|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 22:59:42   
Anoniman
A oni koji zive izvan zajednicu su "PAPCI" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LELA 77)
  Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:01:06   
LELA 77

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A oni koji zive izvan zajednicu su "PAPCI" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Govori tiho i nosi psa sa sobom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:06:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

A oni koji zive izvan zajednicu su "PAPCI" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sve bi ja njih u zajednicu pa da vide kak je lijepo user posted image user posted image user posted image
cijela familija pod jedan orah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:16:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A oni koji zive izvan zajednicu su "PAPCI" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sve bi ja njih u zajednicu pa da vide kak je lijepo user posted image user posted image user posted image
cijela familija pod jedan orah user posted image user posted image user posted image


Meni je lijepo, ja nisam PAPAK . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:17:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A oni koji zive izvan zajednicu su "PAPCI" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sve bi ja njih u zajednicu pa da vide kak je lijepo user posted image user posted image user posted image
cijela familija pod jedan orah user posted image user posted image user posted image


Meni je lijepo, ja nisam PAPAK . user posted image user posted image user posted image



E vala svaka ti dala onda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:21:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A oni koji zive izvan zajednicu su "PAPCI" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sve bi ja njih u zajednicu pa da vide kak je lijepo user posted image user posted image user posted image
cijela familija pod jedan orah user posted image user posted image user posted image


Meni je lijepo, ja nisam PAPAK . user posted image user posted image user posted image



E vala svaka ti dala onda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nemoj da mi daje, sta cu od tolikih user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:23:07   
InLove
Mirkice, sve na mjestuu user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Malena_A -- 27.7.2011 23:25:27 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:29:33   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A oni koji zive izvan zajednicu su "PAPCI" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sve bi ja njih u zajednicu pa da vide kak je lijepo user posted image user posted image user posted image
cijela familija pod jedan orah user posted image user posted image user posted image


Meni je lijepo, ja nisam PAPAK . user posted image user posted image user posted image



E vala svaka ti dala onda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nemoj da mi daje, sta cu od tolikih user posted image



Sta ces kad se nude sameuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:33:25   
Anoniman
jel ovo noa anonimna?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:34:08   
Anoniman
mislim znam taj smešak

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:36:00   
N_N
Ja sam malo zbunjena user posted image user posted image  Šta vi smatrate zajednicom?? Živjeti skupa, u istim prostorijama sa roditeljima muža ili supruge ili živjeti u istoj kući ali na odvojenim spratovima? Meni je i ovo drugo zajednica.... ili ipak nije user posted image user posted image  user posted image  

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:37:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

jel ovo noa anonimna?




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja sam davno na ovu temu rekla sta sam imala tako mene ne prozivajteuser posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:38:02   
Anoniman
Ja sam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:38:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

Ja sam malo zbunjena user posted image user posted image  Šta vi smatrate zajednicom?? Živjeti skupa, u istim prostorijama sa roditeljima muža ili supruge ili živjeti u istoj kući ali na odvojenim spratovima? Meni je i ovo drugo zajednica.... ili ipak nije user posted image user posted image  user posted image  




ovo drugo je polu zajednicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili se ja tjesimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:39:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: N_N

Ja sam malo zbunjena user posted image user posted image  Šta vi smatrate zajednicom?? Živjeti skupa, u istim prostorijama sa roditeljima muža ili supruge ili živjeti u istoj kući ali na odvojenim spratovima? Meni je i ovo drugo zajednica.... ili ipak nije user posted image user posted image  user posted image  


Sad pricam s jednim prijateljem i smatramo zajednicu istu avliju, a ne kamoli zivjeti u istoj kuci!! Ovdje svi nesto pametuju, a godinama se ...... izvan braka, i dodje ti pametuje casna sestra! Ovo se ne odnosi na tvoj post al sam citirao to zbog zajednicce!!

Mnoge nece zajednicu, al im je ok da im neko placa racune i da im poturi koju paricu, ma molim te lijepo! Svekrva ti dade sve i opet nevalja! A mama je zakon svima!

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:42:38   
veeseelaa
Mnoge nece zajednicu, al im je ok da im neko placa racune i da im poturi koju paricu, ma molim te lijepo! Svekrva ti dade sve i opet nevalja! A mama je zakon svima!


meni ovo nije ok, nije ok ni da mi čuva djecu, ni pravi pitu, ni da pijemo kafe svaki dan, nikakve obaveze, gost si mi jednom u 20 dana gost sam ti jednom u 20 dana....
a zajednica u istoj kući a na različitim spratovima?? može da bude a i ne mora.... ovisi kakva si osoba.... ja se npr ne osjećam tako, jer živim isključivo svoj život a oni svoj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:42:45   
Anoniman
Anoniman promasena temauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sjedi 1 i poljubi svekrvuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:43:25   
veeseelaa
godinama se ...... izvan braka, i dodje ti pametuje casna sestra!


otišao/la si ot, kakve veze ima seks prije braka sa zajednicom? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:43:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Anoniman promasena temauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sjedi 1 i poljubi svekrvuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i popite kafu user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:43:48   
N_N
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: N_N

Ja sam malo zbunjena user posted image user posted image  Šta vi smatrate zajednicom?? Živjeti skupa, u istim prostorijama sa roditeljima muža ili supruge ili živjeti u istoj kući ali na odvojenim spratovima? Meni je i ovo drugo zajednica.... ili ipak nije user posted image user posted image  user posted image  




ovo drugo je polu zajednicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ili se ja tjesimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Mi živimo na posebnom spratu sa posebnim ulazom i dvorištem i meni je to zajednica. Vidim vesela se slomi pišući protiv zajednice a i sama je u zajednici user posted image user posted image  - ista kuća..... ups mini zgrada user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:45:06   
Anoniman
Mnogima je ok vodit svoje mame na more, al muzevi roditelji ni na mapi se ne nalaze! E pa..

Nisam ja masio temu, procitajte vi svoje postove ponovo, pa ce te skontati!!!user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:45:28   
Anoniman
N_N  ne valja ti teorijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:46:06   
N_N
IZVORNA PORUKA: Anoniman


al sam citirao




Je li ovo tarzan? user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:47:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

godinama se ...... izvan braka, i dodje ti pametuje casna sestra!


otišao/la si ot, kakve veze ima seks prije braka sa zajednicom? user posted image


Ima, kako ces se sexat ako je svekrva u susjednoj prostoriji? Prije braka je moglo nekako u sumarku, al sad smo stariji pa sumarak pohladan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
27.7.2011 23:47:08   
N_N
IZVORNA PORUKA: noa

N_N  ne valja ti teorijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ups.... sve sam fulila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *