|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:11:29   
Anoniman
bas niko user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:17:43   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: triputmama

zene ako ima koga

htela bih s einformisati o onome cedjenom soka od limuna , pa posoljen

jel samo doh suhog kaslja ili nema veze

daje se da se smiri kasalj



prvi put čujem za ovo,

kad pomenu limun i sol, meni to asocijacija na tekilu, hahah

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:18:35   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: triputmama

bas niko user posted image


ja sam ti to pila kod suhog kaslja, ruzan ukus ali zaista pomaze. Da napomenem da sam to radila u trudnoci, prvi put super, odmah prestao kasalj, drugi put se ispovracala samo takouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:25:03   
Anoniman
i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popilauser posted image da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 5.11.2012 23:26:21 >

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:29:10   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: triputmama

i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popilauser posted image da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad user posted image



a izvini što dijete da forsiraš sa ovim kad postoji more sirupa i preparata na biljnoj bazi koji pomađu, a zdravi su

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:32:00   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: triputmama

i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popilauser posted image da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad user posted image


Koliki je mali, dobro je ikako htio popit... Uh, ne znam draga, ako je ispovracao nista od toga, ja nisam mogla opet, jednostavno jos trudna bila, jos ruzno do bola.... A da mu napravis onaj secer sa mlijekom i maslacem ili ako imas bronhi da otopis u mlijeku? Pa sutra kupi neki sirup, bisolex il nesto?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:34:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: triputmama

i moj mali ispovraca se i leze

a kad si se ispovracala jesil opet popilauser posted image da bih znala sta cu ja sada



opet da pitam

kad sad moj maleni povrati , hocul ponovo davat isto limun i so ili sta cu sad user posted image


Koliki je mali, dobro je ikako htio popit... Uh, ne znam draga, ako je ispovracao nista od toga, ja nisam mogla opet, jednostavno jos trudna bila, jos ruzno do bola.... A da mu napravis onaj secer sa mlijekom i maslacem ili ako imas bronhi da otopis u mlijeku? Pa sutra kupi neki sirup, bisolex il nesto?

imam onaj biljni Broncho stop sirup , jako dobar ali se sme samo 2 x dnevno davati
a kasalj ga davi celo vece od 8 kako je legao


ali bogami sad ne kaslje
smirio se bar za sad videcemo



i da hvala sto si se javnula

< Poruku je uredio triputmama -- 5.11.2012 23:39:06 >

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:40:54   
reallove
Triputmama,probaj da mu istopis mentol bombone u mlijeko,to nije ruzno za piti,a dobro je

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: potreban savjet
5.11.2012 23:42:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

Triputmama,probaj da mu istopis mentol bombone u mlijeko,to nije ruzno za piti,a dobro je

user posted image za ovo nikad cula , al neka pa za drugi put da znam hvala na savetu
sad za sad je miran user posted image

< Poruku je uredio triputmama -- 5.11.2012 23:43:16 >

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 109
   RE: potreban savjet
6.11.2012 12:45:49   
zagy
Bronhi bombone se tope u mlijeku, mentol su tvrde, zar se to može otopiti?

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: potreban savjet
21.11.2012 23:26:21   
mama2009
dal neko zna kako mogu doci do bosanske nosnje treba mi rentanje (po povoljnoj cijeni) ili posudba

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: potreban savjet
21.11.2012 23:29:27   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: mama2009

dal neko zna kako mogu doci do bosanske nosnje treba mi rentanje (po povoljnoj cijeni) ili posudba



Da kontaktiras nekog ko ide na folklor ???

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: potreban savjet
21.11.2012 23:31:21   
Leena

IZVORNA PORUKA: mama2009

dal neko zna kako mogu doci do bosanske nosnje treba mi rentanje (po povoljnoj cijeni) ili posudba


Jesi zvala one sto sam ti rekla? Pih... Fakat ne znam gdje bi se jos moglo trazitiuser posted image user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: potreban savjet
21.11.2012 23:35:30   
mama2009
hate neces vjerovat al nikog ne znam ko igra folklor

leena zvala sam traze 200 eurica za 3 dana, kao ako uzmete u petak mozete tek u pon vratiti jer mi ne radimo nedjeljom

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: potreban savjet
21.11.2012 23:37:20   
AnLu
Koliko ti nosnjih treba i za koji uzrast, muska, zenska, djecja?

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: potreban savjet
21.11.2012 23:39:20   
mama2009
pp

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: potreban savjet
22.11.2012 1:13:27   
many
mojoj djevojcici iz cista mira poceli ispadati nokti na noznim prstima!vodili je doktoru niko ni d apogleda nokte samo nalaz ,i kazu zbog anemije se to desava nedostatk vitamina c ,zeljeza!nokti stvarno ruzno izgledaju zuti iskrivljeni zadebljali :( .ne svi dva na jendoj nozi tri na drugoj,zadnji koji joj je ispao vec raste ali se odma lomi i izgleda ruzno...sta da radim ima li neko savjet ,ima li neko sa slicnim iskustvom??

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: potreban savjet
22.11.2012 8:58:25   
Dida79
Pa jeste li isli dermatologu ?

MM su takvi nokti na nogama zuti i zadebljani a kako on nece dr ja odem u apoteku i kazem sta je.Prvo sto mi je savjetovala da ide dr ali kad sam joj ja objasnila da nece prepostavila je da se radi o gljivicama i preporucila mi je canesten kapi koje sam mu i kupila

Svako vece nakon sto opere noge i dobro posusi nakapa par kapi na svaki nokat i pusti da upije.Sad trosi drugu bocicu kapi i vidi se napredak hb




(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: potreban savjet
22.11.2012 9:07:42   
Medić*
Many koliko je curici ?

Cula sam da je otpadanje noktića obično znak nedostatka A vitamina. Dajes li joj AD kapi ?

Jeste radili krvnu sliku, posto dr kaze da je zbog nedostatka zeljeza?

Nemam iskustva ali ja bih zatrazila jos neko misljenje od dr pedijatra, mogu biti i gljivice user posted image

Samo znam da malim bebama otpadaju noktici.

< Poruku je uredio medic slatki -- 22.11.2012 9:09:00 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: potreban savjet
22.11.2012 10:18:44   
many
nismo isli dermatologu,par puta isli nasep pedijatru,kaze da nisu gljivice(i ako niko nije ni bacio oko na noktice) vec samo nedostatak vitamina,i nikakv savjet nismo dobili,niti cimme da to tretiramo,niti bilo sta?a od ceka se dobije to gljivicno ooboljenje noktiju??
curica ima 2 i po godine,radili smo krvnu sliku,al problom je sto nam niko jos nije rekao cime to tretirati,lijeciti...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: potreban savjet
22.11.2012 10:25:16   
Medić*

IZVORNA PORUKA: many

nismo isli dermatologu,par puta isli nasep pedijatru,kaze da nisu gljivice(i ako niko nije ni bacio oko na noktice) vec samo nedostatak vitamina,i nikakv savjet nismo dobili,niti cimme da to tretiramo,niti bilo sta?a od ceka se dobije to gljivicno ooboljenje noktiju??
curica ima 2 i po godine,radili smo krvnu sliku,al problom je sto nam niko jos nije rekao cime to tretirati,lijeciti...


Najbolje da zatrazis drugo misljenje, da neko to fino pogleda i da savjet sta vam je ciniti :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: potreban savjet
22.11.2012 10:30:53   
many
narucili smo je privatno i imamo u sljedeci cetvrtak termin,pa se nadam da cemo naci rjesenje!a samo sam htijela davidim koliko cesto se to desava,cime su mame to ljecile,kada je prestalo,jer nama se vuce dosta dugo!hvallaa puno medic slatki,na odg...... user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: potreban savjet
22.11.2012 13:21:42   
mamabb
Ako se ne varam ti si sa USK jel tako? Ima jedna dr u Prijedoru mogu ti dati broj, odličan je dermatolog meni je pomogla a i mojoj djevojčici. Imala je flekicu na prsima i dr nam kazao da je to samo isušena koža da promjenimo sredstvo za kupanje i mažemo masnom kremom ali nakon što smo to uradili se pojavila na obrazu i ja odtišla kod nje i dobili mast jednom namazali i nestalo.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: potreban savjet
22.11.2012 13:42:26   
Dida79

IZVORNA PORUKA: many

nismo isli dermatologu,par puta isli nasep pedijatru,kaze da nisu gljivice(i ako niko nije ni bacio oko na noktice) vec samo nedostatak vitamina,i nikakv savjet nismo dobili,niti cimme da to tretiramo,niti bilo sta?a od ceka se dobije to gljivicno ooboljenje noktiju??
curica ima 2 i po godine,radili smo krvnu sliku,al problom je sto nam niko jos nije rekao cime to tretirati,lijeciti...


E pa ja sam mislila da ti je vece djete onda zanemari sta sam ja muzu kupovala ipak je maksumce u pitanju i ja ne bi nista na svoju ruku radila.
Ma pusti ti pedijatra nema on sta to da gleda i nagadja samo zahtjevaj da ti daju uputnicu i pravac drmatolog

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: potreban savjet
22.11.2012 14:47:52   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: many

mojoj djevojcici iz cista mira poceli ispadati nokti na noznim prstima!vodili je doktoru niko ni d apogleda nokte samo nalaz ,i kazu zbog anemije se to desava nedostatk vitamina c ,zeljeza!nokti stvarno ruzno izgledaju zuti iskrivljeni zadebljali :( .ne svi dva na jendoj nozi tri na drugoj,zadnji koji joj je ispao vec raste ali se odma lomi i izgleda ruzno...sta da radim ima li neko savjet ,ima li neko sa slicnim iskustvom??


Poslala sam ti pp.

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *