|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:57:08   
MicoTico
ili ja nisam dobro procitala, ali cini mi se da je Anonimna rekla:"svasta kazem sto mi trenutno smeta"...
Mislim da u tome ne grijesi i da zbog toga nije ni grozna osoba ni "rospija". Pa zar nije bolje osobi koju volis reci sta ti smeta ( dobro, bitan je i nacin na koji to kazes i momenat, u svakom slucaju).
Osipam se na zlopamtila koja se poslije par mjeseci sjete neke situacije i onda to saspu u lice.
MM uvijek zna da li sam ja ljuta i sta mi smeta, i to odmah.Cesto reagujem preburno i na prvu i  sto vesela kaze :trebam odbrojiti do 200...ali on uvijek zna na cemu je sa mnom. Ja ne volim kad nesto uradim, a nekome to smeta, ali cuti, da me , zaboga, ne povrijedi....Pa onda cu tu "gresku" ponoviti hiljadu puta.
Kad sam ljuta, ja sam ljuuuuta, kad sam vesela, ja sam veeeesela, i ne zelim se izvinjavati zbog toga. Ako to znaci da sam "rospija", e onda bas volim to biti.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Ja sam grozna osoba !
28.5.2011 22:59:39   
madam x

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja samo ne znam kako uvijek rospije nađu dobrog muža koji im ide niz dlaku, a fine ženice nalete na beljsuze, jel ima neka specijalna forumula ili šta ?????????

Iz ovoga se nameće zaključak da si ti fina ženica, koja ima muža beljsuza, a zavidi rospijama.
Etro ti rješenja...na dlanu.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:23:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja samo ne znam kako uvijek rospije nađu dobrog muža koji im ide niz dlaku, a fine ženice nalete na beljsuze, jel ima neka specijalna forumula ili šta ?????????


hoćeš da ti ja objasnim? user posted image e pa vidi to ide ''vako bar u nekim slučajevima koje ja poznajem
Prvo žena je uglavnom jako atraktivna, poželjna, samostalna, neovisna o muškarcu a muškarce takve žene privlače (iako postoji neka tupava teorija da muškarci vole ponizne žene, možda za držati u kuću a uvijek žele  ove druge) i gode im u društvu u stalnoj borbi da je ukrote.... i tako to godinama
e sad zašto nazivaš žene koje znaju šta žele rospijama? i to ti mogu dati odgovor, jer im zavidiš draga moja
Mijenjala bi se zar ne sa njima na bar jedan dan?

Eh kako bi ti sretna bila kad bi "smjela" svom suprugu reći šta misliš
E da svak sebi bira partnera, ti si očito  izabrala pogrešnog
Trebala si dooobro otvoriti oči a ne sjediti u kutu sobe i tipkati tiho da slučajno ne zasmetaš svom suprugu

I sad lijepo priznaj da sam u pravu i biće ti lakše hmmmm teže, teže
samo se ti tješi da je neko "naletio" a da nije znao šta hože i šta želi

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.5.2011 0:27:22 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:28:19   
veeseelaa
i tema se ubila za tebe, baš si groznauser posted image osoba user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:37:55   
N_N
IZVORNA PORUKA: emma.L

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

treba tebe draga preko krila i nalupati user posted image




Slažem se i dodajem: pazite da jednog dana ne ostanete same i u čudu šta bi. Sve ima granice. I zaista ne shvatam da se radi nekoga do koga ti je jako stalo ne možeš promijeniti. Ja sam dosta stvari koje su bile "naopake" kod sebe promijenila iz ljubavi. Prvo jer sam oduvijek znala da su to ružne osobine, a drugo, jer ne želim vrijeđati i činiti nažao osobama koje volim. A ako sam ja mogla, može svatko.



Uh i ja sam bila tersssss user posted image  pravi! I sada sam ali ni blizu kao ranije. user posted image  Punoooo toga se promijenilo, nakon toliko godina poprimila sam dosta toga njegovog. mm je inače, dobrica, miran, ljubazan, strpljiv.... i vjerujem da mu je prvih godina bilo teško samnom. Sve dok jednom nije sjeo, porazgovarao samnom i otvorio mi oči. Od tad, život izgleda puno ljepše user posted image  Ali i za to, mislim, treba staža user posted image  Često pomislim hB pa je takav ja njega ne bih, čini mi se, uspjela istrpiti user posted image  Nego to tako Bog spoji, jedno voda drugo vatra user posted image ..... valjda.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:41:13   
veeseelaa
Ljudi se puno petljaju tamo gdje im nije mjesto i vrrrlllo cesto gledaju da te iskoriste ako ikako mogu user posted image
A mm isto tako sutljiv i saburli user posted image pa onda ja ispadam jos veca "jezikaca" user posted image Tek sad pocinjem voljeti samu sebe user posted image



heheh baš si super
tako i ja, kad se sagleda situacija definitvno sam trebala uletjeti jer ja jednostavno ne mogu da trpim šeprtlje, ljude koji trabunjaju sve i svašta, daju svakojake savjete i sl a mm može, eto da ih ne uvrijediuser posted image
ja to prekidam naravno kulturno i na distanci sam sa ljudima

Il ona priča ti kupiš nešto jako skupo i atraktivno a onda sretnemo nekog prijatelja od mm i on počne da priča i daje savjete kako smo pogriješili, eki on stručnjak hahahha
a mm ga sluša i sluša i sluša e onda ja nastupam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i vrlo brzo se lik nadje u žurbiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:43:40   
veeseelaa
Sve dok jednom nije sjeo, porazgovarao samnom i otvorio mi oči.


e Boga ti šta ti je rekao?
ja neznam šta bi mm meni trebao reći da se promijenim, ja ne mogu, ters sam i brzo planem
A da mi spomene npr razvod kao opciju e i razvela bi se al popustila ne bi
Ma ja sam krme user posted image tako mi i tepa user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:46:08   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sve dok jednom nije sjeo, porazgovarao samnom i otvorio mi oči.


A da mi spomene npr razvod kao opciju e i razvela bi se al popustila ne bi



I ja bi user posted image , meni bi ovo ličilo na ucjenu user posted image  

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:48:20   
veeseelaa
koliko sam grozna mogla bi knjigu o tome napisati user posted image situacija malih milion

Neki dan ja prostirem veš a mm stigao, parkirao auto i zapričao se s komšijom
Ja prostrla veš ušla u kuću, postavila sto za ručak, prođe pola sata mm nema
Ja na balkon a on još uvijek bla bla s komšijom user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja ga lijepo nazovem i kažem "hoće li se skidati s te ograde il da te ja skinem"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za min je bio u kući
ja sam se sama sebi smijala, al meni je to totalno gubljenje vremena trabunjanje s komšijamauser posted image

Nemoj da bi me ko sad prozivao user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.5.2011 0:49:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:50:37   
veeseelaa
meni će sad ova tema poslužiti kao takmičenja hahahha koja je od nas najgroznija supruga user posted image
zato anonimna1 bolje da ćutim, ti si mala maca user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:51:22   
klemzi
Vesela prozivam te user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:51:59   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sve dok jednom nije sjeo, porazgovarao samnom i otvorio mi oči.


e Boga ti šta ti je rekao?
ja neznam šta bi mm meni trebao reći da se promijenim, ja ne mogu, ters sam i brzo planem



Ne znaš zato što si pretemperamentna ali kad razmisliš i shvatiš da to vrijeđa osobu koju zaista voliš i da nije vrijedno da joj time nanosiš bol počneš se kontrolisati a kasnije shvatiš da to i nije tako teško. Pronađeš drugi ispušni ventil i višak energije usmjeriš na nešto drugo. Ne mogu reći da sam sad ko baja, ne nisam, ali punoooo manje tersam.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:52:54   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: klemzi

Vesela prozivam te user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ma grozna sam s te strane priznajem al zato sam mm pravi drug, ono jaran totalni
npr ne treba mu raja za tuču pored mene user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:56:26   
veeseelaa
Ne znaš zato što si pretemperamentna ali kad razmisliš i shvatiš da to vrijeđa osobu koju zaista voliš i da nije vrijedno da joj time nanosiš bol počneš se kontrolisati a kasnije shvatiš da to i nije tako teško. Pronađeš drugi ispušni ventil i višak energije usmjeriš na nešto drugo. Ne mogu reći da sam sad ko baja, ne nisam, ali punoooo manje tersam.


razumijem u potpunosti
dobro je kad čovjek uvidi svoje mane, to je već dobar početak ka "iscjeljenju"



< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.5.2011 0:57:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 0:58:11   
klemzi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: klemzi

Vesela prozivam te user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ma grozna sam s te strane priznajem al zato sam mm pravi drug, ono jaran totalni
npr ne treba mu raja za tuču pored mene user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako si me nasmijala sa ovim "krme" iznad...user posted image user posted image user posted image user posted image Mene moj zove bandit user posted image Ovdje na forumu ne piskaram puno, ali uživo znam biti baš uhuser posted image user posted image Ali, ne bih ipak da se takmičim, konkurencija je prejaka user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:07:31   
veeseelaa
konkurencija je prejaka user posted image user posted image


šta da ti pričam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:13:57   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image osoba B '' ja sam grozna osoba''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:25:37   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: klemzi

Vesela prozivam te user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ma grozna sam s te strane priznajem al zato sam mm pravi drug, ono jaran totalni
npr ne treba mu raja za tuču pored mene user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam bila svjedok jednom kako meni bliska osoba tersa mužu.... Jaoooo kako je ružno, kako mi ga bilo žao užas! On jadan k'o malo dijete na tuti.... pih, baš bezveze!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:29:09   
N_N
Dođe sve to na svoje nakon 10 god. braka user posted image user posted image  izbalansira se pa se počnete isto ponašati, misliti, ma k'o brat i sestra user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:30:40   
veeseelaa
skoro prijatelja od mm napali neki likovi, bila mu prisutna i supruga i naravno žene se izbezumila, pobjegla i zvala policiju
i sad to taj drug od mm priča pred rajom a mm će: eh da je mene neko napao S bi to sve sredila, kad bi ona iz auta počela vaditi bejzbol palice, ljudi popadali od smijeha user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:32:31   
veeseelaa
Ja sam bila svjedok jednom kako meni bliska osoba tersa mužu.... Jaoooo kako je ružno, kako mi ga bilo žao užas! On jadan k'o malo dijete na tuti.... pih, baš bezveze!


ja se uvijek nekako jbg nađem u situaciji kad neki suprug tersa svojoj ženi, i to me izbaci iz cipela
bolje nek žena tersa mužu user posted image user posted image user posted image user posted image bar se zna da ga ne bije.... u suprotnom svi stiču dojam da muž ženu mlati kad su sami kad joj tako javno bez problema tersa


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:34:43   
veeseelaa
ma k'o brat i sestra user posted image user posted image


tako nekad se neko od raje našali pa kaže vi ste zajedno 100 godina, ko brat i sestra ste... ma ne, rekoh,  ko rogovi u vreći user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 1:44:26   
N_N
Ma bježi, stalno nekih problema i dumanja, još da tersamo jedno drugom..... user posted image  ma samo nam to fali! Ma ni govora, ovako je ljepše user posted image    Jedno je, moja veselice, zabavljati se a drugo je kad si u braku 10 godina. E tad se ili poslože ili neposlože mnoge stvari, ostalo su sitnice, nijanse.

< Poruku je uredio N_N -- 29.5.2011 1:45:04 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 8:27:45   
shejla
mene bi vjerovatno popustila i ljubav prema muzu, kad bi bio tako neki fini, tihi, poslusni muzic kojeg ja mustram i derem se na njega... Mislim, ne bih bila sretna, ako bih osjecala da nismo ravnopravni, tj. da sam ja izrazito pametnija, drustvenija...ili bilo sta, dakle da sam nekako superiornija...ne bih mogla cijeniti vlastitog muza... Zaprvao je to isto kao i zlostavljane zene... Muz pocne da joj naredjuje, da je maltretira psihicki, a ona suti ne buni se... I onda to, naravno, ide na drugu razinu, jer covjek potpuno izgubi postvanje prema takvoj zeni (ili muskarcu, ako je obratno)

(Naravno, ne uvijek...treba imati predispozicije da postanes zlostavljac - dakle ovo je bilo onako, malo karikirano user posted image )


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 9:24:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Dalil@

IZVORNA PORUKA: triputmama

moj muz je tako divan i bogami mama rodjena kaze pitam se sto te trpi user posted image  


Ja mislim da je ovdje poenta. Da li vam je kakav namcor, sumnjam da biste smjele kao do sada. A kada kazuem "smjele" ne mislim da bi vas bilo mozda strah njega (dobro, mozda nekome i to) nego biste dooobro pazile radi svog braka da ne pravite bespotrebno probleme. Covjek je takav da nekada uzme "furseta", pogotovo ako mu se moze user posted image
Cijenite te svoje divne muzeve i razmislite kako bi bilo da je kojim slucajem obrnuta situacija..


mislim da je ovo kljucno! sve zavisi kako se postavis, ja sam imala prije mm momka s kim sam bila dugo i prema njemu sam bila totalno drugacija- uhvatila furseta jer je bio dobrica, sutio i trpio a ja uvijek nesto gundjala. evo sad mi se vratilo u braku, pa mm gundja a ja sutimuser posted image user posted image user posted image jer ako njemu pokusam tersati kao sto sam bivsem momku samo jos gore bude, pa uglavnom iscooliram i sutim i na jedno uslo na drugo izaslo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *