|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 15:55:16   
Anoniman
Anonimna, zasto sve izbleces, a poslije se kajes?
Jesi li osoba kratkog fitilja i koja se ne kontrolise ili si napeta, posesivna?
Da li se zelis mjenjati zbog sebe ili zato sto ti on previse prica price o tvojim dvjema licnostima?
Sama sebi odgovori i kreni dalje.
Nezadovoljstvo se moze sasvim lijepo iskazati bez pravljenja ikakvih problema.


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 16:20:08   
jaca76

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovako,zivim u predivnom braku s predivnim muzem.Ne znam ni sama sta mi dodje,al nikako da uzivam u nasem braku,vec bezveze pravim problem od nicega,i ljutim se.Kad mi dodje taj trenutak,svasta kazem sta mi trenutno smeta,i prodje me.Njega povrijedim,a mene proslo,ja bih onda fino sa njim.On sam kaze nema muskarca s kojim bi ti bila zadovoljna,i nema tog savrsenstva koje bi tebi odgovaralo.I jos kaze ja kao da imam dvije zene.Prvu volim najvise,i ne dam je ni za sta na svijetu,a drugu nikako ne volim.
Ja sve to znam,svjesna sam,znam da sam grozna,poslije se izvinjavam,ne znam sta mi bude pa tako reagujem,ne znam nekad ni sama sta ustvari hocu od njega.Hocu da izvede djecu cesce,on to radi,poslije se naljutim zbog druge stvari.I sve tako.On je stvarno divan,i evo u ovom `normalnom` stanju kazem da mu bas ne mogu naci mahanu.Divan je i kao otac,i kao muz i bas se trudi,posebno kad mu ja ukazem na nesto,al dzaba.Ja sam takva. user posted image
Kako da se promjenim,kako da sebi pomognem,kako da jednostavno pustim da ide sve svojim tokom,da uzivam u braku,u djeci,u svemu sto imam,jer zao mi je,i znam da grijesim?


Ja bi prije savjetovala tm da se mjenja jer je izgleda previše popustljiv prema tebi,a ti ne znaš to cijeniti.Kako rece Visnja,treba te izdegenecitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 16:22:09   
Anoniman
Pa mozda uopce nije tako divan brak, ako zena stalno ima potrebu da ga povredjuje...ili je kod nje dublji problemuser posted image
Ona najbolje zna...

(odgovor članu jaca76)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 16:29:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: shejla

mene bi vjerovatno popustila i ljubav prema muzu, kad bi bio tako neki fini, tihi, poslusni muzic kojeg ja mustram i derem se na njega... Mislim, ne bih bila sretna, ako bih osjecala da nismo ravnopravni, tj. da sam ja izrazito pametnija, drustvenija...ili bilo sta, dakle da sam nekako superiornija...ne bih mogla cijeniti vlastitog muza... Zaprvao je to isto kao i zlostavljane zene... Muz pocne da joj naredjuje, da je maltretira psihicki, a ona suti ne buni se... I onda to, naravno, ide na drugu razinu, jer covjek potpuno izgubi postvanje prema takvoj zeni (ili muskarcu, ako je obratno)

(Naravno, ne uvijek...treba imati predispozicije da postanes zlostavljac - dakle ovo je bilo onako, malo karikirano user posted image )


Upravo tako i ja osjecam.
Ne bih mogla biti sa covjekom koji, pored mene, ne cuje se ziv, gdje ja uvijek "kolo vodim" i koji, ko onaj cukica iz auta, samo klima glavom...
To mi je fuj, degradirajuce, jadavo, bez zivota.
Volim temperament (ali kontrolisani), kad neko ima stav o svemu i kad se dosljedan sebii.
Volim kad imam jakog protivnika.
MM i ja smo vrlo slicni, doduse ja malkce vise sebi uzmem za pravo, ali on to vrati u naturiuser posted image


vi ga sad pretjeraste user posted image user posted image user posted image user posted image to što ja ponekad zatersam a on se tome smije nije mi cukica user posted image user posted image user posted image čak šta više u raji je poznat kao nezgodan momak al kad treba, on se ne smara sitnicima kao ja
npr što su čarape na podu a ne u ladici i sl
ja mm ništa ne naređujem, daleko od toga, može ići gdje hoće kad hoće i s kim hoće, ne polaže mi račune za novac i sl što mi je gora solucija  nego da mi se nasmije kad ja zatersam user posted image i rondam i rondam zbog nekih gluposti, u biti se poslije tome smijemo zajedno i nikad njegova autoritet nije doveden u pitanje ...
ja takve stvari (mislim tersanje) ne sprovodim javno, radije prošetam itd

problem nekih ljudi je taj što čim žene bilo gdje iznese svoje mišljenje za bilo šta, izrečeno na fin i kulturan način a u prisustvu njenog supruga svi njenog muža smatraju mekušcem, papučarem i sl Naviknute valjda da žena ćuti i puno se ne upliće u priču

Evo primjera, juče, ja vozim i svratimo do prijatelja mm a on će "aaaa što ti žena vozi?" kao ibreti se
pa đe će žena muža voziti hahahhaha
i sad na moj odgovor "lijepi pa danas zamisli žene voze, imaju svoja vozila itd" garant je on ostao paf s mišlju o mm "ja papučara"

Vječiti problem nas balkanaca, žena bi trebalo da ćuti i ćuti i tako u nedogled a čim iznese svoje mišljenje njen muž je papak a ne do Bog ako insistira da se nešto uradi po njenom stavu a ne, valjda je od muškarca zadnja user posted image user posted image user posted image user posted image

treba definitivno razdvojiti tersanje, ravnopravnost spolova, iznosešenje mišljenja obje strane podjednako od ovoga o čemu vi pišete drage moje

uzeće vam "priču" one žene koje će svoje ćutanje i oduzimanja prava mišljenja i iznosešnja istog opravdati kroz ovakav stavuser posted image



Ne znam Vesela, kao se ti nadje pod ovim "ja sam grozna osoba"?
Ti se se svojim postovima namjerno ili ne bas lijepo predstavilauser posted image Atraktivna sa jasnim stavomuser posted image To se draga danas plaho trazi i svatko iole pametan tezi ka tomeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 17:18:13   
Anoniman
meni je jos gore kad zena suti a muskarac se svadja sa zenam ili raspravlja ko je koga ogovarao ali sve to na inicijativu zene jer je njegova zena fina dobra i suti i tako postuje svoga muza nece da se svadja vec suti  znaci da je on musko? po meni ne




< Poruku je uredio triputmama -- 29.5.2011 17:19:07 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Ja sam grozna osoba !
29.5.2011 23:31:34   
veeseelaa
Ne znam Vesela, kao se ti nadje pod ovim "ja sam grozna osoba"?
Ti se se svojim postovima namjerno ili ne bas lijepo predstavilauser posted image Atraktivna sa jasnim stavomuser posted image To se draga danas plaho trazi i svatko iole pametan tezi ka tomeuser posted image


ma pisah i ja ponešto u smislu da znam zglajzati pa mm skrenuti pozornost ili preuzeti inicijativu, a to se smatra kod nas u BiH groznim user posted image inače, napisah postove radi pojašnjenja a da mm izuzmem iz priče po osnovu tvog opisa nepoželjnih muškaraca, za šta se slažem u potpusnosti
muškarac ili žena, ne bitno, nikada ne trebaju dozvoliti sebi da ih partner podcjenjuje, dere se na njih, podištava njihovo mišljenje a ok mi je raspravljati pa i žučno ako treba o stavovima bez vrijeđanja i omalovažavanja
Za dozvoliti nekome da te ponižava nema opravdanja....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 9:41:57   
acudesa

IZVORNA PORUKA: triputmama

meni je jos gore kad zena suti a muskarac se svadja sa zenam ili raspravlja ko je koga ogovarao ali sve to na inicijativu zene jer je njegova zena fina dobra i suti i tako postuje svoga muza nece da se svadja vec suti  znaci da je on musko? po meni ne




takodjer, ne podnosim licemjerje, rađe neka "skreše" kako se osjeća, nego da šuti i muti user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 10:19:36   
Đenifer
Ja mislim  Anonimna da tu fali malo više keksa i da si ti napeta više nego što trebaš.....nažalost keks je lijek za sve.Ako i to baš puno ne pomaže, onda pređi na persen, kažu čuda čini ,a ne stvara ovisnost....pa vidi da ukomponuješ.Svi ostali komentari su suvišni......user posted image




_____________________________
Mamin paša se rodio 13.10.2009.g.

< Poruku je uredio Đenifer -- 30.5.2011 10:21:07 >

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 13:49:23   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ovako,zivim u predivnom braku s predivnim muzem.Ne znam ni sama sta mi dodje,al nikako da uzivam u nasem braku,vec bezveze pravim problem od nicega,i ljutim se.Kad mi dodje taj trenutak,svasta kazem sta mi trenutno smeta,i prodje me.


Da li se ovako ponašaš prema bilo kome: roditeljima, bratu, sestri, prijateljima, teti na šalteru u pošti?!

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Njega povrijedim,a mene proslo,ja bih onda fino sa njim.


Jesi li svjesna ( a očito da jesi, što se iz tvog posta priznanja vidi) koliko riječi nekoga (a pogotovo osobu koju voliš i koja te voli) mogu povrijediti, i da se te riječi izgovorene ne mogu vratiti?!

IZVORNA PORUKA: Anoniman
On sam kaze nema muskarca s kojim bi ti bila zadovoljna,i nema tog savrsenstva koje bi tebi odgovaralo.I jos kaze ja kao da imam dvije zene.Prvu volim najvise,i ne dam je ni za sta na svijetu,a drugu nikako ne volim.


Zamisli, da kod njega u jednom momentu prekipi, i u tebi vidi samo "ovu ženu koju on ne voli"?

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Ja sve to znam,svjesna sam,znam da sam grozna,poslije se izvinjavam,ne znam sta mi bude pa tako reagujem,ne znam nekad ni sama sta ustvari hocu od njega.Hocu da izvede djecu cesce,on to radi,poslije se naljutim zbog druge stvari.I sve tako.On je stvarno divan,i evo u ovom `normalnom` stanju kazem da mu bas ne mogu naci mahanu.Divan je i kao otac,i kao muz i bas se trudi,posebno kad mu ja ukazem na nesto,al dzaba.Ja sam takva. user posted image


Nisi ti takva. Insani su podložni promjena, insani su prilagodljivi, insani žele da vole i da budu voljeni. To želiš i ti. I ti jesi voljena (to se zaključuje iz tvog posta opisa tvog muža, jer slabo koji bi trpio ono što ti radiš/kažeš.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Kako da se promjenim,kako da sebi pomognem,kako da jednostavno pustim da ide sve svojim tokom,da uzivam u braku,u djeci,u svemu sto imam,jer zao mi je,i znam da grijesim?


Primijenit ćeš se onog momenta kada:
1. ga izgubiš (ne dao Bog),
2. shvatiš (narodski rečeno: kad ti dođe iz guzice u glavu) da ogroman broj žena je zlostavljano u braku, da svaka peta žena u svijetu bi poželjela takvog muža kraj sebe, i da imaš sve što insan poželjeti može.

Ja se iskreno nadam da ćeš shvatiti da ne treba tražiti dlaku u jajetu, bilo u braku, bilo u odnosima s drugim ljudima, jer kratak je život. Ne znamo cijeniti ono što nam je bog dao, sve dok to ne izgubimo.
I nemojmo zaboraviti: zdrav čovjek ima hiljadu želja, a bolestan samo jednu-da ozdravi.

Hvala Bogu pa smo/si  zdravi(a), te se zamaraš ovakvim glupostima, i praviš od sebe šiparicu koja ne zna šta želi od života.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 13:53:57   
veeseelaa
jao Blue rose ja se prepadoh tvog posta, osobito ovog posljednjeg dijela
stvarno drage žene, mi koje imamo divne muževe stvarno treba da prestanemo tersati
Anonimna jel to kod tebe nasljedno? jesul ti mama, otac takvi, mislim ekplozivni????
ajde malo se iskontroliraj jer stvarno se iz tvojih postova vidi da ti je muž fin, kažem i sama da je dobar otac i da te voli pa budi i ti dobra

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 13:59:38   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jao Blue rose ja se prepadoh tvog posta, osobito ovog posljednjeg dijela..


Ne shvatam šta je tu strašno?!
Žena očito ima sve u životu i ne zna to cijeniti (naravno kao i većina mladih žena današnjeg doba), ali to nije razlog da se preispita. Ono što je pozitivno, jeste što je sebi priznala da pravi grešku, i sada je na njoj da to popravi.

A kada sam pisala, na um pala mi je naša Neira.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 14:02:45   
veeseelaa
ma sve si u pravu, to je strašno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 14:08:18   
isabella
Svi mi imamo svoje 'zute' minute i to je normalno ali brate dragi nekada se treba kontrolisati,,Anonimna ako volis tog svog muza i ako zelis da ostanes sa njim mijenjaj ponasanje u mojoj porodici smo imali slican slucaj koji je zavrsio razvodom rijec je o bratu od moga oca evo vec 10 godina su razvedeni ali kad njega pitaju koji je razlog on kaze 'trpio,trpio i trpio e kad je se popela na glavu nisam mogao vise' i puklo je,,,,,,,ako ti je stalo do tog braka mijenjaj se jer izgovorena rijec se nomoze vratiti i uostalnom tvoj muz ce se zapitati zasto da trpi sve to,,

_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Ja sam grozna osoba !
30.5.2011 14:19:19   
palachinken
To je jako nezrelo razmišljanje - mislim na žene kojima je poenta života i braka da bude "po njihovom" i da tog muža vrte oko malog prsta, da njihova bude prva i zadnja, pa makar bila i pogrešna. Eto, kao, ona je zaje?%ana ženska.
Puno je zaje!*anije osaburati, zakočiti, prešutiti, oprostiti, odvojiti nebitno od bitnog.


Anonimna, brak je spoj dvije samostalne osobe, dva mozga, dvije ličnosti, a ne predatora i parazita. Ako već znaš koje su ti falinke, a onda radi na njima. Jednostavno i jedino rješenje. I ja se svakim danom borim sa svojim demonima i to radim zbog muža i porodice, jer su to zaslužili.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Ja sam grozna osoba !
8.6.2011 9:00:46   
ivanak
Iskreno, ženo mislim da ti samo gunđaš i gunđaš.... Pa opusti se malo, izađi vani, prošetaj, kupi si nešto, popij kafu s prijateljicom izvan kuće, bez djece.... samo makni tu neku muku iz sebe.
Pa ženo moja, mislim da tvoj muž previše popustljiv prema tebi... ja bi te davno nabila nogom... ali on nije ja... zato ga cijeni i voli.
Zašto ti jednog dana ne napraviš dobru gestu i pripraviš mu neko malo iznanađence... izvedeđ dječicu, njemu daš da odmara.
Ipak te covjek sluša i radi sve što mu kažeš.
Jedino mi nije jasno ono dvije žene... što time želiš reći.

A osim toga, evo npr. moga muža treba isto ćerati da napravi neke stvari i nakon cijelog dana što se umaram i fizički i psihički dođe on i vidi igračke po podu razbacane ili vidi da mali pravi štetu i šuti i radi svoga posla..... puknem i svašta mu izgovorim, jer zaslužuje da mu se reće. Ja ne trpim ne red i neke stvari u kući ( npr. ako ja kuham, ima da kuhinja bude onako kako sam ja zamisla u smislu da nož stoji tu, teča stoji tu ). On radi, ja se slažem, ali opet treba paziti na te stvari.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Ja sam grozna osoba !
17.8.2011 17:21:38   
mersiha 77
moj komentar je da vsi muzevi imaju konjske zivce
ali neznam zasto se vi ne stavite na njihovo mjesto jer samo tako cete vidjeti kako je to
neruzim vas drage moje,ali nedo vam bog trpiti sta zene trpe pa opet sute,stace,nekazem da je i to ispravno ali to je zivot sve
ima jako puno muskaraca koji nadje koja ce ga slusat i pazit ako neces ti
meni je zao fakat sto ove zenice koje su poslusne i sute bas njih snadje belaj ali koliko ih ja znam sve su u belaju

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Ja sam grozna osoba !
1.9.2011 23:59:42   
bina87
Blue rose, svaka cast na direktnosti... Muz i zena... Zute minute... On odtrpi moje, ja njegove, navacer kad ostanemo sami, napravimo kafu i prepricavamo- kako si mi mogao reci da se pravim pametna, da imam dugacak jezik , a on meni kaze da ja zapinjem kako visi na netu,kako je sovinista itd-al mu je najpametnije kad je rekao batali se zeno posla takvoga, nemamo vremena za te gluposti, Allah gleda kako se svadjamo, Ammar ce imati u podsvijesti sve, majka (svekrva) treba rahatluk nakon 65 godina svega i svacega u zivotu... il se hocemo ili necemo... sve ili nista... posvadjamo se, gori kuca, ja se okrenem a njega se "usi" smiju na mene,al pravi se da je ljut... Ja ista kao i on... Sta cu... I nema puno oko toga sikiracije, ako volis svoga muza, razgovaraj s njim, nije on neko tamo, on je tu, pored...zivo bice kao i ti...ako ga vrijedjas-nemoj bona, ne treba ti to, kad se naljutis sjeti se nekog mometa kojeg pamtis kad ste se zajedno smijali, zezali, broji od 10 do 0. Nisi grozna, 21 vjek je, covjek je preopterecen svacim necim bez razloga. Malo se opusti, nasilu se ne postize nista nit se nasilu zivi. pusaaaa i nemoj sta zamjeriti, sve u najboljoj namjeri :O

_____________________________

Mamino malo zlato Ammar 09.12.2010
3.850 kg
52 cm

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *