|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada curici probušiti uši?
7.10.2010 0:29:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: amela2208

Bambino mozda ce ti biti smijesno ali ja ne nosim nausniceuser posted image user posted image user posted image user posted image Ja sam isto imala takav problem kao nasa mala Sabina i mi je desno uvo gnojilo i po nekad po malo krvarilo. Probala sam i bijelo i zuto zlato i srebro ..... ali od svega mi je isto bilo tako da sam se "odrekla" tog cina da nosim nausniceuser posted image user posted image user posted image Eto vi probajte kod Dr pa vidite sta on kaze. A jos ovo evo 5-6 god ne nosim nikako nausnice i jos se nisu zacepileuser posted image user posted image user posted image


Isti slučaj i sa mnom.Mislim da rupice teško ili možda nikako/nikada ne zarastu.
Mala od moje prijateljice isto ima malo problema,izasula se od naušnica i već dugo ih ne nosi,a nisu zarasle,probušila joj prošle godine,a sjećam se kad je rodica svojoj maloj nakon 15 dana izvadila medicinke i mala nije dala da joj stavi druge naušnice nakon par dana je zaraslo...valjda jer su bile "svježe" probušene

Bambi,nadam se da više neće ni biti problemčića s naušnicama,da je to iza vas user posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:38:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tako treba, a kad mi muž kaže odvesću je na čaršiju na ćevape i onda idemo kod Gurde da bušimo uhice ja poludim, eh rekoh kad bi smio, bilo bi poslije hasa 

a ja se dogovaram sa sveki kad mm ode na put da odvedemo lanu na busenje al ipak sumnjam da cemo ,ja nemam m za to, bojim se da ce biti frke kad se vrati



moraš ti tm uzeti pod svoje, ajd na obuku kod mene user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:41:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tako treba, a kad mi muž kaže odvesću je na čaršiju na ćevape i onda idemo kod Gurde da bušimo uhice ja poludim, eh rekoh kad bi smio, bilo bi poslije hasa 

a ja se dogovaram sa sveki kad mm ode na put da odvedemo lanu na busenje al ipak sumnjam da cemo ,ja nemam m za to, bojim se da ce biti frke kad se vrati



moraš ti tm uzeti pod svoje, ajd na obuku kod mene user posted image user posted image user posted image user posted image


tesko je starog vuka promijenitiuser posted image user posted image user posted image lako je tebi bilo kad si upoznala tm kao putera pa si ga mogla preoblikovati bar malo, a ovaj moj vec cuturumuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:44:34   
veeseelaa
ma bježi tamo kakav đuturum
ma ovaj moj predlaže al ja ga uvijek ubijedim da je moja ideja bolja, ako se koprcne imaju i sankcije user posted image user posted image user posted image user posted image uglavnom zna da je bolje da se samnom ne kači user posted image user posted image user posted image user posted image

"a ja samo ruke podignem i zastavu bijelu okačim..." hahhahah


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:46:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma bježi tamo kakav đuturum
ma ovaj moj predlaže al ja ga uvijek ubijedim da je moja ideja bolja, ako se koprcne imaju i sankcije user posted image user posted image user posted image user posted image uglavnom zna da je bolje da se samnom ne kači user posted image user posted image user posted image user posted image

"a ja samo ruke podignem i zastavu bijelu okačim..." hahhahah


kod mene obrnuto, i sama znas, ovaj moj meni uvede sankcije i kad sam ja kriva i kad je on! a tvrdoglav je, a ja popustljiva pa mu vazda prodjeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:49:20   
veeseelaa
davno sam ti rekla izgleda da tm i ja imamo sličnu narav user posted image   i ja vala nekad bezveze uvedem sankcije user posted image user posted image user posted image user posted image ne daj se tiki, al mislim takodje kad ga bubice prodju da je svjestan da griješi i da će onda uraditi po tvom
Tako i za bušenje uhica popustiće onuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:50:20   
Hanady RR
ja ne znam teacher što fino ne sačekš da lana počne pirčat...
još malo...pa je fino namuslaetiš da čim on svrata a ona mazno ioko vrata babooooooooooooooo hoću menđušeeeeeeeeeee...bel bi joj mogao odoliti.user posted image user posted image user posted image user posted image
ne opterećuj se nikada nije kasno...polako...nećeš sad tersat sa mužem radi nečega što će l možda i sam skinuti za 4-5 godina jer joj se ne dopada.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:53:55   
veeseelaa
ne opterećuj se nikada nije kasno...polako...nećeš sad tersat sa mužem radi nečega što će l možda i sam skinuti za 4-5 godina jer joj se ne dopada.user posted image


e ovo je već mudrost a ja sam za to duduk user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 0:59:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne opterećuj se nikada nije kasno...polako...nećeš sad tersat sa mužem radi nečega što će l možda i sam skinuti za 4-5 godina jer joj se ne dopada.user posted image


e ovo je već mudrost a ja sam za to duduk user posted image user posted image user posted image user posted image


i jauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 1:03:04   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne opterećuj se nikada nije kasno...polako...nećeš sad tersat sa mužem radi nečega što će l možda i sam skinuti za 4-5 godina jer joj se ne dopada.user posted image


e ovo je već mudrost a ja sam za to duduk user posted image user posted image user posted image user posted image


i jauser posted image



negi ne ti druga nego da objaviš rat


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.10.2010 5:46:47   
esmina i bebina mam
Moja E prije nekih 15ak dana kaze meni daj mi mama one druge nausnice i ja joj skinem ove da joj zamijenim a ona poslije ni da cuje da joj vratimo na usi tako da su usi najvjerovatnije zarasle.user posted image
Mi se pomirili stim kad bude htjela opet cemo je voditi i gotovo.



_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kada curici probušiti uši?
19.10.2010 21:57:25   
bebbe RR
Gospođa koja je čuvala moju stariju kćerku je nekada bila zlatarka, i, kada sam se ja jedan dan vratila s posla - umalo sam se onesvjestila kada sam vidjela naušnice. Ona joj za rođendan probušila uši i napravila naušnice. Nisam, naravno, ništa rekla, osim "hvala", jer je gesta bila od srca, ali ja sama nikada ne bih otišla malom djetetu bušiti uši.
Kada se je mlađa rodila u Damasku, već u bolnici su me pitali hoćemo li da joj probuše uši!!!!!!!! Naravno da sam odbila.
Probušiće uši kada bude dovoljno velika da sama zna da to želi. 


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kada curici probušiti uši?
20.10.2010 23:35:50   
Anoniman
Mi smo nasoj princezi probusili sa 38 dana. Mama i svekrva me nagovorile i nisam se pokajala. Nije plakala, nije dirala, tj nije ni bila svjesna sta joj se desilo. Evo sad joj ej osam i po mjeseci i nije ih ni jednom do sada povukla, jednostavno ne dira ih user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kada curici probušiti uši?
26.10.2010 15:30:19   
makana
Almedini će sada u novembru akbgd pune četiri godine, a prije tri mjeseca pokupili smo je zajedno sa lamčetom koja je tek napunila godinu i kod tete zlatarke, Almedina, sa kojom smo imali dvije neopisive scene odbijanja bušenja ušiju iako je sama tražila da dobije naušnice i da ih stavi ali valjda strah je obuzme kad bi ušli u zlataru, nije ni trepnula a naušnice su bile u ušima
lamče se derala još dok je žena obilježavala olovkom i nastavila sve dok nije bilo gotovo, kasnije smo imali scenu sa ispadanjem jedne koju nije bilo moguće vratiti ponovo u uho te smo je opet nakon dva dana vodili kod iste tete,
čim ju je vidjela Lamija je zaplakala ali i to smo prebrodili
dakle imali smo iskustvo bušenja u mlađoj i starijoj dobi i zaista evo nisam pametna šta bih rekla nekome ko bi me sada pitao kada curici probušiti uši, a eto sama sam postavila ovo pitanje
meni bilo besmisleno to raditi djetetu dok je bebavo, a kasnije dođete u situaciju da vas dijete pita zašto mama ja nemam naušnice, pa kad je odvedete opet je scena neminovna i uspijete tek iz trećeg pokušaja
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kada curici probušiti uši?
26.10.2010 15:35:09   
Blue rose RR
Makanooooooooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kada curici probušiti uši?
26.10.2010 15:42:36   
makana
user posted image



_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Kada curici probušiti uši?
26.10.2010 15:47:10   
kovrdjava
Moja Emina nije imala punih 40 dana kad smo joj probušili uši,
I stvarno nije imala nikakvih komplikacija,,,


_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 10:16:00   
Neca xxx
Drage moje, molim vas za savjet, podrsku, ma ne znam ni ja sta mi treba. user posted image  Probusila sam usi svojoj djevojcici i zaista izgleda preslatko. Ali ja sam van pameti jer joj rupica na jednom uhu nije na sredini resice, nego se nalazi malo prema unutra i gore. :( Bas se nesto uzasno osjecam (svaka mama zeli da sve bude savrseno). Eh, sada nije bas da se ovo vidi iz aviona, ali ja sam bas tuzna. Sta da radim? Cak razmisljam da izvadim nausnicu i pustim da rupica zaraste, pa da busim ponovo. Ali kako ce to izgledati? Da li je neko imao slican problem ili vase sve djevojcice imaju probusene usi sa savrseno centriranom rupicom? Ja sam blesava mama koja sinoc nije mogla da spava zbog ovoga. user posted image  

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 10:35:15   
Hannica
Ako ti bas smeta izvadi nausnicu,kad zaraste rupica izmjeri gdje zelis novi,stavi tackicu markerom i pravac zlatara.user posted image
Ali,ako odstupanje nije bas primjetno ja ne bih mucila dijete ponovo.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 10:48:37   
Neca xxx
Ma ne bih ni ja zeljela da je mucim ponovo. Ali sada samo gledam tu rupicu i analiziram usi zena oko sebe. user posted image  Imam osjecaj kao da sam joj bas pokvarila nesto sto je trebalo da je uljepsa. user posted image  Tek sam jutros pocela da razmisljam da izvadim nausnicu, pa da zaraste rupica, ali me sada brine hoce li joj ostati ta stara rupica, hoce li se vidjeti.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 10:57:41   
Hannica
Ne bi trebala da ostaje rupica,mozda bi ostala da nosi godinama nausnicu,ali ovako ne vjerujem.I ja sam svojoj Hani izvadila jednu nausnicu,i kod nje nije bila bas centrirana ali ja nisam izvadila zbog toga nego iz razloga sto je stalno nesto curilo iz njei stvarala se krastica.Sad cekam da zaraste da je ponovo vodim ali obavezno cu obiljeziti gdje ce busiti.



_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 11:02:26   
Neca xxx
I kako napreeduje to zarastanje? Kada si joj izvadila nausnicu i da li se vidi rupica? Koliko dugo je nosila nausnicu prije nego sto si je izvadila? Joj, izvini sto postavljam ovoliko pitanja, ali trenutno mi je ovo na vrhu liste prioriteta. user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 11:11:49   
Hannica
Izvadila sam prije mjesec dana,jos uvijek se vidi,ali uvjerena sam da ce zarasti skroz.Evo npr. Ja sam imala u jednom uhu 3 nausnice,izvadila dvije nakon par mjeseci nosenja i uopste nema tragova.Hana je nosila 7 mjeseci.U svakom slucaju,ako ne zaraste rupica ja cu ponovo pokusati da joj vratim nausnicu u istu rupicu.
Ni kod mene nisu centrirane (ma ni blizu,kao da je neko slijep busio)pa vec 26 godina uspjesno nosim nausnice i nikad niko nije primjetio osim mene.
Ne znam koliko tvoja curica nosi nausnice ali ako je kratko vrijeme trebalo bi da zaraste,a i ako ostane tackica nije nista strasno.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 11:19:10   
Neca xxx
Ma mi smo juce probusili usi. Zato sam ja danas user posted image .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Kada curici probušiti uši?
17.1.2011 11:21:09   
Neca xxx
I jos da ti se Hannice zahvallim na javljanju. Trebao mi je neko da mene budalastu saslusa i posavjetuje. user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *