|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 9:53:45   
sara.at
user posted image uh ovo je tako tesko citati a da ne govorim kako ti je Bilo dozivjeti. Znam kako je trpjeti ponizenja i vjeruj takvi se nikad ne mjenjaju, na mene Nije nikad ruku digao jer Sam mu rekla "digni je a ja ako ti u Tom Momentu nemogu vratiti, ja Cu Te zaklati dok spavas" tog se bojao jer je Znao da Sam spremna na to. Znam da Korak Nije lak Al vjeruj i sjeti se da Ces svojoj bebici pruziti normalan zivot i ljubav koju nebi Kraj svog oca dozivio vec Bih odrastao u nasilnika Kakav je on ili Bih nosio Traume do kraja zivota...
Ako ti je svejedno sta ce Sa tobom biti nemoj da ti Bude svejedno buducnost tvog Djeteta jer majke Brane svoju djecu kao lavice. Kako je jednom tebe udario,tako ce mu Jednog Dana i djete zasmetati u kuci i njega ce udariti, ne dozvoli da dodjes to tog stepena jer svaka Majka je tad spremna da ubije a taj ti belaj netreba...
Zelim ti Puno Srece i jos vise snage da ovo sve jednom Bude jucer....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 9:56:19   
Hanady RR
Draga ako imaš porblem da pošaljem PP nekome a želiš pomoć od nekofa jer mislim da PP neće ići kao anonimna...nemoj s ebrinuti...napravi mail adresu bez nekih znakova u kojim bih tee poznali...i javi je ovdje ja tri pošaljem svoj mail pa možemo i atko komunicirati i uključiti druge pravice za pomoć.

molim te čuvaj se

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 9:58:00   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Draga ako imaš porblem da pošaljem PP nekome a želiš pomoć od nekofa jer mislim da PP neće ići kao anonimna...nemoj s ebrinuti...napravi mail adresu bez nekih znakova u kojim bih tee poznali...i javi je ovdje ja tri pošaljem svoj mail pa možemo i atko komunicirati i uključiti druge pravice za pomoć.

molim te čuvaj se

Hanady neka se javi nekome ko joj moze stvarno pomoci pravno a taj neko naravno ce biti insan i neka zadrzi za sebe ko je i sta je daleko od toga da bi nas i trebalo zanimati .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:02:28   
Zanana
Jedan od konkretnih prijedloga je da se obratis i NVO Fondacija lokalne demokratije (centar za pruzanje pravne pomoci). U prilogu ti saljem dio onoga cime se konkretno bave (mislim da je ovo upravo ono sto ti trazis) kao i njihove kontakt podatke:

Centar za pravnu pomoć ženama Kantona Sarajevo, je formiran u cilju promocija i zaštita prava ranjivih kao I pristup pravu i pravdi i marginaliziranih grupa. U centru je omogućeno pravno savjetovanje i informisanje I zastupanje korisnika .

Osobe koje mogu potražiti pomoć su :

•    Samohrane majke;
•    Žrtve nasilja u porodici;
•    Žrtve trgovine ljudima; Žene žrtve rata;
•    Žene na margini ili u ekstremnom siromaštvu;
•    NVO čija je misija zaštita i unapređenje ljudskih prava ciljane grupe.


Pravna pomoć se pruža u sljedećim oblastima :

prava iz porodičnih odnosa.
socijalna prava,
prava civilnih žrtava rata,
prava porodice sa djecom,
zdravstvena prava,
radna prava,
zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju,

Usluge pravnog savjetovanja se pružaju u prostorijama kancelarije za  besplatnu pravnu pomoć svakog radnog dana :
od 09 :00 do 17:00 na adresi Bravadžiluk bb 71000 Sarajevo

Rad sa strankama uz obavezno zakazivanje termina odvija se sljedećim danima:
Utorkom I srijedom od 10 do 17 sati
Četvrtkom od 12 do 18 sati

Korisnici se mogu obratiti na sljedeće brojeve telefona :

+ 387 33 22 33 66
+387  33 57 05 60
+387  33 57 05 61

Ili na sljedeću e-mail adresu :
e-mail: amer.homarac@fld.baPravna pomoć ženama






(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:03:10   
isabella
ja sam se najezila dok sam ovo citala pa ljudi dragi zar postoje takve osobe,,,,,neznam kako bih se ja postavila u takvoj situaciji ali sigurno je tesko,,najvise zbog djeteta koje eto prozivljava sve to,,kako moze takav covjek pogledati te u oci kako moze pogledati to djete malo nevino poslije takvih ispada agresije,,,Ja mislim ako je u pitanju mala beba da nema sanse da ti sud oduzme dijete i kao sto kaze jedna forumasica ako ponovno dodje do tih scena zlostavljanja nazovi policiju da si bar sinoc to uradila ,,,,,,,zao mi je stvarno ali bjezi od njega bjezi zbog dijeta....A on ocito treba neku vrstu psiholoske pomoci..

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:06:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Draga ako imaš porblem da pošaljem PP nekome a želiš pomoć od nekofa jer mislim da PP neće ići kao anonimna...nemoj s ebrinuti...napravi mail adresu bez nekih znakova u kojim bih tee poznali...i javi je ovdje ja tri pošaljem svoj mail pa možemo i atko komunicirati i uključiti druge pravice za pomoć.

molim te čuvaj se

Hanady neka se javi nekome ko joj moze stvarno pomoci pravno a taj neko naravno ce biti insan i neka zadrzi za sebe ko je i sta je daleko od toga da bi nas i trebalo zanimati .



Mirkice ja mogu pomoći...
odmah je uputiti na pravo mjesto gdje da se javi i kome...
ali žena je u teškom emotivnom stanju...
i moramo znati da ona bez obzira što mi njoj pirčamo d n ije kriva kao što nije osjeća smar ...to tako ide...nasilnici takve i biraju nažalostuser posted image
ato sam rekla ako želi poslati PP a ne može kao anonimna da s enađe drugi način komunikacije...
Možda će joj to olakšati dlajnje korake....user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:11:03   
Mirkica
Hanady na zalost al je tako krvnici oprezno biraju zrtve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:15:30   
vila_7
IZVORNA PORUKA: sara.at

Kako je jednom tebe udario,tako ce mu Jednog Dana i djete zasmetati u kuci i njega ce udariti, ne dozvoli da dodjes to tog stepena jer svaka Majka je tad spremna da ubije a taj ti belaj netreba...
Zelim ti Puno Srece i jos vise snage da ovo sve jednom Bude jucer....


nemam nista dodati sto nisu sve ostale rekle user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zelim da znas da si jaka zena jer si uopce odlucila napokon ga ostaviti! Samo se malo pripazi na te stranice sa pravnim savjetima kad ides brisi ih iz arhive interneta da ne bi vidio pa da ga to ne naljuti.
Tu smo sve za tebe i sta god ti treba samo reci i naci cemo nacina za sve oblike pomoci!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:18:14   
isabella
kako samo moze user posted image user posted image user posted image user posted image toliko sam pod dojmom boze dragi zao mi je ja sam samo jednom prosla kroz to samo jedna scena je bila u pitanju ali ja sam imala dosta psihickih problema poslije poroda i to je bio uzrok toj jednoj sceni

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:29:47   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image Nemas pojma kako mi je zao zbog svega sto prolazis...ali tu smo za tebe i sto god treba tu smo... Slobodno posalji PP ako ti sta treba ,nemoj da te sram il nesto drugo...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:39:21   
muaaa
Uh majko mila,anonimna ti nemas sta cekati nego preuzmi stvar u svije ruke,evo zene su sve napisale,a cekati i misliti da ce se promjeniti je uzalud,jer vec duze vrijeme je takav nasilan.Da se to desilo samo sinoc (sto ne opravdavam),pa razgovarati i traziti uzrok toga pa hajde,ali to traje predugo da bi se trazio krivac, sto se desilo?Sretno mila i spasavaj sebe i djete

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:52:48   
Meri29
Ovo je strasno procitati, a kamoli dozivjeti.
Slazem se da on ima psihicki problem koji treba rjesiti, ali najprije se ti moras sa djetetom skloniti na sigurno. Vi mozete traziti i bracnu i bilo kakvu pomoc i kada ste odvojeni. Ja bih licno sa djetetom otisla kod mame ili u sigurnu kucu, a nakon toga dobro razmislila vrijedi li se boriti za taj brak. Posao se moze naci, niko tebi dijete ne moze oduzeti tako lako. user posted image

< Poruku je uredio Meri29 -- 29.4.2011 11:04:59 >


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 10:54:56   
vila_7
ne moze on nista ubiti u tebi-ne daj se iz inata!!! Pokazi mu koliko si jaka i sta ce izgubiti. Sjeti se sebe kakva si bila dok si bila sretna i pogledaj u to dijete sto ga hB imas i digni se zadnjim naporima svoje snage sto cuci negdje u tebi, i kreni iz pocetka...zbog SEBE i zbog DJETETA. Izbaci iz misli sve sto ti je krenulo lose, a skocentriraj se na pozitivno-ziva si zdrava i ti i tvoje to drago dijete sto te gleda okicama u kojima si mu ti sve na svijetu, misli na mamu sto imas koliko te ona voli, i misli na to da ces se uskoro zaposliti jer si mlada zdrava i mozes SVE!

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:00:22   
Mirkica
Anonimna bixes ti opet i cvrsta i jaka Bogu hvala imas radno iskustvo pocni traziti posao a po cjenu svega ostavi tog sta je vec covjek ili djavo 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:04:02   
Anoniman
Joj Boze nedaj, stvarno ovo me potreslo strasno... Draga uz tebe smo i kao sto vec rekose forumasice sta god treba javi se, koliko god mozemo pomoci cemo. Potrudi se svim silama biti jaka zbog svog djeteta, zbog tog andjela pored tebe, a tm ne zelim ni komentarisati...to je strasno...

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:05:01   
aicha
Anonimna...to sto prolazis moze razumjeti jedino neko ko je prosao ISTO. A to sam nazalost bila i ja, zrtva nasilja, al sam se izvukla hB. Malo i prekasno...izgubila sam dvije bebe u tom braku, svasta predeverala, jedino mi je zao sto NISAM RANIJE OTISLA. A vjeruj da znam kako je, ZIVJETI U STRAHU-kakvo ce mu raspolozenje biti, sta ce ga raspaliti i slicno.

Isto znam da je korak KOJI TI SAD VEC CINIS iako ti ne izgleda tako, al cim "puknes" da dijelis to s ostalima tebi je prekipilo,TO JE OGROMAN KORAK i svaka cast na njemu da si skontala da ne ide dalje.

Napomenuti cu ti jos i ovo a ti to sigurno vec i znas da onaj muskarac KOJI TE JEDNOM UDARI da ce opet. Nazalost mi zene sebe lazemo da je sve faza da ce proci i slicno ALI NECE.

Moj BIVSI muz(ovo sa slasti pisem BIVSI) je takodjer tako dijete iz uzasnih porodicnih okolnosti i sve se to odrazilo na njegovu licnost.

Da ne duljim...pravni savjet, idi DOKTORU, povedi parnicu i vjeruj moj bivsi muz je zbog udarca u lice DOBIO UVJETNU 2 GODINE I ZABRANU PRILASKA.

A samo da znas kako su te psihopate misevi ljudi, cim ih nagazi zakon povuku se a ja sam se "plasila" vecih belaja ali hvala Bogu nije bilo.

Uglavnom proslo je poduze od toga i ja sam sada hvala Bogu u sretnom braku s DIVNIM COVJEKOM hvala Bogu...trebalo mi je dosta snage do ovdje da dodjem al vjeruj mi SAD TEK ZNAM DA BRAK MOZE BITI NESTO DIVNO i tebi zelim da se rijesis budale i straha i da krenes hrabro dalje u zivot.

_____________________________

Musliman je brat muslimanu, ne vara ga, ne laže ga, niti ga ostavlja na cjedilu. Svakom muslimanu zabranjeni su čast, imetak i krv drugog muslimana. Bogobojaznost je ovdje (pa je pokazao na svoja prsa), a dosta je čovjeku zla da prezire brata muslimana.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:09:02   
veeseelaa
nisam ja vise bitna,neka radi sta hoce svakako sam dosla do samoga dna,kupi mi sampon kad on hoce,o ostalim stvarima da ne govorim..tacno mi izracuna za rucak koliko mi treba i jos mu racun moram donijeti i nabija mi svaki dan na nos da me on hrani..ja hocu dijete iz ovog ludila da odvedem..necu da on ovo gleda..ima li ijedna forumasica pravnik koja bi mi mogla savetovati sta da radim??...znam da su vam ove teme na vrh glave ali ovo je samo u kratkim crtama kroz sta prolazim..i da znate nije dijete pisalo, niti neko kome je dosadno..ovo je vasa forumasica koja se stidi same sebe...



draga i ti si bitna i te kako....
dijete ti nikako ne može uzeti izuzev da dokaže da nisi dobra majka, da se drogiraš, maltretiraš dijete i sl
Ja imam prijateljicu koja je socijalni radnik u Općini N.Sarajevo i s njom sam razgovarala kaže mi da nije zabilježen slučaj od kada ona radi a radi dugo da je otac dobio dijete....
ja bi njega ostavila odmah i otišla svojoj majci ali prije bi ga prijavila policiji za malteriranje....
idi prvo do dr i reci dr šta se desilo i da se loše osjećaš, uradi nalaze zatim pravo policija pa socijalni radnik u općini u kojoj živiš..... konsultuj se s istim i ne vraćaj se više njemu
Policij reci da s ebojiš za svoj život i da tražiš da te zaštite

Što prije podnesi zahtjev za razvod....
Sretno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:12:02   
veeseelaa
otac kad mi je umro nije mi dao vjenac da mu kupim da mu u novine dam..ja sam nesto sa strane prodala i uzela..nemam kome se obratiti,mama je tu,al nju ne smijem ni u kucu dovesti.uvijek sam bila cvrsta i jaka,imala svoju sigurnost...sve je ubio u meni


ovo je užasno, javi se meni na pp rado ću ti pružiti finansijsku pomoć u skladu sa svojim mogućnostima


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:18:03   
vila_7
nek se njegove rijeci odbijaju od tebe-ne dozvoli da te ubjedi u nesto sto nije istina. Sto ti aicha rece obicno su oni manji od miseva pa svoje komplekse lijece na drugima. Zao mi je ako je iz grozne obitelji ali nisi ti rodjena da budes njegov ispusni ventil , nego da uzivas u blagodatima zivota kao i svi mi!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ivanasa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:19:36   
mamin cvjetić
Tužno pretužno ali moraš svatiti jednu stavr a to je da za svoje maleno čedo moraš biti jaka i moraš se dići iz tog začaranog kuga tuge i pobjediti u sebi žrtvu postati ponovo ono što si bila izboriti se za bolje sutra svom djetetu i sebi.Jedio što je sada bitno je da zaštitiš sebe i svoje dijete od daljnjih izljeva bijesa tog groznog čovjeka.Žao mi je jako što prpolaziš kroz takav bol duševni i psihički i što si morala da upoznaš i tu groznu starnu svog muža ali opet se ponavljam TI MORAŠ ZAŠTITITI TO NEVINO STVORENJE i maknuti ga iz takve sredina jer kasnije će te više boljeti gledajući kako tvoje dijete preživljava svaki dan traume zbog zadobijenog staha ili kako se pretvara u kopiju svog zlog oca.

Draga budi jaka i kao što su ti ove divne žene već napisale javi ako se na pp ako ti ikako mogu pomoći rado ću biti tu za tebe.

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:21:57   
sheri
nista pametno nemam reci, osim da mi je uzasno zao sta prolazis. cuvaj se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:34:29   
Skvo RR
Zao mi je zaista...user posted image

Ovako ostavi dijete kod mame...NE MOZE TI UZETI DIJETE...u medjuvrenu otidji u MUP (tamo preko puta marsalke) i digni prijavu protiv njega.i .odmah ce te MUP odvesti u Hitnu, gdje ce ti pogledati modricu i u hitnoj ces dobiti nalaz i slikat ce ti modricu... Uporedu sa tim zvat ce ti osobu iz tuzilastva koja radi za sigurnosne kuce....dakle kada se vratis iz Hitne ona ce vec biti tu i onda ces dati njoj izjavu...Mozes odmah sa MUP-om u sigurnu kucu, i da pokupis dijete ili kod mame...Naravno trebas tu prijavu da on ne moze doci kod nje, jer cim nazoves od nje da te uznemirava...prioritet si u MUP-u...odmah dolaze...dakle po tovom izboru. MUP ce tvoju izjavu i slike poslati nadleznom centru za socijalni rad i oni ce te pozvati na razgovor u roku 48h i podnose umjesto tebe zahtjev za hitni postupak razvoda braka, uz taj zahtjev ide i zahtjev za nuzno izdrzavanja dok se postupak razvoda braka ne zavrsi, onda dobijas alimentaciju. Pokupi iz stana dokaz (ako imas) njegovih primanja, jer to olaksava sudu da utvrdi koliko primanja on mjesecno ima.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 29.4.2011 11:45:07 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:37:30   
veeseelaa
i iznesi sve što možeš

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:41:19   
Anoniman
Draga anonimna
evo ja cu biti anonimna2

ali ti mogu ispricat moju pricu
Slicno sam dozivjela kao ti...
Udala sam se veoma mlada s tim da ja nisam radila,dosla u drugu zemlju gde papire nisam imala,nit sta...
sto se tice para uvjek svako jutro me cekalo po 20e na stolu ako budem gdje isla
ali nije problem bio u novcu
On je znao da je nemam gde,tako da su maltretiranja pocela;...
pAR puta me odgurne na trosjed,il na zid...
Jednom mi je opsovao b...i ko me poslao njemu....
EH jednu noc se posvadzali on mi svasta rekao,ja uzmem u 2 sata iza ponoci i nazovem svoje roditelje,oni "smiri se sutra ce sve biti bolje" bla bla bla
tad sam videla da ni na njih ne mogu racunati
Sledeca svadza kad je bila,on me "frajer" ufatio za vilicu i prigurao uz zid
a ja u ruci imala noz jer sam sjekla krompire...
I tako on mene gurnu ja fino onaj noz prema njemu i kazem "hajd darni me jos jednom,il ces ti na onaj svijet il ja"
i ogrebem ga nozom po ledzima,Bog me ubio da je nastavio svasta bi bilo..
Jer kad sam shvatila da nemam gde,nemam koga da sam ja odrasla osoba,i MORAM se boriti za sebe onda sam uzela stvar u svoje ruke...
Na tvom mestu bih se pokupila otisla,hej bona pa nemas 15 godina,znas sta je zivot,ja kao majka bih za svoje dete rodzenu mater ubila!!!!
a njega bih ostavila ko stene pa nek vidi onda!!snasla bi se ti,malo po malo,svaki pocetak je tezak,ali imaj nade,to je bitno!!
MOj muz je sada se dosta promenio,kada sam pokazala zube,tako da se ne secam kad smo se zadnji put prepirali,i sve super funkiconise,ali taj tvoj je preterao punooooo
I ne cekaj,nemoj se zavaravati nego imas rodbinu prijatelje boze ima mesta za svakog pod ovom nebeskom kapom,samo ako imas zelje sve mozes uspeti
kazem ti to zbog tvog deteta,znas da u trenutku nerviranja zivaca,covek ne zna sta radi nedo dragi Bog moze ti djete...uhhhuser posted image takvim budalama je svejedno!!

I nemoj molim te,da ti ovo samo udze na jedno a izadze na drugo uho,nego poslusaj,a i nemoj da te prevari pa da sad on kao dobro prema tebi par dana i posle ce te cekati istoo!!!
Mislim ti kako hoces ali eto da ti i ja dam savet,glavu gore
TI TO HOCES TI TO MOZES

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako dalje..
29.4.2011 11:42:11   
djoisa
skvo je sve lijepo objasnila...samo hrabro i ne odustaj

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *