|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko placate bebine igracke
2.8.2010 16:46:12   
miracle
Konačno...u Mercatoru (Socijalno)stigao psić sveznalica.Kad sam ugledala bilo je user posted image ,odmah kupljen.Cijena 66,82 KM.




< Poruku je uredio miracle -- 2.8.2010 16:50:41 >

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: koliko placate bebine igracke
14.1.2012 16:41:34   
minie
Da li neko od vas ima onu loptu sveznalicu od Fisher Price-a? Ja hocu da kupim R ili ovu loptu ili onog psica sveznalicu. Vidjela sam jucer u DM ovu loptu, ali nije bilo cijene. Bila je pored neka sveska sveznalica istog proizvodjaca i kostala je oko 35 KM. Kontam nesto, ako je ona lopta i 50 KM, sa onim kupunom za ustedu 25% mogla bi se kupiti puno jeftinije. I btw zna l ineko koliko kosta?




_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: koliko placate bebine igracke
16.1.2012 18:50:57   
Medi_87
Minie lopta je oko 52km koliko se sjecam ja sam kupila sa kuponom od 25% popusta

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: koliko placate bebine igracke
16.1.2012 19:31:09   
minie
Sa kuponom 52 KM ili joj je to normalna cijena? Je li korisna i zanimljiva bebacima?

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: koliko placate bebine igracke
24.10.2012 13:29:47   
visnjica1
Ja kupujem igracke koje su edukativne, kupila sam psica sveznalicu na Bosanskom jeziku i na Njemackom j, ima dosta igracki iz crtanog koje pjevaju i pricaju nesto, mi imamo slikovnicu fisher Price sa muzikom i super je,eh sad sam vidjela hello kity koja svira i mislim da nesto prica i nju cu da narucim ovih dana bas je medena

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: koliko placate bebine igracke
8.12.2012 1:40:17   
Sittah
upravo vidjeh ovu ponudu za komplet baby igračaka:
http://www.ekupi.ba/POKLON-PAKET-INFANT-VP-2012-207119.aspx

košta 25 KM

meni se čini zanimljivim, da li neko od vas koristi igračke ovog proizvođača one2play? ne znam koliko su kvalitetne, ali na slici mi djeluju simpatično pa razmišljam da li da uzmem kao poklon prijateljici koja se nedavno porodila

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: koliko placate bebine igracke
8.12.2012 20:49:17   
aidana
Sittah ja mislim da jesu jedne od kvalitetnijih igracaka, definitivno nisu neke smrdljve kineske :)
Mala od moje zaove je imala Bumbu koji pjeva i uce se brojevi i sl. i bas se voljela s njim igrati. Sad ja ne mogu skontati je li u ovom paketu uz te kockice, dekicu itd...i taj bumba jer samo ta jedna igracka kosta cini mi se oko 50 km.

I mene zanima kakva je ta lopta u dm-u, steta sto nemaju veci izbor tih learn and play igracaka da se iskoristi onih 25%

Inace ja i mm do sad nismo kupili nijednu skuplju igracku, vecinu stvari je dobio mada opasno razmisljam da kupim jednu od tih sveznalica koje nisu bas najjeftinije. A mislim da bi mi bas krivo bilo kad bih je kipila a njemu ipak draze da guzva papir i mucka flasicu kao do sad user posted image

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: koliko placate bebine igracke
8.12.2012 21:07:01   
Full Moon
Mislim da je u navedenom paketu Bumba samo mala plisana igracka, ne onaj veliki sto svira.
Mali savjet, ako vec zelite igrackice ovog tipa bolje je one plasticne, jer se u ovim plisanim vrlo brzo otkace one zice i kraj svirke, barem se to nama desilo, mislim djeca k'o djeca na to i legnu i bacaju itd.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: koliko placate bebine igracke
10.12.2012 10:10:54   
Sittah
ja sam u međuvremenu ipak poručila za poklon ovaj paketić, čekam da stigne, pa kad dođe napisat ću kakvo je i da li slika odgovara stvarnosti

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: koliko placate bebine igracke
10.12.2012 17:14:56   
Medi_87
Što se tiče lopte sveznalice mi smo je kupili davno i dan danas mu je zanimljiva, i igra se sa njom eh sad od dm- ova koji ima najviše fp igracaka to je onaj u koreji

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: koliko placate bebine igracke
22.12.2012 14:03:10   
Ombra
ja se vise povedem za kupnjom igracaka nego muz...anw...mojoj curi i nisu toliko igracke sad zanimljive a planiram joj isto uzeti psica sveznalicu....za to mi nije zao dati pare...dobila je patkicu koja pjeva par pjesmica i recituje abecedu....jos je mala da skonta to ali od sestre mali je uz tu patkicu naucio abcd-u....2 su mu godine...tako za te edukativne igracke mi nije zao dati ali kad vidim zvecku od 25,00 Km ili 50,00 KM i da bi to kupila ne....to mije besmisleno...

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: koliko placate bebine igracke
22.12.2012 16:04:16   
ajla86
kad se pocinje sa kupovinom igracaka djeci??curici jos nema 3 mj a mene sve vuce da nabacam sobicu igrackama...znam da ce mi ubrzo dosaditi slaganje istih ali eto....
kazem neki dan prijateljici da kupim nesto a ona me ubjedzuje da je rano...da ona nezna drzati u rukama iogracku da se neudari i slicno??
a i sta kupiti bebi od 3 mj????

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: koliko placate bebine igracke
22.12.2012 19:09:53   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ajla86

kad se pocinje sa kupovinom igracaka djeci??curici jos nema 3 mj a mene sve vuce da nabacam sobicu igrackama...znam da ce mi ubrzo dosaditi slaganje istih ali eto....
kazem neki dan prijateljici da kupim nesto a ona me ubjedzuje da je rano...da ona nezna drzati u rukama iogracku da se neudari i slicno??
a i sta kupiti bebi od 3 mj????


Napisah, i nestade post user posted image
Za taj uzrast jedino zvecke. Mozes uzeti baby gym koji je za dob 0+, mada nam nije bio posebno interesantan. Imas i onih plisanih igrackica koje kad pritisnes zapiste, ali mislilm da je ona jos mala, al eto nek mamu zelja mineuser posted image

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: koliko placate bebine igracke
22.12.2012 19:10:49   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Sittah

ja sam u međuvremenu ipak poručila za poklon ovaj paketić, čekam da stigne, pa kad dođe napisat ću kakvo je i da li slika odgovara stvarnosti



iii? jel stigla posiljka?

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: koliko placate bebine igracke
24.12.2012 10:23:10   
Alannah
Stigla je meni,sa sedam dana zakasnjenja. Jedino odgovra Bumba lutak,a sve ostalo nije doslo,ubacili su neke druge igracke,cak i hello kitty zvecka dosla,naravno roza,a ja djecaka imam.Sto je najgore,nisam mogla vratiti jer je poklon za Bozic.Mislim da mi je ovo prva i zadnja narudzba sa ekupi.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: koliko placate bebine igracke
24.12.2012 11:01:34   
novi kolacic
Za bebu od 3 mj.je super beby gim. Moja beba ( 3mj) nista nije znala uhvatiti rukama do prije 5-6 dana kada sam je stavila u tu dzidzu i pravo je izvjestila rukice. I odusevljava je! Uhvati igracku sto visi rukama i onda je suta nogama :). Ja sam doduse, sve igracke poskidala i ponovo ih objesila kanapomblize njoj iznad glave da ih moze dohvatiti.

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: koliko placate bebine igracke
24.12.2012 11:05:03   
ninuska
user posted image

Dobro je da nisam narucila, a malo mi je falilo. Cuj, dobila dr. igracke, pa da si htjela te druge ne bi uzela ovaj paket. uzaaaaaaaaas

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: koliko placate bebine igracke
26.12.2012 10:13:18   
Sittah
tek sad se sjetih da sam pisala na ovoj temi u vezi ovih igracaka s ekupi.ba

meni ja narudzba stigla prije nekoliko dana, istina izmijenjena jeste, ali meni je ok, doduse nisam kupovala sebi nego za poklon pa mi nije toliko bitno da li 100% odgovara slici s reklame i kontaktirala sam ih telefonom i putem maila i izvinili su se i objasnili su mi da je doslo do problema s njihovim dobavljacem i ostavili mogucnost povrata narudzbe sto mi je ok i fer

uglavnom ja sam paket zadrzala i u paketu je dosao bumba - muzicka igracka s onim mehanizmom na natezanje ili kako se vec kaze, onda neke zvecke za nicanje zubi 4-5 komada u kompletu, neka hello kitty igrackica (ona mi je najbezveznija) i ono sto mi je stvarno super - dosao je veliki happy nappers jastuk u obliku kucice iz koje se vadi veliki pingvin i pretvara u veliku slatku plisanu igracku

ja sam zaista zadovoljna, iako je doslo do neocekivane izmjene sadrzaja jer po meni ovaj jastuk-pingvin je stvarno super, velika igracka koja ima dugotrajniju vrijednost, a ne samo prvih par mjeseci bebinog zivota, kad sam pokazala jednoj drugoj prijateljici koja ima dvoje djece, ona mi rece da je samo tu igracku jastuk/pingvina platila preko 30 KM u nekoj radnji, tako da u svakom slucaju ne smatram da je doslo do "prevare" - cak razmisljam da pingvina ostavim sebi - hahaha tj. svojoj bebi user posted image

uglavnom to je moje iskustvo s ovim paketicem, a sto se tice ekupi.ba, ja sam od njih kupovala i ranije razne stvari za kucu i ovo je prvi i jedini put da je doslo do neke izmjene, tako da zbog paketica s igrackama ne mogu biti nepravedna i reci da nikad vise nista necu narucivati od njih

pa koliko puta me izbace iz takta u robotu, interexu ili nekoj drugoj prodavnici i sama sebi kazem tamo vise necu uci, pa ipak opet odem tamo kad mi nesto treba i kad imaju ono sto trazim ako mi je povoljnije ili blize nego neka druga trgovina, a to je samo moje licno misljenje i stav

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: koliko placate bebine igracke
12.1.2013 20:27:26   
smajli80
Svojoj djeci ne kupujem preterano skupe igračke najviše do 30 km,ali gledam da su edukativne a djeci zanimljive.Evo baš prije par dana kupila sam ovo
http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=658

To je samo jedna od more igračaka ovog proizvođača.Složite će jako je edukativna,vrlo zanimljiva svoj djeci pa čak i meni a nije skupa .Košta cjelih 9.5kmuser posted image

Takođe posjedujemo:
http://www.pino-toys.rs/srp/category/?conid=316

http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=44

http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=57
http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=251

I još puno mini puzli ,a planioram da kupim i ovo

http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=61

Nadam se da me moderatori neće kazniti jer mi nije namjera da reklamiram proizvođača,već da vam pokažem kako možete svojho djeci kupiti vrlo jeftine a zaista edukativne igračke.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: koliko placate bebine igracke
12.1.2013 22:19:12   
smajli80
Evo još jedne prelijepe slagalice koju sam kupila svojoj curici kad je imala 2god.I dan danas voli da je slaže a uskoro će imati 5.Koštala je nekih 12kmuser posted image

http://www.pino-toys.rs/srp/proizvodi/?conid=334


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: koliko placate bebine igracke
13.1.2013 15:50:55   
ljubičica 28
Meni su drvene igračke extra. Zanima me gdje si ih kupovala i plaćala tako jeftino?

Ja sam nailazila na razne vrste tih malenih puzli koje su po 4-5 KM, farme i sl. su do oko 10 KM ali su zato sve ostale drvene slagalice preko 30 KM.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: koliko placate bebine igracke
13.1.2013 17:33:45   
smajli80

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Meni su drvene igračke extra. Zanima me gdje si ih kupovala i plaćala tako jeftino?

Ja sam nailazila na razne vrste tih malenih puzli koje su po 4-5 KM, farme i sl. su do oko 10 KM ali su zato sve ostale drvene slagalice preko 30 KM.


Meni su to odlične igračke i uvjek ih kupujem svojo djeci.Sve mini i ostale puzzle kćerka je već odavno prevazišla,pa ih čuvam sinu,uopšte se nisu oštetileuser posted image

Živim u RS i ima ih u maltane svakoj apoteci.

Ove blokove sam čak kupila u državnoj a ostalo po privatnim apotekama.
Sat i slova su nekih 18-20km,a mozaik sam platila 6.5-7km.
Jedino je ova didaktička kocka malo poskupa 28km ali je baš zanimljiva.To nisam kupovala jer imam loptu na taj fazon.



_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: koliko placate bebine igracke
19.1.2013 14:59:53   
ljubičica 28
smajli80, hvala na informacijama user posted image

Loptu i mi imamo (neku plastičnu koja me jako nervira jer je maleni svaki čas rasklapa i donosi da je sklopim), i neki kamion na isti fazon ubacivanja raznih oblika.

Sljedeće sam mu planirala uzeti slagalicu sa životinjama. Nedavno smo bili kod prijateljice čija malena ima takvu slagalicu i baš se dugo zabavio sklapajući dijelove.


_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: koliko placate bebine igracke
19.1.2013 15:03:24   
Visnja RR
ljubicice imas u Djecijem svijetu od drveta svega ...
evo njihova Fb stranica pa pogledaj

http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/pages/Djeciji-Svijet-Mirsela-Wagner-Ibrahimagic/183562908326868?fref=ts

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: koliko placate bebine igracke
19.1.2013 15:14:37   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

smajli80, hvala na informacijama user posted image

Loptu i mi imamo (neku plastičnu koja me jako nervira jer je maleni svaki čas rasklapa i donosi da je sklopim), i neki kamion na isti fazon ubacivanja raznih oblika.

Sljedeće sam mu planirala uzeti slagalicu sa životinjama. Nedavno smo bili kod prijateljice čija malena ima takvu slagalicu i baš se dugo zabavio sklapajući dijelove.



U prodavnici dječiji svijet imaš dosta veliki izbor pino dvrneih igračaka...
kako koja tako i cijena...u principu algalice brojevi, slova, viće, životinje, oblici neki su oko 8-9 KM...a imaš i didaktičke ie dukativne po 30 pa i do 100 KM...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *