|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 19:59:07   
Blue rose RR
Kao prvo ti si dama/žena i tako se ponašaj. Ne priliči tvojim lijepim ustima da iz njih "šikljaju" nepristojne riječi, ma kako se tebi ne sviđalo nečije ponašanje.
Ako ti ta tetka "smeta", a ti lijepo svoje prnje pod mišku pa sebi stvori okruženje gdje neće biti "tetki" - što je vjerujem nemoguće, jer da to možete uraditi davno biste otperjali.
Zajednica je jadnica i tako ti je to od davnina bilo.

Kad ćete više vi mladice naučiti da se muž neće ni pod koju cijenu kačiti i svađati sa svojom familijom, jer je njihovo poimanje porodice šire od našeg "ženskog" poimanja porodice/familije.
Zato lijepa moja snajka, pamet u glavu, brini se o svojim četiri zida, svog mužića u krevetu obrlati (jer se tu politika vodi) da manje budete u kući, nađi sebi kakav posao, jer bezbeli si besposlena dok te takve gluposti iritiraju, tetki odi kad poželiš da je vidiš, pa bilo do od Bajrama do Bajrama, to ti procijeni, i mirna Bosna.

A zlato moje, ako je došlo do toga da se tetka miješa u vaš brak (do jučer su to bile svekrve i svekri), jadni li su tvoji "temelji kuće". Znaš za onu staru: kuća stoji na ženi, a ne na temelju.

U svakom slučaju neka blage riječi teku tvojim ustima-jer si ti dama i žena i majka (ili ako Bog da majka) i supruga.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 20:09:03   
taurus
blue rose svaka ti je zlatnauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 22:23:31   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: taurus

blue rose svaka ti je zlatnauser posted image user posted image user posted image user posted image



bas ova zena zbori pametno :)))
ali stavrno da se svadjam s tetkom od mm hallloooo ma neka prica sta zeli , mozes joj lijepo okrenuti ledja i svoj zivot voditi ,nisi ti duzna da cuvas tetki hater niti da je obilazis i tome slicno zato ne nerviraj se i furaj svoj fazon.
I jos jedno zamisli sada u glavi scenu ti , tm, i tetka stojite na ulici /avliji i svadjate se , samo zamisli nasta to lici.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:19:21   
veeseelaa
Blue rose draga moja user posted image aman pa nije u zajednici s tetkom il sam ja nešto propustila user posted image
Ne kontam ovaj dio "Kad ćete više vi mladice naučiti da se muž neće ni pod koju cijenu kačiti i svađati sa svojom familijom"... a kad će ti mladunci (il kako li već) naučiti da neke mladice boli d... za njihove tetke i ostalu familiju user posted image user posted image
A što se tiče ovog da treba biti dama ops ma daj, sa nekima i same znamo da moramo komunicirati njihovih jezikom jer zaista drugi ne razumiju

Blage riječi da teku???? za druge neznam al ima nas koji ne zujimo kao bude

Što se tiče anonimne ne kontam i neznam cijeli njen problem pa stoga mi je ovaj tvoj post malo čudan, poreda ti to sve odokativno user posted image

Meni samo nije jasno od kuda je sad ta tetka zalutala u njihove živote??? pa ljudi moji jedva nadjem vremena za moje tetke a ne za tetke mm
Nemoj da mi sad neko kaže kak je to isto, jer nije ni blizu



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:23:00   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Blue rose draga moja user posted image aman pa nije u zajednici s tetkom il sam ja nešto propustila user posted image
Ne kontam ovaj dio "Kad ćete više vi mladice naučiti da se muž neće ni pod koju cijenu kačiti i svađati sa svojom familijom"... a kad će ti mladunci (il kako li već) naučiti da neke mladice boli d... za njihove tetke i ostalu familiju user posted image user posted image
A što se tiče ovog da treba biti dama ops ma daj, sa nekima i same znamo da moramo komunicirati njihovih jezikom jer zaista drugi ne razumiju

Blage riječi da teku???? za druge neznam al ima nas koji ne zujimo kao bude

Što se tiče anonimne ne kontam i neznam cijeli njen problem pa stoga mi je ovaj tvoj post malo čudan, poreda ti to sve odokativno user posted image

Meni samo nije jasno od kuda je sad ta tetka zalutala u njihove živote??? pa ljudi moji jedva nadjem vremena za moje tetke a ne za tetke mm
Nemoj da mi sad neko kaže kak je to isto, jer nije ni blizu





oplakah...
gdje dadada s kokicama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:23:27   
veeseelaa
ovo je samo znak da sa familijom supruga treba što manje i što kraće biti u društvu user posted image
e čuj tetka, hrkljuš


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:25:15   
N_N
IZVORNA PORUKA: Anoniman

slazem se stim da bi u odredjenim trenucima bilo bolje sutiti, ali evo vec sutim 2 godine. ja i mm imamo uzasne probleme snjom, nemam mira zbog nje, zena je jednostavno obicna vjestica....... jel vama normalno da se neko pred vasim vratima svadja sa svojim bratom (mojim svekrom) i krene ga udariti sa lopatom????????????? zar bi vi htjeli imati normalnu komunikaciju sa tom osobom? zar da sutim toj zeni iako od nje ne mogu normalno izaci pred vrata sa svojim dijetetom? i da naravno da ocekujem od mm da ne prica snjom, nije zato sto hocu da ga uvucem u svadju nego zato sto cu tako biti mirna od nje tj. nece vise imati razloga da zove, da dolazi ( i ujeda) ..... sorry ako vam to moram reci , ali ja NIKAD ne bi pricala sa nekom osobom koja je duboko povrijedila nekog mog bliznjeg ( a usput i o meni pricala).... slazem se da je rodbinski odnos veoma vazan, ali samo ako su ti ljudi normalni, sto u ovom slucaju nije tako...



vesela čitaj, majka mu stara, ne preskači user posted image user posted image user posted image user posted image  Po ovome boldiranom i ja skontah da su ili u zajednici ili u istoj mahali....
Inače, vesela user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:30:02   
veeseelaa
gdje dadada s kokicama user posted image


e vala i ja oplakah user posted image user posted image

nema frkeuser posted image , samo konstatujem, meni uvijek bude čudno kad neko ono metne post od dva metra i svašta nešto napiše a ne kontam odakle mu te info, kad žena u ovom slučaju anonimna je jako šturo napisala svoj post
osim toga gdje je solidarnost među ženama na RR? user posted image umjesto da svi skočimo i tetki svašta nagovorimo a ono daj mlatni anonimnu riječima "mladica" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image wtf mladica? user posted image
to mi je kao ono mladi gospodine a sve u cilju degradiranja odredjene osobe

Meni je ovaj muž od anonimne baš mulac user posted image žena i tetka se svadjaju a on jede kokice (te dadadine valjda) user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.6.2011 23:32:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:31:33   
veeseelaa
N-N što ne boldira lopatu hahahah suze me obliše, ispričavam se nisam sve pročitala al svejedno Blue po meni pretjera



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:32:24   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

gdje dadada s kokicama user posted image


e vala i ja oplakah user posted image user posted image

nema frkeuser posted image , samo konstatujem, meni uvijek bude čudno kad neko ono metne post od dva metra i svašta nešto napiše a ne kontam odakle mu te info, kad žena u ovom slučaju anonimna je jako šturo napisala svoj post
osim toga gdje je solidarnost među ženama na RR? user posted image umjesto da svi skočimo i tetki svašta nagovorimo a ono daj mlatni anonimnu riječima "mladica" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image wtf mladica? user posted image
to mi je kao ono mladi gospodine a sve u cilju degradiranja odredjene osobe

Meni je ovaj muž od anonimne baš mulac user posted image žena i tetka se svadjaju a on jede kokice (te dadanine valjda) user posted image




pametan lik... bar se najeo kokica dok su jezikare jezikarale user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:34:23   
klemzi
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

gdje dadada s kokicama user posted image


e vala i ja oplakah user posted image user posted image

nema frkeuser posted image , samo konstatujem, meni uvijek bude čudno kad neko ono metne post od dva metra i svašta nešto napiše a ne kontam odakle mu te info, kad žena u ovom slučaju anonimna je jako šturo napisala svoj post
osim toga gdje je solidarnost među ženama na RR? user posted image umjesto da svi skočimo i tetki svašta nagovorimo a ono daj mlatni anonimnu riječima "mladica" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image wtf mladica? user posted image
to mi je kao ono mladi gospodine a sve u cilju degradiranja odredjene osobe

Meni je ovaj muž od anonimne baš mulac user posted image žena i tetka se svadjaju a on jede kokice (te dadadine valjda) user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:34:28   
veeseelaa
jadan je njegov život, pih



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:34:28   
N_N
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

N-N što ne boldira lopatu hahahah suze me obliše, ispričavam se nisam sve pročitala al svejedno Blue po meni pretjera





user posted image user posted image  bez da uvrijedim anonimnu, ja sam došla do ove lopate i oplakala user posted image user posted image  Popravila mi je dan. Izvini anonimna molim te ali jače od mene....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:35:01   
Anoniman
Ja da sam na mjestu tog muža samo bi im dodala lopateuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:39:30   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:40:39   
Anoniman
idi vesela ludo jednauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:40:59   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:41:37   
N_N
vesela, majke mi si grozna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:41:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gdje ovo nadje???user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:42:26   
Anoniman
Joj vesela oplakah...bjezi tamo zeno porodicu se od smijeha prije vremena user posted image user posted image user posted image user posted image

ps. hajde sad priznaj da si ti anonimna i da si slikala tetku sa lopatom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:43:45   
taurus
joj vesela oplakah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:43:52   
N_N
IZVORNA PORUKA: jelenaT

ps. hajde sad priznaj da si ti anonimna i da si slikala tetku sa lopatom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image

< Poruku je uredio N_N -- 13.6.2011 23:44:18 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:44:02   
veeseelaa
pa ima još ludih tetki sa lopatama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:44:59   
teacher75
odoh ja, laku noc, ako jos malo ostanem razbudicete me!!! a umorna, jedva gledam, ko ce sutra ustatiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Solidarnost u braku!!!
13.6.2011 23:54:40   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Drage moje, otvorila sam ovu temu jer sam neki dan dosla u nezgodnu situaciju sa jednom osobom (tetka od mm) tj. posvadjale smo se uzasno i rekle jedna drugoj svasta (neka sam i drugi put bi opet) i gdje je ON samo sutao user posted image ..... znaci apsolutno nije nista reko, samo je stajao ko kip pored mene i slusao svadju.... Posvadjala sam se snjom zbog necega sto se tice nas oboje ( i mene i mm-a) samo sto on nije imao hrabrosti da se posvadja a ja bome jesam..... pa bi da vas pitam: ocekujete li vi od vaseg muza da ako se posvadjate sa nekom osobom da vas on brani? ocekujete li da ako vi ne pricate sa nekom osobom da ne prica ni on? ( a ta osoba je rekla svasta o vama) izgleda mm nije nikad cuo za solidarnost u braku??? ja trenutno ne pricam sa njim jer sam se uzasno razocarala i bilo me je stid (pred njom) jer on apsolutno nije ni rijec reko u moju odbranu ( a rekla sam sve sto je on reko da ce joj reci NEKAD user posted image )..... zar se partneri ne bi trebali solidarisati u braku? jer ta osoba ne samo da je meni nanijela stetu vec i njemu? zasto ja moram biti musko u braku ????


trebao bi on da se solidarise s tobom pa da ne prica sam sa sobomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image posto ne pricas s njim, ha ja

skim ti ne pricas ne treba ni on

fakat je tebi bezveze svadjati se bilo s kim a pogotovo njegovom rodbinom, ako ne valja, distanca i ignore, i ako te "bocne" samo nastavis na svoj racun i glasno HAHAHA ...ja tako "solviram" glupe komentare i rahat

a ne pricati s muzem...prvo vi imate izmedju sebe problema zeno, ja to nikad nisam mogla razumjeti-ne pricati s osobom s kojom zivisuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *