|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko placate bebine igracke
20.9.2008 13:08:25   
bebacha
jel ima neko onu platnenu slikovnicu.nesto sad konram o tome i sjeti se da sam je vidjela u jednom marketu ali da je negdje oko 15KM.nesto mi cudno,da to nje previse.jel ona mozda muzicka ili sta vec.cjeli dan zazmisljam o slikovnicama i opet se sjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da je prosle godine u Komzumu bilo mali slikovnice,kao dzepne,od tvrdog kartona,u jednoj su bile samo slike povrce,u drugoj vova,zivotinje i slicno.bas mi je zao sto tad nisam kupila

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko placate bebine igracke
20.9.2008 16:42:09   
Nadi
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: nikka

Ja kupujem sinu vrlo malo igračaka ali negledam na cijenu,a  dobije ih puno kao i svako dijete i neupotrebljivih(jer su za djecu od 5 god) i opasnih(jer smrde na plastiku i gumu)to odmah bacam.
Nisu mi jasne osobe koje takvo nešto poklanjaju djeci,niodkoga neočekujem skupe igračke više volim da mu donesu malu čokoladicu kao znak pažnje.


user posted image user posted image user posted image
totalno si u pravu kako neko nekad zna donjet igracke tacno smrde.ni ja to ne volim


Potpisujem

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko placate bebine igracke
18.10.2008 20:46:13   
andji
moj igračke izgustira isti dan kad mu kupim,a neke i ne gleda,tako da mu ne kupujem ih puno niti dajem puno para za to.Moj Sergej se igra sa poklopčićima,teglicama od kašica,sad mu je fazon navrtat poklopac na teglicu,kutije od hrane,flašice svoje,takodje stavlja čep na njih,sve vrste flaša voli,naravno ja mu dam one plastične,čudo od djeteta.A šta sam najskuplje platila to je definitivno onaj vrtuljak u krevetiću,38km,i skinuli smo ga prije 2 mjeseca jer ga je počeo čapat

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 17:44:56   
bebacha
jeli neko zna gdje se ima kupit lopta sto ispusta zvukove.platnena je i kad je bacis ona svira

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 18:36:20   
Visnja RR
ej zene kupila sam psica sveznalicu ( pjeva , uci brojati, slova , boje...)... i odusevljeno se ja igram s njim user posted image  
Iako Asja gleda sirko otvorenih usta kad psic nesto kaze ali joj je jos uvjek vaznije da ga grize ...
Igracka je odlicna
Moze se kupiti u Merkatoru
user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.11.2008 18:40:15 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 18:45:12   
Romali
Visnja, ovo se čini kao super igračkauser posted image user posted image
Mom je važno samo da neko pričauser posted image

Ja kupila igračku za kolica u IANI, 14 KM


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 19:35:14   
ziki
Visnja cuko je pravi, jos me interesuje kako sa baterijama i moze li se prat posto mojuser posted image  sve trpa usta. Bebaco platnenu slikovnicu imam ja kupila ljetos u TL u Tuzli, kosta 17 km, ima cvijet koji suska, vinijev sal pisti, ima ogledalca koje Tarik mnogo voli i jos nekih nasivenih dodataka. Rucka ima 2 cvjetica pa usput i zveci. Meni je super, on je voli i muka kad operem dok se osusi. Lopte koje opisujes nisam vidjala, imaju one obicne ko zvecka krene u Bingu, Tarik se igra njegov kosarkaskom loptom, imponuje mu velicina koju savladauser posted image user posted image user posted image  a rado bi i moju pilates zgrabio al to ne dam

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 19:42:12   
bebacha
ma imamo tu loptu sto samo zveci ali ovo sam vidjela da jednom srpskom forumu.lopta je platnena  i po njoj su naslikani teletabisi i kad se baci svira razne melodije.
visnja koliko kosta taj medo.mi vec polahko razmisljamo o poklonu za Novu godinu


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 20:00:42   
stella
Visnja zavidim ti na psicu.To je idealna igracka.
Mi vidjeli u merkatoru i sutra dosli da kupimo kad ono nema,a bila su dva a nisu ni jeftini bas.Znaci ti si ta sto nas je preduhitrilauser posted image user posted image

Inace u zadnje vrijeme smo macu zatrpali igrackama sto mi sto familija a najvise miuser posted image
Sve ono necemo,a ona se odusevi i mi nemozemo odoliti da joj ne  kupimo.A to njoj interesantno taj dan i onda zavrsi na lageru sa drugim igrackamauser posted image


< Poruku je uredio stella -- 11.11.2008 20:02:22 >


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 20:03:00   
Visnja RR
Nije medo nego psic user posted image  
Cjena 66 km ... Mozda zvuci puno ali je psic prava sveznalica...
Kad se dotakne uho kaze uho... pa plavo uho... pa sapica, pa nosic...
kad se dotakne trbuscic ... nasmije se i kaze  skakljas me...ili... ti si moj prijatelj... ili ako se kombinuje sa nekom od komandi na sapici pjeva pjesmice... pa onda suti desetak sekundi i kaze "zagli me" ili "volim te"
zatim kroz neke pjesmice nabraja boje... brojeve... abecedu... djelove tjela...
Ma igracaka je savrsena za prvi rodjendan ili NG... pise da je za djecu od 6 do 36 m...
Ne pere se u masini...vec se samo izbrise vlaznom krpom...
Ja je za sada drzim na metar od Asje jer bi ona zeljela odmah u usta... pustim da je dodiruje...

@ Stella ako je vidim negdje drugo javljam ti... a sigurno ce ih Merkator jos naruciti... vjerovatno su narucili malo da vide dal` ce se prodati... jeste skupa al vrijedi, vjeruj mi...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.11.2008 20:05:17 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 20:09:30   
bebacha
neznam sta mi bi da napisem medouser posted image user posted image cuko je superiska.nisam nikad vidjela da neka igracka prica na bosanskom i to je super.jest skup ali vrijedi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 20:10:03   
stella
Ako nekoga interesuju platnene slikovnice a i sve druge.Ima knjizara na trgu ciglana u ul Husrefa Redzica 11 mob 061 147 258 tel 033 219 033
Vec sam negdje pisala,al su ove platnene odlicne i kostaju 10 km,sviraju piste itd

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 20:10:18   
bebacha
ili hrvatskom.pretpostavljam da je na hrvatsko. a koji je proizvodac medeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma salim se cuke

< Poruku je uredio bebacha -- 11.11.2008 20:12:10 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: koliko placate bebine igracke
11.11.2008 20:59:07   
Visnja RR
da na hrvatskom ... ali rijeci su iste  :)
http://www.orvas-plus.hr/hr/igracke-i-ostalo/mattel/ucenje-i-smijeh

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: koliko placate bebine igracke
12.11.2008 0:42:33   
stella
Draga Visnja obavezno javi.Mi smo do sada sigurno 10 puta isli da vidimo ima li.Ma onako cini se skupo ali bas nije.Nismo cak sve ni vidjeli a bas nam se svidjela igracka.Al smo bili dosli nesto da kupimo drugo pa samo mislili da se nece obadva prodati do sutra.I bas smo se razocarali.bili su rekli da ce im doci roba pa opet isli i nista.
Eto sad mogu da stavim na onaj spisak koga znate sa rr? - VISNJINOG PSICAuser posted image user posted image user posted image
POZZ

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: koliko placate bebine igracke
12.11.2008 9:30:32   
bebacha
joj zene evo od juce sebi razbi glavu razmisljajuci o jednoj igracki.samo mi vi mozete pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image listala sam TL katalog i na 96 strani(oni koji imaju katalog mogu pogledat)sam vidjela super igracku.slagalica.ubacuju se razni oblici.naravno u pitanju je nas najdrazi Wiinieuser posted image user posted image user posted image e sad mene interesuje dali ova igracka proizvidi zvuk kad se ubaci oblik i za koji je uzrash.helpppppp.i ova igracka dolazi u opticaj za Novogodisnji paketic

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: koliko placate bebine igracke
15.11.2008 2:36:56   
stella
Koliko mogu da vidim iz kataloga TL(Ovaj sa igrackama 2008/2009)Na strani 120 je kucica u koju mogu da se ubace razliciti oblici,mislim da nema zvuk,osim onaj koji napravi dok upadne na dno.A predpostavljam da je uzrast do 2god.Namjena ove igracke je da dijete pravilno ubacuje odgovarajuce oblike u odgovarajuce rupice na kucici.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: koliko placate bebine igracke
17.11.2008 21:47:23   
Emina*
Mi kupili, mi kupili user posted image   user posted image


   user posted image

Psic je fenomenalan, Bakir je odmah poceo da pjeva sa njim... user posted image   user posted image
Visnja, hvalaa....

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: koliko placate bebine igracke
17.11.2008 22:18:43   
jasmina_mm
IZVORNA PORUKA: bebacha

joj zene evo od juce sebi razbi glavu razmisljajuci o jednoj igracki.samo mi vi mozete pomociuser posted image user posted image user posted image user posted image listala sam TL katalog i na 96 strani(oni koji imaju katalog mogu pogledat)sam vidjela super igracku.slagalica.ubacuju se razni oblici.naravno u pitanju je nas najdrazi Wiinieuser posted image user posted image user posted image e sad mene interesuje dali ova igracka proizvidi zvuk kad se ubaci oblik i za koji je uzrash.helpppppp.i ova igracka dolazi u opticaj za Novogodisnji paketic


bebacha vidim nisi iz sarajeva ali ja sam isto htjela kupiti tu igracku bas sam je vidjela u katalogu nije losa, ali ja sam ipka sinu kupila autic u robotu ima puno vise funkcija nego ova kucica i jest nesto skuplji (oko 30,00 KM) ali je fenomenalan. Od oblika ima srce, krug, kocku i triangl i svaki oblik kad se pritisne ispupceni dio pravi i zivotinjice (npr. srce je konj, krug je ptica itd) ma fantasticna. Vidim da je kod tebe curica ali ova igrackica je zaista fantasticna... Ako gdje nadjem sliku postavicu je...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: koliko placate bebine igracke
17.11.2008 22:28:40   
jasmina_mm
Look! An Elephant is Driving a Car


  • It’s great for kids 1 and up
  • It has a bump and go action, melodious music, flashing lights and a waggling elephant
  • It teaches children about shapes. When the correct shape in inserted, a voice will sound telling what shape was placed in.
  • Shapes can also turn into animals
  • It has a chord in which children can pull the car around
  • It also teaches children colors
    3AA batteries are needed (Not included)



user posted image user posted image  evo to je to nasla sam super je zaista...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: koliko placate bebine igracke
17.11.2008 22:47:33   
hanabanana
U TUŠ-u na Stupu imaju igračke Fisher Price.


(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: koliko placate bebine igracke
18.11.2008 7:53:59   
ElmaB
Ovaj psic je super. I ja sam ga gledala, pa hocu da kupim, samo meni trebaju dva!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: koliko placate bebine igracke
18.11.2008 8:08:46   
nesanica
Mi imamo ovo auto jos od starijeg user posted image i vjerujte da se isplatilo svakog centa(oko 40€ je bilo)...sad se ovaj maleni docepao auta.... polahko ga odguruje, tako uci i prve koracie...auto svira, imaju i neke pjesmice,slova, brojevi, a tu su i kockice koje se ubacuju..ma pravo zanimljivo...
Ovo gdje se sjedi moze se rastaviti pa da fino dijete uhvati auto i da ga odugurije samostalno....
Kasnije ga moze korisiti i da sjedi na njemu i da ga voza...
Kad nam neko dodje sa djecom uvijek je svadja oko ovog auta user posted image

user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: koliko placate bebine igracke
18.11.2008 8:39:28   
Hannah
Emina, a gdje si ti našla džukelu?

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: koliko placate bebine igracke
18.11.2008 9:20:51   
Emina*
U Tuzli, u Mercatoru... 
I ja sam trazila po Sarajevu, medjutim, nisam mogla naci, nemaju i nemaju...
MM isao na put, i tamo kupio...  Kaze da ima oko 5-6 komada jos user posted image



_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *