|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 18:45:28   
Semica
Mozda te nesto naljutio bio taj dan??? user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 18:51:50   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Aj ja sam sanjala da sam ubila svog muža i to iz pištolja pet metaka mu ispalila u leđa,a onda sam plakala tako da sam samu sebe probudila ....
Da li je nešto podsvjesno ili ne,ne znam ali san nije bio nimalo lijep user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ti ga bas izrokalauser posted image user posted image user posted image ....



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 18:58:10   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Selma.A.M

Aj ja sam sanjala da sam ubila svog muža i to iz pištolja pet metaka mu ispalila u leđa,a onda sam plakala tako da sam samu sebe probudila ....
Da li je nešto podsvjesno ili ne,ne znam ali san nije bio nimalo lijep user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ti ga bas izrokalauser posted image user posted image user posted image ....




E svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  aaaa što me nasmija,ma ja ti to da utvrdim gradivo da nebi kojim slučajem ustao opet...Što je sigurno,sigurno je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 18:59:20   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: Semica

Mozda te nesto naljutio bio taj dan??? user posted image


Može biti...Ili su hormoni u pitanju ili je to nešto podsvjesno....
Ili sam puno gledala Rambo film user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: snovi u trudnoći
16.5.2011 19:05:09   
Semica
hehe onda manje akcionih filmova-baziraj se na romantiku :)))

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: snovi u trudnoći
17.5.2011 16:34:29   
Silver
Danas preko danas spavala i sanjam...rodila ja TROJKE,bebe male ko stenad,  donijela ih kuci, muza mi nema otisao u grad user posted image , odjedno pocinju bebe plakati, sve se istovremeno upiskile, ja nemam ni pelena ni flasica, neznam da dojim, nemam krevetca, nemogu da jedno presvucem drugo dvoje se mrdaju da padnu sa kreveta, a ja i neznam sta sam rodila, pa ih sve odmotam i vidim dva djecaka i djevojcica user posted image  i tad sam se nasmijala i probudila....

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 56
   [Obrisana poruka]
17.5.2011 16:38:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Silver)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: snovi u trudnoći
17.5.2011 16:38:23   
animagical
hehe ja sam neki dan sanjala da sam rodila bebu od pola kileuser posted image koliko sada moj bebac otprilike  i teziuser posted image mislim da sam razmisljala o onome sto sam citala taj dan u trudnickom kalendaru pred spavanjeuser posted image   a kada sam imala krvarenje, stalno sam sanjala da opet ide krv.... tako je kod mene sta se desava ja to i sanjam...mame uvijek brinu,pa i u snuuser posted image meni je lijepa ta povezanost s bebom, da je cak i sanjamuser posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: snovi u trudnoći
17.5.2011 16:40:53   
Silver
Ma lijepo je...samo sam se ja nasikirala...user posted image  i probudila se ljuta na muzaa, na mene snovi ponekad cudno djeluju user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: snovi u trudnoći
17.5.2011 16:51:29   
animagical
ma i mene je brinulo, znalo me boljeti cijeli dan u grudima kad nesto tesko sanjam, tipa kad sam sanjala da krvarim...ali kad se probudim pomislim Boze dragi pa na bebu mislim i o njoj brinem i kad spavam! kada sam pocela sanjati tada sam i prestala brinuti hocu li cuti bebu kad  bude plakao po noci i sl. vidim koliko mi je u glavi i u srcu, manje brinem da ce mu nesto falitiuser posted image hehe jesi se to naljutila sto nije bio kuciuser posted image a ti s bebamauser posted image a jeste to slatkouser posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: snovi u trudnoći
22.6.2011 15:31:47   
balasgirl
Ja sam u trudnoći staaaalno sanjala sexuser posted image , valjda zato što mi je bio zabranjen.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: snovi u trudnoći
26.6.2011 22:59:51   
Silver
opet ja...sanjam cesto...ustvari puno i spavam user posted image

Jutros sam sanjala UZ, i dr. mi pokazuje da je djecak...kaze vidi ovo ovdje...vidis..to je djecak  user posted image  ja se probudila happyy, kad skontam, ah bio samo san, jos neznam sta je!!!

Sad neznam sta da mislim, ja nemam nikakve intuicije...cas sam ubjedjena da je curica pa i muza ubijedim...pa onda ovako sanjam...pa sam onda i u to ubjedjena user posted image   veze ja nemamuser posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: snovi u trudnoći
26.6.2011 23:05:33   
Selminja
Silver ako ti sta znaci, ja sam stalno sanjala da nosim djecaka, a ustvari je curica, barem tako mi rekose na posljednjem uzv. user posted image

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: snovi u trudnoći
28.6.2011 15:39:13   
Gift
ja sinoc sanjala da sam okupala bebicu i drzim je onako mokru u rukama, a nemam je gdje spustit..sve se onako okrecem oko sebe i ne znam sta cu dalje...uf ruzan i cudan mi bio neki osjecaj...
eh sad ja kontam da sam se vjerovatno opteretila sto ne mogu nigdje hodat i pocet pripremat stvari za bebu...valjda je to..a imam jos vremena al valjda podsvjest..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Selminja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: snovi u trudnoći
20.9.2011 22:11:50   
teacher75
sinoc sam se bas nasekirala u snu- sanjala sam da je lana nekako skocila i popela se na krov zgrade i ja uspaniceno jurcam i penjem se kroz citavu zgradu na krov i trazim je da je spasim, probudio me alarm prije nego sto sam je nasla, koje olaksanje sto je bio samo san! srce mi je uzasno lupalo, bas sam se bila prepala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: snovi u trudnoći
2.12.2011 18:11:05   
daca8282
Inace ne sanjam ali sad u trudnoci to je nemoguce.Nekad bi voljela da ne zaspim jer kao da dozivim stres.Nekad se sjetim sta sam sanjala a nekad ne.ma uzasno!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: snovi u trudnoći
13.5.2013 11:22:40   
2strawberry
evo izvukla sam staru temu jer morala sam napisati san koji sam sanjala. inace sanjam svaku noc intenzivno i to me jako umara, ali ovako potresan san mi se jos nije desio.. prvi dio sna je da je moj muz psihopata i serijski ubica koji u stanu drzi tijela mrtvih zena, prica s njima i hrani ih, a ja ga ne smijem prijaviti jer znam da ce sve zataskati s obzirom da je inace advokat i u stvarnom zivotu, i kao ja sam odlucila da to vise necu trpit, da cu sutra reci prvo roditeljima, pa onda idem na policiju. i ne smijem zaspati, jer me strah da on cita moje misli i da zna da ga planiram prijaviti i da ce me ubit...

budim se mokra ko cep, nakon 15 min opet zaspem i sanjam da sam ubila mamu. ispucala sam 5 metaka u nju, ali ona ne umire, nego je kao neki djavo sa zutim ocima... i gleda me, i onda kao zazmiri i umre.. i tu su moj tata i amidja i oni sad odlaze, i ja im na vratima govorim da ostanu jos malo jer mozda glumi da je mrtva.. i oni se tiho vrate u sobu, mama kad je cula zatvaranje vrata sirom otvori zute oci i razocara se kad vidi da su oni ostali jer nas je htjela napasti.. i odjednom ona je opet moja mama, tata sjeda kraj nje onako krvave i stavlja joj salvetu ispod brade da je nahrani... i ja se tu rastuzim... onda opet postaje djavo sa zutim ocima i ja je udaram da konacno umre...

budim se u tom trenutku, 6 ujutro... do pola 7 sam plakala a muz me smirivao... inace sanjam svakakve gluposti intenzivno zadnjih 7 dana (sad sam u 13. sedmici trudnoce) al ovaj sinoc san me totalno poremetio... da mi je samo jednu noc zaspat da ne sanjam nista i da se konacno odmorim user posted image

(odgovor članu Semica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: snovi u trudnoći
2.8.2013 11:41:03   
idana_85
strawberry grozno.....znam taj osjecaj...i ja imam nocne more od pocetka trudnoce. nisam ni znala da sam trudna sanjala sam da tragicno gubim majku,muza, sina...sanjala sam da krvarim i gubim trudnocu, ma grozno. zadnji par dana hB ne sanjam lose. cini mi se da to ima veze sa hranom, skontala sam ako popodne jedem tezu hranu imam nocne more, negdje sam citala da je to povezano sa probavnim traktom jer zapravo zeludac ima najvise tih neurona i misli sam za sebe,neovisno o mozgu...ko ce znati.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: snovi u trudnoći
17.9.2013 15:52:26   
Elaa
Drage moje ja od kako sam saznala da sam trudna samo sanjem musku (svoju) djecu ili neku noc sam sanjala da je djever muzu poklonio veliki autic na daljinski. Prosto nevjerovatno, jos ne znamo pol bebice i ne zanima nas , izuzev da doktorica "izleti" user posted image . Vidjet cemo aBd vazno je samo da je bebac dobro user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Zaposlenost
manuela RR

Da li imate posao ili samo vaš muž radi?

Radim samo ja (22%)

Radi samo muž (39%)

Oboje smo zaposleni (36%)

Oboje smo bez posla (3%)


Broj svih glasova: 212

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *