|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:09:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ljudi moji sto je ova vesela zena pametna i postena!!!
Kako volim ovakve osobe sto odmah kazu sta misle u kratkim crtama koje ne krenu od kulina bana pola stranice ispusi nebil se jadnice izrazile kako treba,i opet kontra nesto ispadne...
user posted image


Svaki cigo svog konja hvali user posted image user posted image user posted image



cigo ti je sveki  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:10:26   
Anoniman
N_N user posted image user posted image user posted image za kafe i druzenje..

Ja obavezno jedan dan popijem kafu sa puncem i punicom, drugi dan sa svojim roditeljima!user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:11:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

N_N user posted image user posted image user posted image za kafe i druzenje..

Ja obavezno jedan dan popijem kafu sa puncem i punicom, drugi dan sa svojim roditeljima!user posted image user posted image


lijepo je kad si ih stavio u istu ravan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:12:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

N_N user posted image user posted image user posted image za kafe i druzenje..

Ja obavezno jedan dan popijem kafu sa puncem i punicom, drugi dan sa svojim roditeljima!user posted image user posted image


lijepo je kad si ih stavio u istu ravan user posted image user posted image user posted image


i jako glupo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:13:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ljudi moji sto je ova vesela zena pametna i postena!!!
Kako volim ovakve osobe sto odmah kazu sta misle u kratkim crtama koje ne krenu od kulina bana pola stranice ispusi nebil se jadnice izrazile kako treba,i opet kontra nesto ispadne...
user posted image


Svaki cigo svog konja hvali user posted image user posted image user posted image



cigo ti je sveki  user posted image user posted image user posted image


Moja nije, ja svoju ne izbjegavam. user posted image


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:14:21   
madam x
Anonimni, numerišite se, teško vas je upratitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:14:51   
veeseelaa
Moja nije, ja svoju ne izbjegavam.


pa dobro je kad nemaš predrasuda user posted image user posted image  cijenim to

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:14:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

N_N user posted image user posted image user posted image za kafe i druzenje..

Ja obavezno jedan dan popijem kafu sa puncem i punicom, drugi dan sa svojim roditeljima!user posted image user posted image


lijepo je kad si ih stavio u istu ravan user posted image user posted image user posted image


Bolje i to nego svoje u nebo dizati, a muzeve na mapi traziti

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:15:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

N_N user posted image user posted image user posted image za kafe i druzenje..

Ja obavezno jedan dan popijem kafu sa puncem i punicom, drugi dan sa svojim roditeljima!user posted image user posted image


lijepo je kad si ih stavio u istu ravan user posted image user posted image user posted image


i jako glupo user posted image


Sto je glupo????? Znaci svekrva ne valja, pa brate sto zivis s njenim sinom?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:15:25   
Anoniman
Bolje i to nego svoje u nebo dizati, a muzeve na mapi traziti

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:16:37   
Anoniman
Sto je glupo????? Znaci svekrva ne valja, pa brate sto zivis s njenim sinom?


valja sveki al u istu ravan sa majkom koja te odgojila staviti je je više nego debilno

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:16:47   
madam x

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

N_N user posted image user posted image user posted image za kafe i druzenje..

Ja obavezno jedan dan popijem kafu sa puncem i punicom, drugi dan sa svojim roditeljima!user posted image user posted image


lijepo je kad si ih stavio u istu ravan user posted image user posted image user posted image


i jako glupo user posted image


Sto je glupo????? Znaci svekrva ne valja, pa brate sto zivis s njenim sinom?



Jeste vala, pa udala si se za svekrvu a ne za njenog sinauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:20:18   
madam x
Pa valja ona, ali ne moram živjeti sa njom, kao što ne živim ni sa svojom.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:25:06   
madam x
Ja isto živim u polu-zajednici, a voljela bih da ne živimuser posted image , ali šta ću, taki mi grah pao.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:31:14   
malena.
da se i ja prikljucim...
neznam zasto se zamarate tim...svi smo mi razliciti,i svi su roditelji razliciti.
svekrva ako hoce moze ti se mjesati u zivot i kad si u zajednici,ili na drugom spratu,ili miljama daleko...
sve je to individualno.
zivim u zajednici i mislim da cu zivjeti do proljeca,takvi su nam planovi.ali stavrno nikad nisam imala nikakav problem sa svekrvom evo za ove 3 godine...
i smjesne ste sa tim izjavama kako ces se seksat,kako ces ovo kako ces one.pristojne i kulturne svekrve razumiju nas mladje pa uvijek traze nekako da nam pomognu,i uvijek nas eto ostavljaju da budemo sami,ma bogami svekra ne vidim dnevno pola sata,svekrvu malo duze...jer muz i svekar rade a nas dvije smo po danu same.al vala sve mi je ok.

ja mislim da bi moj zivot isao totalno drugacijim tokom da ovo do sada nisam bila u zajednici.i ovako bi izgledala moja prica.upisala fakultet rijesila prvu godinu,i onda rodila,na drugoj zapelo,nisam mogla od bebe ici na predavanja,nisam mogla uciti,i pala bi u depresiju.
ovako meni super,kada je mojoj curici bilo 2mj pocela su mi predavanja...i nije bitno koliko je sati,jel se ona probudila,ja se spremim i idem,i mirne duse sam jer znam da mi maloj nista ne fali.isto tako kada bi trebala uciti znam da mogu samo otici u sobu. i zbog roga sto sam bila u zajednici dala sam uslov za trecu.a to sto radim je kao neka investicija za moje dijete jer ce mi to pomoci da joj obezbjedim bolji zivot.
sada da mi neko kaze bi li voljela da si ovu godinu bila sama,cvrsto bi rekla ne.
a vec iduce godine mislim da ce doci neke druge stvari,o kojim bas i ne bih pa cemo se ipak preseliti,ne daleko samo na sprat.i znam da cu imati svoju slobodu,znam da mi svekrva nece doc mozda jednom sedmicno,ali znam da ce mi svaki dan pruzati ljubav djetetu bas kao sto bi svaka nena trebala,a mislim da mnoge svekrve tugiju od zelje za svojim unucima...(koliko sam vidjela jednom u dvadeset dana ih obilaze)
zamislimo da zivim samostalno,mene bi stid bilo vodit djete mojoj mami svaki dan,a svekrva jedva da ga vidja...ja sam to sve stavila u istu crtu jer postujem muzeve kao i moje.
al ne u tu crtu da mi je svekrva kao mama,ne mama je jedna i uvijek ces imati poseban odnos sa njom,al treba uspostaviti neki ritam user posted image

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:36:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: noa

2 balkona i dva travnjakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al eto necu da se hvalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ne može tako, moraš kvadraturu iznijeti user posted image user posted image user posted image user posted image  - preciznije molim user posted image





kvadratura sutra ipak imamo neki kucni reduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu sad da upadam na balkonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:37:41   
veeseelaa
Ne može tako, moraš kvadraturu iznijeti - preciznije molim


ma stavićemo slike brate da s eviše ne zahebavamo user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:37:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: N_N

IZVORNA PORUKA: noa

2 balkona i dva travnjakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image al eto necu da se hvalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Ne može tako, moraš kvadraturu iznijeti user posted image user posted image user posted image user posted image  - preciznije molim user posted image





kvadratura sutra ipak imamo neki kucni reduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne mogu sad da upadam na balkonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Nemoj, nemoj prepast ce te sveki user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:38:09   
malena.
a da samo kazem...ako imate veselu u prijateljima na fb pogledajte joj slike,vidjet cete da je to zaista zgrada,ne mini zgrada,nego bas zgrada...

de bona stavi sliku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:38:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

A vi u mini/poluzgradama imate li lift?


ma imamo al meni sveki nosi svaki dan krkače user posted image user posted image user posted image

2 balkona i dva travnjaka al eto necu da se hvalim


ma meni bezveze ovo što se žene nisu raspitale s kakvim curama imaju posla, nego bezveze pričaju user posted image user posted image user posted image  kakve su tvoje garaže?? jel zadovoljavaju potrebe? user posted image user posted image user posted image  




garaze sasvim solidne al ima mogucnost nadogradnje sukladno s povecanjem voznog parkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:38:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

P..... vam se objesila o usta user posted image user posted image user posted image .....
 
Dok vi p..... hladite na kompjuteru, ja jadna cistim, kuham, perem. Jadna ja. 100 usta hranim.
 
(rijecnik moje slavne sveki).








user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:38:56   
Anoniman
Ma nemože tako noa-hvališ se a sveki ti napravilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:40:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma nemože tako noa-hvališ se a sveki ti napravilauser posted image user posted image

Hajd nije jedina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:40:34   
veeseelaa
garaze sasvim solidne al ima mogucnost nadogradnje sukladno s povecanjem voznog parka
IZVORNA PORUKA: malena.

a da samo kazem...ako imate veselu u prijateljima na fb pogledajte joj slike,vidjet cete da je to zaista zgrada,ne mini zgrada,nego bas zgrada...

de bona stavi sliku user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  bolje bi prošla da se javljam iz šupe user posted image user posted image user posted image  ovako iz zgrade odmah belaj user posted image user posted image user posted image  




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Život u zajednici - pozitivne strane
28.7.2011 0:40:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ma nemože tako noa-hvališ se a sveki ti napravilauser posted image user posted image




jest i hvala joj do nebauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jesam li ja ikad rekla suprotnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *