala me čak nije dala ni pregleda ad platim.ma to je za mene bila najbolja doktorica,sreću sam imala tu da mi je vodila drugu trudnoću do kraja jer smo se obe borile da je iznesemo da kraja ,bila mi je i na porodu.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ginekolozi u Mostaru...
13.6.2012 15:30:38   
mama_mo
Pozdrav svima!
Nova sam na forumu, pa nisam uspjela sve ni pročitati o temi, ali evo vidim da su mišljenja različita. Rodila sam prije 2 god. user posted image , CR (beba išla na zadak), trudnoću mi vodio dr. Knežević (išla privatno svaki put), on me i porodio. Stručan jest, ali štur i površan u pristupu. Uporedo sam koji put otišla i kod dr. Alme Humačkić, koja je na mene ostavila dosta dobar dojam još otprije, tako da je popunjavala sve one "rupe" u informacijama sa detaljima koje on navede pod "sve je u redu". Hvala Bogu da je i bilo sve ok, ali bez obzira na to zaslužujemo malo više od tih 5 min koje platimo masno da bismo se zadovoljile samo sa "sve je ok, vidimo se za mjesec dana." Nitko od njih nije savršen, svima se propusti dešavaju, ali kad god se desi neka komplikacija pri porodu zovu Kneževića...

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ginekolozi u Mostaru
4.7.2012 13:38:30   
Pingvina
Dan drage moje..
Nemam vremena da sve iscitavam pa se iskreno nadam da ce mi neko moci odgovoriti na pitanje.
Imala sam jedan spontani prije 3 mjeseca.Trudnocu je vodio dr Saric.Komentarisala ne bih nista vezano za doktora.Mene zanima da li je neko od vas imao iskustva sa dr Tomic?? Meni je preporucena jer je kao jedini specijalista za vodjenje dijabeticke trudnoce.Unaprijed hvala svima na odgovorima.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ginekolozi u Mostaru
5.7.2012 8:04:41   
Pingvina
Niko???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ginekolozi u Mostaru
5.7.2012 8:12:24   
Lana_
ej pingvina ako misliš na vajdanu tomić,ja sam jednom išla privatno i grozna mi je bila,e sad kakv je stručnjak za to što tebe zanima stvarno neznam..najbolje ti je otići pa sama da vidiš,svi su oni različiti,svi imaju mane neke i neznam ni ja šta...user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ginekolozi u Mostaru
5.7.2012 8:59:21   
Pingvina
user posted image user posted image ma kakv god da je strucnjak ako je odvratna ne da mi se s njom smarati.
Hvala na odgovoru, svejedno..
Kako si mi ti???Jel princeza jos u pupi???

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ginekolozi u Mostaru
5.7.2012 12:52:57   
Lana_
ja dobro hB,evo danas termin,a cura još u pupi,čekamo :)

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ginekolozi u Mostaru
5.7.2012 18:43:43   
yasemin
dr Šuko je za mene najbolji ginekolog u Mo
u noći 05.06 mmi je počela oticati plodna voda, u pola 1h iza ponoći sam ga nazvala , smirio me i uputio u Brankovac , nakon 24 sata pošto se nisam otvarala niti imala kontrakcije ..06.06 uradio carski i rodila se moja sreća , jednostavno čovjek u mom slučaju ništa nije riskirao ....ipreoprezan je i to mi se sviđa kod njega , 05.06 kad je počela oticati plodna voda bila sam tek ušla u 9 mjesec 3 dana , sreća beba je bila vitalna i nije morao i inkubator ...

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ginekolozi u Mostaru
5.7.2012 20:08:10   
Ben 10

IZVORNA PORUKA: yasemin

dr Šuko je za mene najbolji ginekolog u Mo
u noći 05.06 mmi je počela oticati plodna voda, u pola 1h iza ponoći sam ga nazvala , smirio me i uputio u Brankovac , nakon 24 sata pošto se nisam otvarala niti imala kontrakcije ..06.06 uradio carski i rodila se moja sreća , jednostavno čovjek u mom slučaju ništa nije riskirao ....ipreoprezan je i to mi se sviđa kod njega , 05.06 kad je počela oticati plodna voda bila sam tek ušla u 9 mjesec 3 dana , sreća beba je bila vitalna i nije morao i inkubator ...


Meni je radio prvi Cr ,takodje sve pohvale za toga covjeka ,steta sto nije ostao sef onoga odjela....

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.7.2012 16:17:46   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: Lana_

ej pingvina ako misliš na vajdanu tomić,ja sam jednom išla privatno i grozna mi je bila,e sad kakv je stručnjak za to što tebe zanima stvarno neznam..najbolje ti je otići pa sama da vidiš,svi su oni različiti,svi imaju mane neke i neznam ni ja šta...user posted image

ovo potpisujem a cujem da je miskic jako dobar i onaj blesavi po meni sveti jer me spasio busic nezz iskreno sve ovisi kako ti se postavis a i oni su svakakvi

_____________________________

Napokon mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ginekolozi u Mostaru
6.7.2012 16:31:30   
sretna sam jako

IZVORNA PORUKA: ucitelj


IZVORNA PORUKA: Lana_

ej pingvina ako misliš na vajdanu tomić,ja sam jednom išla privatno i grozna mi je bila,e sad kakv je stručnjak za to što tebe zanima stvarno neznam..najbolje ti je otići pa sama da vidiš,svi su oni različiti,svi imaju mane neke i neznam ni ja šta...user posted image

ovo potpisujem a cujem da je miskic jako dobar i onaj blesavi po meni sveti jer me spasio busic nezz iskreno sve ovisi kako ti se postavis a i oni su svakakvi


Samo da nadodam meni se vajdana nije pokazala covjek sto se tice moga slucaja. Al to na stranu mislim da ti ona je jedina koja o tom problemu zna da valja. A i dr. Misic mislim zavrsava na temu dijabetesa kod trudnica- tako da bih ti njega mogla preporucit! On je jedan divan doktor i svaka mu cast! user posted image

(odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *