|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 14:32:51   
Nedi
lejlaze mi imamo viska nekoliko medvdjedica pa eto ako hoces..., a imamo tu zvucnu slikovnicu na nasem Nedi dobio za bajram od mog brata

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 14:35:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lejlaze

mi smo skupili 16 medica, jos nam 4 fale. sto se tice igracaka Darisu smo do sada kupili 2-3 igrackice.
malog plisanog medu winni poh platili 23 KM, zveckicu koja ima oblik mobitela na preklop (tako i pise beby telefon) 9 KM i jos nekih sitnica. Za sada nista pretjerano.
Dosta igracaka je dobio.
Kod rodice sam vidjela kao plasticna slikovnica koja moze da svira i zvukove zivotinja da proizvodi, volila bih mu to naci ali na nasem jeziku, jer je ova na njemackom.




Ja sam svom Andreju kupila krpanu slikovnicu samo su zivotinje u njoj...bas prva slikovnica...jedna strana suska, druga pisti...kupila sam u mimsu, drugi sprat...radnja za djecu

(odgovor članu lejlaze)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 14:59:43   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: Nedi

lejlaze mi imamo viska nekoliko medvdjedica pa eto ako hoces..., a imamo tu zvucnu slikovnicu na nasem Nedi dobio za bajram od mog brata


Nedi, znas li gdje ti je brat kupio tu slikovnicu?


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 15:01:55   
Nedi
Pitati cu i javim ti sutra, a ako hoces medvjedice pokloniti cemo ti jer smo mi vec poslali za autic koji necemo dobiti, znaci za zirafu

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 15:05:58   
lejlaze
ok, hvala. zato i ja skupljam samo 20 medvjedica jer autica nema.
trebamo se dogovoriti oko preuzimanja user posted image


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 15:17:45   
Nedi
oki, danas cu ih izrezati i staviti u novcanik da su uz mene pa kad god se dogovorimo da ih imam spremneuser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 15:27:33   
Skvo RR
Vezano za igracke...ja jako puno dajem na igracke...user posted image
Prijateljica mi je djeciji psiholog i kada sam bila trudna napunila mi je glavu sa svakakvim stajalistima...tako da kupujem igracke non-stop.
Najvise sam kupovala do 4 mjeseca u chiccu i to plisane, zatim jednu kao stub za nogice i rukice koja svijetli i svira, malu igraonu, ljuljacku.....itd...
Sada joj kupujem sve sto suska, male slikovnice....zatim igracke veeelike sarene koje se mogu zakaciti bilo gdje- to kupujem u orchestri,
Od "interaktivnih "stvari gleda teletabise, i baby mozart....

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 15:41:25   
ziki
Danas sam slagala Tarikovu odjecu, odlozila zimske stvari, vadila za proljece i ljeto i rijesila da odlozim igracke koje je prerastao. Male pisane igrake-krpice kad je bio bas mala beba, glodalice, zvecke plasticne i krpene, krpenu slikovnicu....sve sto mjesecima nije pogledao. Kad sam sve to na pod istresla razvuko je osmjeh od uha do uha i poceo sa tim da se igra. Odjednom je zaboravio zirafu, kockice, prave slikovnice, autice....user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 16:18:44   
Crvena
IZVORNA PORUKA: skvo

Vezano za igracke...ja jako puno dajem na igracke...user posted image
Prijateljica mi je djeciji psiholog i kada sam bila trudna napunila mi je glavu sa svakakvim stajalistima...tako da kupujem igracke non-stop.


user posted image user posted image user posted image


Prosvijetli nas, o kakvim je stajalistima rijec?
Hocu da zacepim gubicu prijateljima koji mi stalno prigovaraju oko kupovine igracakauser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: koliko placate bebine igracke
13.4.2009 16:29:44   
Skvo RR
Mogu je pitati da nam posalje mozda bas neki dokument koji ona koristi...ali evo preneseno iz nase price....pa suskanje, zveckanje-djeluje na motoricki razvoj beba, onda drvene igracke za malo starije bebe e te su dobre, jer ima izbora u smislu bebine edukacije (brojevi, slicice, domine), a i nisu plasticne...user posted image
Recimo bebe....ili lutke se ne daju bebamo do 2 godine zivota....radi lijepih snova...user posted image
I konstantno mjenjanje igracaka....bebama se razvija masta, snalazljivost, zadovoljava prirodni istrazivacki duh...

I tako....itd...

Ali cu se svakako potruditi da nesto dobijem fino napisano, pa cu postaviti na RR.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: koliko placate bebine igracke
14.4.2009 15:11:35   
Crvena
IZVORNA PORUKA: skvo

Mogu je pitati da nam posalje mozda bas neki dokument koji ona koristi...ali evo preneseno iz nase price....pa suskanje, zveckanje-djeluje na motoricki razvoj beba, onda drvene igracke za malo starije bebe e te su dobre, jer ima izbora u smislu bebine edukacije (brojevi, slicice, domine), a i nisu plasticne...user posted image
Recimo bebe....ili lutke se ne daju bebamo do 2 godine zivota....radi lijepih snova...user posted image
I konstantno mjenjanje igracaka....bebama se razvija masta, snalazljivost, zadovoljava prirodni istrazivacki duh...

I tako....itd...

Ali cu se svakako potruditi da nesto dobijem fino napisano, pa cu postaviti na RR.

Hvala ti puno cak i ovo je dovoljnouser posted image Ako bude jos nekih tekstova postavi, a mi  cemo rado citatiuser posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: koliko placate bebine igracke
14.4.2009 15:16:55   
Nedi
IZVORNA PORUKA: lejlaze

IZVORNA PORUKA: Nedi

lejlaze mi imamo viska nekoliko medvdjedica pa eto ako hoces..., a imamo tu zvucnu slikovnicu na nasem Nedi dobio za bajram od mog brata


Nedi, znas li gdje ti je brat kupio tu slikovnicu?







Lejlaze slikovnica je kupljena u knjizari u staroj carsiji (ulaz u knjizaru iza poslovnice lutrijebih, iza collegium cluba), cijenu ne znam nazalost.
PS. pripremila sam ti medonje


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: koliko placate bebine igracke
24.4.2009 19:16:41   
Snjeguljica
Evo da malo podignem temu. Naime, vidjela sam da dosta vas ima psića sveznalicu, pa me zanima kako funkcioniše, jer nijednu pjesmicu ne dovrši, samo izgovara po jednu rečenicu i stane, nije mi jasno, jeli ga treba držati za uho, ruku, nogu,...cijelo vrijeme ili....?
Bila bih vam jako zahvalna na odgovorimauser posted image .

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: koliko placate bebine igracke
24.4.2009 19:29:40   
sanja.sa
dok je u kutiji je blokiran, kada ga izvadis iz kutije pijeva cijele pjesmiceuser posted image

_____________________________

Mark - mamin zivot
29.08.2008.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: koliko placate bebine igracke
24.4.2009 19:35:25   
Snjeguljica
Hvala Sanjice, probaćemo. Švrćo sada spava, ali i nije izvađen iz kutije, jer joj je još rano za ovakve igračke. Hvalaaaauser posted image , nadam se da je to to.

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: koliko placate bebine igracke
26.4.2009 22:37:13   
scarlett
Možete li mi molim Vas dati adrese, gdje ste u aprilu kupile PSIĆA SVEZNALICu, ja danas tražila u one - to - play  i turbo limachu - NEMA.

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: koliko placate bebine igracke
27.4.2009 9:29:50   
Skvo RR
Bio je u Mercatoru!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: koliko placate bebine igracke
28.4.2009 18:13:13   
scarlett
Golubice, sinoć sam bila opet u Mercatoru, nema. Kad budem imala priliku da odem u onaj što se prvi otvoriuo, možda dole ima, samo mi rijetko idemo prema centru, inače dajem sve od sebe.
Vidiš da dajem sve od sebe.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: koliko placate bebine igracke
28.4.2009 18:17:23   
Golubica
Ma hajde ba polahko. Nemoj se previse truditi, time dajes mogucnost meni da dodjem u Sarajevo. Ipak hvala vam od Asje.

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: koliko placate bebine igracke
7.5.2009 16:38:17   
veeseelaa
a ovaj cuko sveznalica jel u Merkatoru na socijalnom ima kupiti? jel u nekoj prodavnici ili u marketu u odjelu za igračke?

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: koliko placate bebine igracke
7.5.2009 16:40:05   
jupajdi
Sveznalicu imaš kupiti u Merkartoru na Socijalnom u marketu, na odjelu za igračke i košta oko 62 KM.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: koliko placate bebine igracke
7.5.2009 16:45:36   
veeseelaa
e hvala jupajdi, malenoj izrastao prvi zubić pa je mama mislila nečim počastiti user posted image

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: koliko placate bebine igracke
9.5.2009 19:43:02   
Golubica
Da se i mi pohvalimo. Konacno smo danas nasli i kupili SVEZNALICU u Doboju, a kostao je 73 KM. Odusevljeni smo, i Asja ali i mama i tata. 

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: koliko placate bebine igracke
29.5.2009 21:53:08   
Anoniman
Ja vam moram pokazati nasu ovcuuser posted image ...danas sam je kupila u tl...jucer sam je vidjela u potrazi za sesirom i danas se vratila po nju jer je fenomenalna...ovca je haosuser posted image user posted image

user posted image

samo jos da ime skontam...kontala sam matildauser posted image user posted image

(odgovor članu Golubica)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: koliko placate bebine igracke
29.5.2009 21:59:32   
mamy Sabina
Divna vam je ovcauser posted image user posted image
Ozbiljno sad,bas mi se sviđaju ovakve igrackice
Nemoj bona Matilda to mi je ime za kamilu,sjecas se one djecije serije ,birvaktile
Bila je ona kamila Matilda,sa ogromnim trepavicama i pjevala je,,Zasto neeeeeeemas četiri nooge"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *