|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:57:08   
sabinos
u vecini potpusujem tičerku
a kako vidim vecina muzeva su djevice,ko i moj...
e sad..ja se sjecam svađa mojih roditelja koji nisu pricali danima i komunicirali preko nas.e to sam rekla sebi-nikad..i tako i jest.kao i kod vecine svađe oko gluposti koje ne traju dugo...
na pocetku,prvu godinu braka nismo radili,obaveze oko djeteta,finansije nula,privikavanje..tad kad se nismo poubijali necemo nikaduser posted image
uglavnom se svađamo oko Ajdina,mm hoce da mu on obuce nesto,ja kazem hladno mu je i obavezno se tu porjeckamo.
sta ja znam,ja sam poravnila i ne dam svoje zivce bezveze..


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 15:57:25   
anidla
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Aman, izgleda sve sami savršeni brakovi. Niko se ne svađa, nikom ništa ne smeta..... user posted image hm, hajmo sad malo "zaoprave".


naravno da se ljudi svadjaju,ali meni su nase svadje preeeesmjesne kad cujem i vidim kako se ustvari ljudi svadjaju, vrijedjaju, salju jedni druge u pm,kupe stvari u kofere pa se mire, ili da vriste jedno na drugo..... imala sam problematicnu vezu, znam sve kako i sta i ne daj boze da djelic te veze dozivim u braku....

postovanje mora biti uzajamno pa i u svadjama


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:00:59   
balasgirl
Ne kažem Vesela da nekad čovjek naprosto poželi i da se istrese i da se svađa kao i da mu je nekad ravno do mora i da ga postupci partnera koji bi ga inače nervirali i bili razlog za svađu ne dotiču u određenom trenutku, ali....budimo realni. Ovdje uglavnom se ne svađaju, kao.... Ja baš nešto ne vjerujem.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:02:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Aman, izgleda sve sami savršeni brakovi. Niko se ne svađa, nikom ništa ne smeta..... user posted image hm, hajmo sad malo "zaoprave".



ja Bgm nemam razloga za svadju a za svadjice uvijek se nadje
Šta da radim kad mi je mm savršen i sve prepusti meni user posted image  

e kod nas je obrnutouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:11:46   
salmy
Redovnouser posted image user posted image user posted image ko se svađa taj se loliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:12:33   
Skvo RR
Svadja....vecina vas trazi neki "ljepsi" pojam..ali nije to to....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ima vala svadje..ono ja rekla tebi, ti meni...(nagovorili se mi jedno drugom)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..nekakve raspraveuser posted image user posted image ...obicno kada sumiram oko budalastina...hB porijetko, ali ih ima...kod nas u braku ima i kategorija i "rondanja"...moram priznati da sam sklona ovomeuser posted image ...iako mi nije drago..nekada samo cujem sama svoj glas...MM je pribraniji, on nije sklon nekim raspravama..imam dojam da me ne slusa..user posted image user posted image user posted image user posted image ...a..na ovo sve nikada povisenih tonova, ruznih rijeci nismo jedno drugom rekli za evo jos malo (kuc kucuser posted image ) 6 godina braka, a ukupno 11 godina kako smo zajedno...

Ja uvijek kazem da zivim sa cimerom..nasli bi razlog da se nekada "posvadjamo"...

Ja se uvijek drzim one-
Niko nije savrsen...user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:16:53   
anidla
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Svadja....vecina vas trazi neki "ljepsi" pojam..ali nije to to....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ima vala svadje..ono ja rekla tebi, ti meni...(nagovorili se mi jedno drugom)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..nekakve raspraveuser posted image user posted image ...obicno kada sumiram oko budalastina...hB porijetko, ali ih ima...kod nas u braku ima i kategorija i "rondanja"...moram priznati da sam sklona ovomeuser posted image ...iako mi nije drago..nekada samo cujem sama svoj glas...MM je pribraniji, on nije sklon nekim raspravama..imam dojam da me ne slusa..user posted image user posted image user posted image user posted image ...a..na ovo sve nikada povisenih tonova, ruznih rijeci nismo jedno drugom rekli za evo jos malo (kuc kucuser posted image ) 6 godina braka, a ukupno 11 godina kako smo zajedno...

Ja uvijek kazem da zivim sa cimerom..nasli bi razlog da se nekada "posvadjamo"...

Ja se uvijek drzim one-
Niko nije savrsen...user posted image




ptpisujem te od do....

samo sto si ti to ljepse,sazetije i razumije napisala user posted image




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:28:20   
škorpija
mi ne samo da se svađamo, nego prijetimo razvodom jedno drugom svako tri dana. no niti jedno to ne shvata ozbiljno jer znamo da smo savršeni za drugo, dva rondava, teška stvora koje niko drugi ne bi trpiouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:29:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi ne samo da se svađamo, nego prijetimo razvodom jedno drugom svako tri dana. no niti jedno to ne shvata ozbiljno jer znamo da smo savršeni za drugo, dva rondava, teška stvora koje niko drugi ne bi trpiouser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:31:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Redovnouser posted image user posted image user posted image ko se svađa taj se loliuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:35:06   
Lalana
Postovi su vam ekstra, zaista.
Kod nas je, opet, naopako, ja sam ta koja u brzinskom spremanju ostavi majicu, ili pantalone "preko necega", a mm ronda, jeste da ja to opet na kraju sve slozim ali da mi se nakupi u toku dana da, ja sam ta koja 100 godina nisam u stanju pospremiti sto nakon jela jer moram "odmoriti 5 minuta"user posted image user posted image , i onda nakon tih 5 minuta skocim i sve raspremim ili u 90 % slucajeva mm sklanja, ima i ona bubica, ali kao sto rece palacinhken i jedno i drugo imamo masu stvari, pa kad bi se za sitnice svadjali na sto bi zivot licio. Hvala bogu pa su nam ovo najveci problemiuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:36:45   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Lalana

Postovi su vam ekstra, zaista.
Kod nas je, opet, naopako, ja sam ta koja u brzinskom spremanju ostavi majicu, ili pantalone "preko necega", a mm ronda, jeste da ja to opet na kraju sve slozim ali da mi se nakupi u toku dana da, ja sam ta koja 100 godina nisam u stanju pospremiti sto nakon jela jer moram "odmoriti 5 minuta"


Heeej ja sma ista ovakva, kao da smo sestre rođeneuser posted image


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:36:58   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: škorpija

mi ne samo da se svađamo, nego prijetimo razvodom jedno drugom svako tri dana. no niti jedno to ne shvata ozbiljno jer znamo da smo savršeni za drugo, dva rondava, teška stvora koje niko drugi ne bi trpiouser posted image


Ovako je i kod nas Rijetko se svadjamo a onda se razvodimo user posted image user posted image user posted image i to traje par minuta i onda se pocnemo smijati tako da ni od svadje ne bude nista

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:39:49   
Hannica
Svadjamo i to redovno.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:42:05   
InLove
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Lalana

Postovi su vam ekstra, zaista.
Kod nas je, opet, naopako, ja sam ta koja u brzinskom spremanju ostavi majicu, ili pantalone "preko necega", a mm ronda, jeste da ja to opet na kraju sve slozim ali da mi se nakupi u toku dana da, ja sam ta koja 100 godina nisam u stanju pospremiti sto nakon jela jer moram "odmoriti 5 minuta"


Heeej ja sma ista ovakva, kao da smo sestre rođeneuser posted image



I ja se ovdje pronadjoh, ama bas sve ovako user posted image user posted image user posted image user posted image  
Mm je najgore kad on treba nesto svoje odradit, a ja mu malenu u krilo, kao imam sudje prati, itd. itd a do tad sjedila user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:44:39   
Lalana

IZVORNA PORUKA: Malena_A

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: Lalana

Postovi su vam ekstra, zaista.
Kod nas je, opet, naopako, ja sam ta koja u brzinskom spremanju ostavi majicu, ili pantalone "preko necega", a mm ronda, jeste da ja to opet na kraju sve slozim ali da mi se nakupi u toku dana da, ja sam ta koja 100 godina nisam u stanju pospremiti sto nakon jela jer moram "odmoriti 5 minuta"


Heeej ja sma ista ovakva, kao da smo sestre rođeneuser posted image



I ja se ovdje pronadjoh, ama bas sve ovako user posted image user posted image user posted image user posted image  
Mm je najgore kad on treba nesto svoje odradit, a ja mu malenu u krilo, kao imam sudje prati, itd. itd a do tad sjedila user posted image user posted image


Hajd sad cu lakse zivjeti pa ce ovih 90 % situacija preci u 100 % mm raspremanja, user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 16:53:17   
Anoniman
Mi se ne svadjamo jer se ne vidjamouser posted image , a to kad se vidimo toliko kratko bude da ne stignemo se posvadjati, mada ja pripremim repertoar rondanja kad dodje sta sve da mu kazem, ali kad on dodje ja zaboravim user posted image

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 18:47:44   
vjestica
ne znam ko je rekao da se ne svađa user posted image
ako sam dobro pročitala postove svi su rekli da se zbog nečega posvađaju , češće ili rjeđe, sa pretnjama razvodom ili bez
posvađamo se i mi naravno, to što sam napisala da se nimalo ne sekiram zbog razbacanih stvari, nego ih izignorišem dok ih sam ne skloni, nisam time automatski potvrdila da imamo savršen brak i da se ne svađamo, jer nam ništa ne smeta
ili sma trebala naglasiti da se svađamo zbog nekih drugih stvari, a da čarape na podu ne smatram stavri bitnom za nerviranje user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 20:16:33   
niki83
Jao dobre teme!!! user posted image
Ja se vec danima pitam svadjaju li se i drugi bracni parovi ovoliko cesto kao mi!!?? user posted image
Ma radili smo stan, krecenje, pranje, premjestanje, pa svaki drugi dan neka prepirka...uh pravdat cu to nervozom oko pospremanja, jer nam je ovo prvi put u 5god braka da smo posao uzeli u svoje ruke user posted image user posted image user posted image
Ali kad promislim, nismo se mi prije ovoliko svadjali i prepirali..je li to dolazi sa godinama, bracnim iskustvom?? Hajde neka nas prosvijetle iskusnije zenice..user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 20:23:22   
Hanady RR
ama niki to što se prepirete je normala...
ne dolazi to sad sa nekim bračnim stažom al za 2-3 put kad budete smai sebi krečili već će te znati kako i šta ide prvo...

ja sma evo giodinama trubila prvo s eperu ćilimi amoj hajvan navikao d aih pokupi i drži u garaćži mjesec dana pa onda kreči, pa čisti, pa kreči pa sve nešto polako...i taman kad bi on prao ćilime zapada mu snjeguser posted image

Sad je već nadošao u vožnji...
sam pokupi ćilime i kaže...prvo njih peremouser posted image

Mislim sad malo parafraziram al tako je to...nije to svađa...to su neke stavri, novine u zajendištvu na koje reagirate različito...ma nađete kompromis pa vam naredni radovi olako porlazeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 20:26:00   
niki83
uh hvala ti user posted image user posted image user posted image vec sam se bila zabrinula 

_____________________________

N&N

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 21:08:52   
Anoniman
ne, mi se nikad ne svadjamouser posted image ...mi razgovaramo
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 22:31:37   
zvecka
user posted image user posted image user posted image stomak me zabolio od razvoda,,,rondanja,vikanjauser posted image user posted image user posted image ,,,

Ima i mene medu onima koje u svadi cesto spomenu i razvoduser posted image user posted image naravno kontam da cu ga uplasiti s tim beznacajnim izjavama,,,,,nego ja sam skontala da se moj muz ne plasi mojih prijetnji tipaöstavit cu te","pakujem se i odlazim s djecom"zna da to necu uraditi,,,,al ja nebi bila ja da takvo sta ne kazem a i nemam razloga da to govorim,,,al drage zene to je jace od meneuser posted image ,,,drago mi je da me skontao umene cojk

Nego da ja vama reknem,,danas citajuci ovu temu odma sam pocela da bidnem cangrizava na mm,,i dosao kuci i napadnem ga zbog nereda u nasoj sobi,,,zbog 5 kosulja koje vise u hodnikuuser posted image user posted image ,,on kaze da se odmorim pa kazsnije nastavimuser posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 22:36:38   
niki83
IZVORNA PORUKA: zvecka

user posted image user posted image user posted image stomak me zabolio od razvoda,,,rondanja,vikanjauser posted image user posted image user posted image ,,,

Ima i mene medu onima koje u svadi cesto spomenu i razvoduser posted image user posted image naravno kontam da cu ga uplasiti s tim beznacajnim izjavama,,,,,nego ja sam skontala da se moj muz ne plasi mojih prijetnji tipaöstavit cu te","pakujem se i odlazim s djecom"zna da to necu uraditi,,,,al ja nebi bila ja da takvo sta ne kazem a i nemam razloga da to govorim,,,al drage zene to je jace od meneuser posted image ,,,drago mi je da me skontao umene cojk

Nego da ja vama reknem,,danas citajuci ovu temu odma sam pocela da bidnem cangrizava na mm,,i dosao kuci i napadnem ga zbog nereda u nasoj sobi,,,zbog 5 kosulja koje vise u hodnikuuser posted image user posted image ,,on kaze da se odmorim pa kazsnije nastavimuser posted image


hhhahahahahhahahaha user posted image user posted image user posted image
kako to samo muzevi mogu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu zvecka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: da li se svadjate sa muzem???
23.6.2011 22:40:32   
zvecka
Ova mi je tema prirasla srcu,,imam se kome potuzit na mog muza,,bas se istresem,,njemu ne vrijedi nista govoriti,,,user posted image ,,imala bi ja jos svasta da pisem,,,ej da cojek nema snage da podigne poklopac od korpe za prljav ves nego na poklopac ostavi gace i carape i sve ostalouser posted image ,,,ej sve smisljam dal da isprintam pametan tekst,,al treba mi ideja od vas,,haj mi ispisite sta na sta bi on pozitivo reagiraouser posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *