|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 13:35:51   
Anoniman
pa Skvo sjeti se....jel' ti plakao...nijeuser posted image

a ma ne znam sta bi vam rekla...ja bih voljela da nekad pokaze koliko voli svoje roditeljeuser posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 13:36:37   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ali zadnjih par dana kada joj se neko obrati nazirem neki stid ili nesto slicno "faza kme kme", jest da traje 2 minute ali za uhar.user posted image


a vezano za stid i kod nas je to prisutno zadnjih dana, cak ja recimo ako pocnem nesto pjevati ili skakati po kuci on se ko malo zastidi, pritrci meni i zarije glavu ko noj user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 13:37:06   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

pa Skvo sjeti se....jel' ti plakao...nijeuser posted image


A, to se ne racuna...ja sam plesala sa njim...lijepo sam ga zamolila za ples....a...gdje ce meni beba plakati, mislim mennniiiii?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 13:38:32   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: medic slatki


a vezano za stid i kod nas je to prisutno zadnjih dana, cak ja recimo ako pocnem nesto pjevati ili skakati po kuci on se ko malo zastidi, pritrci meni i zarije glavu ko noj user posted image


Stidna nasa lijepa djecica...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 13:42:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: dadada

pa Skvo sjeti se....jel' ti plakao...nijeuser posted image


A, to se ne racuna...ja sam plesala sa njim...lijepo sam ga zamolila za ples....a...gdje ce meni beba plakati, mislim mennniiiii?user posted image user posted image user posted image
jah....u pravu siiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 13:53:50   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

a ovaj ne place ni kad ga neko strani uzme...nikad nije...i to se vazda svi cude...jedino, sto mi je jako drago, kada mu neko nepoznat pridje i pruzi mu ruku on odbije...okrene se i krene u suprotnu stranu


Ni mi nemamo sekunde straha od nepoznatih ljudi...uglavnom im se smije, a kad joj neko pridje kolicima ona čak pruža ruke da je uzmu user posted image Meni trenutno ovo ne smeta jer ne bih voljela da je neka plašljivica, ali vjerovatno kad se malo osamostali budem malo bila u panici user posted image

O njenom zajuser posted image naravi neću ni pričati user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 13:58:01   
Anoniman
ama kad skontas u opste nije lose da pokazuju strah prema nepoznatim ljudima...dapace...ne mislim sada da treba histerisati, ali neki normalan strah...nelagodu...barem da pocne kmecit kada ga neko uzme

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 14:16:44   
Anushka
dadada slazem se da bi bar oprez bio OK, moj sve ignorise, samo se potrudi da ne dodirne nepoznate ljude, obidje ih i po svom, ako mu se ko obrati obicno ih posmatra i proucava, a ako je uz mene onda se zastidi i sa smjeskom viri iza mojih nogu. ako ga iko pokusa uzeti kad se njemu hoda izvija se i vrlo sppretno pobjegne hehe samo ga ja ponekad savladam, ali nema puno kmezanja. u kuci je bas sladak, nekih 10tak min je miran stidi se,viri i proucava a onda se opusti i zaigra..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 14:31:51   
Anoniman
Ma ne mogu reci da on nije oprezan...jeste...ne pokazuje on nikakve emocije kada ga neko nepoznat drzi...niti se smije...niti place...on posmatra...suti i gleda...nekad se zna namrgoditi...i inace kada mu se neko obraca nije od one djece sto se samo smiju...bukvalno, od njega moras "zasluziti" osmjeh...samo mi smeta to sto nekad neprotestuje...ne daje glasa

isto tako i prema zivotinjama (ovo sam ja kriva) prilazi bez imalo straha...mada ne bi bilo lose da mene prvo saceka

(odgovor članu Anushka)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 15:05:06   
Anushka
pa dobar je onda, a sto bi htjela da je kmeza? hehe meni bas drago sto moj ne place, ni ne trazi moju pomoc, sam se otme, ako bas ne uspije onda me dozove, ali opet ja ne dopustim ni da dodje do toga da ga iko nasilu drzi, opet cudno je kako nesto ne ganja zivotinje, jos kao beba se igrao i sa cukom i macom, ali nisu mu zanimljivi, malo ih gleda, i ode svojim putem, ni ne pokusava ih dodirnutiuser posted image  ne boji ih se, prosto mu nisu zanimljivi, draze mu strugati nogama po pijesku i dizati prasinu ili se penjati po ogradamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 15:39:11   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada


isto tako i prema zivotinjama (ovo sam ja kriva) prilazi bez imalo straha...mada ne bi bilo lose da mene prvo saceka



Joj i ja imam problem sa ovim...Vec mi je tegoba...prilazi svim cukama, macama, hoce da ih grli, dira i slicno....E, sada ako ne dam onda je totalna histerija...bacanje,udaranje i slicno...ona zaista nema nikakav strah i uziva u zivotinjama...Od pocetka je u kontaktu sa nasim milim pekijem, ali...nije svaka zivotinjica bezopasna...zaista ne znam kako da odreagujem na ovo...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 15:51:57   
Anoniman
ni,mi nismo nimalo stidni.Oce svakome neki dan kad sam bila u apoteci pa zena ispred nas stoji ceka u redu anel nju uzeo za kosu cupauser posted image vuce....Taj nimalo nema stida ni straha
Danas nam neka maca mala,dosla ispred dvorista on ju ugledo i te radosti i vriske samo ju uzet i nema druge.
Kad smo posla u kucu snjim on toliko place ,i cupa me sto nisam macu unijela u kucu user posted image to je cudo jedno kako je nemir i zvrk mali.....
Kako,je samo huja i ljut kad se igra...Recimo kamioncicem i zaigra se fino kad odjenom ga pocne bacat vristat,i plakatuser posted image valjda mu nesto kamioncic skrivio pa nezna ni on sta bi mu radio....
Ma sou zivi,sa anelomuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: razvoj dece od 12 meseci do 24 meseca
6.7.2010 16:42:30   
Anoniman
kad bi moglo nekako da se ne boji.... ali da prvo pitauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *