|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
25.6.2011 22:38:18   
lila25
tuzno tuzno user posted image evo citav dan hocu da vidim linkove i sad sjedoh pa ne mogu da vjerujem sta ljudi prezivljavaju uhhh,bas sam bijesna na ovo nase zdravstvo i drzavu ajd kontam sve bice bolje ali ovo je katastrofa iz dana u dan je masa ovakvih ili slicnih slucajeva gdje jednostavno odpustaju iz bolnica i snalazi se..dusica draga sve mi je pred ocima user posted image user posted image .

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
26.6.2011 16:18:43   
ElmaB
Dijete treba spakovati i odvesti na pedijatriju u Sarajevo. Tamo će mu uspostaviti dijagnozu i ostalo. Ja ne bih okolišala, već direktno se spremila i otišla gore. Može se možda prvo telefonom raspitati, pa je odvesti, a zajedno u suradnji sa Batkom i otvorenom mrežom, tako je najlakše.

Evo broj centrale: 033 566 400 i broj odljeljena na kojem radi dr Smail Zubčević, neuropedijatar ( ja sam išla sa sinom kod njega i izvrstan je). 033 566 400 lokal 456 i lokal 402.


< Poruku je uredio ElmaB RR -- 26.6.2011 17:48:02 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
26.6.2011 20:02:06   
henna ze
u životu ništa tužnije ne vidjeh (((((((

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
27.6.2011 9:18:03   
illa
Strašna priča user posted image

Nadam se da će se netko sjetiti te djevojčice i da će biti dobro, jer ovo sad je...


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
29.6.2011 0:20:40   
jasmin
IZVORNA PORUKA: isabella

boze pomozi placem ko godina boze dragi daj svakom samo zdravlja,,nemogu sebi da dodjem


U istom sam stanju.Nisam odavno nesto tuznije vidjela.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu isabella)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
29.6.2011 0:33:03   
sporty mamaa
Nisam gledala link, al uplatit cu svakako nesto na racun, i dobro je sto ima i eronet telefon, jer ga u vecini slucajeva nije bilo... Boze dragi pomozi toj djevojcici...

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
1.7.2011 12:50:12   
AAvalon
ja pokusala uplatiti, kroz Unicredit e-bankarstvo, i stalno mi i izbacuje da je racun primaoca neispravan transakcijski racun. da li je jos neko probao pa uspio, jel slucajno greska u broju nula ili nesto???

neka dragi Allah olaksa muke i Ajsici i njenim hrabrim roditelima user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
1.7.2011 12:59:01   
Amani12
user posted image user posted image user posted image     Boze dragi pomozi ... user posted image user posted image user posted image
Ima li kakvih novosti vezano za njeno smjestanje na odgovarajucu kliniku?


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
1.7.2011 13:02:36   
Malenaoduvijek
06.07. su zakazali privatno pregled kod dr.zubcevica i nadaju se da ce ih on smjestiti na neuropedijatriju.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
1.7.2011 13:07:05   
Amani12
aBd...
Nadam se da ce im konacno krenuti nabolje i da ce se ova drzava i zdravstvo,prije svega, pobrinuti za ovu dragu djevojcicu...
Pretuzno user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
1.7.2011 23:03:56   
Visnja RR
http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/media/set/?set=a.157205344351637.42058.111450238927148

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
2.7.2011 11:34:23   
niki83
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/media/set/?set=a.157205344351637.42058.111450238927148


tako mi je drago zbog pregleda, a ipak placem, kad vidim sve ovo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
2.7.2011 17:56:23   
new mama
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

http://www.facebook.com/Ringeraja.ba#!/media/set/?set=a.157205344351637.42058.111450238927148

Sunce malouser posted image user posted image user posted image ,samo da joj dragi Bog da, da sto prije ozdraviuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
4.7.2011 8:23:14   
DM
Hej dušice mala-pa kako si mi porasla!
Ja sam bila na pulmologiji sa svojim djetetom u  isto vrijeme kad je i mala ajša ležala gore.........mislim da je suvišno pričati o našim doc.....Nadm se da će aBda sa Ajšom biti sve u redu


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 0:01:02   
DM
http://www.youtube.com/watch?v=RK5UWxgkIYQ

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 2:05:56   
sofic
djana,bilo bi mi drago kad bi ste mi odgovorili na moje pitanje ako vec znate ?

uplatila sam nesto para na ovaj racun otvorene mreze sa naznakom za ajsu hajdarevic i stavila sam IBAN BROJ I BICSWIFT AL SAM PORED VOLKSBANK BH ZABORAVILA STAVITI OVAJ BROj 5030120-220918

da li su te pare stigle na pravo mjesto,moram li kontaktirati banku ili sta ?

unaprijed hvala

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 18:50:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: sweety.tz

Drage moje tuzlankinje...hajmo sada pokazati i dokazati da smo naj jaci kanton..Ajsini nalazi su otisli za Njemacku,vrlo brzo ce biti tamo izmjestena (kada tacno i koliko novca ce trebati) javit ce Batko po povratku iz Njemacke...Ono sto je sada neopdhodno jesu pasosi,za njih 3,i to onaj tip po hitoj proceduri...to znaci da jedan kosta 200 km,na njih troje to je 600 km.
Ja u subotu idem Ajsi i nosim joj novac za pasose koji do tada prikupim,da bi Edin mogao odma u ponedjeljak ici predati papire za isti.Ko zeli ici samnom u subotu bujrum,ima mjesta u autu...Ono sto vas sada MOLIM,jeste da ako je ikako moguce sutra navecer se organizujemo na kafiic u tz.mjetso same odredite..Ja sam od sebe odvojila 300 km za pasose im,znaci nedostaje jos 300 km...molim vas,da se odazovete na kaficu i pruzite podrsku koliko mozete,a bujrum,kao sto reko u subotu moze samnom ko god hoce.




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sofic)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 19:15:05   
blizanci 2
Da Allah dz.s podari djevojcici ozdravljenje a roditeljima sabur
A evo i naj novijih informacija Prije sat vremena konzilijarni tim Neuropedijatrijske Klinike u Stuttgart-u (Njemačka) obavijestio je "Otvorenu mrežu" da je data preporuku i hitan poziv za izmještanje Ajše Hajdarević. Kako nam Džana Golubić, koordinator "Otvorene mreže" u Njemačkoj, saopštava konzilijarni tim je potvrdio da se radi o hitnom slučaju i dijetetu kome se itekako može pomoći.Već sutra "Otvorena mreža" će dobiti zvaničan poziv sa svim administrativnim i novčanim obavezama i krenuti u proceduru izmještanja.U ovom trenutku je najbitnije da se obezbijede pasoši i novčana sredstva, te transport. O svemu ovome obaviještena je porodica Hajdarević. Presretni smo zbog mišljenja ljekara da se Ajša može oporaviti i zbog svih vas što postojite.
Batko i tim "OM"



< Poruku je uredio blizanci 2 -- 7.7.2011 19:20:38 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 19:17:50   
klemzi
Hvala Allahu dragom da nade ima, a novac će se skupiti, sigurna sam, kao i svaki put do sada user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu blizanci 2)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 19:40:20   
sweety.tz
Molim vas, bolje receno preklinjem,da ucestvujete u akciji skupljanja novca za pasose...kao sto ste i sami vidjeli,dobila je pozitivan odgovor..vec iduci vikend trebala bi biti u stutgartu,ako  do subote prikupimo 600 km,a u ponedjeljak edin preda za pasose.U srijedu bi bili gotovi a Batko radi na avio prevozu...molim vas tuzlaci..user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 20:04:38   
Visnja RR
predpostavljam da se novac moze uplatiti na ZR s prve strane kako bi se mogli svi ukljuciti

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sweety.tz)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 20:16:52   
sweety.tz
Naravno svi se mozete ukljuciti...uplacujte na koji god hocete racun,taj ZR ili edinov ili OM...razlog zbog kojeg sam ja pozvala tuzlake,jeste sto sam iz Tuzle,sto mi je klakse naci se snjima ili ako je potrebno otici do njih (bez obzira koliko su naumili donirati,makar to bilo i 1 km),a isto tako pozvala sam ih ako zele u subotu da idu  samnom.A u jos iducih 24 sata treba prikupiti novac, i isti odnjeti Edinu,da bi on mogao odma u ponedjeljak poduzeti sve korake za vadenje pasosa i dobiti termin kada da dovede Ajsu na slikanje....Zelim da naglasim da ovaj "novac za pasose" je iskljucivo za pasose,a osatli racuni su za ljecenje,ciji cemo iznos tacno koliko je potrebno znati za dan-dva...Ja bi voljela  da svi svakako ucestvujete,na bilo koji nacin i pridruzite se nasoj grupi na FB.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 20:20:45   
Visnja RR
stavicu na FB RR poziv za Tuzlanke

http://www.facebook.com/Ringeraja.ba

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.7.2011 20:22:38 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sweety.tz)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 20:33:39   
sweety.tz
Hvala Visnja...jako puno mi to znaci...!!!!user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: POMOC za malu Ajsu Hajdarevic!!!
7.7.2011 20:46:28   
maya_p
 
IZVORNA PORUKA: sweety.tz

Molim vas, bolje receno preklinjem,da ucestvujete u akciji skupljanja novca za pasose...kao sto ste i sami vidjeli,dobila je pozitivan odgovor..vec iduci vikend trebala bi biti u stutgartu,ako  do subote prikupimo 600 km,a u ponedjeljak edin preda za pasose.U srijedu bi bili gotovi a Batko radi na avio prevozu...molim vas tuzlaci..user posted image


Sta je bilo sa skupljanjem u Tuzli, na kojem mjestu je dogovoreno, koliko jos novaca fali za pasose?

< Poruku je uredio maya_p -- 7.7.2011 20:47:01 >

(odgovor članu sweety.tz)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *