|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: snovi u trudnoći
28.1.2009 13:22:59   
Sonja
uh i ja od kad sam trudna nisam sanjala lijep san ...sve neke nocne more boze sacuvaj..
i cesto sanjam da se poradjam pa onda da ne znam da dojimuser posted image i da nemam sta obuci bebi hahahahah
uglavnom je vezano za porod i bebu ali nista lijepo
nekad budem pod uticajem sna citav dan..ne mogu sebi da dodjem..
nadam se da ce uskoro prestati...
a inace i alabo spavam pa i kad zaspim to me snadje...


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: snovi u trudnoći
17.2.2010 19:33:03   
Husic10
Hanumice vijerovale ili ne ja kad sam bila trudna oko pet mjeseci sam mojom bebicom sanjam da je dojim, i ona vuce i vuce a okice joj sklopjene , kad je se nahranila otvori okice i ja je onako drzim.Ustanemo i ja je ponesem do prozora u dnevnom, inace tu je najvise svijetlosti i uzdignem je u narucju...kao da je bolje vidim..ona onako malena i slatka...lici na moga muza.
Kad sam ujutro ustala ispricam mu taj san, i opisem mu tacno kako izgleda...kad je se rodila ista beba potpuno, lici na njega...kazem mu da sam je sanjala bas takvu...

Skroz cudno ali tako je to bilo samnom....poslje sam i ja sanjala da me beba gleda iz stomaka i pruza rucicu pa joj ja svoju pruzim i drzimo se za ruke ko sretne user posted image user posted image

Heheh nedavno prije nego sto sam saznala da sam trudna sanjala sam da sam se porodila , i rodila malog smokija user posted image user posted image a djete plavo , malo kosice sto ima haman da je bijela hehehe

Mozda bas bude smoki i bude zut ko ja user posted image user posted image
A najbitnije da bude zdravo i zivo

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: snovi u trudnoći
22.2.2010 11:21:50   
Paoly
trudna 6 tjedana a svaki ama svaki moj san je vezan uz trudnoću,iako ovako mi se čini da se ne opterećujem al snovi govore drukčije.

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: snovi u trudnoći
22.2.2010 11:27:59   
veeseelaa
i zato živjela insomniauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Paoly)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: snovi u trudnoći
2.3.2010 18:01:17   
talisman
Otkad sam usla u 8 mjesecu i ja sam pocela svasa sanjati. Najinteresantnije mi je kad to budu kao neki " filmovi" koji veze sa vezom nemaju sa mojim prethodnim danom ili mojom realnoscu user posted image Zadnje vrijeme cesto sanjam kako sam se porodila, dojim bebicu i sl. ali mi je cudno sto ili sanjam da sam rodila sina ili neznam koji je pol bebica. Ono, mnoge kazu da su u snu vidjele sta ce roditi, a ja nikako da sanjam svoju Lejlicu user posted image Jos se ni rodila nije, a vec me sekira i neda se vidjeti, bas kao na UZuser posted image

_____________________________

Covjece, ne mozes promjeniti tok odredjenja, niti mozes izgubiti svoju nafaku, a i uzeti nafaku drugome! Cemu onda mucno naprezanje i ubijanje duse?!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: snovi u trudnoći
26.5.2010 16:37:10   
Anidae
Obicno sanjam kako radjam mrtvog djecaka, ujutro ustanem kao da me voz pregazio... Sve to sanjam jer su mi na pocetku doktori pravili scene da li da abortiram ili ne, sve nesto rizicno, sve pod strahom i sl. Naravno, ja sam zadrzala svoje dijete, ispostavilo se da je sve ok ali naravno ja podsvjesno i dalje zivim pod odredjenom dozom straha user posted image Otarasim se toga tokom dana al me sustigne u snovima makar user posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: snovi u trudnoći
26.5.2010 16:47:52   
kanita25

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i zato živjela insomniauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sta sve sanjam od kad sam trudna user posted image
ma najvise ove zenice sa rr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.05.2008.-mama poljubila svoju djevojčicu
21.07.2010.-i svog malenog bumbarka

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: snovi u trudnoći
26.5.2010 17:06:07   
mynxlee
Ja inace imam ''ludjacke'' snove i poznata sam u okolini po tome. Kad pocnem prepricavati, to su citavi filmovi.

Jutros bas sanjam da sam se ukakila u pampers. Juce sam sanjala da drzim neku malu pticicu u ruci i da me ona pokakila. Prije par dana sanjam punu sobu bubamara. Ako neko zna protumaciti, tu sam user posted image

Sto se snova o trudnoci tice, e tu ima svega. Iako jos ne znam pol bebe, sanjam uglavnom da sam rodila djevojcicu. Samo sam jednom sanjala da spavam i sanjam kako mi u san dolazi jedna zena, a to je kao Majka Bozija - Bogorodica i govori mi da nosim musko, da ce se zvati Matej i da bude volja Njegova. Na to sam odgovorila Bogu hvala.
Sad me bas zanima koji je pol. Ako bude musko, sigurno ce biti Matej, jer san je bio cudesan.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu kanita25)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: snovi u trudnoći
8.6.2010 23:41:05   
Tidzi
Ja obicno ne sanjam cesto. Jako rijetko. Ali kada sam trudna samo nesto sanjam. Znam tokom jedne noci sanjati po nekoliko snova. Uglavnom losih i uzasnih. user posted image  Ne volim da sanjam.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: snovi u trudnoći
8.6.2010 23:44:50   
š t a
Samo sam jednom sanjala da spavam i sanjam kako mi u san dolazi jedna zena, a to je kao Majka Bozija - Bogorodica i govori mi da nosim musko, da ce se zvati Matej i da bude volja Njegova. Na to sam odgovorila Bogu hvala.
Sad me bas zanima koji je pol. Ako bude musko, sigurno ce biti Matej, jer san je bio cudesan.
IZVORNA PORUKA: mynxlee

BLAGO TEBI


Ja inace imam ''ludjacke'' snove i poznata sam u okolini po tome. Kad pocnem prepricavati, to su citavi filmovi.

Jutros bas sanjam da sam se ukakila u pampers. Juce sam sanjala da drzim neku malu pticicu u ruci i da me ona pokakila. Prije par dana sanjam punu sobu bubamara. Ako neko zna protumaciti, tu sam user posted image

Sto se snova o trudnoci tice, e tu ima svega. Iako jos ne znam pol bebe, sanjam uglavnom da sam rodila djevojcicu. Samo sam jednom sanjala da spavam i sanjam kako mi u san dolazi jedna zena, a to je kao Majka Bozija - Bogorodica i govori mi da nosim musko, da ce se zvati Matej i da bude volja Njegova. Na to sam odgovorila Bogu hvala.
Sad me bas zanima koji je pol. Ako bude musko, sigurno ce biti Matej, jer san je bio cudesan.


_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: snovi u trudnoći
8.6.2010 23:56:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mynxlee


Jutros bas sanjam da sam se ukakila u pampers. Juce sam sanjala da drzim neku malu pticicu u ruci i da me ona pokakila. Prije par dana sanjam punu sobu bubamara.
user posted image user posted image user posted image  ja sam mislila da sam ja imala najluđe snove u trudnoći......baš si me nasmijala
Jedan moj san iz tog perioda: Imam leteći čaršaf, i lijepo ja uzmem čaršaf i za (ni manje ni više) Split, letim i letim...ne da mi se upravljati njime, nisam vješta...i ateriram na balkon neke porodice koja leži na trosjedu. Uvedu oni mene i sve ok, a onda me trebaju voziti na autobusku stanicu da idem kući. Ali muž od te žene kaže: Hej, pa tebi je oduvijek bila želja da ideš u sarajevo-odvezi je ti autom...i žena mene vrati kući autom..majko mila..ali ja se svakog detalja tog sna sjećam, svake boje...šta je pisac htio rećiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: snovi u trudnoći
18.6.2010 14:08:05   
marci
bok curke pa daj mi recite šta je normalno u trudnoći svakakve odvratne stvari sanjat jel ja vam stvarno svašta sanjam,skoro pa sve najgore da se nekad sva u strahu probudim onda mi suprug zna reć ti svakakve gluposti sanjš ah mislim si ja koda ja tako želim da bude.user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: snovi u trudnoći
18.6.2010 14:13:10   
koka i po
Jednom mi je jedna doktorica rekla da trudnice puno i svašta sanjaju.Valjda radi hormona.To sam sama zaključila.Zato draga moja dobro se naspavaj i sanjaj koliko te volja jer kad beba dođe falit će ti sna.Sretno.

(odgovor članu marci)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: snovi u trudnoći
18.6.2010 14:16:38   
zeze
aa snovi , ludi snovi ja vec 2 noci za redom sanjam kako moram seminarski izlagati a tema mi č tvrdo č user posted image user posted image user posted image user posted image , a ja ne znam da ga izgovorim pa muku mucim. uh al se i u nervozimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: snovi u trudnoći
18.6.2010 14:30:20   
selmoni
Ja od početka imam lude snove i pomalo teške nekada naveče sanjam da počinjem krvariti u početku sam sanjala da gubim bebu, a kada ne sanjam to onda sanjam svoju majku rahmetli kako mi govori da me voli i da se pazim u trudnoći da ne jedem, svašta( duša moj draga uvijek je pazila na našu kilažu) itd.

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: snovi u trudnoći
19.7.2010 15:27:43   
Rimljankaa
Eh da vam i ja ispricam svoj san od neku noc...  Meni je bas nekako u podsvjesti ostao...
Sanjam da sam rodila svoju bebu,i onako hladno,ono place,svo prljavo nekakvo..sluz po njemu,a ja nemam nista da mu obucem.. I kao sve nekakvi ljudi oko mene,a ja jadna molim dajte mi nekakvu dekicu,bilo sta da ga zagrnem,prehladice se,a niko mi nista neda... A ja tako vapim,da mi neko da nesto da mu obucem,i niko nitsa...
Eto,nekakav blesav san...

Zna li neko prtumaciti?

I da,jos ne znam da li je djecak ili djevojcica,a u snu je bio djecak,mad amu nisam vidjela medjunozije,ali znam da je bio djecak...

(odgovor članu selmoni)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: snovi u trudnoći
19.7.2010 15:57:55   
Mona Mohamed
Ne treba se zamarati snovima, posebno ne u ovom vanrednom stanju.user posted image  Stari fajlovi iz podsvjesti, ili neki noviji, razmisljanja, strahovi, nedoumice..Sve to utice na nas i odrazava se kroz snove.
I ja katkad imam teske snove no nastojim ih zaboraviti i ignorisati. Sjecam se lijepih snova..I jos uvijek su tu hvala Bogu. Kada sam doznala da sam trudna, skoro svaku noc sanjam jednu te istu bebu, izrazito crne kose i krupnih ociju..Lici na moga muza ali i na mladeg brata. U snu jos nisam vidjela spol i doktor donedavno nije vidio..No jedne noci sanjah bebu sa zelenim nausnicama..kao mali sitni zeleni kamencici..Par dana poslije toga, doktor je potvrdio da je djevojcica.
Beba koja me i danas prati u snovima izgleda apsolutno isto..Ovdje imaju adet reci da je to posebna duhovna konekcija izmedu majke i djeteta..Ako jeste, bil hajr.

_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: snovi u trudnoći
19.7.2010 15:59:47   
rose
IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

Ne treba se zamarati snovima, posebno ne u ovom vanrednom stanju.user posted image  Stari fajlovi iz podsvjesti, ili neki noviji, razmisljanja, strahovi, nedoumice..Sve to utice na nas i odrazava se kroz snove.
I ja katkad imam teske snove no nastojim ih zaboraviti i ignorisati. Sjecam se lijepih snova..I jos uvijek su tu hvala Bogu. Kada sam doznala da sam trudna, skoro svaku noc sanjam jednu te istu bebu, izrazito crne kose i krupnih ociju..Lici na moga muza ali i na mladeg brata. U snu jos nisam vidjela spol i doktor donedavno nije vidio..No jedne noci sanjah bebu sa zelenim nausnicama..kao mali sitni zeleni kamencici..Par dana poslije toga, doktor je potvrdio da je djevojcica.
Beba koja me i danas prati u snovima izgleda apsolutno isto..Ovdje imaju adet reci da je to posebna duhovna konekcija izmedu majke i djeteta..Ako jeste, bil hajr.


divno...ja jos nemam neke znacajne snove vezane za trudnocu...ni lose i dobre...ustvari ni ne sjecam se snova, mora da sam preumorna...ali kada pogledam mm dok spava, pomislim da tako i moja beba izgleda...slatko user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: snovi u trudnoći
19.7.2010 16:09:16   
lillyy85
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: mynxlee


Jutros bas sanjam da sam se ukakila u pampers. Juce sam sanjala da drzim neku malu pticicu u ruci i da me ona pokakila. Prije par dana sanjam punu sobu bubamara.
user posted image user posted image user posted image  ja sam mislila da sam ja imala najluđe snove u trudnoći......baš si me nasmijala
Jedan moj san iz tog perioda: Imam leteći čaršaf, i lijepo ja uzmem čaršaf i za (ni manje ni više) Split, letim i letim...ne da mi se upravljati njime, nisam vješta...i ateriram na balkon neke porodice koja leži na trosjedu. Uvedu oni mene i sve ok, a onda me trebaju voziti na autobusku stanicu da idem kući. Ali muž od te žene kaže: Hej, pa tebi je oduvijek bila želja da ideš u sarajevo-odvezi je ti autom...i žena mene vrati kući autom..majko mila..ali ja se svakog detalja tog sna sjećam, svake boje...šta je pisac htio rećiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahah....leteći čaršaf.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

mama je glagol od glagola RADITI ;)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: snovi u trudnoći
11.5.2011 13:38:10   
branka12
da dignem temuuser posted image

ja imam grozne snoveuser posted image al bas grozne
sto je cudno...malo ih je vezano za bebu user posted image

jel ima slicnih meni?



_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: snovi u trudnoći
12.5.2011 16:20:30   
emma.L
Branka, ne znam ima li tebi sličnih, ali ja u prvoj trudnoći nikada ništa nisam sanjala user posted image  što je bilo jako čudno jer cijeli život živopisno sanjam i pamtim i najsitnije detalje iz snova. To mi je baš nedostajalo user posted image . Sada normalno sanjam (ovaj put i ne hrčem kao prvi kad je MM ustajao i palio svjetlo da vidi šta se dešava user posted image ) i nemam košmare. Mislim, zna biti i ružnih snova, ali rijetko, i još niti jedan put nisam sanjala bebu, porod i sl.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 8:55:12   
Semica
Evo da i ja napisem sta sam sinoc sanjala...Nekako mi je bio i jeziv a i lijep san-istovremeno...
Sanjam kako gledam u stomak svoj kako se mice..kad beba odjednom proturi ruku van kroz stomak i uhvati me za prst i drzi tako...i ja joj mazila rukuu i pricala jouser posted image user posted image j..i onda skontam-mogla sam uzeti kameru pa to snimiti (jer ne desava se to bas cesto user posted image ) ...ali dok sam ja to uzela i upalila ( a u snovima kao po obicaju nestoo nece kako mi zelimo-a ja nisam mogla da potrefim dugme za snimanje heheh ), beba uvuce rukicu u stomak i ja ostado razocarana..user posted image user posted image

Svasta :D

Pozdravcic mame :))

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 13:29:58   
Ina86
Simpatican san Semice, ja otkako sam trudna stalno sanjam da se poradjam, kazu da se sanja ono o cemu se puno razmislja, a mene po malo prpa hvata od poroda pa mi i na san izlazi user posted image user posted image

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 17:49:25   
Semica
Hehehehe ja sam to sanjala i kad nisam bila trudna :))))) (Valjda od silne zelje da budem majka :D )...A da i ja isto sanjam cesto ono o cemu mnogo razmisljam u toku dana :D A od pocetka trudnoce sam sanjala vise puta da se poradjam iako nisam bila ni na pola trudnoce :) Valjda kako znamo sta nas ceka pa nam je to i u podsvijesti :)
Bit ce sve dobrooo!!! Opusti se i uzivaj u periodu koji dolazi !!! :)
Mnogo lijepih snova zelim!!! :)
Pozdravcic

(odgovor članu Ina86)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 18:44:09   
Selma.A.M
Aj ja sam sanjala da sam ubila svog muža i to iz pištolja pet metaka mu ispalila u leđa,a onda sam plakala tako da sam samu sebe probudila ....
Da li je nešto podsvjesno ili ne,ne znam ali san nije bio nimalo lijep user posted image

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *