|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:03:13   
bananica
vi kao da ste zaboravile onu " i u dobru i u zlu"

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:05:14   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Kao prvo ti si dama/žena i tako se ponašaj. Ne priliči tvojim lijepim ustima da iz njih "šikljaju" nepristojne riječi, ma kako se tebi ne sviđalo nečije ponašanje.
Ako ti ta tetka "smeta", a ti lijepo svoje prnje pod mišku pa sebi stvori okruženje gdje neće biti "tetki" - što je vjerujem nemoguće, jer da to možete uraditi davno biste otperjali.
Zajednica je jadnica i tako ti je to od davnina bilo.

Kad ćete više vi mladice naučiti da se muž neće ni pod koju cijenu kačiti i svađati sa svojom familijom, jer je njihovo poimanje porodice šire od našeg "ženskog" poimanja porodice/familije.
Zato lijepa moja snajka, pamet u glavu, brini se o svojim četiri zida, svog mužića u krevetu obrlati (jer se tu politika vodi) da manje budete u kući, nađi sebi kakav posao, jer bezbeli si besposlena dok te takve gluposti iritiraju, tetki odi kad poželiš da je vidiš, pa bilo do od Bajrama do Bajrama, to ti procijeni, i mirna Bosna.

A zlato moje, ako je došlo do toga da se tetka miješa u vaš brak (do jučer su to bile svekrve i svekri), jadni li su tvoji "temelji kuće". Znaš za onu staru: kuća stoji na ženi, a ne na temelju.

U svakom slučaju neka blage riječi teku tvojim ustima-jer si ti dama i žena i majka (ili ako Bog da majka) i supruga.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:10:36   
Anoniman
oplakah user posted image user posted image na ove silne postove, samo od rose  post nikako da skontam,  gdje u svemu tome nadje mladiceuser posted image user posted image ...Ti joj sasu post ko da si sa  queen elisabeth na ti, a mozda i na vi user posted image

(odgovor članu Bebica11)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:10:55   
Ella_H
veesela nadji neku sa s(j)ekirom
strasnije ce bitiuser posted image user posted image user posted image .
Dovoljno je brak uzbudljiv
i bez tetki, tetica i svracica u zivotu.
To se sve drzi na distanci sa svima lijepo,
ako treba i od Bajrama do Bajrama
odrzavati rodbinske veze. Na zlobne
i primitivne komentare se smjeskati
i zivjeti svoj zivot. A ti anonimna nisi malo djete
da trazis od muza da se neigra s nekim
s kim se ti vise ne zelis igrati.
Solidarnost za mene je postupiti ispravno.
Inace mrzim svadje i netrepeljivosti volim svoj rahatluk.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:12:23   
lila25
eee vesela svaka ti je zlatnauser posted image user posted image pa napadate zenu sigurno bjesna zbog tetke dosla na RR da se pojada a vi svi na nju,nek si ti njoj rekla koju ako ce ti biti sad lakse i ako ce te zaobilaziti.A tvoj mm bas mulac.I ja bi ocekivala od svog da stane na moju stranu protiv nekog ko narusava nas mir.Nikada se nisam posvadjala ni skim,ali znam odgovoriti i zavrsiti komunikaciju krenuvsi svojim pute.Kod nas funkcionise tako da ja svojoj familiji stavljam granice dokle mogu ici sa mijesanjem u nas brak,a on svojoj i super on fin zet ja fina snaha svima lijepo i svi zadovoljni a ja presretna s mm u svoja cetiri zidauser posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:12:48   
Cickolini
Tetka i lopata ... mislim .. vrh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:16:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Cickolini

Tetka i lopata ... mislim .. vrh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uvijek ima gore od goreg , mogla je tetka izletiti sa motornom pilom....

(odgovor članu Cickolini)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 0:21:33   
Cickolini
Slazem se s Lilom ... zena se pozalila na RR, a mi gore nego tetka user posted image user posted image user posted image Ko me nervira ... ja to na ignor, bez svadja ili nagadjanja. Nemma ja vremena za to. Ali realno svi mi nekad dodjemo do momenta kad sve saspemo u lice. Niko od nas ne zna sta je tacno bilo, mozda bi neke od nas i gore postupile. Nikad ne reci nikad. Ja sam uvijek za opciju poslije koje ces se osjecati bolje. Pa ako je anonimnoj poslije svega bilo srce na mjestu ... svaka cast. Mogu samo reci trebala si onda i ranije. Muz ... ne znam sta da ti kazem. Ja od svog ocekujem da me podrzava i hB to je do sad tako i bilo... Mrzim mulce, ali mozda je tvoj muz samo miran tip .. .ti to najbolje znas ...


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 3:36:46   
Galicia
Nije njen muz mulac ni malo. Pametan covjek koji nece da se svadja. Vjerovatno i sigurno poznaje svoju familiju malo bolje od anonimne. Da je htjeo da se svadja, posvadjao bi se davnih dana. Nego, on je znao da suti, a ona nije.
Malo mi je nejasno to sto se anonimna mjesa u medju familijarne odnose. Zasto se TI mjesas u njihove svadje, udaranje, lopatanje, kad to njima samima ne smeta. Izgleda da su ljudi navikli na takav zivot, ponasanje, atmosferu.



_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 8:20:49   
veeseelaa
pa draga Galicija kako muškarac, muž može gledati da mu se žena svadja i njegova tetka a da uopće ne prekine svadju??? za mene je on nidje veze
Da je kakav frajer do duše ne bi došlo do toga al haj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 8:36:06   
Anoniman
e vala ako ce mi trebat neko da se svadja  u moje ime ili da me sprjecava u tome  pa kakva sam onda ja osoba , mislim sala na stranu ne svadjam se sa svojom familijom , nismo jos dotle dosli da se lopatamo , ali ja sam takva osoba ko me nagazi ja odmah reagujem , kazem onako kako jeste,, ne trpim ....I to skupljanje u sebi , precutavanje vodi samo gorem sukobu...A ne znam meni nikad nije trebao advokat ,nedaj Boze da me tuku , mada ni tad ne bih trazila da me neko brani .....A sto se tice anonimne svako ima svoja vrata i kljuc u njima , zamandali jaranice i mirna Bosna....
Za mene je solidarnost u braku kad ti muz/ zena da bubreg pu pu pu netrebalo nikome a ne da  ti bude advokat.... 

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 8:37:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa draga Galicija kako muškarac, muž može gledati da mu se žena svadja i njegova tetka a da uopće ne prekine svadju??? za mene je on nidje veze
Da je kakav frajer do duše ne bi došlo do toga al haj


Joj Vesela mozda covjek nije mogao doci do rijeci user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 8:41:53   
veeseelaa
ma ja se samo stavim u poziciju da se mm svadja, ja bi ga sigurno zamolila da prestane i da napustimo prisutne i odemo kući
ovaj se izgleda boji tetkine lopate

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 8:56:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja se samo stavim u poziciju da se mm svadja, ja bi ga sigurno zamolila da prestane i da napustimo prisutne i odemo kući
ovaj se izgleda boji tetkine lopate


Normala najbolje iskulirati situaciju

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 8:57:55   
Blue rose RR
Mlada, mladica = mlada žena (tako se kaže u jednom kraju Bosne).

Oni koji žele da shvate suštinu mog posta, shvatit. Takođe shvatam ja da današnja omladina  (valjda ovu riječ poznajete) želi da se svijet i sve i svi u njemu vrti oko njih. Da vode glavnu riječ i u kuhinji, u dnevnom boravku, i u mahali, i u piljari, poštujem.
Ali isto tako, sa druge strane, ne mogu da shvatim zašto poslije ovakvih dešavanja pred vratima svoje kuće, kad se "nagovore da im bude lakše duši i da ih niko ne pravi budalama", se pojave sa postom naziva: pomozite-on mene više ne voli, on me vara, želim da se razvedem.

Kako posijemo tako i žanjemo.

I ne želim da na forumu solidarišem sa nekim čije ponašanje ne opravdavam. A da bi razumjela nečiji post (u ovom slučaju post naše mlade ženice koja ima problem sa tetkom), nije potrebno da elaborira dvometarskim postom, već se može prilično toga zaključiti iz nekoliko njenih rečenica, u kojim je i previše toga rekla.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:15:42   
jasmin
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

Oplakah na sabahu...jedva sebi dodjoh!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:18:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Mlada, mladica = mlada žena (tako se kaže u jednom kraju Bosne).

Oni koji žele da shvate suštinu mog posta, shvatit. Takođe shvatam ja da današnja omladina  (valjda ovu riječ poznajete) želi da se svijet i sve i svi u njemu vrti oko njih. Da vode glavnu riječ i u kuhinji, u dnevnom boravku, i u mahali, i u piljari, poštujem.
Ali isto tako, sa druge strane, ne mogu da shvatim zašto poslije ovakvih dešavanja pred vratima svoje kuće, kad se "nagovore da im bude lakše duši i da ih niko ne pravi budalama", se pojave sa postom naziva: pomozite-on mene više ne voli, on me vara, želim da se razvedem.

Kako posijemo tako i žanjemo.

I ne želim da na forumu solidarišem sa nekim čije ponašanje ne opravdavam. A da bi razumjela nečiji post (u ovom slučaju post naše mlade ženice koja ima problem sa tetkom), nije potrebno da elaborira dvometarskim postom, već se može prilično toga zaključiti iz nekoliko njenih rečenica, u kojim je i previše toga rekla.





Shvatas zasto se danasnja omladina buni a poslije ne shvatas zasto pisu na forumu , dilema svega mi

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:18:14   
veeseelaa
Rose ne podržavam ja njen "nastup" al ni ćutanje njenog supruga.... ne kontam čemu paljba po mladici a ne po njenom suprugu

Ona je došla u njegovu porodičnu kuću, da su normalni ne bi se lopatali
Žalosno je što će i od nje možda napraviti sličnu ženu
Anonimna ne spuštaj se na njihov nivo, prezri tetku i ostale iz te porodice koji se tako "obračunavaju", prodji pored njih ko pored Turskog groblja (mislim da su ti i svekar i svekrva slični) .... zdravo za zdravo a nikakvo druženje niti bilo koju vrstu razgovora ne započinji sa njima, da se ne bi dovela nikada više u sličnu situaciju

Rose ima i onih žena koje se pojave sa pričom da ne vole više svog supruga zbog određene situacije a meni bi se ovakav muškarac zgadio....
Pa u njegovoj familiji ko što neki organiziraju čimburidaju oni organiziraju lopatijadu
Evidentno je da tetka nije normalna a možda je anonimnoj bilo neizvodivo izbježi sukob, kad vas neko napadne obično se branite zar ne??

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:19:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

Oplakah na sabahu...jedva sebi dodjoh!


Bolje si prosla ja sam nocas u neka doba usla i sve u kuci probudila koliko sam se smijala user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:21:56   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ali isto tako, sa druge strane, ne mogu da shvatim zašto poslije ovakvih dešavanja pred vratima svoje kuće, kad se "nagovore da im bude lakše duši i da ih niko ne pravi budalama", se pojave sa postom naziva: pomozite-on mene više ne voli, on me vara, želim da se razvedem.

Kako posijemo tako i žanjemo.




Ne znam da li sam pravilno shvatila ... ali po ovome izgleda ukoliko odgovoris na napade ocekuj da te dragi muzic u buducnosti prestane da voli, pocne da vara .... Cinjenica je da se ja ne svadjam i uvijek se trudim da jednostavno ignorisem ljude koji mi smetaju, ali isto tako ako mi neko predje granicu ne ostajem duzna ... pa i ako je u pitanju porodica od mog muza. Naravno nikad nisam ne kultruna jer smatram ipak da je to dio mog odgoja, ali isto tako necu ni presutiti zato sto je to porodica od mm. Cak sto vise idu mi na zivce zene koje trpe sve i smjeskaju se neki clanovima m porodice jer je to njegova porodica. Haloooooo .... ako me ne maltretira moja porodica e pa nece ni njegova sigurno. Slazem se da za sve postoji nacin, ali nikad nisam za to da se trpi ili presuti.

I nemojte samo pisati kako je nemoguce da te maltretira porodica od tm jer znamo i sami da top nije tacno. Iskusila sam na vlastitoj kozi i to ne od blize porodice nego od tetki i rodjaka ... smao je moj nacin, a i muz bio daleko drugaciji ...A to je zaista bitno  jer nisam ni morala ja puno da se uplicem mm ih je sve postavio na mjesto. To je njegova pordica i logicno je da i on treba da postavi stvari na svoje mjesto, a ne da se ja nesto obracunavam s njim. Moje je smao da ih stvaim na ignor ...


< Poruku je uredio Cickolini -- 14.6.2011 9:24:11 >


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:22:15   
veeseelaa
Kako posijemo tako i žanjemo.


slažem se.... žena treba da ima svoju zanimaciju, svoj posao i da gleda svoju porodicu a ne da se smara porodicom svog supruga, njihovim odnosima itd

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:22:37   
jasmin
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

Oplakah na sabahu...jedva sebi dodjoh!


Bolje si prosla ja sam nocas u neka doba usla i sve u kuci probudila koliko sam se smijala user posted image user posted image

Sreca moja pa me niko ne vidi...pomislili bi da mi je rod na slici( i jedna i druga ne izgledamo bas ...ccccc).Jos uvijek se smijem.E svasta.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:24:59   
veeseelaa
Cak sto vise idu mi na zivce zene koje trpe sve i smjeskaju se neki clanovima m porodice jer je to njegova porodica. Haloooooo .... ako me ne maltretira moja porodica e pa nece ni njegova sigurno. Slazem se da za sve postoji nacin, ali nikad nisam za to da se trpi ili presuti.


a sve mora da se trpi samo da se zovemo udatim user posted image
bez zeze, žena treba da ima svoj stav, svoje mišljenje itd a ako se isto ne dopada suprugu vozdra bolan, bolje se dostojanstveno razići nego cijeli život biti donja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Cickolini)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:25:17   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Kako posijemo tako i žanjemo.


slažem se.... žena treba da ima svoju zanimaciju, svoj posao i da gleda svoju porodicu a ne da se smara porodicom svog supruga, njihovim odnosima itd


Ovo je suština svega.

Shvatile vi ili ne, bile u dilemi ili ne, jedan je život i ne treba ga zagorčavati niti sebi, niti drugima.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Solidarnost u braku!!!
14.6.2011 9:26:49   
veeseelaa
Rose shvatila sam ja tebe, dobrim dijelom se slažem s tobom al nikako ne mogu ne primjetiti da njen suprug i njegova familija nisu ok

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *